24K Gold Facial Treatment? Złota maska? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-24, 16:17   #1
snajper565
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1

24K Gold Facial Treatment? Złota maska?


Witam,
Jakiś czas temu znalazłam: www.zlotemaski.pl , co o tym myslicie?
Czy może któraś z Was miała ten zabieg robiony?
Oferują go w moim mieście i chyba się wybiorę (w końcu jak czytałam na polskim portalu chciałabym się poczuć rozpieszczona luksusem ).

Serdecznie pozdrawiam,
Ala S.
snajper565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 04:56   #2
NataliaNY
Raczkowanie
 
Avatar NataliaNY
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 54
Dot.: 24K Gold Facial Treatment? Złota maska?

Jestem kosmetyczka i od niedawna pracuje w salonie w Nowym Jorku. Slyszalam o tym zabiegu i przyznam, ze tu nie jest on popularny. Wrecz przeciwnie, nie tylko cena odstrasza ale tez spotkalam sie z opiniami, ze nie jest efektywny. Firmy przescigaja sie w tym co moga by zbic jak najwiecej kasy i ktos "madry" wymyslil zloto. Chodzi przeciez o to by produkty jakie uzywamy mialy jak najmniejsze molekuly (czasteczki) by moc jak najglebiej penetrowac w skore. Jak zatem sloto moze penetrowac? Jedyne co, to pozostanie na powierzchni i byc moze jesli polozy sie pod taka maske jakis produkt wtedy lepiej bedzie on wnikal wglab skory. Jesli tak jest, to po co zloto. Mozna na twaz polozyc folie i efekt taki sam.
Na twoim miejscu zastanowilabym sie jeszcze raz. Moze zamiast takiego luksusu zafunduj sobie mazaz. Z pewnoscia bedziesz zadowolona.

Pozdrawiam.
NataliaNY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 12:17   #3
fianit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 71
Post Dot.: 24K Gold Facial Treatment? Złota maska?

Droga NataliNY oraz Ala.S,
Tak się składa, że pracowałam swego czasu w Japonii w firmie UMO, która opracowała zabieg, który Was interesuje, więc mogę pare słów powiedzieć i wyjaśnić.

Zabieg rzeczywiście jest dość drogi, a przez to grono klientów jest zawężone do klasy średniej i najbogatszych. Chociaż z tego co wiem to w Polsce cena i tak jest niższa od ogólnie przyjętej bo zabieg kosztuje ok. 600zł a w Stanach od 400 do 800 USD (właśnie w NY)!!!

Jeśli chodzi o to jak jest postrzegany w Stanach to Natalio nie masz racji. Jako pierwszy zabieg wykonała i promuje Veronica Barton, która jako jedna z pierwszych założyła (jakieś 30 lat temu) medical spa w Californi, Malibu, więc nie zaprzeczysz, że wie co jest dobre a co tylko ściemą. Ostatnio został wprowadzony w SPA w Harrodsie w Londynie. Jeżeli ty mieszkasz w NY to napewno wiesz kto tam przeprowadza ten zabieg, oraz że jest to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc tego typu w mieście. Pozatym sama wiesz jak często widać go w telewizji. NBC 5,7, KTLA Hollywood, i jeszcze pare innych nie promowalyby badziewia jako rewolucyjnego osiągnięcia.

"Jak może złoto penetrować"? - Złoto rzeczywiście penetruje skórę, możliwe jest to dzięki połączeniu 3 technologii. GammPGA, Jonów ujemnych i UltraSonic NanoMist (chodzi poprostu o wapozon, wytwarzający nano cząsteczki wody 7 razy mniejsze niż wapozon).
Wykorzystano właściwości bardzo ciekawej substancji jaką jest kwas GammPGA.
Składnik ten w odpowiedniej formie, naładowany ujemnie ma właściwości elektroprzewodzące. Mikrocząsteczki kwasu gdy się wchłaniają przyciągają do siebie i wprowadzają złoto wraz z innymi składnikami. (strona ośrodka badawczego nad GammaPGA: www.nattobioscience.com)
Po nałożenia złota odbywa się sesja 20min. pod NanoMist z GammaPGA a następnie przeprowadzany jest masaż z preparatem Carrier For Gold (przewodnik złota). Efekt jest naprawdę niesamowity na Twoich oczach złoto poprostu znika.

Co do właściwości złota wprowadzonego w skórę to są one znane m.in. z zabiegu złotych nici. Efekt jest taki sam złoto koncentruje wokół sie kolagen i pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny. Co to jest kolagen i elastyna wszyscy wiedzą .

Myślę, że udało mi się przekonąć Ciebie Natalio, że ten zabieg to nie to samo co nałożenie folii i pod nią kremu.

Co do masażu to oczywiście zgodzę się z Natalią, że jest to jeden z najprzyjemniejszych zabiegów na świecie. Jednak bez wątpienia nie stanowi alternatywy dla zabiegu Gold Facial.
Alu S. - Ja sama miałam ten zabieg pare razy robiony i mogę go polecić.
Pozdrawiam!
fianit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 19:28   #4
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: 24K Gold Facial Treatment? Złota maska?

Dzisiaj przeczytałam jakiś artykuł o złotej masce i mam kilka pytań. Jeśli złoto w celach kosmetycznych było używane już w starożytności, to wtedy co sprawiało, że sie sprawdzało? Jak wtedy go używano?
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 20:10   #5
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: 24K Gold Facial Treatment? Złota maska?

Polecam ten zabieg

Edytowane przez Rosa
Czas edycji: 2013-11-27 o 21:34
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.