Praca weekendowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-16, 19:52   #1
Sensitive96
Przyczajenie
 
Avatar Sensitive96
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 12

Praca weekendowa


Cześć dziewczyny !
Nie wiem czy już był taki wątek, ale założyłam ten. Mam 17 lat w sieprniu będę mieć 18 i strasznie chciałabym mieć pracę na weekendy ze względu na to, że nie mam pieniędzy nigdy
Chodzi mi o to gdzie mogę szukać gdzie by mnie przyjeli i co najważniejsze jak mam szukac ? Na ulotki nie pójdę bo tam nie da się zarobić nie chodzi mi o duże kwoty ale na ulotkach raczej marne grosze. Nie mam znajomości nigdzie Nawet mogłabym sprzątać tylko jak mam szukać ?
Sensitive96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:57   #2
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Praca weekendowa

Cytat:
Napisane przez Sensitive96 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !
Nie wiem czy już był taki wątek, ale założyłam ten. Mam 17 lat w sieprniu będę mieć 18 i strasznie chciałabym mieć pracę na weekendy ze względu na to, że nie mam pieniędzy nigdy
Chodzi mi o to gdzie mogę szukać gdzie by mnie przyjeli i co najważniejsze jak mam szukac ? Na ulotki nie pójdę bo tam nie da się zarobić nie chodzi mi o duże kwoty ale na ulotkach raczej marne grosze. Nie mam znajomości nigdzie Nawet mogłabym sprzątać tylko jak mam szukać ?
tablica.pl roi się od różnych ogłoszeń
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 21:52   #3
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Praca weekendowa

Cytat:
Napisane przez Sensitive96 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !
Nie wiem czy już był taki wątek, ale założyłam ten. Mam 17 lat w sieprniu będę mieć 18 i strasznie chciałabym mieć pracę na weekendy ze względu na to, że nie mam pieniędzy nigdy
Chodzi mi o to gdzie mogę szukać gdzie by mnie przyjeli i co najważniejsze jak mam szukac ? Na ulotki nie pójdę bo tam nie da się zarobić nie chodzi mi o duże kwoty ale na ulotkach raczej marne grosze. Nie mam znajomości nigdzie Nawet mogłabym sprzątać tylko jak mam szukać ?
Raptem sprzed kilku tygodni masz taki sam wątek,
zerknij:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=742862
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 14:00   #4
olaaleksandra123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 736
Praca weekendowa

Witam. Jestem studentką i chciałabym iść do pracy na weekendy aby dorobić kilka groszy. Proszę o radę w jakich miejscach mogłabym szukać pracy (kelnerka, opiekowanie się dziećmi) ? Czy może dodać ogłoszenie na olx że szukam pracy? Niestety nie mam żadnego doświadczenia, bo nigdy nie pracowałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaaleksandra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 18:33   #5
paula796132
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Polska Be
Wiadomości: 214
Dot.: Praca weekendowa

olx to dobre miejsce do szukania pracy dla studentów ale ty sie tam nie ogłaszaj, ja kiedyś tak zrobiłam i dzwonili do mnie tylko obleśni faceci proponujący pracę "osobistej asystentki" z pytaniem czy dam sie klepnąć czasem po tyłku...
paula796132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 16:40   #6
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Praca weekendowa

Cytat:
Napisane przez olaaleksandra123 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem studentką i chciałabym iść do pracy na weekendy aby dorobić kilka groszy. Proszę o radę w jakich miejscach mogłabym szukać pracy (kelnerka, opiekowanie się dziećmi) ? Czy może dodać ogłoszenie na olx że szukam pracy? Niestety nie mam żadnego doświadczenia, bo nigdy nie pracowałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakaś praca weekendowa w Centrum Handlowym ? Sklepy czy promocja ? Może przejdź się po sklepach, tam często szukają pracowników na weekendy, szczególnie studentów
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 17:30   #7
olaaleksandra123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 736
Dot.: Praca weekendowa

Cytat:
Napisane przez milkandsugar Pokaż wiadomość
A jakaś praca weekendowa w Centrum Handlowym ? Sklepy czy promocja ? Może przejdź się po sklepach, tam często szukają pracowników na weekendy, szczególnie studentów
W sumie to gdziekolwiek byle by coś robić 😃 Ty masz na myśli takie sklepy jak h&m?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaaleksandra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 20:52   #8
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Praca weekendowa

Cytat:
Napisane przez olaaleksandra123 Pokaż wiadomość
W sumie to gdziekolwiek byle by coś robić 😃 Ty masz na myśli takie sklepy jak h&m?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, dokładnie Sklepy często wywieszają karteczkę o tym, że poszukują pracowników, myślę że warto się przejść i rozejrzeć
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-23, 17:11   #9
Beatka2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 38
Praca na weekendy (Mcdonald, KFC)

Witam serdecznie.

Niebawem rozpoczynam studia. Niestety, nie mogę liczyć na wsparcie rodziców w kwestii utrzymania się. Dlatego chciałabym się dowiedzieć kilku rzeczy.

1. Gdzie najlepiej się zatrudnić, w KFC czy w McDonaldzie?

2. Czy któraś z Was pracuje, bądź pracowała, w takiej restauracji 16 godzin tygodniowo? Ile zarabiałyście na rękę?

Zależałoby na zarabianiu chociażby 700 zł miesięcznie. Z oszczędzonych w wakacje pieniędzy dokładałabym sobie co miesiąc 300 zł i jakoś bym przeżyła za ten 1000 zł (opłaty za akademik, jedzenie i jakieś niezbędniki np. podpaski). Na stypendium socjalne się nie zaliczam.
Beatka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-23 18:11:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.