BUteleczka do filtracji wody fill @ go - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-11, 17:44   #1
pomarancza_70
pomarancza_70
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Unhappy

BUteleczka do filtracji wody fill @ go


Witam wszystkich, może ktoś wie gdzie można kupić butelkę - taką niewielkich rozmiarów do filtracji wody, butelka przeźroczysta, okrągła i długa taka jak małe butelki z gotową woda, chociaż lepiej wygląda nazwa- fill @ go - dostałam ją przed wakacjami, właśnie wróciłam i niestety ją posiałam na wakacjach, polubiłam ją, bo wystarczyło nalać do niej kranówki, a robiła się czysta woda do picia, ale jej nigdzie nie ma ! Na górze zakrętka biała z odrobiną koloru różowego, jeżeli ktoś z Was ją widział proszę o wskazówki. Ja ją brałam ze sobą wszędzie i piłam jak smok i dzięki niej tak na prawdę ( no wiadomo, że to woda ) ale dzięki temu że ją tak polubilam strasznie zmniejszył mi się cellulit, normalnie butelki z wodą w torebkach nienawidze, a tą lubiłam, była wszędzie ze mną, szczelna, fajna, no i chyba ją gdzieś ją odstawiłam i została zwinięta, bo przed pakowaniem nie mogłam już znaleźć, stwierdziłam, że musiałam już ją dorzucić w pośpiechu do którego bagażu, ale nie, niestety nie ma jej...
pomarancza_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-11 17:44:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.