Wysypka na całym ciele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-12, 10:32   #1
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165

Wysypka na całym ciele


Drogie Wizażanki liczę na jakieś rady!

Podczas mojego tygodniowego pobytu nad polskim morzem nawabiłam się jakiejś dziwnej...wysypki? Jest to taka drobna kaszka. Znajduje się na całym ciele, ale skumulowana jest głownie na nogach (łącznie ze stopami) i pośladkach. W okolicach bioder wyskoczyły mi bardziej czerwone, większe krosty, ale one po kilku dniach zniknęły. Niedługo będzie tydzień odkąd wróciłam do domu, a to nic nie znika. Skóra jest szorstka, niemiła w dotyku, brzydko wygląda. Po posmarowaniu nóg zwykłym balsamem odczuwam delikatne pieczenie
Może któraś z was miała taką dolegliwość? Znacie może jakieś specjalistyczne balsamy, kremy, maści, które mogłyby mi pomóc?
Jak za jakiś czas nie będzie poprawy to wybiorę się do lekarza, ale raz już byłam z jakąś nietypową wysypką kilka lat temu, to zostałam odesłana z niczym.
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 13:46   #2
meliska55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 21
Dot.: Wysypka na całym ciele

Możliwe,że woda w której się kąpałaś była we wczesnym stadium skażenia sinic,obecnie nad morzem jest ich pełen rozkwit.Twoja skóra mogła na to zareagować właśnie takimi objawami.Polecam picie wapna odczulającego.W razie dużego nasilenia objawów polecam wizytę u lekarza.
meliska55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-12 14:46:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.