Scent Bar LXI - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-11, 14:14   #3061
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar LXI

snad cherbaty i spod ciepełka
chciałabym mieć teraz urlop
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-11, 15:07   #3062
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Niee, a na dodatek ja je przetestuję dopiero po 27/28 (nie pamiętam kiedy niedziela) jak wrócę z agrowiochy. Jeszcze dorzuciłam Presence d'une Femme.
Ty już pewnie będziesz rozpakowana za 2 tyg?
Łiiiiii no to szkoda. Kiedy wybywasz? zaraz teraz?

A ja no cóż, personalnie mi się nie spieszy do rzeźni ale dla dobra sprawy oby oby. Ja po prostu nie jestem w stanie uwierzyć ze to sobie wyrządziłam i co mnie czeka. Że to jest for real. Że zafundowałam sobie największą fobię i hardkor życia. Jak wszystkie wkoło rodziły to czułam się tak przeszczęśliwa ze mnie to nie dotyczy. Ale niestety to jedyna droga... Dlatego nadal zaklinam rzeczywistość bo konfrontacja z tematem wywołuje u mnie hiper-panikę.







Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-11, 21:44   #3063
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Jaka piękna noc!

Byłam wieczorem u siostry, pograłyśmy w tenisa na podwórku aż się spociłam i zziajałam. A potem powrót samochodem w noc: Okno otwarte na max, ciepły podmuch i świerszcze cykające w przydrożnych rowach... Cudownie
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-08-11 o 22:17
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-11, 21:54   #3064
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Łiiiiii no to szkoda. Kiedy wybywasz? zaraz teraz?

A ja no cóż, personalnie mi się nie spieszy do rzeźni ale dla dobra sprawy oby oby. Ja po prostu nie jestem w stanie uwierzyć ze to sobie wyrządziłam i co mnie czeka.
1. w niedzielę.
2. znam to... chociaż nie do tego stopnia. Strach ma wielkie oczy

Jprdl, ślepej kurze ziarno czyli przepowiadają upały w tej mojej wakacyjnej mieścinie. Może wysłać Maję zamiast mnie Co ja tam będę robić z dziećmi w upał, masakra. Nie schowam się z wiatrakiem za roletami... Bez sensu te wakacje latem, diabli nadali rok szkolny od września do czerwca
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-11, 22:14   #3065
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. w niedzielę.
2. znam to... chociaż nie do tego stopnia. Strach ma wielkie oczy

Jprdl, ślepej kurze ziarno czyli przepowiadają upały w tej mojej wakacyjnej mieścinie. Może wysłać Maję zamiast mnie Co ja tam będę robić z dziećmi w upał, masakra. Nie schowam się z wiatrakiem za roletami... Bez sensu te wakacje latem, diabli nadali rok szkolny od września do czerwca
Jeździjcie z dziećmi nad morze w czerwcu jako 3/4 śląska. 100 %towa gwarancja braku upałów plus dobry poziom jodu dla dzieci. Win-win. Czasem troche zimno ale i tak nikogo to u nas nie zniechęca. Rok w rok czerwuec rulez. Obecnie tez bylo przyjemnie, kuzynka z dziecmi byla. Tylko jodu mniej.

A teraz to co mozesz zrobic to młoda z dedim a Ty z jarlem za roletami bo taki młodzian chyba i tak nie powinien sie smazyc na słońcu.

No własnie rok szkolny ... co sie dzieje w wakacje z dziecmi przedszkolnymi ludzi pracujacych? Przedszkola chyba działają co nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-08-11 o 22:20
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-11, 22:37   #3066
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. w niedzielę.
2. znam to... chociaż nie do tego stopnia. Strach ma wielkie oczy

Jprdl, ślepej kurze ziarno czyli przepowiadają upały w tej mojej wakacyjnej mieścinie. Może wysłać Maję zamiast mnie :







Alez ppięknie pachnie rozgrzana słońcem, lekko spocona i owioniętą wiatrem skóra

Az żal się teraz kąpać Szkoda, że takich perfum nie robią
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-08-11 o 22:38
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-11, 23:49   #3067
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Niee, a na dodatek ja je przetestuję dopiero po 27/28 (nie pamiętam kiedy niedziela) jak wrócę z agrowiochy.




w tym roku świętuję 2 dni


i macham znad resztek proszku holi po kolor feście
nie myślałam, że tak fajnie być przez chwilę nadgniłą syrenką

20746029_1778592125501580_3239395324432701940_o.jpg
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-12, 07:30   #3068
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
A teraz to co mozesz zrobic to młoda z dedim a Ty z jarlem za roletami bo taki młodzian chyba i tak nie powinien sie smazyc na słońcu.

No własnie rok szkolny ... co sie dzieje w wakacje z dziecmi przedszkolnymi ludzi pracujacych? Przedszkola chyba działają co nie?
TŻ ma problemy z wakacjami w sezonie, najchętniej dają mu koniec sierpnia. W tym roku źle zrobiliśmy bo kierunek południe, trza na przyszłość bardziej ku północy się kierować.
Ano tak będzie trzeba, jarla na trochę w wodę, potem w las (albo jakiś przeciąg ) i do rolet... ale tam chyba nie ma rolet -_- Ani wiatraka -_- Liczę na alternatywne przepowiednie pogody, wg których będzie 21-23 czyli idealnie.
W wakacje działają przedszkolne dyżury wakacyjne, a potem kolonie, zielone szkoły, Lato w Mieście.

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Alez ppięknie pachnie rozgrzana słońcem, lekko spocona i owioniętą wiatrem skóra

Az żal się teraz kąpać Szkoda, że takich perfum nie robią
Ja dla odmiany nie trawię tego zapaszku. Rock Crystal nie jest trochę podobny?

Temat dla matek (madek ):
naszła mnie ostatnio smutna myśl co za kilka lat będzie z tymi moimi planowanymi wycieczkami do Skandynawii - z didami kupa kasy plus problem z noclegiem (bo to już potrzebny spory pokój), didy pewnie będą się nudzić i wybrzydzać... Czy to wypada wyganiać dzieci na dwutygodniowe kolonie a samemu się wozić i zwiedzać? Znaczy co na to dzieci, a nie sąsiedzi Jak Wy robicie?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 10:26   #3069
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
TŻ ma problemy z wakacjami w sezonie, najchętniej dają mu koniec sierpnia. W tym roku źle zrobiliśmy bo kierunek południe, trza na przyszłość bardziej ku północy się kierować.
Ano tak będzie trzeba, jarla na trochę w wodę, potem w las (albo jakiś przeciąg ) i do rolet... ale tam chyba nie ma rolet -_- Ani wiatraka -_- Liczę na alternatywne przepowiednie pogody, wg których będzie 21-23 czyli idealnie.


W wakacje działają przedszkolne dyżury wakacyjne, a potem kolonie, zielone szkoły, Lato w Mieście.



Temat dla matek (madek ):
naszła mnie ostatnio smutna myśl co za kilka lat będzie z tymi moimi planowanymi wycieczkami do Skandynawii - z didami kupa kasy plus problem z noclegiem (bo to już potrzebny spory pokój), didy pewnie będą się nudzić i wybrzydzać... Czy to wypada wyganiać dzieci na dwutygodniowe kolonie a samemu się wozić i zwiedzać? Znaczy co na to dzieci, a nie sąsiedzi Jak Wy robicie?
1. To prawda - kierunek S to błąd. To jest zawsze patelnia. Te 23 to ma byc do czasu potem 31 ale zależy jak daleko się zapuszczacie .

2. No ale te dyzury sa codziennie? 3 i 4 latki to chyba na kolonie nie bardzo co nie? Ok, chomik mi zatrybił "potem" czyli po ilus latach a nie w te same wakacje. Zrozumiałam ze te dyzury sie kończą w połowie lata i trza se potem radzic jakos.

3. Odpowiem jak to w otoczeniu "moich" matek jest - Owszem, wypada. Zalezy od wieku i preferencji wylacznie. Wiele rodzin organizuje osobne wywczasy dla sie i dla didow wedle właśnie bieżących potrzeb i preferencji zależnych często od wieku didow bo to sie zmienia przeciez co roku w miarę dorastania. Czyli na samotna skandynawie dobry czas taki kiedy didy poczebujo sie integrowac z rowiesnikami. Albo jak sa na tyle jeszcze male ze z dziadkami nad morze etc. Kazdy robi po swojemu. Ale jezdza ludzie na wczasy/zwiedzania bez dzieci. i bez wyrzutów sumienia.
Na pokazanie im swiata jest czas

U mnie to bylo tak własnie rotacyjnie. Rodzice zwiedzali Europe raz ze mna raz bez, zebym tez byla sama na koloniach i obozach. Do dzis im jestem wdzieczna po grób ze mnie na Akropol nie targali. Za darmo bym na ta patelnie nie pojechala.

W rodzinie u mnie własnie rok temu zaliczyli wtope z 4latkiem na chorwacji. Wynudzil sie, marudzil, drama. Wiec w tym roku podrzucili go dziadkom - tzn dziadki sami wyskoczyli z pomyslem ze go wezmo na jakies pro kids na Cyprze wakacje. I wszyscy zadowoleni. Rodzice zwiedzali sobie Europę autem bez marudera a młody zachwycony lotem i bajerami na cyprze. Takze to bardzo indywidualne bo niejedno dziecko mialoby na odwrót. Z kolei grono przyjaciół dzieci od 7 i 8 r. ż. posyła na obozy tematyczne - piłka nożna i muzyka plus troche dziadki a oni ze szwagrami zagramaniczne ekscesy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-08-12 o 10:50
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 10:44   #3070
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. To prawda - kierunek S to błąd. To jest zawsze patelnia. Te 23 to ma byc do czasu potem 31 ale zależy jak daleko się zapuszczacie .
2. No ale te dyzury sa codziennie? 3 i 4 latki to chyba na kolonie nie bardzo co nie?
3. Odpowiem jak to w otoczeniu "moich" matek jest - Owszem, wypada. (...) Ale jezdza ludzie na wczasy/zwiedzania bez dzieci. i bez wyrzutów sumienia.
4. Do dzis im jestem wdzieczna po grób ze mnie na Akropol nie targali. Za darmo bym na ta patelnie nie pojechala.
1. niedaleko - Radom. Tylko wg dwóch prognoz ma być od środy 29-31 stopni. Amsakra.
2. w tygodniu codziennie, zapisuje się na 2 tyg ciągiem. No kolonie itp. odpadają, dopiero szkolne didy można wysłać na noclegi.
3. uff, jest dla mnie nadzieja Chociaż doszłam do wniosku, że za rok czy dwa można już uderzać w ciekawsze miejsca niż agrowiocha. Np. na Bornholm. Powoli zaczynam szukać atrakcji i lokacji
TŻ jakiś nieogarnięty bo uważa, że Islandia już teraz byłaby dobrym pomysłem i przesadzam - zaâ˜☠â˜☠â˜☠istym zaiste, nie ma to jak nocować na jakiejś farmie bez sklepu i wozić się z pieluchami/obiadami na całe dwa tygodnie. Nawet teraz, pod Radom, musiałam trochę nabrać bo do sklepu 3 kg i komu się będzie chciało ciągle biegać.
4.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 10:54   #3071
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
TŻ ma problemy z wakacjami w sezonie, najchętniej dają mu koniec sierpnia. W tym roku źle zrobiliśmy bo kierunek południe, trza na przyszłość bardziej ku północy się kierować.
Ano tak będzie trzeba, jarla na trochę w wodę, potem w las (albo jakiś przeciąg ) i do rolet... ale tam chyba nie ma rolet -_- Ani wiatraka -_- Liczę na alternatywne przepowiednie pogody, wg których będzie 21-23 czyli idealnie.
W wakacje działają przedszkolne dyżury wakacyjne, a potem kolonie, zielone szkoły, Lato w Mieście.



Ja dla odmiany nie trawię tego zapaszku. Rock Crystal nie jest trochę podobny?

Temat dla matek (madek ):
naszła mnie ostatnio smutna myśl co za kilka lat będzie z tymi moimi planowanymi wycieczkami do Skandynawii - z didami kupa kasy plus problem z noclegiem (bo to już potrzebny spory pokój), didy pewnie będą się nudzić i wybrzydzać... Czy to wypada wyganiać dzieci na dwutygodniowe kolonie a samemu się wozić i zwiedzać? Znaczy co na to dzieci, a nie sąsiedzi Jak Wy robicie?


1. Rock crystal nie...

Bliżej cos w stylu bazy Kashminy, ale cieplejsze



2., Skandynawię zwiedzać ze mną!

A z dzieciakami niech lojciec siedzi
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-12, 11:09   #3072
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Red - tak ma byc od sr czw u nas. Moze Radom odpuści. .

Edytowałam ze zczaiłam te kolonie po dłuższej chwili

3 Tak własnie Ci chcialam sugerowac ze za rok bylby chyba idealny moment na skandynawie we dwoje. Mowie chyba bo kazde dziecko jest inne. No ale Ty swoje chyba dobrze znasz i potrafisz ocenic.


Dla mnie agrowiochy to dramat - raz to przezylam z dziecmi znajomych. W sklepie nawet nie tak odległym, jak poszlismy kupic ziemniaki to nam powiedzieli ze beda na czwartek. Nasza mina bezcenna. Góry.

Owszem gdzies tam market byl ale to juz trzeba bylo autem a nikt nie mogl akurat prowadzic.

Ja of kors całkowicie czaje ze jak ktos mieszka w miescie to dla niego chałupa z kuchnio basen i altana na grila to je wygoda przy malych dzieciach. Rozumiem to. Ale ta odleglosc od sklepow cywilizacji no bez auta słabo.

Jak tylko dzieci przekroczyly wiek 4 lat to znajomi juz skonczyli z agro. Zaczeli latac z nimi nad morze srodziemne a teraz latajo/jeżdżo bez. Wszystko płynie .


Tak w ogóle jak widze jak ludzie np w górach mieszkają to mi słabo. Serio inny wymiar. Brrrr. Co innego 2 tyg wakacji w głuszy dla resetu, ale bez auta to też Was podziwiam. W takich dziurach, czy to skandynawskich czy polskich, to przeciez dobry jeep to podstawa egzystencji.

Do dzis pamiętam to zdjecie Twojego teża w teoretycznie pustkowiu z lapkiem na tle jeziora/gór? Fajny motyw ze można miec i nature i cywilizacje jednoczesnie . Zacna fotka to byla.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-08-12 o 11:31
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 11:22   #3073
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LXI

Red - ja jestem za takim kolonijno - wypadowym rozwiązaniem każdy szczęśliwy i zadowolony my tak robiliśmy, nikt nie narzekał, teraz już mamy możliwość planowania poza wakacyjno-szkolnymi miesiącami i to już jest super. W końcu się doczekasz

Gdzie te burze i ochłodzenie się pytam??
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 11:26   #3074
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Red - ja jestem za takim kolonijno - wypadowym rozwiązaniem każdy szczęśliwy i zadowolony my tak robiliśmy, nikt nie narzekał, teraz już mamy możliwość planowania poza wakacyjno-szkolnymi miesiącami i to już jest super. W końcu się doczekasz

Gdzie te burze i ochłodzenie się pytam??
No choc ten jeden raz u mnie
Ale tylko do jutra. .




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 12:08   #3075
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LXI

Macham znad cudownych 19 stopni
Oraz znad planu nauczenia się robienia kawy po żydowsku - w lubelskiej Mandragorze prawie się popłakałam z zachwytu nad żarełkiem, ale kawa to chyba jedyne, co potrafię odtworzyć


Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Z cynamonów przychodzi mi na myśl Black Vines Kerosene, ale tam jest też dużo anyżku, nie wiem, czy może być?
Cynamon + anyż Brzmi tak, że nawet lukrecja nie odwiedzie mnie od skosztowania!


Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
wygolone pod operację, wynik wycinka za tydzień
Ałła! Biedny kot, biedna Ty
Jak futro zniosło krojenie?


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Minie.
Wszystko mija.
Ju, niech więc mija - jak najszybciej


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Natomiast cynamon jest w dwóch rzeczach - Must Cartiera ale w wersji ekstraktu perfum , jak sądzę niedostępny , i Equipage Hermesa - suchy, ostry pylisty wytrawny cynamon, bez śladu słodyczy, szarlotki czy takich innych, i pewnie też wycofion jak znam życie , ale może w czeluściach interneta jeszcze można znaleźć
Szukałam cynamonu w Equipage i nie znalazłam ni ciut, ciut


Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
znad 14 tabletek przeciwkrwotocznych na dobę...
Bosz, Betty
Mam nadzieję, że od kiedy to napisałaś, sytuacja się trochę ustabilizowała?

Zapisz
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 12:21   #3076
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
W sklepie nawet nie tak odległym, jak poszlismy kupic ziemniaki to nam powiedzieli ze beda na czwartek. Nasza mina bezcenna. Góry.

Owszem gdzies tam market byl ale to juz trzeba bylo autem a nikt nie mogl akurat prowadzic.

Do dzis pamiętam to zdjecie Twojego teża w teoretycznie pustkowiu z lapkiem na tle jeziora/gór? Fajny motyw ze można miec i nature i cywilizacje jednoczesnie . Zacna fotka to byla.
1 i 2 Niezła biba jednym słowem!
3. ale akurat do sklepu też było daleko, jakieś 6 kilosów. Bez dzieci to jednak żaden problem, braliśmy rowerki i jechaliśmy.
...Bo jak się okazuje wypożyczenie roweru dla dziecka wcale nie jest takie proste. W jednej agrowiosze jej rozmiar był ciągle zajęty, w innej w ogóle takiego nie mieli. Teraz jeszcze dochodzi jarl.

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Red - ja jestem za takim kolonijno - wypadowym rozwiązaniem każdy szczęśliwy i zadowolony my tak robiliśmy, nikt nie narzekał, teraz już mamy możliwość planowania poza wakacyjno-szkolnymi miesiącami i to już jest super. W końcu się doczekasz
Zresztą zapytałam u źródła, i źródło stwierdziło, że woli kolonie albo zwykłe morze a nie jakieś tam zimne pustkowia No kto by się spodziewał takiej odpowiedzi
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 12:36   #3077
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LXI

Katt


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch
Też mam ochotę paść (się), zamówiłam kilka słodkich próbek żeby nadrobić zaległości w tym nurcie: Prada Candy, Decadence, Black Sugar, Angel Muse, ze staroci dla przypomnienia: Cinema, Flowerbomb, Gucci edp, Wish. Żałuję, że nie mieli Mon Parfum, EdMBleue i Aury.
O! Bardzo ciekawa jestem Twoich wrażeń.
Pamiętam sprzed paru lat Flowerbomba - w pewnym momencie testowania miałam ochotę skórę zszorować, tak słodkie i mdlące toto było.


Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Anegdota, choć może nie każdego bawić TŻ zakończył jakiś swój wywód hasłem "I amen". Mały B.: "Amen? Nie ma takiego słowa."
Swoje dziecko


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
i absolutnie nie jak wywar z trocin - nie pamiętam jaka to była, ale smakowała zatęchłą ścierą, piłam w Coffee Heaven kilkakrotnie



Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ogólnie uważam obecne lato za całkiem udane (!). "Trudnych" dni było u mnie raptem z 5. Teraz liczę na dość ciepły i słoneczny wrzesień
Zdefiniuj "dość ciepły"
U mnie trudny jest każdy dzień, kiedy muszę chodzić po mieście przy temp. powyżej 27-28


Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A ja mam uczulenie na swój potjak tylko się spocę(ale tylko w upał)wywala mi podskórne gulkijak jest chłodniej znikają

Cuda się zdarzają, poszłam zapisać się na rehabilitację i zaczynam 30 listopadamogłam mieć wcześniej ale poczebowałam na rano żeby z pracą pogodzić.
Ad. 1. Ale jeśli to uczulenie na pot, to dlaczego działa tylko w upał? Może to po prostu potówki?
Ad. 2. No jak na polskie warunki, to faktycznie całkiem szybko. Oby była skuteczna


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
A ja no cóż, personalnie mi się nie spieszy do rzeźni ale dla dobra sprawy oby oby. Ja po prostu nie jestem w stanie uwierzyć ze to sobie wyrządziłam i co mnie czeka. Że to jest for real. Że zafundowałam sobie największą fobię i hardkor życia. Jak wszystkie wkoło rodziły to czułam się tak przeszczęśliwa ze mnie to nie dotyczy. Ale niestety to jedyna droga... Dlatego nadal zaklinam rzeczywistość bo konfrontacja z tematem wywołuje u mnie hiper-panikę.
Masz ogromną nadzieję, że dla zwykłego kontrastu z tymi wszystkimi "atrakcjami", które miałaś do tej pory, opatrzność zafunduje Ci możliwie mało nieprzyjemne rozwiązanie


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
W sklepie nawet nie tak odległym, jak poszlismy kupic ziemniaki to nam powiedzieli ze beda na czwartek. Nasza mina bezcenna. Góry.

Nie mogłabym tak. Nie muszę codziennie korzystać ze sklepu, apteki, kina itp., ale nie wyobrażam sobie nie mieć tego pod ręką, na wypadek kiedy będzie potrzebne
Zapisz
Zapisz
Zapisz
Zapisz


---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Zresztą zapytałam u źródła, i źródło stwierdziło, że woli kolonie albo zwykłe morze a nie jakieś tam zimne pustkowia No kto by się spodziewał takiej odpowiedzi
Wyrodne źródło
Zapisz
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2017-08-12 o 12:34
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 12:48   #3078
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
O! Bardzo ciekawa jestem Twoich wrażeń.
Pamiętam sprzed paru lat Flowerbomba - w pewnym momencie testowania miałam ochotę skórę zszorować, tak słodkie i mdlące toto było.

Zdefiniuj "dość ciepły"
U mnie trudny jest każdy dzień, kiedy muszę chodzić po mieście przy temp. powyżej 27-28
Dla równowagi właśnie zamówiłam próbki Berlin im Winter, V Canto Alibi, Akkad i TT Ecstasy (promocja w Moncredo).
Flowerbombę wspominam jako bardzo bardzo słodką herbatę z karmelem. W sam raz jak na moje obecne dziwne potrzeby
Dość ciepły = 12-20 stopni. Może być? Dla mnie też 27 to granica dobrego samopoczucia. Ale lepiej max 20, wtedy można zaszaleć ze zbędnym zwisem w ubraniu, lekkimi botkami.

A propos botków, jeszcze się w tym wątku nie chwaliłam (), że po trzech latach znalazłam i kupiłam coś na kształt moich wymarzonych z neta, na które mnie nie stać. Czyli wąskie, do pół łydki, z suwakiem po całości na froncie. Na tumblrze każdy szanujący się nindżopesz w takich pomyka, ja też będę
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 13:20   #3079
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość

i macham znad resztek proszku holi po kolor feście
nie myślałam, że tak fajnie być przez chwilę nadgniłą syrenką

]

Oj, a to już szwy zdjęli? Możesz bezpiecznie chodzić?

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Dla mnie agrowiochy to dramat - raz to przezylam z dziecmi znajomych. W sklepie nawet nie tak odległym, jak poszlismy kupic ziemniaki to nam powiedzieli ze beda na czwartek. Nasza mina bezcenna. Góry.

Owszem gdzies tam market byl ale to juz trzeba bylo autem a nikt nie mogl akurat prowadzic.

Ja of kors całkowicie czaje ze jak ktos mieszka w miescie to dla niego chałupa z kuchnio basen i altana na grila to je wygoda przy malych dzieciach. Rozumiem to. Ale ta odleglosc od sklepow cywilizacji no bez auta słabo.

Jak tylko dzieci przekroczyly wiek 4 lat to znajomi juz skonczyli z agro. Zaczeli latac z nimi nad morze srodziemne a teraz latajo/jeżdżo bez. Wszystko płynie .


Tak w ogóle jak widze jak ludzie np w górach mieszkają to mi słabo. Serio inny wymiar. Brrrr. Co innego 2 tyg wakacji w głuszy dla resetu, ale bez auta to też Was podziwiam. W takich dziurach, czy to skandynawskich czy polskich, to przeciez dobry jeep to podstawa egzystencji.
]
Jak tak masz od urodzenia, to jesteś zaprawiona w boju, że do sklepu ze 2 km, do szkoły rowerem czy wiatr czy deszcz albo pieszo po śniegu (teraz to wygody gimbusem), a zimą szuflowanie podwórza albo siedzenie kilka ani w domu jak zaspy takie, ze pług nie przejedzie Ogólnie ooojnia z grzybnią


Ta cywilizacja to na Islandii? Ja teraz siedzę w centrum kraju, a net w telefonie ledwie łapie





Znad śliwek i brzoskwiń prosto z drzewa

I kilki słojów własnych ogórków, będą małosolne.
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-08-12 o 14:16
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-12, 13:23   #3080
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Reeeeeeed - no to poooooooooooka!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 13:43   #3081
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dla równowagi właśnie zamówiłam próbki Berlin im Winter, V Canto Alibi, Akkad i TT Ecstasy (promocja w Moncredo).

Dość ciepły = 12-20 stopni. Może być? Dla mnie też 27 to granica dobrego samopoczucia. Ale lepiej max 20, wtedy można zaszaleć ze zbędnym zwisem w ubraniu, lekkimi botkami.

A propos botków, jeszcze się w tym wątku nie chwaliłam (), że po trzech latach znalazłam i kupiłam coś na kształt moich wymarzonych z neta, na które mnie nie stać. Czyli wąskie, do pół łydki, z suwakiem po całości na froncie. Na tumblrze każdy szanujący się nindżopesz w takich pomyka, ja też będę
Ad. 1.
Ad. 2. Idealnie! W takich temperaturach odżywam i mogę wszystko
Ad. 3. Gratki To te z Venezii?

Zapisz
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 13:49   #3082
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Reeeeeeed - no to poooooooooooka!
Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Gratki To te z Venezii?
Te z Venezii. Oryginały ładniejsze, ale cóż.
Zamalowałam im gwoździki wokół podeszwy więc i na fotce zaciemniłam, a co Ogólnie to wiem, że są szpetne jako buty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Guidi.jpg (124,7 KB, 37 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 14:27   #3083
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Te z Venezii. Oryginały ładniejsze, ale cóż.
Zamalowałam im gwoździki wokół podeszwy więc i na fotce zaciemniłam, a co Ogólnie to wiem, że są szpetne jako buty.
Może i szpetne, ale mnie się podobają
ZapiszZapisz
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 14:43   #3084
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Są za☠☠☠iste! Baaaardzo w stylu nindża! Very you Świetny zakup.
Mimo ze to nie mój stajl, to już Ci zazdroszcze jesiennej wygody i smukłości na kostce

Tera mnie olśniło, że po odesłaniu wiosną Wranglerów nadal nie mam wąskich wysokich botków na płaskim na jesień Nic. Zero. Upss....



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 14:54   #3085
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Red - ja jestem za takim kolonijno - wypadowym rozwiązaniem każdy szczęśliwy i zadowolony my tak robiliśmy, nikt nie narzekał, teraz już mamy możliwość planowania poza wakacyjno-szkolnymi miesiącami i to już jest super. W końcu się doczekasz

Gdzie te burze i ochłodzenie się pytam??
My tez tak robilismy. Po za tym dziecka bez rodzicow sa bardziej samodzielne. Nie ma mozliwosci zeby na takich wspolnych wakacjach wszyscy byli super zadowolnieni

Katt, u mnie byly
Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Ad. 1. Ale jeśli to uczulenie na pot, to dlaczego działa tylko w upał? Może to po prostu potówki?
Ad. 2. No jak na polskie warunki, to faktycznie całkiem szybko. Oby była skuteczna
Potowka! Nie pomyslalam w ogole, dzieki

Tez sie zdziwilam ze tak szybko, co prawda mialam pilne napisane i ze jestem po operacji ale jakos nie sadze zeby to mialo wplyw.
Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Może i szpetne, ale mnie się podobają
Mnie tez


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 14:58   #3086
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LXI

Macham snat Tropical Island pod Berlinem za niedługo uderzamy na sam Berlin
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 14:59   #3087
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LXI

Red świetny fason!
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 15:07   #3088
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Na tvp kultura zaraz Mala Moskwa
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 15:10   #3089
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LXI




Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Oj, a to już szwy zdjęli? Możesz bezpiecznie chodzić?
nie wiem jak rozpuszczalne, ale te nierozpuszczalne jeszcze min. do środy. w zależności jak się zagoi. chodzić mogę, nie mogę ponosić więcej niż 2 kg i się przeciążać

wiadomo, że w tłumie nie skakałam, tylko na uboczu

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Macham znad cudownych 19 stopni
Oraz znad planu nauczenia się robienia kawy po żydowsku - w lubelskiej Mandragorze prawie się popłakałam z zachwytu nad żarełkiem, ale kawa to chyba jedyne, co potrafię odtworzyć

Bosz, Betty
Mam nadzieję, że od kiedy to napisałaś, sytuacja się trochę ustabilizowała?
1. a masz tygielek?

2. krwotok opanowany, ale wciąż na prochach
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-12, 17:19   #3090
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Ałła! Biedny kot, biedna Ty
Jak futro zniosło krojenie?
futro zniosło dobrze - wesołe itp., chyba tylko trochę mu łyso z powodu łysego miejsca
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-26 13:12:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.