Siateczka z włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 21:43   #1
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519

Siateczka z włosów


Hej, dziewczyny, nie znalazłam nic na ten temat,a przekopałam troche stron, nie tylko na wizazu.
Więc mój problem czy też pytanie dotyczy tytułowej siateczki (tak sobie na ślub umyśliłam). Nie wiem, czy wiecie, o co mi chodzi.
Wąski pasemko włosów spięte spinką, na tym samym poziomie drugie. I tak kilka takich, a potem niżej dwa pasemka co były obok siebie łącze jedną spinką, no tak chociażby, jak wyglądają zwykle wszelkie siateczki, tylko ja tu konkretnie mam na myśli utworzoną z samych włosów. Ech, jeśli będzie nie całkiem jasno, to jeszcze mogę wyjaśnić.
A więc do rzeczy. Chodzi o to, że całe to upięcie dość obciąża wlosy. Dość mocno przylegają do głowy, bo trochę tych spinek jest. I właśnie. Jak je unieść? Bo ogólnie fryzura wygląda ekstra, ale nie mogę sobie z tym poradzić. Wszelkie pianki odpadają, bo bardzo obciążają mi włosy. Aha, ja w ogóle wlosy będę prostownicą jeszcze robić przed założeniem spinek.
Może dziewczyny, ktore byly czesane przez fryzjera albo te, ktore w ogole przeszły przez szał przedślubny coś mi polecą.
(nie wiedzialam, czy tu, czy lepiej na forum o fryzurach zamieścić)
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.