korekta brzucha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-28, 13:08   #1
luka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3

korekta brzucha


przez ostatnie 3 miesiące schudłam ponad 20kg, niestety mój brzuch nie wygląda za fajnie słyszałam, że istnieje możliwość korekty brzucha...... czy słyszałyście o tym?
luka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 21:02   #2
JUNIA
Przyczajenie
 
Avatar JUNIA
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8
Dot.: korekta brzucha

Witaj. Miałam ten sam problem, po odchudzaniu (15kg w dół) skóra na brzuchu wyglądała jak wiszący worek. W marcu tego roku zdecydowałam się na zrobienie plastyki brzucha, efekt był zadziwiający, nic nie wisiało, po prostu rewelacja. Osiągnięcie tej wagi (75kg) nie bardzo mnie satysfakcjonowało, więc postanowiłam jeszcze zrzucić "coś nie coś". Kurację rozpoczęłam 1 sierpnia i do dnia dzisiejszego udało mi się zrzucić 20kg. Nie jest to jeszcze koniec, ponieważ muszę zrzucić jeszcze 5kg. Wszystko pięknie, ale na początku przyszłego roku będę zmuszona jeszcze raz położyć się na stół i powtórnie wykonać plastykę, bo jakby nie było skóra ta znów wisi. Zabieg ten mnie nie przeraża bo wiem, że jak go zrobię, to osiągnę pełny sukces i udowodnię sobie, że mam jednak silną wolę, ponieważ osiągnęłam to, o czym marzyłam od wielu lat.
Proponuję Ci wejść na stronę http://www.beautywpolsce.com/forum/ i tam znajdziesz bardzo dużo informacji na temat plastyki i nie tylko.
JUNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 15:48   #3
naomi13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
Dot.: korekta brzucha

Moja przyjaciolka 2 lata temu "robiła" sobie brzuch w enel.med. Po operacji trzeba podobno leżeć ze zgiętymi kolanami przez 3-4 dni.
naomi13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 10:02   #4
luka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: korekta brzucha

A efekty?
luka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 13:47   #5
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: korekta brzucha

JUNIA jak udało ci sie osiagnąć takie efekty ????
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 23:31   #6
JUNIA
Przyczajenie
 
Avatar JUNIA
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8
Dot.: korekta brzucha

Oj !!! Nie było wcale tak łatwo. Kosztowało mnie to wiele wyrzeczeń, ale naprawdę było warto. Przede wszystkim ograniczyłam spożywanie posiłków. Rano jem tylko małą miseczkę płatków kukurydzianych z mlekiem i to jest moje pożywienie na cały dzień. W ciągu dnia zjadam jeszcze albo jabłko albo pomarańczę i co najważniejsze, wypijam 2 litry niegazowanej wody mineralnej. Najgorszy był pierwszy tydzień, koło południa już mnie zaczęło ssać w żołądku, ale wypijałam szklankę wody i głód mijał. W ciągu dwóch pierwszych tygodni waga spadła o 5kg, byłam trochę załamana, dlaczego tylko tyle?? Jednak coś mi podpowiadało, żeby spróbować kolejne 2 tygodnie. I rzeczywiście po tych 2 tygodniach waga zaczęła bardzo szybko spadać i właśnie to utwierdziło mnie w przekonaniu, żeby kontynuować "moje katusze". Nie zapomniałam również o ćwiczeniach, poświęcam na nie godzinę dziennie.
Jeszcze tylko 5kg i osiągnę cel moich zamierzeń. Oby do wiosny, a wraz z nią powróci mój "ukochany" rowerek i wielogodzinne podróże.
JUNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 04:19   #7
Joasia^
Przyczajenie
 
Avatar Joasia^
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: z Jaworzna
Wiadomości: 2
Dot.: korekta brzucha

kurcze, bardzo niezdrowe to Twoje odchudzanie i obys tylko nie przeplacila upragnionej utraty wagi czyms innym :/
__________________
kisi.go.pl
Joasia^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-11, 10:56   #8
missfatbooty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LDZ
Wiadomości: 1
Dot.: korekta brzucha

no naprawde - ponizej 1000kcal dziennie to odchudzanie niezdrowe, niebezpieczne i czasami nietrwale (jojo). na tysiacu chudnie sie naprawde swietnie. i nie ryzykuje sie utraty zdrowia!
a co do plastyki brzucha - generalnie mam straszliwy opor przed operacjami plastycznymi, ale po ciazy (20kg w gore) mam duzo za duzo skory. kto wie - moze po drugiej (w planie za rok ) bym sie zdecydowala??
missfatbooty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 11:17   #9
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: korekta brzucha

ja się tak odchudzałam i dobrze to niwyszło ze tylko piłam do tego pu-erh i co? trafiłam do szpitala bo zaczełam cała się sypac...
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 13:20   #10
naomi13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
Dot.: korekta brzucha

luka - efekty są super. Blizny tak ukryte, że prawie ich nie widać - spokojnie może zakładać bikini.
naomi13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 12:28   #11
luka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: korekta brzucha

no właśnie, mi też się marzy założenie bikini. a ile twoja przyjaciółka zapłaciła za operację? enel-med jest drogie?
luka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.