Depilacja Laserowa(w domu) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-08, 22:13   #1
magicznaMeg
Przyczajenie
 
Avatar magicznaMeg
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1

Depilacja Laserowa(w domu)


Witam mam zamiar kupić laser domowy rio laser x 20.

Czy miał może ktoś ten laser i jakie były rezultaty? z góry dziękuję za pomoc
magicznaMeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 10:09   #2
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja Laserowa(w domu)

Oglądałam program w tv o takich depilatorach domowych i konkluzja jedna wywalone pieniądze w błoto, taniej wyjdzie zrobić sobie depilację prawdziwym laserem w dobrym salonie
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 12:11   #3
violcia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja Laserowa(w domu)

Ja szczerze bałabym się sama sobie przeprowadzić depilację laserową. Słyszałam, że można sobie wyrządzić tym dużą krzywdę i trzeba mieć do tego kwalifikacje odpowiednie. Nie mam pojęcia jak działają te lasery domowe.... moze są słabsze. Ale jak słabsze to też mogą nie usunąć do końca tych włosków...
violcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 09:51   #4
NusiaLusia
Rozeznanie
 
Avatar NusiaLusia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 566
Dot.: Depilacja Laserowa(w domu)

Jakiś czas temu też szukałam na necie jakiś informacji, zdania były bardzo różne ale przeważały te niestety złe opinie, myślę że jakby to coś dawało jakies rezultaty to ludzie by nie odsprzedawali tych maszyn a zauważyłam że dużo osób sprzedaje je. Ja zdecydowałam się na ta depilację laserową i jestem po pierwszym zabiegu, następny mam 7 listopada teraz dużo salonów ma laser diodowy więc można "wynegocjować" fajną cenę ja np. za wąsik i linie brzucha (bo niestety kilka razy się tam niepotrzebnie ogoliłam i wyrosły mi czarne włosiska) zapłaciłam 150 zł. Rezultat już jest duży po pierwszym zabiegu i myślę że wydanie 150 zł raz na 7-8 tygodni ujdzie
NusiaLusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 14:38   #5
laskacynamonu
Przyczajenie
 
Avatar laskacynamonu
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja Laserowa(w domu)

No mnie nie stać na wydanie 150 złotych raz na półtorej miesiąca, dlatego kupiłam sobie depilator do depilacji ipl Philips. fotodepilacja to naprawdę fajna sprawa. Nie wiem jak wy, ale ja po prostu nie wyobrażam sobie depilacji okolic intymnych w salonie. To jest obleśne. Wolę to zrobić sama w domu, bez świadków że tak powiem Fotodepilacja nie boli, jest tak samo trwała... Tez nie byłam pewna, czy to działa, wiec tez kupiłam depilator używany i nie żałuję. Myślę ze trzeba zachowywać zasady stosowania tego urządzenia, i odpowiednio dopasować natężenie lasera do koloru skóry.
__________________
Każdego dnia zrób coś dla siebie.
laskacynamonu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 15:28   #6
AnNowak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja Laserowa(w domu)

Do domu prawdziwego lasera nikt nam nie sprzeda. A taka fotoepilacja jest mało skuteczna. Kiedyś chodziłam na ipl do salonu i jak robiłam zabiegi to wszystko bylo fajnie, ale kilka miesięcy do serii 6 wszystko odrosło. Zraziłam sie do tego typu zabiegów do czasu, aż poznałam kosmetolożkę, która wyjaśniła mi różnice miedzy laserem diodowym a IPL i podjęłam ostatnią próbę walki z tym problemem. Mieszkam w Wawie i chodziłam na zabiegi depilacji laserowej do Pani Abigail na jerozoliskich płacąc jedynie 150 zł za okolice. Ostatni zabieg miałam w czerwcu i nic mi nie odrasta
AnNowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 18:18   #7
NusiaLusia
Rozeznanie
 
Avatar NusiaLusia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 566
Dot.: Depilacja Laserowa(w domu)

a możesz napisać jaka to różnica? Ja już miałam drugi zabieg laserem diodowym, kolejny mam 18 grudnia efekty już mam po pierwszym zabiegu. Wypadła mi te najczarniejsze włoski
NusiaLusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.