Nieznośne krosty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-04, 23:58   #1
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx

Nieznośne krosty


Witam.Nigdy nie miałam problemów z krostami,świeceniem na nosie!Moja buzia zawsze była porcelanowa i matowa.
A teraz,gdy mam 15 lat zaczęłam mieć te problemy :<.Może nie są duże...
Otóż na moim nosie pojawiła się ogromna ilość(szczególnie na "czubku "czarnych zaskórników.Widać je tylko z bliska,ale strasznie mi przeszkadzają a nie da się ich wycisnąć...)
Do tego mam małe,pojedyncze czerwone krostki na nosie(z 2,3 max)co na mojej bladej buźce wygląda koszmarnie i cholernie je widać...
I nie wiem co mam już robić.Myję buzię tym żelem: http://wzoryikolory.pl/images/large/...0525041036.jpg ,potem smaruję tym tonikiem: http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/i...ziaj_ogo_t.jpg ,i na koniec smaruję grubo całą twarz tym kremem: http://calineczka.pl/sklep/images/li-10.jpg ,czasem też wcieram wacikiem kosmetycznym w nosek spirytusek.
I nic nie pomaga .
Macie jakieś naprawdę 100% sposoby na to?Jakieś żele,kremy/maści ale te naprawdę dobre i pomocne?Walczę o skóę bez niedoskonałości.
PS:Po myciu twarzy tym żelem mocno mi się świeci skóa na nosie(i tylko).Nie wiem co zrobić,przecież to świadczy o intensywnym wydalaniu łoju?
By nie pisać drugiego wątku napiszę w tym.Chodzi mi o podkład.Czasem gdy planuję jakieś wyjście chciałąbym nałożyć trochę podkładu by buzia była porcelanowa.Ale podkładu który jest podkładem i działa(jest wgl taki...)!Podkład któy zakryje moje drobne niedoskonałości,przecież nie są to pryszcze więc nie powinno być prolemu?Już kupiłam taki: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/254/tn_21393.jpg podkład i jest beznadziejny.
Chciałąbym mieć taki co zakryje niedoskonałość zupełnie i buzia po nim będzie wyglądać dobrze.
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 18:57   #2
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: Nieznośne krosty

może mikrodermabrazja u kosmetyczki? no i jeśli Ci tak zależy na doskonałej cerze, to radzę raczej używać dermokosmetyków ( ja kocham markę LRP) , a nie tych drogeryjnych, bo wśród nich rzadko coś dobrego się trafia, ja w ogóle nie mam do nich zaufania..
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 19:28   #3
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: Nieznośne krosty

Zaskórniki same nie znikną - to jest pewne. Da radę je wycisnąć, najlepiej u kosmetyczki, ewentualnie w domu ale musiałabyś stworzyć naprawdę czyste warunki aby nie wdało się jakieś zakażenie. No i na pewno ciężko samemu pozbyć się zaskórników...
__________________



*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 22:04   #4
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
Dot.: Nieznośne krosty

Cytat:
Napisane przez *Sweety* Pokaż wiadomość
Zaskórniki same nie znikną - to jest pewne. Da radę je wycisnąć, najlepiej u kosmetyczki, ewentualnie w domu ale musiałabyś stworzyć naprawdę czyste warunki aby nie wdało się jakieś zakażenie. No i na pewno ciężko samemu pozbyć się zaskórników...
Wyciskałam i teraz mi skóra z nosa schodzi,jest czerwony i nie wychodzę z z domu.Czy oznaką że wycisnęłam zaskónika jest woda,któa w dużej ilości pod wpływem właśnie tego wyciskania wychodziłą mi ze skóry
?
Cytat:
Napisane przez Bathory Pokaż wiadomość
może mikrodermabrazja u kosmetyczki? no i jeśli Ci tak zależy na doskonałej cerze, to radzę raczej używać dermokosmetyków ( ja kocham markę LRP) , a nie tych drogeryjnych, bo wśród nich rzadko coś dobrego się trafia, ja w ogóle nie mam do nich zaufania..
Co to za marka?Gdzie kupować ile kosztuje
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 13:37   #5
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: Nieznośne krosty

Cytat:
Napisane przez Halloweencorexxxx Pokaż wiadomość
Wyciskałam i teraz mi skóra z nosa schodzi,jest czerwony i nie wychodzę z z domu.Czy oznaką że wycisnęłam zaskónika jest woda,któa w dużej ilości pod wpływem właśnie tego wyciskania wychodziłą mi ze skóry
?


Co to za marka?Gdzie kupować ile kosztuje

La Roche Posay , w aptece to dermokosmetyki bardzo dobre, ceny średnie, ok. 50 zł za jeden kosmetyk, moim zdaniem najlepsza firma. zresztą sprawdź na KWC
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.