Pieczenie i bol ujścia pochwy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-16, 03:34   #1
kkkkc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1

Pieczenie i bol ujścia pochwy


Hej, juz drugi dzien borykam sie z pewnym problemem. Chłopak zrobil mi przedwczoraj palcowke. Troszke bolało ale to nie był "zly bol". Od tamtej pory bardzo mnie piecze i boli ujscie pochwy. Wlozyl mi trzy palce probowal nawet z czterema 0_o wtedy CHYBA pekla mi blona dziewicza, ale krwi nie bylo. Probowalam juz kapieli, zimnych okladow, ale nic nie pomaga!!! nie Powiedzialam o tym mamie, bo pewnie zauwazy ze troche tak spuchlam i zabierze mnie do ginekologa. I co ja jej i lekarzowi powiem??? "Chlopak zrobil mi ostra palcowke w wieku 15 lat" :banghead: zalamie sie
Blagam pomozcie bo zaraz nie wytrzymam zaczelo coraz bardzie piec ((((
kkkkc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 03:41   #2
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Pieczenie i bol ujścia pochwy

Idź do ginekologa.
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 18:45   #3
dominisiag18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Pieczenie i bol ujścia pochwy

konieczny ginekolog, możliwa infekcja bakteryjna albo zwyczajnie chłopak mógł cię zadrapać i otrzeć. Do czasu wizyty u lekarza kup w aptece Clotrimazolum krem, kosztuje kilka zł, jest to łagodny lek, nie powinien zaszkodzić a może ci ulżyć. Smaruj zgodnie z ulotką. Ale tak napisała koleżanka wyżej - idź do ginekologa
dominisiag18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 16:27   #4
Betty Q
Przyczajenie
 
Avatar Betty Q
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 19
Dot.: Pieczenie i bol ujścia pochwy

Może po prostu Cie poocierał, porobiły się ranki ale jak swędzi to samo nie przejdzie. Póki co mozesz kupic sobie w aptece provag żel, on szybko łagodzi takie podrażnienia, przyspiesza gojenie i przede wszystkim hamuje rozwój bakterii i grzybów. Stosuje się go PO kąpieli, możesz nawet 2x dziennie, jak będzie taka potrzeba.
Betty Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 15:57   #5
samancik0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 52
Dot.: Pieczenie i bol ujścia pochwy

nie przyjmuj sie tak tym, dla ginekologa to normalne sprawy, ja tez tak kiedys mialam, lekarz zalecil wtedy kuracje globulkami Hydrovag, ktore regeneruja i nawilzaja sluzowke pochwy, mnie przyniosly wyrazna ulge, mozesz sobie je kupic ale wizyta u ginekologa nie unikniona
samancik0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-21 16:57:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.