Co dalej robić? Czy mój chłopak mi groził? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-27, 22:47   #1
demanroe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 9

Co dalej robić? Czy mój chłopak mi groził?


Cześć wszystkim, mam nadzieje, zee ktos jednak nie spi i mi odpowie na pytanie,ktore mnoe dreczy. Postaram sie krotko opisac historie mojego zwiazku.

Faceta poznalam przez internet, on ms 29 lat, ja 22,od 4,5 roku jestesmy razem. Przez dwa i pok roku dzielilo nas, 400 km, widuwalismy soe raz na miesiac alboto i, rzadziej. Ale bylo cudownie.

Potem ja przeprowadzilam sie? Do niego na studia. Codziennie dojezdzalam ponad godzine naw uczelnie z innej miejscowosci, oddalonej o 53 km zeby z nim mieszkac. Bylam naprawde cudowna, dziewczyna. Niestety, mieszkamy razem z jego rodzicami. Ja studiuje, przygotowywuje sie na drugi kierunek, chce podjac prace, nie ma mnie od 7 do 21 przez to. On potrafi mi wypominac,ze nie gotuje np a ja nie mam kiedy. Po drodze chcial mnie zdradzoc - znalazlam jego rozmowy na FB, a z inna spotykac sie na palenie ziola, wiec nie wiadomo, do czego doszlo (wiem, nie powinnam przegladac facebooka ale mialam przeczucie). Ma mnostwo dlugow, ale nie chce powiedziec ile.

No i teraz obecna shtuacja: dojazdy mnie wykanczaja, czasami placze stojac nanie dworcu, bo pociag ma 3h opoznienia, a jaz stoje nana mrozie. Jestem ze wszystkim w plecy bo sie nie wyrabiam np z malowaniem obrazow, ktore sa mi niezbedne na studia, w zwiazku zz thm zaproponowalam wyprowadzke. Teraz sporo dokladamy sie rodzicom, bo tysiac zlotych, a za to mozemy miec pokoj w miescie, w ktorym studiuje i zostanie jeszcze na jedzenie, plus moglabym podjac prace, bo w tym miasteczku, w ktorym obecnie mieszkam nie mama zadnej. Odmowil trzykrotnie, powiedzisl, ze jesli onod soe wyprowadzi od rodzicow, to juz do domu nie wroci pewnie i ze on nie moze.

Ok, w takim razie postanowiłam soe wyprowadzoc sama, pokoj mam od lutego. I tutaj sienie zaczyna: wczoraj jego rodzice mu powiedzielo, ze jak sie wyprowadze, to on zostanie starym kawalerem. I zapytał, czy pbiecuje mu,ze ta moja wyprowadzka pod tym wzgledem nie skonczy siesie zle. Odpowiedzialam,ze nie, na co onto,ze o to nie pytal, pytal, czy obiecuje. Wystraszylam soe,obiecalam. On powiedzial,ze ma nadzieje,ze bedzie tak naprawde, bo inaczej pozaluje. Ja to traktuje jako grozbe, boje sie, chce od niego uciec, nie wyprowadzic sie, a uciec. Myslicie, ze podjelam dobra decyzje? On ma wyrok ww zawieszeniu za to, ze zmiazdzyl kolesiowi palce za to, ze twn gapil siena na jego eks, co prawda po pijaku, no ale... czy ucieczka to dobry pomysl? Przyznam sie,ze wywoze powoli rzeczy...
demanroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 07:42   #2
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Facet umawia się z innymi, ma przeszłość kryminalną, długi, nie chce wyprowadzić się od rodziców, grozi Ci, a Ty się pytasz co robić? Ja proponuję czekać na pierścionek zaręczynowy...
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 08:24   #3
demanroe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 9
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Facet umawia się z innymi, ma przeszłość kryminalną, długi, nie chce wyprowadzić się od rodziców, grozi Ci, a Ty się pytasz co robić? Ja proponuję czekać na pierścionek zaręczynowy...
Nie o to mi, chodzi pytalam raczej w kontekscie ucieczki, czy to dobry pomysl. Najgorsze jestjest to, ze on chyba czuje, ze coson jest nie tak i jesttak przekochany teraz, ciagler mówi, że mnie kocha, ja nie wiem jak sie zachowywac w sytuacji, kiedy jedną nogą już uciekam
demanroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 09:07   #4
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Cytat:
Napisane przez demanroe Pokaż wiadomość
Nie o to mi, chodzi pytalam raczej w kontekscie ucieczki, czy to dobry pomysl. Najgorsze jestjest to, ze on chyba czuje, ze coson jest nie tak i jesttak przekochany teraz, ciagler mówi, że mnie kocha, ja nie wiem jak sie zachowywac w sytuacji, kiedy jedną nogą już uciekam
Jest durniem i to jest nie tak. Moglby sie wyprowadzic z toba ale mu sie nie chce bo mu ze starymi wygodnie. Tyle jest warty wasz zwiazek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 09:07   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Wyprowadz sie i zerwij kontakt.

Czy on zna Twoj nowy adres?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 09:10   #6
Punchdrunk
Raczkowanie
 
Avatar Punchdrunk
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 151
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Zachowaj zimną krew, powoli się przeprowadzaj, ale... on nie powinien wiedzieć, gdzie zamieszkasz to niebezpieczny facet, tacy nigdy nie zamieniają się w nieszkodliwych misiaczków.
Punchdrunk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 09:49   #7
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Tak to dobry pomysł. Uciekaj od niego jak najdalej. Każdy ma wady, ale on ma nie do przeskoczenia. Nie chciał z tobą zamieszkać, bo woli z rodzicami, grozi ci, planowal zdrade, już zrobił komuś krzywde.
Podnijam pytanie. Wie gdzie mieszkasz? Nie mow mu, albo znów się przprowadź, bo niestety może cie nachodzic, albo gorzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-28, 09:57   #8
demanroe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 9
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Absolutnie nie wie i sie nie dowie. Zamierzam zastrzec popi sobie wszystkie ślady, na szczęście stolica jest duża, raczej mnie nie znajdzie, nie wiem też,czy nie wyjadę na chwilę za granice. Generalnie zablokuje jego i jego wszystkich znajomych wszędzie, gdzie sie da i zapadnwme show pod ziemię. Boje sie tylko, ze bedzie sie na mnie mscil.
demanroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 10:23   #9
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Cytat:
Napisane przez demanroe Pokaż wiadomość
Absolutnie nie wie i sie nie dowie. Zamierzam zastrzec popi sobie wszystkie ślady, na szczęście stolica jest duża, raczej mnie nie znajdzie, nie wiem też,czy nie wyjadę na chwilę za granice. Generalnie zablokuje jego i jego wszystkich znajomych wszędzie, gdzie sie da i zapadnwme show pod ziemię. Boje sie tylko, ze bedzie sie na mnie mscil.
Oj mniejsza niż Ci sie wydaje. Wystarczy że Pan wie gdzie studiujesz. Może lepiej zmienić uczelnię?

Wystarczy ze że zna chociaż jedną osobę, z którą Ty sie też znasz / kolegujesz. Jak zechce to Cię w 2 dni znajdzie. I nie straszę, mówię jak jest. Jak Ci naprawdę zależy na zniknięciu to musisz odciąć sie całkiem od WSZYSTKICH miejsc i ludzi z którymi miałaś kontakt podczas związku z tym kolesiem. Wtedy będzie mu ciężko Cię znaleźć.
Może oczywiste ale sprawdź czy nie ma namierzania Twojego nr wykupionego, taki program sie dzieciom instaluje, żeby rodzice mogli szybko pacholęta odnaleźć. Bardzo przydatny dla partnerów- stalkerów niestety.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2017-01-28 o 10:28
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 11:17   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Czy nie lepiej zerwac jak czlowiek - powiedziec to glosno- to koniec?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 12:38   #11
demanroe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 9
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Oj mniejsza niż Ci sie wydaje. Wystarczy że Pan wie gdzie studiujesz. Może lepiej zmienić uczelnię?

Wystarczy ze że zna chociaż jedną osobę, z którą Ty sie też znasz / kolegujesz. Jak zechce to Cię w 2 dni znajdzie. I nie straszę, mówię jak jest. Jak Ci naprawdę zależy na zniknięciu to musisz odciąć sie całkiem od WSZYSTKICH miejsc i ludzi z którymi miałaś kontakt podczas związku z tym kolesiem. Wtedy będzie mu ciężko Cię znaleźć.
Może oczywiste ale sprawdź czy nie ma namierzania Twojego nr wykupionego, taki program sie dzieciom instaluje, żeby rodzice mogli szybko pacholęta odnaleźć. Bardzo przydatny dla partnerów- stalkerów niestety.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
Dziękuję za radę, na pewno się upewnie w tym temacie. Co do uczelni - to mój ostatni semestr, wiec nie muszę chodzić na zajęcia, zostały mi tylko konsultacje z promotorem, wiec dopiero w kwietniu pojawie sie na uczelni. Znajomych mamy wspolnych tylko jego, w zasadzie to jego znajomi, ja z nimi nie rozmawiam poza tymi momentami, kiedy do nas np przychodzą. Moich znajomych nie zna.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Czy nie lepiej zerwac jak czlowiek - powiedziec to glosno- to koniec?
Tak chciałam, chciałam się rozstać po mojej wyprowadzce, ale kiedy poleciała ta groźba, nie wiem, czy tak się da.
demanroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-28, 12:40   #12
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Cytat:
Napisane przez demanroe Pokaż wiadomość
Dziękuję za radę, na pewno się upewnie w tym temacie. Co do uczelni - to mój ostatni semestr, wiec nie muszę chodzić na zajęcia, zostały mi tylko konsultacje z promotorem, wiec dopiero w kwietniu pojawie sie na uczelni. Znajomych mamy wspolnych tylko jego, w zasadzie to jego znajomi, ja z nimi nie rozmawiam poza tymi momentami, kiedy do nas np przychodzą. Moich znajomych nie zna.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------



Tak chciałam, chciałam się rozstać po mojej wyprowadzce, ale kiedy poleciała ta groźba, nie wiem, czy tak się da.
Wydaje mi sie ze jak znikniesz bez slowa to bedzie gorzej. Bedzie chcial cie odnalezc zeby wyjasnic albo cos w tym stylu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 12:45   #13
Punchdrunk
Raczkowanie
 
Avatar Punchdrunk
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 151
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze jak znikniesz bez slowa to bedzie gorzej. Bedzie chcial cie odnalezc zeby wyjasnic albo cos w tym stylu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem, jak wyobrażasz sobie kulturalne rozstanie z facetem, który już kiedyś z zazdrości zmiażdżył komuś palce...
Punchdrunk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 13:32   #14
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Cytat:
Napisane przez Punchdrunk Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak wyobrażasz sobie kulturalne rozstanie z facetem, który już kiedyś z zazdrości zmiażdżył komuś palce...
Nie wiem. Ja bym tak zrobila. Moze sie zmienil moze dla niej byl ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 14:04   #15
klaudus20
Raczkowanie
 
Avatar klaudus20
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 76
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Powiedz wprost, że nie jesteś szczęśliwa a wykończona. Oznajmij, że wspólna przyszłość nie jest kolorowa. Widzę, że wizję życia macie różną, więc po co się męczyć.

Jestem troszkę w podobnej sytuacji, więc na pocieszenie powiem Ci, że odwaga rozwija skrzydła. A jak uwolnisz się od tego co Cię blokuje, poczujesz sie naprawdę szczęśliwa.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
klaudus20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 15:45   #16
demanroe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 9
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Generalnie przemoc fizyczna nie wystepowala, nie uderzyl mnie nigdy. Ale przemoc fizyczna i owszem no i ta grozba ostatnio... dlatego boje sie to zakonczyc normalnie

Edytowane przez demanroe
Czas edycji: 2017-01-28 o 16:23
demanroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 15:46   #17
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze jak znikniesz bez slowa to bedzie gorzej. Bedzie chcial cie odnalezc zeby wyjasnic albo cos w tym stylu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może niech się wyniesie i napisze mu list. Albo maila. Ewentualnie zadzwoni raz z jednorazówki i wyjaśni wszystko Ale tak, żeby nie zostawiać furtki na jakiś ruch z jego strony.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 15:53   #18
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Może niech się wyniesie i napisze mu list. Albo maila. Ewentualnie zadzwoni raz z jednorazówki i wyjaśni wszystko Ale tak, żeby nie zostawiać furtki na jakiś ruch z jego strony.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
Dokladnie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 18:07   #19
demanroe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 9
Dot.: Co dalej robic? Czy moj chlopak mi grozil?

Mialam taki zamiar, zostawic mu na biurkuto list z wyjaśnieniami. Bo inaczej po prostuprostu nie widze tego rozstania. Gdybym probowala mu to powiedziec on by mnie tak zmanipulowal,ze zostalabym w tym związku dalej zapewne.
demanroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-28 19:07:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.