Dobry manicure hybrydowy Wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-09, 23:04   #1
Moly125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4

Dobry manicure hybrydowy Wrocław


Witam Was wszystkich.
Mam mały problem, a mianowicie szukam saloniku w którym dobrze wykonują manicure hybrydowy we Wrocławiu.
Nie szukam już na stronkach typu zakupy grupowe, bo je przerobiłam. Efekt był taki, z w większości Panie robiły to szybko, niestarannie, paznokcie nie wytrzymywały tyle ile trzeba. poradźcie mi coś dobrego i niedrogiego
Moly125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 14:27   #2
yellowmellow
Raczkowanie
 
Avatar yellowmellow
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wrocław / Warszawa
Wiadomości: 340
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Podbijam, też szukam...

Zwłaszcza kogoś kto robi paznokcie na lakierach OPI.
yellowmellow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 15:41   #3
Monika glamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

szczerze polecam Panią Dagmarę z Gabinetu Stylizacji Paznokci
ul. Wietrzna 18/1B
53-024 Wrocław
(Budynek DentalCity)
tel. 693 181 693

ps. tak pięknie usuniętych skórek nie miałam nigdy
Monika glamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 09:45   #4
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

hej jak hybrydy to tylko makellos na bulwarze u pani patrycji ma teraz -20zł na wszystkie usługi
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:09   #5
monikawroclaw1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Polecam Pania Agnieszkę www.fabryka-piekna.com.pl, trzyma się cały czas aż do zmiany koloru, chodzę raz na miesiąc.
monikawroclaw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 20:54   #6
Moly125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Widzę małe poruszenie, ale mimo wszystko jeszcze mało poleceń na tak duży Wrocław

Z tego co widzę, to Pani na Wietrznej robi najbardziej starannie.

A i taka prośba umieszczajcie tu paznokcie po zrobieniu i z odrostem, aby było wiarygodnie, bo szczerze powiedziawszy ostatnia wypowiedz Pani Monikiwrocław1 coś mi pachnie autoreklamą, zważywszy na to, że Pani ma tylko 1 napisany post właśnie w tym temacie
Moly125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 21:40   #7
dfg12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

dzięki za info
dfg12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 15:54   #8
kittykka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Cześć dziewczyny

Poruszenia w tym wątku za wielkiego nie ma, mimo że Wrocław wcale nie taki mały... Więc może dorzucę swoje 3 grosze, może się komuś przyda

Jakiś czas temu chciałam zrobić sobie manicure hybrydowy po raz pierwszy. Jego celem miało być przetrwanie wyjazdu na urlop tak, żebym mogła nie martwić się o paznokcie.

Najpierw poszłam do kosmetyczki, którą mam po drodze i zrobiłam pomarańczową hybrydę. Cel w sumie osiągnęłam, bo na wyjeździe nic nie odpryskiwało, żadnych rys ani ubytków nie było. Nie do końca natomiast byłam zadowolona ze staranności wykonania.

Później poszłam do pani z Fabryki Urody (zresztą pod wpływem tego wątku) zdjąć pomarańczową i założyć "jakąś inną", czego efektem była czerwona hybryda. Niestety, nie wiem jakiej firmy był lakier używany w tym salonie, ale paznokcie rysowały się trochę i po jakimś czasie powłoka zaczynała odchodzić (nie odrywała się, ale gdy się uważniej przyglądałam to widziałam, że nie przylega w niektórych miejscach do paznokcia). Niby wykonanie było bardziej staranne, ale też nie do końca mi się podobało. Na ściągnięcie tej hybrydy również poszłam do tej pani: część lakieru zeszło bez problemu pod wpływem moczenia w zmywaczu, ale większość została spiłowana pilniczkiem i w efekcie mam mocno porysowane, poniszczone płytki...

Podsumowując moją przygodę z hybrydami: drugiego z salonów raczej nie polecam, pierwszy ewentualnie może kiedyś jeszcze odwiedzę, ale najpierw dokładnie dopytam jak ściągają lakier.

Na fotkach obie hybrydy są po ok. 2 tygodniach od zrobienia i odrosty już bardzo mocno mnie irytowały. Prawdę powiedziawszy nie wyobrażam sobie jak to musiałoby wyglądać po miesiącu...

Nie znam się i nie wiem jak powinno/nie powinno być, ale po tej krótkiej przygodzie stwierdzam, że nie będę regularną użytkowniczką manicure/lakierów hybrydowych. Za droga zabawa w stosunku do czasu, jaki znośnie wygląda na paznokciach. Na dłuższy wyjazd może się skuszę, ale musiałabym znaleźć jakiś dobry salon, gdzie po zdjęciu lakieru nie zostanę z poniszczonymi paznokciami na kilka tygodni...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mn P9160327.jpg (25,8 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mn PA060398.jpg (21,9 KB, 182 załadowań)

Edytowane przez kittykka
Czas edycji: 2013-10-20 o 15:56
kittykka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 08:07   #9
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

ogólnie to z tym ściąganiem jest tak, aceton w cholere niszczy plytke, dlatego to ze hybryda sie w nim rozpuszcza to nie znaczy ze trzeba ja w nim sciagac. lepiej spilowac i WYPOLEROWAC o czym fabryka chyba zapomniala
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 10:09   #10
kachna2805
Raczkowanie
 
Avatar kachna2805
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 73
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

https://www.facebook.com/pages/Styli...ref=ts&fref=ts

polecam!!!
kachna2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 13:18   #11
kasian1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Ja mialam robiony w różnych gabinetach manicure hybrydowy i tylko shellac mi się trzymał dobrze. Jest niestety dość drogi bo ok.80 zł za usługę ale warto bo 3 tyg. mi się trzyma i dopiero odrost mnie zmusza do zdjęcia.
Robiłam w różnych salonach we Wrocławiu, nie polecam tylko z zakupów grupowych gdzie miał byc shellac za 29 zł a trzymał się 4 dni, więc wolę dopłacic i mieć trwałość dłużej. Czasami zdażają się promocyjne ceny na shellaca w gabinetach, warto wtedy korzystać.
kasian1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-25, 14:35   #12
paula 2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Znalazłam salon we Wrocławiu gdzie robią hybrydowy manicure shellac w cenie 55 zł, sprawdziłam i polecam.
ul.Rynek 52/2 tel. 71 3442768.
paula 2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 22:07   #13
Tati83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Cytat:
Napisane przez Moly125 Pokaż wiadomość
Widzę małe poruszenie, ale mimo wszystko jeszcze mało poleceń na tak duży Wrocław

Z tego co widzę, to Pani na Wietrznej robi najbardziej starannie.

A i taka prośba umieszczajcie tu paznokcie po zrobieniu i z odrostem, aby było wiarygodnie, bo szczerze powiedziawszy ostatnia wypowiedz Pani Monikiwrocław1 coś mi pachnie autoreklamą, zważywszy na to, że Pani ma tylko 1 napisany post właśnie w tym temacie
Witam,
otóż udałam się po pozytywnych komentarzach do Pani Agnieszki,
Dziewczyna miła, sympatyczna. Wycinanie skórek bez moczenia - pokaleczone skórki na kilku paznokciach, sciąganie hybrydy - UWAGA - moczymy ręcę w acetonie + metalową łopatką po płytce ! (wcześniej miałam odrobine spiłowanie + wacik + folia aluminiowa + zdejmowanie drewnianym patyczkiem).
Minęło 3 dni i już mam odprysk na jednym paznokciu.

Mimo że atmosfera miła, to jakości brak.

Ja, niestety, nie polecam.

Pozdrawiam i czekam na jakieś dobry kontakt
Tati83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 16:22   #14
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Ja mogę doradzić Niedawno robiłam pierwszy raz w życiu manicure hybrydowy, wybrałam Express Nails w Magnolii i byłam bardzo zadowolona. Teraz chcę się nauczyć robić sama, ale mogę z czystym sumieniem polecić - pani (nie pamiętam niestety imienia) była bardzo sympatyczna, do tego widać było że nie chce zdzierać kasy (chciałam przedłużyć żelem, ale namówiła mnie na hybrydę i miała rację), tylko liczy na zadowolenie klientki. Miałam nakładany CND Shellac.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 17:35   #15
gosia1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 28
Talking Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

hej polecam Body Laser na Legnickiej
babki bardzo fajnie robią, dokładnie a hybryda Shellac trzyma się nawet 3 tyg (gdyby nie odrost to byłoby git) polecam
gosia1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 10:46   #16
koperpospolity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Wink Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Ja polecam mstudio urody na Grota Roweckiego. Ladnie, milo i zrobione super !!
koperpospolity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:39   #17
mandragora8585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Skorzystałam z tego polecenia i był to największy błąd. Kosmetyczka Rynek 52/2 we Wrocławiu powinna zmienić zawód. Nie dość że musiała poprawić paznokcie juz po pierwszym nałożeniu, to jutro jestem zmuszona iść do innego salonu bo nie mogę patrzeć na swoje dłonie! Shellac chyba przeterminowany a większej niedokładności nie jestem w stanie sobie wyobrazić. Szkoda kasy a przede wszystkim czasu! Unikajcie jak ognia. Masakra :-(
mandragora8585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 08:37   #18
pretty123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 61
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Ja osobiście polecam tylko duże sieciówkowe salony, mam różne doświadczenia i też z tego, co tu widzę pokrywają się one z moimi. W takim salonie, to nawet łatwiej skargę złożyć. Mojej koleżance robiła paznokcie, jeszcze mało doświadczona dziewczyna i nie zrobiła tego zbyt dokładnie. Koleżanka na drugi dzień poszła i od ręki zrobili jej od nowa za free. W jakimś większym salonie jeszcze mi się nie zdarzyła taka wpadka, za to w tych małych często.
pretty123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 16:18   #19
Fukaeri88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Hej,

mogę polecić świetne zdejmowanie hybrydy, u Pani Asi (ciemne włosy) w salonie Denique w pasażu Grunwaldzkim. Delikatne, profesjonalne zdejmowanie hybrydy BEZ zniszczonej płytki. Pani Asia robi to za pomocą folii aluminiowej, acetonu i lampy, dzięki czemu nie ma się po tym zabiegu wysuszonych rąk, a potem i tak nakłada oliwkę koszt 3 dychy, polecam!
Fukaeri88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-03, 14:22   #20
laurrr
Przyczajenie
 
Avatar laurrr
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Ja w ciągu 1,5 miesiąca robiłam paznokcie hybrydowe u dwóch pań prywatnie w domu. U pierwszej Pani Kingi wszystko było super zrobione, ładnie się trzymało, pomimo niskiej ceny (25zł), jednak miała mały wybór kolorów, dlatego też następnym razem poszłam do innej na Sępa Sarzyńskiego. Pani nie wycięła skórek, nie spiłowała dokładnie paznokci i następnego dnia już mi trochę hybrydy zeszło. Dlatego ponawiam pytanie o miejsca, gidzie są dobrze robione paznokcie
__________________
Laurrr
laurrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 14:49   #21
zosik29
Przyczajenie
 
Avatar zosik29
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Oj, jeśli hybryda to tylko jeden salon mnie nie zawiodl nigdy: <reklama_salonu>ceny standardowe, ale jakosc wykonania nieporownywalna.. bylam kiedys u laski, co 1 dzien przed slubem kolezanki tak krzywo mi zrobila ze się wstydzilam paznokci wyjac spod stolu.. ale nie mialam już czasu na poprawki bo bylam swiadkowa.. zaczely się odklejac po 3 dniach, koszmar;/ a w maniq o niebo lepiej, trzymaly się 3 tyg[/FONT]

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2014-10-10 o 06:44 Powód: reklama
zosik29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 20:30   #22
coccinella17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Czy ktoś mógłby polecić jakieś dobre miejsce lub osoby, gdzie można wykonać dobry manicure hybrydowy? Ja robiłam na Kniaziewicza i zdecydowanie nie polecam. Hybryda po 4 dniach odpadła, gdzie zwykle przy tych samych warunkach wytrzymują mi 3 tygodnie. Oprócz tego miał być pudrowy róż, a wyszedł majtkowy :<

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez laurrr Pokaż wiadomość
Ja w ciągu 1,5 miesiąca robiłam paznokcie hybrydowe u dwóch pań prywatnie w domu. U pierwszej Pani Kingi wszystko było super zrobione, ładnie się trzymało, pomimo niskiej ceny (25zł), jednak miała mały wybór kolorów, dlatego też następnym razem poszłam do innej na Sępa Sarzyńskiego. Pani nie wycięła skórek, nie spiłowała dokładnie paznokci i następnego dnia już mi trochę hybrydy zeszło. Dlatego ponawiam pytanie o miejsca, gidzie są dobrze robione paznokcie


A masz jakiś namiar na tą panią Kingę?
coccinella17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 08:02   #23
AaaMarta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 064
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Odświeżam wątek polećcie proszę jakaś osobę, która zrobi porządnie i w odpowiednich warunkach paznokcie hybrydowe. Najlepiej centrum lub psie pole.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
AaaMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 12:21   #24
Roxi_2049
Przyczajenie
 
Avatar Roxi_2049
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Justyna Małek- Amazing Studio
Roxi_2049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 08:38   #25
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

A ja polece Ci studio urody Maniq, jest na ulicy Pocztowej, byłam bardzo zadowolona.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 11:46   #26
monka2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Heej, wybieramy sie za pare dni na hybrydę do Nails center na żelazna z polecenia koleżanek które juz tam jakiś czas chodzą. Do Pani Oli jestem umowiona. Może któraś z Was juz tam była? Zdam relacje za parę dni. Pozdrawiam
monka2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 11:20   #27
VEra13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Dobry manicure hybrydowy jest w Arkadach na samym dole, ja chodziłam do Pani Doroty i byłam zadowolona, dobry też jest w Renomie w Klinice Pięknych Dłoni, w rynku w Easy Waxing ale tu nie pamiętam imion tych dziewczyn co mi robiły.
VEra13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 21:22   #28
hrabinadesroutoutou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 148
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Ja podzielę się swoim ostatnim odkryciem - Essenza! Na Kamiennej, w budynku Ganta.
Byłam do tej pory u Justyny i przez przypadek - u Mateusza. Tak, u faceta. Jezu, nigdy nie miałam tak dokładnie zrobionych paznokci! Mam na tym punkcie niezłego fioła.
Wiele razy robiłam tam pedicure hybrydowy (jezu, jak ten chłopak masuje stopyyyyy....) i byłam mega zadowolona - gdyby nie to, że i tak musiałam frezować pięty co dwa tygodnie więc od razu ściągali mi lakier i nakładali nowy, to nie musiałabym ściągać tych hybryd.
Ręce zrobiłam raz - u Mateusza właśnie, przed urlopem i jestem masakrycznie zachwycona. Robiłam hybrydy w różnych, mniej i bardziej polecanych salonach - było ok, ale tyłka nie urwało. Zaczęłam robić hybrydy sama - jeszcze nie mam wprawy, a na urlop chciałam mieć paznokcie nieskazitelne - i stwierdzam, że ten chłopak ma magię w dłoniach. Nie wiem, jak u nich wygląda to ze wzorkami, bo nigdy nie robię, tylko jeden kolor, więc się nie wypowiem. Ale to, co on mi wyczarował na rękach - trzymało się dwa tygodnie podczas urlopu w tropikach, w słonej wodzie, uderzane milion razy, nic się nie porysowało ani nie zmatowiło. Potem chodziłam jeszcze tydzień z odrostem, bo wtedy szłam też zrobić pedi, więc czekałam, aż mi zdejmą w salonie - nie musiałam się pokazywać ludziom, to i odrost nie przeszkadzał.
Wszystko zeszło ładnie, bezboleśnie, mimo moczenia w acetonie i paznokcie wyglądają jak przed założeniem hybrydy. Odsuwane resztki drewnianym patyczkiem, skórki wycięte perfekcyjnie (nawet nie musiałam pokazywać, że gdzieś coś jeszcze trzeba; ba, on widział nawet to, czego ja nie widziałam ) sterylnymi, prosto z autoklawu cążkami. I co najważniejsze - mega dokładnie. Mogłabym powiedzieć, że pomalowane w sposób "taki paznokieć w takim kolorze już mi wyrósł".
Pracują na Shellacu i OPI.
Cenią się - stopy to 115zł, ręce coś koło 80 - ale kurde, warto. Ja po dziesięciu latach mieszkania we Wrocławiu chyba w końcu znalazłam jakąś kosmetyczkę, której będę wierna...
A czy jakaś różnica między Justyną a Mateuszem? U justyny robiłam tylko stopy i jedyne co widzę, to to, iż nadają nieco inny kształt paznokciowi.
Tak czy siak - polecam.
hrabinadesroutoutou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-10, 17:30   #29
olatemp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry manicure hybrydowy Wrocław

Ja polecam salon <reklama> na Pułaskiego. Od 2 miesiecy robie tam hybrydę i trzyma sie do czasu az nie przestanie mi przeszkadzac odrost. Cenowo tez maja caly czas fajne promocje

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-09-11 o 06:05 Powód: reklama
olatemp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-10 18:30:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.