bath&body works - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 12:43   #1
bree_van_de_kamp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 105

bath&body works


cześć wszystkim
mam nadzieję że nie dubluję wątku, a jeśli tak to sorry i proszę o połączenie
chciałam się dowiedzieć, czy orientujecie się może jak będąc w polsce mogę zakupić produkty firmy bath&body works (chodzi mi szczególnie o żele pod prysznic i balsamy). Czy jedyna możliwość to allegro? Tam ceny są średnie.. Czy znacie może jakieś inne źródło? a jeśli już all to czy któraś z Was może kupowała tam te rzeczy i wie czy bezpiecznie (chodzi mi raczej o nie-stare rzeczy niż podróbki...) pozdrawiam
bree_van_de_kamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 12:59   #2
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: bath&body works

B&BW widziałam tylko na All
kupowałam kilka razy - przeważnie mgiełki, choć i ze dwie wody toaletowe, i kilka żeli do kąpieli też mi się zdarzyło zanabyć
ogólnie rzecz ujmując - jakość rzyci nie urywa
żel nawilżał średnio (do Ziajowych mydeł się nie umywa, tym bardziej za 30-40zł ), mgiełki lichuteńkie, zapach momentalnie znikał, a w dodatku sama kompozycja raczej z tych podobnych do konstrukcji cepa - prosta do bólu i w dodatku niemiłosiernie landrynowata
wody toaletowe wypadały z tego wszystkiego najlepiej, choć niekoniecznie dobrze: trwałość mierna - ze 3-4h, zapachy też dość "dosłowne", przesłodzone i z taką samą, jak w mgiełkach, denerwującą landrynowatą nutą




generalnie wszystkie zapachy B&BW to raczej niższa półka, więc myślę, że o podróby raczej się martwić nie musisz
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez cbr
Czas edycji: 2012-01-23 o 13:01
cbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 19:01   #3
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: bath&body works

Cytat:
Napisane przez bree_van_de_kamp Pokaż wiadomość
cześć wszystkim
mam nadzieję że nie dubluję wątku, a jeśli tak to sorry i proszę o połączenie
chciałam się dowiedzieć, czy orientujecie się może jak będąc w polsce mogę zakupić produkty firmy bath&body works (chodzi mi szczególnie o żele pod prysznic i balsamy). Czy jedyna możliwość to allegro? Tam ceny są średnie.. Czy znacie może jakieś inne źródło? a jeśli już all to czy któraś z Was może kupowała tam te rzeczy i wie czy bezpiecznie (chodzi mi raczej o nie-stare rzeczy niż podróbki...) pozdrawiam
28.09.2012 otwierają BBW w Złotych Tarasach w Warszawie. Ciekawe, czy zawyżą ceny tak jak w Victoria's Secret, choć przeczytałam gdzieś, że mają być "przystępne". Ciekawe... :P
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 20:29   #4
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: bath&body works

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
28.09.2012 otwierają BBW w Złotych Tarasach w Warszawie. Ciekawe, czy zawyżą ceny tak jak w Victoria's Secret, choć przeczytałam gdzieś, że mają być "przystępne". Ciekawe... :P
Hehe, widzę, że nikogo innego to nie ochodzi

Byłam dzisiaj w tych Tarasach na otwarciu, z mniejszą pompą niż VS, był tylko TVN i Rozenek. Ceny znośne, niewiele droższe niż w USA. Żel po 39, balsam po 35, innych nie sprawdzałam. Nie widziałam niestety opcji 3 za 2, ani 5 za 3. Może będzie później, a dzisiaj była promocja przy zakupie żelu balsam gratis (opłacało się, ale ja nie wzięłam bo już mam za duży zapas) i dla 100 pierwszych osób dawali mini-produkt nawet bez zakupów. Jutro otwarcie w Galerii Mokotów (ale tam już nie idę )
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 20:35   #5
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: bath&body works

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Hehe, widzę, że nikogo innego to nie ochodzi

Byłam dzisiaj w tych Tarasach na otwarciu, z mniejszą pompą niż VS, był tylko TVN i Rozenek. Ceny znośne, niewiele droższe niż w USA. Żel po 39, balsam po 35, innych nie sprawdzałam. Nie widziałam niestety opcji 3 za 2, ani 5 za 3. Może będzie później, a dzisiaj była promocja przy zakupie żelu balsam gratis (opłacało się, ale ja nie wzięłam bo już mam za duży zapas) i dla 100 pierwszych osób dawali mini-produkt nawet bez zakupów. Jutro otwarcie w Galerii Mokotów (ale tam już nie idę )
A zwróciłaś uwagę w jakiej cenie są świeczki?
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:00   #6
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: bath&body works

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
A zwróciłaś uwagę w jakiej cenie są świeczki?
Też wpadłąm dziś do Bath&Body, ale w Galerii Mokotów,wiec pozwole się wtrącić - duże świeczki 79 pln, do jutra dwie są w cenie jednej na małe nie patrzyłam.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:20   #7
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Też wpadłąm dziś do Bath&Body, ale w Galerii Mokotów,wiec pozwole się wtrącić - duże świeczki 79 pln, do jutra dwie są w cenie jednej na małe nie patrzyłam.
pragnę tych świeczek. Dlaczego mam tak daleko do Warszawy
Dziękuję za informację

Edytowane przez soulie
Czas edycji: 2012-09-28 o 21:25
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 22:40   #8
Kaamisia
Raczkowanie
 
Avatar Kaamisia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: bath&body works

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
A zwróciłaś uwagę w jakiej cenie są świeczki?
Średnie są po 39 zł. Kupiłam 2 w cenie 1. Midnight pomegranate i Twilight woods. Co gorsze, chcę jeszcze
Kaamisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 00:11   #9
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: bath&body works

Cytat:
Napisane przez Kaamisia Pokaż wiadomość
Średnie są po 39 zł. Kupiłam 2 w cenie 1. Midnight pomegranate i Twilight woods. Co gorsze, chcę jeszcze
Oj, ja też <3 Też wzięłam Twighlight Woods a do tego Wanilię z Werbeną. W ogóle tyle tam ładnych rzeczy, że chciałabym 3/4 sklepu. Ale z drugiej strony - po co mi tyle tego pachnącego stuffu :P Ale chyba jeszcze jutro rzucę okiem tak bardziej na spokojnie co jest gdzie
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 00:43   #10
Kaamisia
Raczkowanie
 
Avatar Kaamisia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: bath&body works

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Oj, ja też <3 Też wzięłam Twighlight Woods a do tego Wanilię z Werbeną. W ogóle tyle tam ładnych rzeczy, że chciałabym 3/4 sklepu. Ale z drugiej strony - po co mi tyle tego pachnącego stuffu :P Ale chyba jeszcze jutro rzucę okiem tak bardziej na spokojnie co jest gdzie
W Galerii (przynajmniej przed zamknięciem) nie było świecy Waniliowej W takim razie jutro znowu jadę na zakupy, a chciałabym zdążyć z zakupami przed końcem promocji Pani w B&BW mówiła, że dzisiejsze oferty będą obowiązywały tylko do niedzieli
Kaamisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 09:45   #11
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dziewczyny, czy mogłybyście pomóc mi w zakupie dwóch dużych świeczek w tej promicji?
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 13:12   #12
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: bath&body works

Skoro już rozmawiacie o świeczkach

Właśnie szukam informacji na temat jakości świeczek tej firmy.
Jak je oceniacie? Zapach jest intensywny? Może któraś z was może porównać do tych Yankee Candle?
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 20:32   #13
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: bath&body works

Powiem tak, Yankee Candle są ciekawsze, te z B&BW są po prostu miłe, słodkie i otulające, a siłę mają w sumie podobną. Ale to takie pierwsze wrażenia
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 20:44   #14
Kaamisia
Raczkowanie
 
Avatar Kaamisia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: bath&body works

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy mogłybyście pomóc mi w zakupie dwóch dużych świeczek w tej promicji?
Niestety nie dotarłam już do Galerii w ten weekend

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Właśnie szukam informacji na temat jakości świeczek tej firmy.
Jak je oceniacie? Zapach jest intensywny? Może któraś z was może porównać do tych Yankee Candle?
Nie mam porównania z YC, ale zapach tych jest intensywny i utrzymuje się po zgaszeniu świeczki. Moja paliła się łącznie ok. 8 h i ubyło jej ok. 1 cm.
Kaamisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.