Kulki na w³osach - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-02-22, 21:03   #1
morphifry
Raczkowanie
 
Avatar morphifry
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 58

Kulki na w³osach


Od oko³o 2 lat interesujê siê pielêgnacj± w³osów, ale to jeszcze nie w³osomaniactwo Raz bardziej siê do tego przyk³ada³am, raz mniej. Wczoraj stwierdzi³am, ¿e teraz lecê z tym na 1000%. Tylko w³a¶nie mam problem w sumie od zawsze ze zniszczonymi w³osami. Mimo nie prostowania, krêcenia, suszenia gor±cym powietrzem, nie spania w rozpuszczonych, ani nic z tych rzeczy to s± one z tymi bia³ymi kulkami, albo jakie¶ rozdwojone i niestety nie pomo¿e podciêcie koñcówek, bo to dzieje siê na ca³ej d³ugo¶ci, a niestety ich d³ugo¶æ jest bardzo ró¿na, od krótkich za ucho a¿ za taliê. W sumie teraz ju¿ s± krótsze, bo ostatnio kupi³am sobie no¿yczki i obciê³am koñcówki i codziennie próbujê pozbyæ siê tych wszystkich zniszczonych, z ca³ej d³ugo¶ci obcinaj±c w³osek po w³osku. Ale co mi to daje? Nic.. mam wra¿enie, ¿e one siê jako¶ mno¿±, ¿e nic ich nie ubywa.. Nie wiem jak sobie z tym poradziæ.. To strasznie oszpeca w³osy, macie jakie¶ sposoby na pozbycie siê ich w ³atwy sposób? Jakie¶ sposoby na obcinanie takich w³osów? O pielêgnacjê nie pytam, bo wiem co robiæ
Dodam jeszcze, ¿e moje w³osy s± cienkie
__________________
60 sekund smutku odbiera Ci minutê szczê¶cia.
morphifry jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-22, 23:51   #2
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Kulki na w³osach

Cytat:
Napisane przez morphifry Poka¿ wiadomo¶æ
Od oko³o 2 lat interesujê siê pielêgnacj± w³osów, ale to jeszcze nie w³osomaniactwo Raz bardziej siê do tego przyk³ada³am, raz mniej. Wczoraj stwierdzi³am, ¿e teraz lecê z tym na 1000%. Tylko w³a¶nie mam problem w sumie od zawsze ze zniszczonymi w³osami. Mimo nie prostowania, krêcenia, suszenia gor±cym powietrzem, nie spania w rozpuszczonych, ani nic z tych rzeczy to s± one z tymi bia³ymi kulkami, albo jakie¶ rozdwojone i niestety nie pomo¿e podciêcie koñcówek, bo to dzieje siê na ca³ej d³ugo¶ci, a niestety ich d³ugo¶æ jest bardzo ró¿na, od krótkich za ucho a¿ za taliê. W sumie teraz ju¿ s± krótsze, bo ostatnio kupi³am sobie no¿yczki i obciê³am koñcówki i codziennie próbujê pozbyæ siê tych wszystkich zniszczonych, z ca³ej d³ugo¶ci obcinaj±c w³osek po w³osku. Ale co mi to daje? Nic.. mam wra¿enie, ¿e one siê jako¶ mno¿±, ¿e nic ich nie ubywa.. Nie wiem jak sobie z tym poradziæ.. To strasznie oszpeca w³osy, macie jakie¶ sposoby na pozbycie siê ich w ³atwy sposób? Jakie¶ sposoby na obcinanie takich w³osów? O pielêgnacjê nie pytam, bo wiem co robiæ
Dodam jeszcze, ¿e moje w³osy s± cienkie
Prawdopodobnie mia³a¶ do tej pory podcinane i cieniowane w³osy têpymi no¿yczkami i st±d te kulki.
Z w³asnego do¶wiadczenia wiem, ¿e nawet to, ¿e chodzi siê do fryzjera, nie gwarantuje tego, ¿e no¿yczki, którymi tnie, bêd± ostre i te bia³e kulki siê nie zrobi±. By³am z 3-4 razy u fryzjerki, od której wychodzi³am od razu z takimi koñcówkami. W koñcu uzna³am, ¿e to musi byæ jej wina, bo nigdy wcze¶niej czego¶ takiego na swoich w³osach nie spotka³am. Przesta³am do niej chodziæ, kupi³am no¿yczki "fryzjerskie" z Rossmanna i takie no¿yczki za 15 z³ s± lepsze, bo nie zostawiaj± bia³ych kulek... Wiêc nie chcê wiedzieæ, w jakim stanie by³y jej no¿yczki

Niestety takie obcinanie pojedynczych koñcówek to "robota g³upiego", skoro s± one w³a¶ciwie na ka¿dym w³osie i na ka¿dej d³ugo¶ci.
Najlepszym sposobem by³oby pocieniowanie ich w ten sam sposób, jak masz teraz, skracaj±c ka¿d± cieniowan± warstwê o min. 1-2 cm. Oczywi¶cie ostrymi no¿yczkami
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-24, 14:16   #3
Wajcher
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Kulki na w³osach

Nie bardzo rozumiem o jkaie bia³e kulki chodzi. Nie my¶la³a¶ mo¿e, ¿e to wina jakiego¶ ¶rodka którego u¿ywasz?
Wajcher jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-26, 13:14   #4
toki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Kulki na w³osach

bia³e kulki mog± byæ win± têpych no¿yczek, albo braku witamin, ja tak mia³am, w³osy ros³y jakie¶ takie cienkie i s³abe, jak w organizmie czego¶ brakuje, to produkuje w³osy gorszej jako¶ci ¿e tak powiem;-] te z kolei szybciej siê "kulkuj±" i rozdwajaj±, choæ mi wtedy te¿ wypada³y, z tymi zniszczonymi ju¿ za du¿o nie da siê zrobiæ, ja podciê³am swoje o jakie¶ 15 cm ale to by³o traumatyczne prze¿ycie polecam zabezpieczaæ koñcówki jakim¶ silikonowym serum np jedwab chi
toki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-02-26 14:14:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.