Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-28, 15:40   #4801
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Do tej pory tylko podczytywałam i cierpliwie czekałam na Pixie, bo miałam farta i chyba w ostatniej promocji kupiłam 2 refille, które mam aż do teraz. Muszę jednak przyznać, że w końcu całkiem się zniechęciłam, nie tylko po lekturze tego wątku, ale i obserwując coraz bardziej irytujące mnie poczynania firmy - mydlenie oczu na fb jakimiś wisiorkami (po co takie komu??), brak promocji na próbki (promocję fb uważam za śmieszną, nie mam ochoty udostępniać u siebie ich strony w zamian za próbkę, bo nie jest to firma, którą z czystym sercem mogłabym polecić, a mój wall na fb nie jest tablicą☠ogłoszeń ;/). Czekałam na promocję choćby darmowej wysyłki samych próbek, ale wciąż NIC.

Ponadto, gdy napisałam pytanie do Pixie dot. odpowiednika odcienia jaki używałam w starej formule (podałam jeden odcień z palety jak pamiętacie bez porównania większej!), to otrzymałam 3 propozycje z tak ograniczonej palety. Czyli nie ma możliwości też kupienia w ciemno wypróbowanego już wcześniej (po długich testach!) odcienia. Koszt wysyłki samych próbek to 9 zł, nie podlegający negocjacji. Co więcej, mail, który dostałam, był napisany przez mężczyznę, zupełnie nie w stylu, jaki pamiętam z dawnych wymian wiadomości z panią Sylwią. Zaczynam na serio podejrzewać, że firma została przejęta przez kogoś innego, bez wiedzy użytkowniczek ;/

Nie mówiąc już o niezbyt pozytywnych recenzjach, jakie się tu pojawiły.

Przyznaję, że moja cierpliwość już całkiem się wyczerpała i od dziś zaczynam szukać zamiennika wśród innych firm. Jestem bardzo rozczarowana i zła, że nie ma możliwości kupienia podkładu z poprzedniej formuły, na której testy wydałam dużo kasy, sprawdzając niezliczone odcienie, żeby znaleźć ideał ;/
Powinnaś być wdzięczna za te trzy propozycje i nie zwlekając je zamówić Pisałam do Pixie trzy tygodnie temu z prośbą o wskazanie odpowiednika odcienia Tinkerbell 1 , bo z CDL byłam bardzo zadowolona i zużyłam dwa bigi. Do dziś nie otrzymałam odpowiedzi. Solidna firma zamieściłaby na swojej stronie informacje, które z dawnych odcieni odpowiadają nowym. Kiedyś pani Sylwia zawsze rzeczowo i uprzejmie odpowiadała na każdy mail. Mam wrażenie, że z dawnego Pixie pozostały tylko ceny i coraz bardziej wymyślne dodatki do podstawowych składników podkładu.

No cóż, uwielbiałam Pixie, teraz wybieram inne firmy.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 18:52   #4802
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Widziałam w komentarzach na FB, że odpowiadali na pytania o podobne odcienie.
Jeżeli nie mają idealnego odpowiednika, to nic dziwnego, że polecili trzy najbliższe.
Czekam, jak pojawią się w innych sklepach z minerałami i przy okazji zakupów wezmę próbki. Lub jeśli u nich będzie bezpłatna wysyłka. Tak mnie ta cała historia zaciekawiła, że sama chcę na sobie wypróbować.
Szczerze mówiąc nie wierzę w dobre i złe podkłady mineralne. To tak specyficzny kosmetyk do makijażu, że u jednych się sprawdza, a u innych kompletnie. Znacie jakąś markę, która miałaby tylko fanów, lub wszyscy okrzyknęli ją złą? Ok, Rhea nie jest zbyt popularna, choć dostępna w Polsce, podobnie z La Rosą, ale nie reklamują się specjalnie. Często jest tak, że poddajemy się, za nim znajdziemy sposób na dany zestaw minerałów. Nie ma się co oszukiwać. Każda inaczej się poci, wydziela sebum, inne kremy stosuje, ma nieco inne PH, a minerały często trzymają się skóry na słowo honoru, więc jak nałożymy dużo, mogą się kawalić. Nie mają przecież polepszaczy, które by temu zapobiegały, a nawet tradycyjnym podkładom się zdarza.
Po zagorzałych dyskusjach na temat poczynań firmy, nabrałam ochoty na sprawdzenie formuły i wyrobienie sobie zdania. Czy ktoś ma już próbki lub odsypki do wymiany?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 19:47   #4803
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Co więcej, mail, który dostałam, był napisany przez mężczyznę, zupełnie nie w stylu, jaki pamiętam z dawnych wymian wiadomości z panią Sylwią. Zaczynam na serio podejrzewać, że firma została przejęta przez kogoś innego, bez wiedzy użytkowniczek ;/
Firma się chyba troszkę rozrosła, nie pamiętam poprzedniej formy prawnej, ale obecnie firma jest spółką z o.o.. Z informacji, które znalazłam w KRS wynika, że pani Sylwia jest prezesem zarządu i jest trzech wiceprezesów: pan Marcin Jakubek, pani Katarzyna Łężak i pan Tomasz Łężak .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 21:38   #4804
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

To chyba może być dowód na to, że pani Sylwia czyta to forum? :P

Post sprzed 5 min.:
"KONSULTACJE PIXIE
Masz kłopot z dobraniem właściwego odcienia podkładu? Po zapoznaniu się z naszym Poradnikiem Kolorystycznym wciąż masz wątpliwość, w które kolory "celować"? A może masz swój ulubiony odcień w poprzedniej palecie kolorystycznej i nie wiesz jakiemu odcieniowi będzie on odpowiadać w obecnej gamie odcieni? Chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami, uwagami? A może masz jeszcze inne pytania odnośnie kosmetyków Pixie Cosmetics? Chętnie służę pomocą i radą

Czekam na Wasze pytania, uwagi i sugestie pod adresem email: konsultacje@pixiecosmetic s.pl
Serdecznie zapraszam
Sylwia Jakubek"

(https://www.facebook.com/PixieCosmetics?fref=nf)
__________________
zonk!

Edytowane przez Motylek Truskawkowy
Czas edycji: 2014-11-28 o 21:58 Powód: nie zacytowałam całości
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 22:24   #4805
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Motylek Truskawkowy Pokaż wiadomość
To chyba może być dowód na to, że pani Sylwia czyta to forum? :P

Post sprzed 5 min.:
"KONSULTACJE PIXIE
Masz kłopot z dobraniem właściwego odcienia podkładu? Po zapoznaniu się z naszym Poradnikiem Kolorystycznym wciąż masz wątpliwość, w które kolory "celować"? A może masz swój ulubiony odcień w poprzedniej palecie kolorystycznej i nie wiesz jakiemu odcieniowi będzie on odpowiadać w obecnej gamie odcieni? Chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami, uwagami? A może masz jeszcze inne pytania odnośnie kosmetyków Pixie Cosmetics? Chętnie służę pomocą i radą

Czekam na Wasze pytania, uwagi i sugestie pod adresem email: konsultacje@pixiecosmetic s.pl
Serdecznie zapraszam
Sylwia Jakubek"

(https://www.facebook.com/PixieCosmetics?fref=nf)
Ja byłam pewna, że czyta, a teraz mamy na to dowód - po pierwsze sama treść wiadomości, po drugie podpisanie jej imieniem i nazwiskiem.
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 23:12   #4806
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Ja byłam pewna, że czyta, a teraz mamy na to dowód - po pierwsze sama treść wiadomości, po drugie podpisanie jej imieniem i nazwiskiem.
To że ktoś od nich czyta - jestem tego i byłam w 100% pewna - zwłaszcza po niektórych ewidentnych wywodach na tym wątku.
Cóż, mam nadzieję że weźmie/wzięła sobie do serca nasze sugestie. Obecne zarządzanie jest jakby sprawowane zupełnie przez inna osobę.
Teraz pytanie kto będzie odpowiadał na pytania; jeśli P. Sylwia to jestem za, jeśli ktoś kto nie ma pojęcia to powodzenia życzę...

Jak wróci stara formuła, pewnie się skusze :p
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 00:01   #4807
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Nie miałabym nic przeciwko, żeby ktoś z firmy tu pisał. Przecież da się - bez reklamy, wyłącznie odpowiadając na pytania, lub w innych wątkach, na zasadach zwykłego użytkownika. Tylko oczywiście jawnie. Byłabym nawet za, tylko podejrzewam, że firmom nie chce się w to bawić, a jeśli już, to interesowałaby je raczej reklama. Od pytań mają strony na FB na przykład.
Hihi, ten post rzeczywiście rozwiał wątpliwości
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-29, 09:06   #4808
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Nie miałabym nic przeciwko, żeby ktoś z firmy tu pisał. Przecież da się - bez reklamy, wyłącznie odpowiadając na pytania, lub w innych wątkach, na zasadach zwykłego użytkownika. Tylko oczywiście jawnie. Byłabym nawet za, tylko podejrzewam, że firmom nie chce się w to bawić, a jeśli już, to interesowałaby je raczej reklama. Od pytań mają strony na FB na przykład.
Hihi, ten post rzeczywiście rozwiał wątpliwości
Pani Sylwia udzielała się na początku wątku, ale dostała bana.
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 09:44   #4809
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Poważnie? Jaki miała nick? Musiałam przeoczyć
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 10:32   #4810
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Motylek Truskawkowy Pokaż wiadomość
Poważnie? Jaki miała nick? Musiałam przeoczyć
Farraige
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 10:52   #4811
corka_rybaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Weź jednak pod uwagę, że oceniłaś mając mniej danych, niż Candy na temat tego, co Pixie chciało, czy myślało.
Cieciorko, jest chyba dla Ciebie oczywiste, że pani Sylwia nie jest osobą z gry komputerowej, czy telenoweli tylko żyje realnie i posiada rodzinę, znajomych, sąsiadów, przyjaciół i zawistników. I spora część z tych ludzi czytuje ten wątek z ludzkiej ciekawości. Ja się też zaliczam do tego grona. To forum publiczne i mam prawo zabierać głos, o ile nie łamię regulaminu. Myślę, że mam dużo więcej danych niż Candy, aby wiedzieć co Pixie chciało. Nie jestem upoważniona do ich ujawniania, ale kiedy czytam takie oszczercze bzdury w mojej ocenie , to jestem upoważniona do zapytania Candy na jakiej podstawie to pisze.

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Nie miałabym nic przeciwko, żeby ktoś z firmy tu pisał. Przecież da się - bez reklamy, wyłącznie odpowiadając na pytania, lub w innych wątkach, na zasadach zwykłego użytkownika.
Nie da się

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Tylko oczywiście jawnie. Byłabym nawet za, tylko podejrzewam, że firmom nie chce się w to bawić, a jeśli już, to interesowałaby je raczej reklama. Od pytań mają strony na FB na przykład.
I tu możesz zobaczyć jak bardzo sama jesteś w błędzie i znowu jak krzywdząco oceniasz panią Sylwię. Była ona wizażanką długo przed tym zanim założyła firmę, to na tym forum pokochała kosmetyki mineralne i zaraziła się pasją do nich. Jeszcze na początku tego wątku udzielała rad i odpowiadała na pytania, oczywiście pod swoim starym wieloletnim nickiem, bowiem jest to jej PASJA. Może gadać o tym godzinami, a i dodatkowo bardzo lubi pomagać ludziom. Wizażanki wiedziały kim jest, ale jakiemuś moderatorowi się to nie spodobało i dlatego za to dostała stałego bana . Tak więc Twoja ocena „ podejrzewam, że firmom nie chce się w to bawić, a jeśli już, to interesowałaby je raczej reklama” jest krzywdząca. Jak i również ohydna jest okazjonalna nagonka na jej osobę wobec faktu, że nie może się ona tu bronić. Nie można tego w tych okolicznościach określić mianem krytyki, a zwykłego linczu.

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Pani Sylwia udzielała się na początku wątku, ale dostała bana.
Dokładnie tak. A czy jej posty były reklamą, czy pomocą to każdy może sobie sam ocenić czytając archiwum
https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=41270970
corka_rybaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-29, 12:42   #4812
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dość. Mam ochote zamknąć wątek bo więcej tu "wycieczek" niż rozmów o kosmetykach Pixie.

Żale na firmę zostały już wylane, proszę o ograniczenie się. Obrażanie właścielki sobie darujcie, widzicie że jak grzyby po deszczu wyrastają obrońcy.

Proszę o zachowanie kultury i rozmowę o tym co w tym wątku powinno być numerem jeden - kosmetykach... ostatnie pare stron to same przepychanki słowne. Proszę o poprawę inaczej zacznę dawać punkty karne.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.