Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-30, 21:08   #4321
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
A ja już jednego minisa tego bronzera zdenkowałam na szczęście jest zapas

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------



Na codzień czy do łóżka?
Luzik. Aleksander rzecze" Bronzerow u nas dostatek "
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 21:08   #4322
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Miałam taką samą nadzieję

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------



Na lotnisko jadę w kazarkach płaskich co tu wstawiałam, mam dwie pary sandałków + jedne na obcasie i klapki na plażę. No o adidasach do biegania nie wspomnę
5-6 bluzek jest, do tego 3 lekkie jak piórko sukienki, w sweterku jadę, mam jedną cieniutką koszulę, no i skarpetki obowiązkowo
Tych na obcasie nie założysz - kiedyś brałam szpilki na wczasy, w Panamie miałam sandały na obcasie... Nie założyłam nigdy
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 21:10   #4323
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Główka sonicznej robi ruchy małe, bardzo szybkie ruchy w tył i przód, a w elektrycznej się obraca wkoło
dla szkliwa lepsza raczej soniczna, mniej inwazyjna, tak myślę
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 21:11   #4324
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tych na obcasie nie założysz - kiedyś brałam szpilki na wczasy, w Panamie miałam sandały na obcasie... Nie założyłam nigdy
A na eleganskie kolacje (jeśli hotel wypasiony)?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 21:12   #4325
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
dla szkliwa lepsza raczej soniczna, mniej inwazyjna, tak myślę
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 21:13   #4326
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
A na eleganskie kolacje (jeśli hotel wypasiony)?
Ja biorę zawsze jedną parę szpilek i często je noszę, właśnie na eleganckie kolacje lub wieczorne imprezy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 21:14   #4327
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Zamówiłam w Matrasie 7 podręczników i po 2 tygodniach przysłali 2 , tłumacząc się brakami. Niepoważna księgarnia.
Mam nadzieję, ze u Ciebie lepiej .

Kupiłam dzisiaj turkusowe koturny-espadryle w TK-Maxx .
Rzeczywiście niepoważniJa na szczęście tylko kilka rzeczy muszę kupić. Większość podręczników zapewnia szkoła. Na liście miałam 4 tytuły, niestety podręcznika z niemieckiego brak. Szukałam stacjonarnie i w necie. Ma być dodruk w pierwszej połowie września.

za koturny
W tk maxie pojawiają się ostatnio fajne kurtki. Tydzień temu mierzyłam dkny i korsa. Na szczęście włączył mi się tryb 'rozsądek' i nie kupiłam. Mam zapas kurtek.
Poza tym można trafić na kurtki geoxa. Uwielbiam ich kurtki. Trzeba tylko trafić na fajny fason i... nie szukajcie ich na swoich rozmiarach. W geoxie 44 to nasze 38, zauważyłam, że rozwieszają kurtki wg rozmiarówki włoskiej.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-30, 21:15   #4328
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Moja siostra powiedziała mi swoją opinię na temat otrzymanego ode mnie wczoraj bronzera Too Faced: "Super jest ten bronzer - utwardzone kakao Nesquik, nawet tak smakuje"
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 21:17   #4329
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
A na eleganskie kolacje (jeśli hotel wypasiony)?
E tam - zawsze trzeba się bić w kolejce do paśnika
Swoją drogą jakoś te hotele wczasowe zawsze są mniej eleganckie W takich "konferencyjnych" to zawsze szpile itp A w tych nadmorskich to jakoś tak niby 5* a jednak luzik
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 21:19   #4330
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
dla szkliwa lepsza raczej soniczna, mniej inwazyjna, tak myślę
Szkliwo szkliwem ale chodzi przede wszystkim o dziasla, przy szczoteczce elektrycznej czesto szyjki zebowe sa odsloniete Sama tak mam

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 21:29   #4331
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja biorę zawsze jedną parę szpilek i często je noszę, właśnie na eleganckie kolacje lub wieczorne imprezy

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Rzeczywiście niepoważniJa na szczęście tylko kilka rzeczy muszę kupić. Większość podręczników zapewnia szkoła. Na liście miałam 4 tytuły, niestety podręcznika z niemieckiego brak. Szukałam stacjonarnie i w necie. Ma być dodruk w pierwszej połowie września.

za koturny
W tk maxie pojawiają się ostatnio fajne kurtki. Tydzień temu mierzyłam dkny i korsa. Na szczęście włączył mi się tryb 'rozsądek' i nie kupiłam. Mam zapas kurtek.
Poza tym można trafić na kurtki geoxa. Uwielbiam ich kurtki. Trzeba tylko trafić na fajny fason i... nie szukajcie ich na swoich rozmiarach. W geoxie 44 to nasze 38, zauważyłam, że rozwieszają kurtki wg rozmiarówki włoskiej.
Super macie z bezpłatnymi podręcznikami, szanel czy dwa zaoszczędzone.

Nie miałam kurtek Geoxa, ale buty uwielbiam . Faktycznie mają spory wybór kurtek i obuwia jesiennego.

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
E tam - zawsze trzeba się bić w kolejce do paśnika
Swoją drogą jakoś te hotele wczasowe zawsze są mniej eleganckie W takich "konferencyjnych" to zawsze szpile itp A w tych nadmorskich to jakoś tak niby 5* a jednak luzik
W tych większych hotelach czasem trzeba się bić, no, ale przynajmniej prezentuje się człowiek stylowo (zwykle proszą facetów o długie spodnie, itp).
Ale generalnie najlepiej mi się wypoczywa w bardziej kameralnych hotelach.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-30, 21:30   #4332
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Jak zwykle podsumowanie w samo sedno.
Magda, wygladasz prawdopodobnie oblednie. Panowie na produkcji pewnie tez trzepia po katach

Anoli, wspolczuje Ci przezyc. Zwlaszcza, ze sprawa zostala umozona.

Oktawia- ile ubran bys nie wziela w polowie nie bedziesz chodzic. Ale tak jak Martusia pisala- kosmetyki to tylko miniaturki i probki bierz. Ja jak nie mialam miniatur to zawsze bralam jakies mini pojemniki i przelewalam np szampony i odzywki. Kolorowka tylko ulubiona, zadnych udziwnien, perfumy miniatury i probki.
Ja moge ze swojej strony polecic reczniki z mikrofibry. One nie zajmuja duzo miejsca, sa lekkie, szybko schna i np na plaze sa idealne. Z tego co kojarze to leciesz do Grecji na ktoras z wysp? Nam na Krecie przydaly sie buty do plywania. Dno bylo kamieniste.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------


Nowy Tresor, a ja nic nie wiem
Kosmetyki to mam 3/4 minisów, perfumy to tylko próbki i ta Signorina z boxa A to co nie miałam w wersji mini to poprzelewałam, jedynie pełnowymiarowy mam balsam po opalaniu z Biodermy, ale on akurat szybko się zużywa, myślę, że razem z TŻem zużyjemy
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 21:44   #4333
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 21:50   #4334
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dobry wieczór


Cały dzień dziś sprzątałam, w końcu umyłam okna - karcherem, więc było łatwiej.

Czy jest jakiś zniżkowy kod do Douglasa? Ktoś kiedyś wrzucał 2 jednorazowe, ale nie mogę znaleźć.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 21:53   #4335
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór


Cały dzień dziś sprzątałam, w końcu umyłam okna - karcherem, więc było łatwiej.

Czy jest jakiś zniżkowy kod do Douglasa? Ktoś kiedyś wrzucał 2 jednorazowe, ale nie mogę znaleźć.
Jednorazowe to już chyba dawno Grażyny zużyły Ja próbowałam SIERPIEN, ale mi pokazało, że kod już wykorzystany Ja go nie używałam
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 21:54   #4336
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Upomnij się, może Alex coś zdziała


Byłam dziś koło Kazara, ale się powstrzymałam i nie weszłam
Będę musiała, jakoś nie lubię tam dzwonić i z nimi gadać
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Śliczne butki
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
fajne butki
Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Sliczne szpileczki

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Issa ponoć nie domywa zębów Dużo osób w necie tak pisze więc mnie już nie kusi
Mnie też to właśnie zniechęciło. Ludzie pisali, że mają wrażenie brudnych zębów i domywają zwykłą szczoteczką Za taką kasę to "trochę" słabo. Ja mam tą szczotkę philips sonicare (tą samą co Szefowa i jestem bardzo zadowolona.
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 22:15   #4337
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość

Mnie też to właśnie zniechęciło. Ludzie pisali, że mają wrażenie brudnych zębów i domywają zwykłą szczoteczką Za taką kasę to "trochę" słabo. Ja mam tą szczotkę philips sonicare (tą samą co Szefowa i jestem bardzo zadowolona.


BTW: doczytałam w końcu, super Kazarki
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 22:23   #4338
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tych na obcasie nie założysz - kiedyś brałam szpilki na wczasy, w Panamie miałam sandały na obcasie... Nie założyłam nigdy
A tam, leciutkie, dwa paseczki, to wezmę
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 22:25   #4339
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A tam, leciutkie, dwa paseczki, to wezmę
Bierz, bierz - co by nie żałować
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-30, 22:34   #4340
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jednorazowe to już chyba dawno Grażyny zużyły Ja próbowałam SIERPIEN, ale mi pokazało, że kod już wykorzystany Ja go nie używałam
Dziękuję. U mnie też nie zadziałał.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 22:36   #4341
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość


Super macie z bezpłatnymi podręcznikami, szanel czy dwa zaoszczędzone.

Nie miałam kurtek Geoxa, ale buty uwielbiam . Faktycznie mają spory wybór kurtek i obuwia jesiennego.

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------


W tych większych hotelach czasem trzeba się bić, no, ale przynajmniej prezentuje się człowiek stylowo (zwykle proszą facetów o długie spodnie, itp).
Ale generalnie najlepiej mi się wypoczywa w bardziej kameralnych hotelach.
Ja mam dwie. Lekką i zimową. Obie jak parasolki. Niestety nie z tk maxa. Ceny z kosmosu, ale warto. Jestem b. zadowolona. Czasem mają obciachowe fasony, ale i perełki też.
aaa i jeszcze tż ma jedną i młody. Niestety przestali robić dla dzieci. Wielka szkoda.
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;64755766]Treść usunięta[/QUOTE]
-20%, chyba powyżej 300 zł - SY2016
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 22:40   #4342
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ja mam dwie. Lekką i zimową. Obie jak parasolki. Niestety nie z tk maxa. Ceny z kosmosu, ale warto. Jestem b. zadowolona. Czasem mają obciachowe fasony, ale i perełki też.
aaa i jeszcze tż ma jedną i młody. Niestety przestali robić dla dzieci. Wielka szkoda.

Znam to. Mnie też coś zazwyczaj kusi. Mieli teraz dostawę blach nordic ware. Ojjj kusiły. Ale 99 zł to i tak drogo

-20%, chyba powyżej 300 zł - SY2016
Dziękuję. Ja poniżej. Miałam swój jednorazowy i pomyłkowo zrealizowałam, zadzwonię jutro do D., może uda mi się odkręcić.
__________________
moja fragrantica

Edytowane przez dor6
Czas edycji: 2016-08-30 o 22:48
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 23:00   #4343
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Ja poniżej. Miałam swój jednorazowy i pomyłkowo zrealizowałam, zadzwonię jutro do D., może uda mi się odkręcić.
Spróbuj anulować zamówienie, kod powinien wejść ponownie .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 00:41   #4344
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Właśnie wpadło mi w oko, że EL wypuszcza nowy RS plus. Ciekawe co to za cudo
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 05:29   #4345
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Właśnie wpadło mi w oko, że EL wypuszcza nowy RS plus. Ciekawe co to za cudo
Rany jak będę w pracy, to muszę to obadac
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 05:59   #4346
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dzień dobry
Nie wyspałam się, głowa nie boli
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 06:37   #4347
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Miałam taką samą nadzieję

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------



Na lotnisko jadę w kazarkach płaskich co tu wstawiałam, mam dwie pary sandałków + jedne na obcasie i klapki na plażę. No o adidasach do biegania nie wspomnę
5-6 bluzek jest, do tego 3 lekkie jak piórko sukienki, w sweterku jadę, mam jedną cieniutką koszulę, no i skarpetki obowiązkowo
No i gites

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
A na eleganskie kolacje (jeśli hotel wypasiony)?
O tym wlasnie nie pomyslalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Ale jestem gulun nie posmarowalam sie rano kremem do twarzy nalozylam tylko lotion, serum i na to cc chanel jestem nieprzytomna z niewyspania

Milego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 06:41   #4348
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
No i gites

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------


O tym wlasnie nie pomyslalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Ale jestem gulun nie posmarowalam sie rano kremem do twarzy nalozylam tylko lotion, serum i na to cc chanel jestem nieprzytomna z niewyspania

Milego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak się sprawuje CC ?? Zadowolona Pani jest?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 07:18   #4349
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Właśnie wpadło mi w oko, że EL wypuszcza nowy RS plus. Ciekawe co to za cudo
O ciekawe czy będzie cięższy czy lżejszy od RS. Dziś testuję RS Light i podoba mi się. Gdsię najlepiej opłaca się to teraz kliknąć?
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Nie wyspałam się, głowa nie boli

Mnie się śniło, że byłam z Tż w węgierskich termach, ale ktoś mnie pochlapał wodą, rozmazując mi tusz, więc zaczęłam go gonić Potem myłam twarz męską pianką Givenchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-31, 07:25   #4350
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
jak się sprawuje CC ?? Zadowolona Pani jest?
Super jest

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dzień dobry

O ciekawe czy będzie cięższy czy lżejszy od RS. Dziś testuję RS Light i podoba mi się. Gdsię najlepiej opłaca się to teraz kliknąć?


Mnie się śniło, że byłam z Tż w węgierskich termach, ale ktoś mnie pochlapał wodą, rozmazując mi tusz, więc zaczęłam go gonić Potem myłam twarz męską pianką Givenchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że najlepiej w sklepie Estee, ale poczekałabym na lepszy gratis z kodu te obecne są beznadziejne
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 14:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.