Cera ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-26, 13:37   #1
martaweronika00
Raczkowanie
 
Avatar martaweronika00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71

Cera ...


Szukam od dłuższego czasu wątku o kosmetykach z CLARENY i nie mogę się doszukać. Zatem jeśli wątek się powtarza z góry przepraszam.


Ciekawią mnie bardzo recenzje tej firmy na temat kilku produktów. Już od dawien dawna szukam dobrej , a przede wszystkim skutecznej pielęgnacji mojej cery i zastanawiam się nad kosmetykami z firmy CLARENA.

Czy miałyście jakieś doświadczenia z tymi kosmetykami ?

Moja cera jest bardzo wymagająca. Czoło mam w porządku , natomiast nos - pełno wągrów , pory rozszerzone , brak jednolitego koloru skóry , skóra wg mnie jest szara bez życia , bez blasku , a o brodzie to już nie wspomnę. Z brodą mam największy problem gdyż , jest to raj dla moich zaskórników , ropnych syfków, blizn potrądzikowych , czerwonych plam i nie wiem jak się tego pozbyć

Ze swoją cerą walczę od tylu lat i nie mogę tej walki zwyciężyć.
Byłam u dermatologa , ale antybiotyki w postaci maści nie pomogły ,wręcz pogorszyły stan,.Terapii hormonalnej nie chce stosować z wielu względów i chciałabym jednak pozostać przy pielęgnacji domowej.

Jeszcze niedawno było wszystko w porządku z moją cerą do czasu kiedy nie dostałam okresu. Dostałam wysyp na brodzie. Znowu skusiłam się do wyciśnięcia tych cholernych ropnych syfków i jaki efekt ? Czerwone plamy na brodzie + blizny po dawnych krostach ehh..

Do rzeczy. Patrząc na niektóry kosmetyki z CLARENY dokładnie na linię z kwasami bardzo mnie zainteresowały natomiast boję się czy nie pogorszą stanu mojej skóry no i czy nie wyrzucę pieniążków w błoto , bo generalnie rzecz biorąc te kosmetyki nie są takie tanie .

Bardzo proszę o pomoc
martaweronika00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 13:43   #2
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Cera ...

Najprostszy sposób to chyba kwc tam znajdziesz opinie innych dziewczyn
https://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.php
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 13:45   #3
martaweronika00
Raczkowanie
 
Avatar martaweronika00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: Cera ...

Patrzyłam również na te recenzje , ale nie pomagają mi w dokonaniu wyboru
martaweronika00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 14:33   #4
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Cera ...

Cytat:
Napisane przez martaweronika00 Pokaż wiadomość
Szukam od dłuższego czasu wątku o kosmetykach z CLARENY i nie mogę się doszukać. Zatem jeśli wątek się powtarza z góry przepraszam.


Ciekawią mnie bardzo recenzje tej firmy na temat kilku produktów. Już od dawien dawna szukam dobrej , a przede wszystkim skutecznej pielęgnacji mojej cery i zastanawiam się nad kosmetykami z firmy CLARENA.

Czy miałyście jakieś doświadczenia z tymi kosmetykami ?

Moja cera jest bardzo wymagająca. Czoło mam w porządku , natomiast nos - pełno wągrów , pory rozszerzone , brak jednolitego koloru skóry , skóra wg mnie jest szara bez życia , bez blasku , a o brodzie to już nie wspomnę. Z brodą mam największy problem gdyż , jest to raj dla moich zaskórników , ropnych syfków, blizn potrądzikowych , czerwonych plam i nie wiem jak się tego pozbyć

Ze swoją cerą walczę od tylu lat i nie mogę tej walki zwyciężyć.
Byłam u dermatologa , ale antybiotyki w postaci maści nie pomogły ,wręcz pogorszyły stan,.Terapii hormonalnej nie chce stosować z wielu względów i chciałabym jednak pozostać przy pielęgnacji domowej.

Jeszcze niedawno było wszystko w porządku z moją cerą do czasu kiedy nie dostałam okresu. Dostałam wysyp na brodzie. Znowu skusiłam się do wyciśnięcia tych cholernych ropnych syfków i jaki efekt ? Czerwone plamy na brodzie + blizny po dawnych krostach ehh..

Do rzeczy. Patrząc na niektóry kosmetyki z CLARENY dokładnie na linię z kwasami bardzo mnie zainteresowały natomiast boję się czy nie pogorszą stanu mojej skóry no i czy nie wyrzucę pieniążków w błoto , bo generalnie rzecz biorąc te kosmetyki nie są takie tanie .

Bardzo proszę o pomoc
Myślę, że tam jak już było napisane KWC.
Nikt Ci nie przewidzi jak TWOJA cera zareaguje na te kosmetyki.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.