Fetysz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-22, 18:00   #1
nowy532
Przyczajenie
 
Avatar nowy532
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3

Fetysz


Witam jestem nowy i mam pytanie do kobiet : )
moja kobieta ma dlugie wlosy ciemny blond i za jakiś czas chce oddac na fundacje , i tu sie zaczyna mały problem , podobaja mi sie jej dlugie wlosy a zarazem podniecaja jak to przy fetyszu. powinienem uszanowac jej decyzcje ?? macie jakies zdjecia przed i po scieciu włosów z checia zobacze jakie macie piekne fryzurki : )
nowy532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 20:01   #2
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Fetysz

Cytat:
Napisane przez nowy532 Pokaż wiadomość
Witam jestem nowy i mam pytanie do kobiet : )
moja kobieta ma dlugie wlosy ciemny blond i za jakiś czas chce oddac na fundacje , i tu sie zaczyna mały problem , podobaja mi sie jej dlugie wlosy a zarazem podniecaja jak to przy fetyszu. powinienem uszanowac jej decyzcje ?? macie jakies zdjecia przed i po scieciu włosów z checia zobacze jakie macie piekne fryzurki : )
To nie jest forum stworzone po to, by się waligruchy nim podniecały. Jak chcesz pooglądać kobiece metamorfozy, to masz od tego cały internet.

Musisz uszanować jej decyzję, ona decyduje o swoich włosach. Jednak byłoby miło z jej strony, gdyby przemyślała to ze względu na Ciebie.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 20:49   #3
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Fetysz

Moja fryzjerka zawsze mówiła "włos nie papieros - odrośnie".
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 21:06   #4
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Fetysz

Cytat:
Napisane przez migotka_94 Pokaż wiadomość
Moja fryzjerka zawsze mówiła "włos nie papieros - odrośnie".
Nie zawsze.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 22:15   #5
nieprzyzwoitka
Raczkowanie
 
Avatar nieprzyzwoitka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 33
Dot.: Fetysz

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Nie zawsze.
Matko boska! Nie strasz!
__________________
Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności.
nieprzyzwoitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 21:25   #6
nowy532
Przyczajenie
 
Avatar nowy532
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3
Dot.: Fetysz

Nie lubisz jak ktoś straszy ;D ?
nowy532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 03:20   #7
kawka_z_mleczkiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fetysz

Witam, dziwnie się czuję pisząc tutaj. Podkusiła mnie ciekawość. Ciekawość czy ktokolwiek oprócz mnie również ma podobne marzenia.
Więc...
Jestem na codzień kochaną mamą, zajmującą się swoją pociechą. Obydwoje z narzeczonym pracujemy i układa nam się nieźle, jednak nie o tym mowa.
Dla większości Czytelników wyda się to dość niesmaczne, bądź pomyślicie o mnie źle, ale jestem anonimowa więc co mi szkodzi.

Kiedy wieczorem kładę się do łóżka, zaczynam marzyć...
Bardzo lubię seks, a wręcz uwielbiam. Moja (Hmm nazwijmy ją Pii) Pii jest cały czas wilgotna i gotowa. Jestem wrażliwa na każdy dotyk. Tak mam odkąd skończyłam szesnaście lat. Chyba jestem nimfomanką ale nie przyznaję się do tego. Przyzwyczaiłam się. Miałam do tej pory dwóch partnerów. Mój obecny partner nie wie o tym, że chce mi się cały czas, bo martwię się, że mógłby nie dać rady moim wymaganiom i załamałby się. Ale spokojnie, mam to pod kontrolą albo miałam do niedawna... Zawsze zaspakajałam się sama, wtedy kiedy naszła mnie ochota. Nieważne czym, palcem, dildo, brałam to co pod ręką nawet tusz do rzęs czy flamaster. Najbardziej lubię, kiedy jest ryzyko.
Przestało mi to wystarczać... Zaczęłam marzyć o tym, by ktoś wylizał mi Pii.
Na przykład, wracam późną porą przez park. Jest bardzo ciemno, jednak w tej ciemności zauważam przystojnego pana. Podchodzę do niego bez wachania i mówię, że mam ochotę na to żeby ktoś wsadził mi swoje dwa palce do mojej Pii i ja przelizał. On nie sprzeciwia mi się i opiera mnie o drzewo. Robi to o czym marzyłam - pieści mnie przypadkowy mężczyzna, jednak nie może być bylejaki.
To są tylko fantazje,
ale ja zastanawiam się czasem czy nie zrobić tego, czy nie pójšć kiedyś na wieczorny spacer.
Nie krytykujcie mnie od razu, proszę o radę.
kawka_z_mleczkiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 18:33   #8
nieprzyzwoitka
Raczkowanie
 
Avatar nieprzyzwoitka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 33
Dot.: Fetysz

Cytat:
Napisane przez nowy532 Pokaż wiadomość
Nie lubisz jak ktoś straszy ;D ?
nie, bo się zacznę jąkać

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kawka_z_mleczkiem Pokaż wiadomość
Witam, dziwnie się czuję pisząc tutaj. Podkusiła mnie ciekawość. Ciekawość czy ktokolwiek oprócz mnie również ma podobne marzenia.
Więc...
Jestem na codzień kochaną mamą, zajmującą się swoją pociechą. Obydwoje z narzeczonym pracujemy i układa nam się nieźle, jednak nie o tym mowa.
Dla większości Czytelników wyda się to dość niesmaczne, bądź pomyślicie o mnie źle, ale jestem anonimowa więc co mi szkodzi.

Kiedy wieczorem kładę się do łóżka, zaczynam marzyć...
Bardzo lubię seks, a wręcz uwielbiam. Moja (Hmm nazwijmy ją Pii) Pii jest cały czas wilgotna i gotowa. Jestem wrażliwa na każdy dotyk. Tak mam odkąd skończyłam szesnaście lat. Chyba jestem nimfomanką ale nie przyznaję się do tego. Przyzwyczaiłam się. Miałam do tej pory dwóch partnerów. Mój obecny partner nie wie o tym, że chce mi się cały czas, bo martwię się, że mógłby nie dać rady moim wymaganiom i załamałby się. Ale spokojnie, mam to pod kontrolą albo miałam do niedawna... Zawsze zaspakajałam się sama, wtedy kiedy naszła mnie ochota. Nieważne czym, palcem, dildo, brałam to co pod ręką nawet tusz do rzęs czy flamaster. Najbardziej lubię, kiedy jest ryzyko.
Przestało mi to wystarczać... Zaczęłam marzyć o tym, by ktoś wylizał mi Pii.
Na przykład, wracam późną porą przez park. Jest bardzo ciemno, jednak w tej ciemności zauważam przystojnego pana. Podchodzę do niego bez wachania i mówię, że mam ochotę na to żeby ktoś wsadził mi swoje dwa palce do mojej Pii i ja przelizał. On nie sprzeciwia mi się i opiera mnie o drzewo. Robi to o czym marzyłam - pieści mnie przypadkowy mężczyzna, jednak nie może być bylejaki.
To są tylko fantazje,
ale ja zastanawiam się czasem czy nie zrobić tego, czy nie pójšć kiedyś na wieczorny spacer.
Nie krytykujcie mnie od razu, proszę o radę.
Kochana, ale w czym problem? Wstydzisz się swojej seksualności? To przestań! Masz wysokie libido i nic w tym złego! Zachowaj tylko racjonalność i ostrożność, bo taki przypadkowy pan może nie mieć ochoty tylko na lizanko i macanki. Ale to pewnie już wiesz. Nie rozumiem dlaczego nie chcesz powiedzieć o tym, że cały czas masz chuć, swojemu facetowi? Przecież to może mu sie spodobać
__________________
Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności.
nieprzyzwoitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 09:25   #9
nowy532
Przyczajenie
 
Avatar nowy532
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3
Dot.: Fetysz

Jakac się ;D no co ty nie ma obaw jestem łagodnym facetem tylko z fetyszem ;D z którym sobie chyba radzę
nowy532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 18:41   #10
nieprzyzwoitka
Raczkowanie
 
Avatar nieprzyzwoitka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 33
Dot.: Fetysz

Fetysze są fajne Po co trzymać je w garści ?
__________________
Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności.
nieprzyzwoitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 01:55   #11
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: Fetysz

Cytat:
Napisane przez nieprzyzwoitka Pokaż wiadomość
nie, bo się zacznę jąkać

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------



Kochana, ale w czym problem? Wstydzisz się swojej seksualności? To przestań! Masz wysokie libido i nic w tym złego! Zachowaj tylko racjonalność i ostrożność, bo taki przypadkowy pan może nie mieć ochoty tylko na lizanko i macanki. Ale to pewnie już wiesz. Nie rozumiem dlaczego nie chcesz powiedzieć o tym, że cały czas masz chuć, swojemu facetowi? Przecież to może mu sie spodobać
To nu się na bank spodoba!

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-02, 17:20   #12
nieprzyzwoitka
Raczkowanie
 
Avatar nieprzyzwoitka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 33
Dot.: Fetysz

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;71446166]To nu się na bank spodoba!
[/QUOTE]

ha! Tak powinno być
__________________
Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności.
nieprzyzwoitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 11:57   #13
FreddyRincon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 2
Dot.: Fetysz

Drogie Panie, lubicie zakładać sobie erotyczne maski na oczy?
FreddyRincon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-10 11:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.