Wieczór panieński- Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-09, 20:40   #1
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342

Wieczór panieński- Warszawa


Wiem, że jest już kilka wątków dotyczących wieczorów panieńskich, ale nie znalazłam w nich odpowiedzi na swoje pytania.
W lipcu organizuję wieczór panieński. Przyszła panna młoda mieszka w Warszawie i tam właśnie będzie impreza. Ja tam nie mieszkam i w związku z tym liczę na jakieś wskazówki .

1. Jaki klub polecacie? Chciałabym żeby to było coś w stylu krakowskiego Fashion Time (głównie jeśli chodzi o wystrój). Muzyka- lata 60,70,80,90 i oczywiście jakieś nowsze kawałki. Fajnie by było jak by był open bar (impreza będzie w piątek). Jak wcześnie trzeba rezerwować lożę?
2. W jakiej cukierni najlepiej zamówić ładny (i oczywiście smaczny ) tort? Jaki to mniej więcej koszt (tort na ok. 12 osób).
3. Myślałam też o Spa. Czy możecie coś polecić? Czy oni są w stanie przyjąć na raz 12 osób? I jaki to mniej więcej koszt? Nie chcemy raczej żadnych zabiegów na twarz, mogą być np. dłonie.

I takie pytania ogólne:
Ile zazwyczaj wynosi składka?
Lepszy jeden duży prezent czy każdy od siebie?

Mam nadzieję, że ktoś pomoże
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 15:56   #2
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Wieczór panieński- Warszawa

Podbijam i mam jeszcze jedno pytanie: czy któraś z was korzystała z usług wizażystki na wieczorze panieńskim? Pomyślałam, że to by było fajne zamiast spa. Tylko że będzie nas ok 12 więc jedna by nie zdążyła, a więcej wizażystek wiąże się pewnie z większymi kosztami . Może znacie kogoś wartego polecenia?
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 18:05   #3
Mega1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 226
Dot.: Wieczór panieński- Warszawa

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
Podbijam i mam jeszcze jedno pytanie: czy któraś z was korzystała z usług wizażystki na wieczorze panieńskim? Pomyślałam, że to by było fajne zamiast spa. Tylko że będzie nas ok 12 więc jedna by nie zdążyła, a więcej wizażystek wiąże się pewnie z większymi kosztami . Może znacie kogoś wartego polecenia?
Co do klubów to Klub70 lub Dekada. Klub już powinnas rezerwować bomoze być zbyt dużo panirnskich w jednym klubie i wtedy jest problem.
2 lata temu zamawialam tort na stronie totrtweselny.pl czy jakoś tak. Z tego co pamietam są z Ostroleki i dowoza do Warszawy gratis. Tort na 15 oś piętrowy kosztował chyba ok 180 zł.
Odnośnie SPA to poszukajnczegos co jest blisko domu PM
Mega1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 11:53   #4
baryleczka
Raczkowanie
 
Avatar baryleczka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 84
Exclamation Dot.: Wieczór panieński- Warszawa

A ja szukam wróżki na panieński.
Myślę, że byłaby to fajna odmiana i frajda dla wszystkich.

Najchętniej jakieś młodej dziewczyny, która postawiłaby tarota albo powróżyła z dłoni. Macie jakieś namiary ?
__________________
http://yourapps.info/ - najlepszy portal z aplikacjami dla kobiet
http://betweenblankpages.wordpress.com - recenzje, marudzenie, motywacja
baryleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.