Swinging - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-21, 23:14   #541
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
A dzieciom powiecie że rodzice sfingujom?
jak zapytają, to tak.

ogólnie mamy podejście, że wszystko można, póki się nie wyrządza krzywdy. swingowanie samo w sobie nie jest niczym złym. nie zamierzam kłaść nacisku na tłumaczenie samego zjawiska moim dzieciom, bo nie czuję potrzeby usprawiedliwiania się z czegoś, co dla mnie jest normalne. dla mnie to trochę tak, jakbyś zapytała 'a dzieciom powiesz, że lubisz anal / robisz sobie tatuaże?' podobny kaliber
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 23:20   #542
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
jak zapytają, to tak.

ogólnie mamy podejście, że wszystko można, póki się nie wyrządza krzywdy. swingowanie samo w sobie nie jest niczym złym. nie zamierzam kłaść nacisku na tłumaczenie samego zjawiska moim dzieciom, bo nie czuję potrzeby usprawiedliwiania się z czegoś, co dla mnie jest normalne. dla mnie to trochę tak, jakbyś zapytała 'a dzieciom powiesz, że lubisz anal / robisz sobie tatuaże?' podobny kaliber
No jakby dziecko zapytało o anal to mysle że można powiedzieć że rodzice też to robią żeby nie było później u niego podejscia że to zuuuoo i zboczeństwo, o ile to robią oczywiscie. ja raczej jestem zdania że z dziećmi to o wszystkim byle umiejętnie i odpowiednio do wieku. Ciekawi mnie właśnie jak im wytłumaczyć związek otwarty rodziców bo jednak jest to coś niecodziennego a pewnie i tak się zorientują wcześniej czy później
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 23:33   #543
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
No jakby dziecko zapytało o anal to mysle że można powiedzieć że rodzice też to robią żeby nie było później u niego podejscia że to zuuuoo i zboczeństwo, o ile to robią oczywiscie. ja raczej jestem zdania że z dziećmi to o wszystkim byle umiejętnie i odpowiednio do wieku. Ciekawi mnie właśnie jak im wytłumaczyć związek otwarty rodziców bo jednak jest to coś niecodziennego a pewnie i tak się zorientują wcześniej czy później
czy się zorientują - cóż. dzieci są zwykle w wyparciu seksualności własnych rodziców przez większosć własnego życia

czy rodzice robią, czy nie robią, to na pewno będę wychowywać w przekonaniu, że póki obie strony są szczęśliwe i fair, to jest spoko. a jak zapytają, czy coś robiłam / robię, to odpowiem. jesli to będzie bardzo wczesny etap (gadatliwe dziecko przedszkolne), to byćmoże poprowadzę rozmowę delikatniej i nieco mniej wprost, nie zastanawiałam się jeszcze nad takimi szczegółami. ale szkoły i przedszkola, do jakich zamierzam posłać pociechy raczej nie powinny być z tych oburzających się, gdy dziecko jakiegoś newsa z domu przyniesie, więc nie powinno być problemu.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 23:38   #544
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość

czy rodzice robią, czy nie robią, to na pewno będę wychowywać w przekonaniu, że póki obie strony są szczęśliwe i fair, to jest spoko.
Toć wiadomo. Mi właśnie chodziło o sytuację że rodzice robią.
Dzięki za odpowiedź
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:28   #545
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
czy się zorientują - cóż. dzieci są zwykle w wyparciu seksualności własnych rodziców przez większosć własnego życia
Akurat ze mną tak nie było, ale myślę że co do większości niestety masz rację.. co więcej, często rodzice nie przyjmują też do wiadomości seksualności swoich dzieci
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 20:15   #546
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Akurat ze mną tak nie było, ale myślę że co do większości niestety masz rację.. co więcej, często rodzice nie przyjmują też do wiadomości seksualności swoich dzieci
Moi rodzice pierwszy raz porozmawiali ze mną o seksie jak rok temu zamieszkalam z chłopakiem (teraz mam 21 lat). Wyglądało to tak że mama przez 2 dni chodziła smutna, nie chciała powiedzieć czemu, potem przyznała że to dlatego ze boi się że zajdę w ciążę (bo jak się spotykaliśmy nie mieszkając razem to przecież nie było takiej szansy ). Usiadłam z rodzicami, powiedziałam że się zabezpieczamy, na koniec mój tata powiedział że jak zajdę w ciążę to on będzie bardzo szczęśliwy bo chcialby mieć wnuczka kiedy jeszcze ma dużo siły żeby się z nim bawić a mama się tak wzruszyła że się popłakała, powiedziała że mój chłopak będzie na pewno fajnym tatą i ona bardzo na to czeka.
Moi rodzice są
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 22:23   #547
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Moi rodzice pierwszy raz porozmawiali ze mną o seksie jak rok temu zamieszkalam z chłopakiem (teraz mam 21 lat). Wyglądało to tak że mama przez 2 dni chodziła smutna, nie chciała powiedzieć czemu, potem przyznała że to dlatego ze boi się że zajdę w ciążę (bo jak się spotykaliśmy nie mieszkając razem to przecież nie było takiej szansy ). Usiadłam z rodzicami, powiedziałam że się zabezpieczamy, na koniec mój tata powiedział że jak zajdę w ciążę to on będzie bardzo szczęśliwy bo chcialby mieć wnuczka kiedy jeszcze ma dużo siły żeby się z nim bawić a mama się tak wzruszyła że się popłakała, powiedziała że mój chłopak będzie na pewno fajnym tatą i ona bardzo na to czeka.
Moi rodzice są
moi pod tym względem dali lepszego czadu

liceum, pierwszy oficjalny chłopak, którego przyprowadziłam do domu. stwierdziłam też, że czas na hormony, bo bezpieczniej, więc (jako nie w pełni jeszcze letnia) powiedziałam o tym matce i zarezerwowała mi termin u gina. chodziła cięta jak osa przez 2-3 miesiące.

związek sobie mija, rodzinka gościa uwielbia, bo równie głupkowaty jak oni i sobie tak słodzą. któregoś dnia miałam baardzo niefajną sytuację w szkole, bo nauczycielce odbiła palma i postanowiła mnie uwalić z przedmiotu wiodącego (nauczany przez 3 różnych nauczycieli, ocena była średnią) i wystawiła mi zagrożenie na 2 dni przed radą po czym poszła namawiać resztę grona, zeby mnie uwalili, z czego tylko można przychodzę do domu, załamana, i mówię, że muszę o czymś z nimi porozmawiać (dotychczas bardzo dobra uczennica). no i z ciężkim sercem dukam, że chcą mnie uwalić, może nie przepuścić i zaczynam ryczeć z tego całego stresu. na co moi starsi (do tej pory za 4. na sprawdzianie miałam szlaban, a tu wizja pał i dwój) odetchnęli z ulgą i wybuchnęli śmiechem. w końcu wydukali, dławiąc się z rechotu, że myśleli, że się puściłam i jestem w ciąży i urodzę czarne trojaczki, ale ten francuski w porównaniu to pestka i żebym się tym zupełnie nie przejmowała.

rodzice mi się udali
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 22:44   #548
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Swinging

Dżizas. Jak z tym listem do rodziców co krążył po sieci, że mamo jestem w ciąży z Tomkiem, on m 40 lat i żonę ale bardzo mnie kocha, wyjeżdżamy dzisiaj na tajlandię hodowac motyle, a tak naprawdę to nie zdałam matmy ale jak widzicie może być godzej
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 23:04   #549
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Dżizas. Jak z tym listem do rodziców co krążył po sieci, że mamo jestem w ciąży z Tomkiem, on m 40 lat i żonę ale bardzo mnie kocha, wyjeżdżamy dzisiaj na tajlandię hodowac motyle, a tak naprawdę to nie zdałam matmy ale jak widzicie może być godzej
no. tylko że w drugą stronę
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:43   #550
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Swinging

O losie. A wracając do tematu - myślę sobie o takiej formie jak już będę ładna i nie gruba

No i pytanie - gdzie znaleźć chętnych? U nas w mieście raczej takiego klubu nie ma. Znajomi odpadają. Z neta? Specjalnego serwisu?
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 19:13   #551
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Swinging

Dla mnie znajomi nie odpadają. I znajomi znajomych A co, jestem otwarta - w przenośni i dosłownie
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 00:05   #552
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Swinging

Ostatnio dużo czytałem anglojęzycznych for dla swingersów. Trzeba przyznać, że na zachodzie jest to mocno rozbudowane. Dlaczego zacząłem czytać te fora? Ostatnio zacząłem czytać książki typu MFM, poprzez serwis goodreads można znaleźć sporo tytułów, jest też tam sporo książek MFMM, MFMMM, MFMMMM, po prostu gangbang romance. [M=male, F=female]. Schemat jest taki, że każdy z 5.-ciu mężczyzn jest inny charakterem i razem tworzą idealnego faceta dla kochanki. Oczywiście 5 par rąk, 5 języków i 5 penisów to niesamowity bonus dla ich Pani. Są też oczywiście ostre nowele typu Smut. W obu przypadkach duużo mojego ukochanego kiczu

W google powpisywałem takie zapytania, by odnaleźć i poczytać wypowiedzi autentycznych kobiet, które przeżyły gangbang i oczywiście przeważały fora dla swingersów z klubami organizującymi gangbang party, czy greedy girls nights, lub gangbangami prywatnymi. Tylko czy gangbang to tak naprawdę swingowanie? Na pewno dzięki swingowaniu część par o nim usłyszała.

Z tego co do tej pory przeczytałem na forach dla swingersów: liczba mężczyzn od 5 do 38 i jest to dla kobiet, które pisały, wiele godzin ekstazy. Trzeba mieć kondycję . Kilka swingerek opisało swoje odczucia dominowały: kobieta po czymś takim ma dużo wyższą samoocenę i cieszy się, z tego, że jest pożądana przez wielu i że jest w centrum uwagi.

Jako ciekawostkę w skrócie opiszę wypowiedzi, można je podzielić na dwie grupy:
1) wypowiedzi dziewczyn, które przeżyły gangbang na imprezie nastolatków, gdzie było trochę alkoholu, pisały że przeżyły najlepszy seks życia, te konkretne zawsze przed miały fantazje o seksie z więcej niż jednym facetem naraz, lub w początkowej fazie zaczynało im się podobać.
2) druga grupa to swingersi, którzy robią to po iluś latach związku, po jakimś czasie od rozpoczęcia swingowania. Niesamowite jakie oni mają szczegółowe procedury opisane co do organizacji przedsięwzięcia Ciekawa jest też smutna praktyka często jak para zaprasza np. 5 facetów to zjawia się nikt albo 1 Czyli jak chcą zaprosić 5.-ciu, to muszą wysłać zaproszenia do 25.-ciu.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2016-07-06 o 00:08
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 20:15   #553
szaradziarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Swinging

W Trójmieście jest vipowski klub dla swingersów. Ja jeszcze nie byłam, ale znajoma para była zachwycona. Podobno wpuszczają tylko wyjątkowo urodziwe osoby i tylko na zaproszenie.
Ja chciałam jeszcze poruszyć temat badań... Nie wyobrażam sobie być z partnerem, którego kocham i nie martwić się o jego zdrowie. Dlatego oboje powinni się badać regularnie. Wygodną opcją są testy przez internet. Robi je na przykład<ciach>. Próbkę pobieramy w domu, odsyłamy i czekamy na wynik. Dużo lepsze niż łażenie po lekarzach. U mnie w rodzinie był przypadek raka szyjki macicy, może dlatego staram się być bardzo ostrożna.

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2016-07-12 o 21:10
szaradziarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 21:54   #554
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Dla mnie znajomi nie odpadają. I znajomi znajomych A co, jestem otwarta - w przenośni i dosłownie
Trzeba mieć otwarty umysł :P
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 14:21   #555
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Trzeba mieć otwarty umysł :P
I "odrobinę koniecznej odwagi", jak pisał poeta
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 20:33   #556
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: Swinging

wg naszego doświadczenia swing dla par z dużym stażem lub dla pary tylko seksualnie. Dla par będących w związku na początku sugeruję seks równoległy i potem kolejno jakieś pieszczotki itp. Sami na kolejnym spotkaniu stwierdzicie czy interesuje was pójście na całość. Co do klubów. Jeśli nie jesteście nieatrakcyjni tylko ładni lub przeciętni to nie ma problemu z umówieniem sie do takiego klubu. Warto tam na początku popodglądać a potem ew. seksik samemu lub równolegle. Dla doświadczonych możliwa wymiana jeśli kogoś zaakceptujecie. Aby dostać zaproszenie do klubu warto mieć profil an forach seksrandek np. zbiornik
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 18:41   #557
wiki90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Swinging

Byłam w swingersklubie
wiki90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 14:24   #558
kwiat_pustyni92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 321
Dot.: Swinging

Nie wyobrażam sobie tego ale co kto lubi.
kwiat_pustyni92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 20:24   #559
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Swinging

Jaki klub i w jakim mieście, jaki typ imprezy. Jak było, jesteś zadowolona?
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-27, 10:10   #560
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez wiki90 Pokaż wiadomość
Byłam w swingersklubie
Podpinamy się do pytań:
1. Jaki klub i gdzie i poprosimy o krótki opis czy tam są pary, panowie, w jakim wieku itp.
2. Jakie wrażenia ze spotkania
Pytamy bo chcemy jakiś klub odwiedzić
Z góry dziękujęmy
całuski
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 08:58   #561
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Swinging

Kategorycznie nie i możecie mnie uznać za nietolerancyjną konserwę ale ludzie którzy w tym uczestniczą wydają mi się w jakiś sposób zaburzeni. Żadne gadanie że każdy robi co mu się podoba/nikogo nie krzywdzi więc jest ok/o gustach się nie dyskutuje nie przekonuje mnie. Takie zachowania to wg mnie totalne zezwierzęcenie, koniec kropka.
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 22:33   #562
viksen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Swinging

Jako, że temat jest mi dość bliski to może i ja dodam coś od siebie.

Dla mnie Swinging to przede wszystkim pozytywnie zakręceni i sympatyczni ludzie z którymi można miło spędzić czas w świetnej atmosferze.

W Swing-u każda para ustala własne granicę, które każdy respektuje. To nie jest tak, że wszyscy wymieniają się partnerami. Niektórzy przychodzą do Clubu z ciekawości, tylko popatrzeć. Z moim TŻ przez dłuższy czas uprawialiśmy tzw. sex równoległy, czyli razem z innymi parami, ale bez żadnej wymiany. Muszę Wam powiedzieć, że kilka par uprawiających sex obok siebie, ten widok, odgłosy, zapach, to tworzy nieziemską atmosferę. Dla nas to zawsze jest wręcz mistyczne doświadczenie w czymś takim uczestniczyć. Ostatnio przeszliśmy o oczko dalej tj. na tzw. "soft swap", czyli wymiana partnerów bez penetracji.

A teraz uwaga będzie paradoks. Swingowanie zacieśniło nasz związek oraz diametralnie poprawiło życie seksualne w dwójkę. Wcześniej każdy po pracy był zmęczony, zdenerwowany, zestresowany, w weekend też nie było czasu bo tyle na głowie i w ogóle, co dawało wynik na poziomie 2 razy w ciągu miesiąca (!). Obecnie na sex czas znajdujemy prawie codziennie. Właściwie takie naturalne się stało, że jak już jesteśmy w łóżku to zaczynamy się miziać. Chyba z natury nie jesteśmy monogamistami, a takie eksperymenty coś w nas odblokowują.

Edytowane przez viksen
Czas edycji: 2020-06-23 o 10:06
viksen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 08:31   #563
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez viksen Pokaż wiadomość
tzw. "soft swing", czyli wymiana partnerów bez penetracji
czyli? co wchodzi w grę, wzajemna masturbacja, seks oralny?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 10:17   #564
viksen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
czyli? co wchodzi w grę, wzajemna masturbacja, seks oralny?
Chodziło mi oczywiście o "soft swap". Już poprawione
Nie ma sztywnych wytycznych w kwestii zakresu poza wspomnianym brakiem penetracji. Zwykle w grę wchodzi również seks oralny, ale nie musi.
Polecam wyjaśnienie John-a i Jackie: https://www.youtube.com/watch?v=PnLDT64boWM
viksen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 10:08   #565
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 503
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez viksen Pokaż wiadomość
Jako, że temat jest mi dość bliski to może i ja dodam coś od siebie.

Dla mnie Swinging to przede wszystkim pozytywnie zakręceni i sympatyczni ludzie z którymi można miło spędzić czas w świetnej atmosferze.

Zgadzam się z powyższym
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-25, 10:39   #566
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższym
Miło spędzić czas i mieć jeszcze z tego duuużą przyjemność
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-26, 20:21   #567
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez viksen Pokaż wiadomość
Jako, że temat jest mi dość bliski to może i ja dodam coś od siebie.

Dla mnie Swinging to przede wszystkim pozytywnie zakręceni i sympatyczni ludzie z którymi można miło spędzić czas w świetnej atmosferze.

W Swing-u każda para ustala własne granicę, które każdy respektuje. To nie jest tak, że wszyscy wymieniają się partnerami. Niektórzy przychodzą do Clubu z ciekawości, tylko popatrzeć. Z moim TŻ przez dłuższy czas uprawialiśmy tzw. sex równoległy, czyli razem z innymi parami, ale bez żadnej wymiany. Muszę Wam powiedzieć, że kilka par uprawiających sex obok siebie, ten widok, odgłosy, zapach, to tworzy nieziemską atmosferę. Dla nas to zawsze jest wręcz mistyczne doświadczenie w czymś takim uczestniczyć. Ostatnio przeszliśmy o oczko dalej tj. na tzw. "soft swap", czyli wymiana partnerów bez penetracji.

A teraz uwaga będzie paradoks. Swingowanie zacieśniło nasz związek oraz diametralnie poprawiło życie seksualne w dwójkę. Wcześniej każdy po pracy był zmęczony, zdenerwowany, zestresowany, w weekend też nie było czasu bo tyle na głowie i w ogóle, co dawało wynik na poziomie 2 razy w ciągu miesiąca (!). Obecnie na sex czas znajdujemy prawie codziennie. Właściwie takie naturalne się stało, że jak już jesteśmy w łóżku to zaczynamy się miziać. Chyba z natury nie jesteśmy monogamistami, a takie eksperymenty coś w nas odblokowują.

Macie zamiar się zatrzymać, bo to Wam już poprawiło seks w związku? Czy macie zamiar kontynuować i przejść w przyszłości do trójkątów, czy gb?


Nie ma zazdrości podczas jak się Twój facet mizia z inną?
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 15:43   #568
JestemSynemKrolaCyganow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 30
Dot.: Swinging

Ja jestem na nie, zwyczajnie mnie do tego nie ciagnie.

Kiedys nawet mielismy propozycje, w dodatku natretna.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

A, dodam jeszcze, ze nie mam nic przeciwko, kiedy ktos to robi. Dla mnie to preferencja seksualna jak kazda inna.

Ktos pisal o ciazy... z wlasnym facetem tez można zajsc, kiedy sie nie chce. Skrobanki istnieja. Aborcja farmakologiczna istnieje. Serio serio. ta druga nawet nie jest droga i warto miec wazny zestaw w apteczce na stale.
JestemSynemKrolaCyganow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-28, 10:12   #569
Allienne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 96
Dot.: Swinging

Jaka jest średnia wieku osób chodzących do takich klubów?
Allienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 12:36   #570
motylka_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 442
Dot.: Swinging

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
Kategorycznie nie i możecie mnie uznać za nietolerancyjną konserwę ale ludzie którzy w tym uczestniczą wydają mi się w jakiś sposób zaburzeni. Żadne gadanie że każdy robi co mu się podoba/nikogo nie krzywdzi więc jest ok/o gustach się nie dyskutuje nie przekonuje mnie. Takie zachowania to wg mnie totalne zezwierzęcenie, koniec kropka.
Tak samo.
motylka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-08 21:56:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.