szampony do blond w³osów a w³osy platynowe - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-04-11, 15:08   #1
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 418

szampony do blond w³osów a w³osy platynowe


Czêsto siê s³yszy slogany reklamowe "szampon dodaj±cy s³onecznych refleksów w³osom blond" itp a ja (i nie tylko ja :) ) d±¿ê do bardzo jasniutkich wrêcz bia³ych w³osów i tak siê zastanawiam czy od takich produktów w³osy nie bêd± ¿ó³kn±æ... Czy spokojnie moge traktowaæ swoje w³osy cytryn±, rumiankiem... ??

pzdr;)
gabi86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-11, 15:18   #2
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 28 615
Dot.: szampony do blond w³osów a w³osy platynowe

Dlaczego zak³adasz 2 takie same w±tki? http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=183522
__________________


cypressangel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-11, 15:37   #3
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 2 535
Dot.: szampony do blond w³osów a w³osy platynowe

do platynowych w³osków lepiej u¿ywaæ szamponów specjalnie do tego koloru stworzonych, na allegro widzialam z goldwella szampony do zimnych i jasnych blondów.Platyna to zimny?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha siê tak d³ugo, az cz³owiek zapragnie mieæ flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-11, 19:01   #4
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: szampony do blond w³osów a w³osy platynowe

ja osobiscie nie radze uzywac tego typu szamponow jesli chcesz miec platynowe wlosy. Mnie one bo tym strasznie z¿ó³k³y..
fanka-al jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-11, 20:17   #5
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: szampony do blond w³osów a w³osy platynowe

Z takich szamponów polecam szampon intensywnie fioletowy Cromatisme. To jedyny, który dawa³ jakikolwiek efekt na moich niefarbowanych w³osach. I naprawde dzia³al

Sa tez takie szampony Rossmana, Welli, ale one mi nic nie da³y- poza tym ze Rossmanowy tylko zmatowi³ mi w³osy
Welli nie bylo widac ile nie trzymalam,a kosztuje kolo 22zl
martagg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-12, 08:32   #6
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 418
Dot.: szampony do blond w³osów a w³osy platynowe

teraz to zauwazylam, przez pomylke tylko i wylacznie, wcisnelam zaluz nowy watek i stwierdzialam ze zmienie tytu³ i szybko anuluj czy cos ale widze ze zdarzyl sie zapisac :/ w takim razie prosba do moderatorow o usuniecie bo sama chyba tego zrobic nie moge
gabi86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-12, 11:51   #7
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 453
Dot.: szampony do blond w³osów a w³osy platynowe

Ja u¿ywam serii Farouka Tone&Shine Silver- super och³adza kolor w³osów
Najlepiej kupiæ szampon i od¿ywkê bo wtedy efekt jest najlepszy.
__________________
SiSleyS jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-04-16, 12:17   #8
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 418
Dot.: szampony do blond w³osów a w³osy platynowe

Zastanawiam siê nad kupieniem Henna Treatment Wax no i podobno s± dwie wersje, czy moge w takim razie kupiæ t± dla blondynek ?
gabi86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-16, 17:40   #9
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomo¶ci: 1 506
Dot.: szampony do blond w³osów a w³osy platynowe

Cytat:
Napisane przez gabi86 Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanawiam siê nad kupieniem Henna Treatment Wax no i podobno s± dwie wersje, czy moge w takim razie kupiæ t± dla blondynek ?
mo¿esz.
Ja osobi¶cie polecam renegal welli, stosuje i jestem bardzo zadowolona, nak³ada sie na w³osy i trzyma kilka minut i dzieki temu moje w³osy nie ¿ó³kn± a nawet d³u¿ej zachowuj± kolor.
__________________
blush jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-04-17, 13:59   #10
ullinek
Raczkowanie
 
Avatar ullinek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 88
Dot.: szampony do blond w³osów a w³osy platynowe

martagg a w jaki sposób dzia³a³? ja jestem naturalna blondynk± i zastanawiam sie w³asnie nad tego typu szamponem. Bojê sie jednak czy nie stan± sie ¿ó³te albo matowe. Zale¿y mi na ³adnym po³ysku i uwydatnieniu koloru, ale bez farbowania.
jesli mozesz napisac cos wiecej na temat efektow uzywania, bedê bardzo wdzieczna.
ullinek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-06, 20:37   #11
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: szampony do blond w³osów a w³osy platynowe

Cytat:
Napisane przez ullinek Poka¿ wiadomo¶æ
martagg a w jaki sposób dzia³a³? ja jestem naturalna blondynk± i zastanawiam sie w³asnie nad tego typu szamponem. Bojê sie jednak czy nie stan± sie ¿ó³te albo matowe. Zale¿y mi na ³adnym po³ysku i uwydatnieniu koloru, ale bez farbowania.
jesli mozesz napisac cos wiecej na temat efektow uzywania, bedê bardzo wdzieczna.
Ullinko nie wiem jak dzia³a, w sensie chemicznym, ale dzia³a³ jak szampon koloryzuj±cy na 2 mycia. Nie matowi³ mi w³osów- chyba ze trzyma³am go za d³ugo... Po 2 próbach dosz³am do tego ¿e aby u mnie by³ efekt platynki- wystarczy³o spieniæ, poczekaæ minutê i zmyæ + od¿ywka.

Ale! jak kto¶ ma mocno rozja¶niane w³osy to mo¿e wyj¶æ z ³azienki z fioletow± czupryn± . Dlatego zalecam rozs±dne dawkowanie a¿ sie wyczuje w³asne w³osy. Moja Mama siê rozja¶nia i j± zmatowi³. Ale j± "³apie" ka¿dy fioletowy szampon.

Nie zrobi³y mi siê po nim ¿ó³te, jakie¶ bardzo sztywne czy têpe w dotyku- jak po innych. Ale toto by by³o widoczne na w³osach musi siê na nich osadziæ, wiec od¿ywka jest niezbêdna dla po³ysku. Jutro przepiszê Wam sk³ad,jak znajdê chwilkê.
__________________
martagg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-07, 07:10   #12
ullinek
Raczkowanie
 
Avatar ullinek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 88
Dot.: szampony do blond w³osów a w³osy platynowe

Cytat:
Napisane przez martagg Poka¿ wiadomo¶æ
Ullinko nie wiem jak dzia³a, w sensie chemicznym, ale dzia³a³ jak szampon koloryzuj±cy na 2 mycia. Nie matowi³ mi w³osów- chyba ze trzyma³am go za d³ugo... Po 2 próbach dosz³am do tego ¿e aby u mnie by³ efekt platynki- wystarczy³o spieniæ, poczekaæ minutê i zmyæ + od¿ywka.

Ale! jak kto¶ ma mocno rozja¶niane w³osy to mo¿e wyj¶æ z ³azienki z fioletow± czupryn± . Dlatego zalecam rozs±dne dawkowanie a¿ sie wyczuje w³asne w³osy. Moja Mama siê rozja¶nia i j± zmatowi³. Ale j± "³apie" ka¿dy fioletowy szampon.

Nie zrobi³y mi siê po nim ¿ó³te, jakie¶ bardzo sztywne czy têpe w dotyku- jak po innych. Ale toto by by³o widoczne na w³osach musi siê na nich osadziæ, wiec od¿ywka jest niezbêdna dla po³ysku. Jutro przepiszê Wam sk³ad,jak znajdê chwilkê.
dziêkujê Ci bardzo za odpowiedz. Wlasnie o to mi chodzilo Poczytam jeszcze o innych szamponach. Moze sie na cos zdecyduje

Pozdrawiam!
ullinek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-08, 16:00   #13
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: szampony do blond w³osów a w³osy platynowe

CROMATISME shampoo silver antigiallo
sk³ad:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Dea, Lauryl Betaine, Polyquaternium-7, Sodium Benzotriazolyl Butylphenol, Sulfonate, Buteth-3, Tributyl Citrate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Citric Acid, Benzyl, Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Parfum, Acid Violet 43


mam nadzieje ze nie ma literówki. Mozna porównaæ ze sk³adem np Welli i zobaczyæ czy siê czym¶ ró¿ni±- np stê¿eniem- to by wyja¶nia³o ró¿nicê.
Jego kolor jest bardzo g³eboko fioletowy.
__________________
martagg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-09, 14:42   #14
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 418
Dot.: szampony do blond w³osów a w³osy platynowe

Cytat:
Napisane przez martagg Poka¿ wiadomo¶æ
CROMATISME shampoo silver antigiallo
sk³ad:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Dea, Lauryl Betaine, Polyquaternium-7, Sodium Benzotriazolyl Butylphenol, Sulfonate, Buteth-3, Tributyl Citrate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Citric Acid, Benzyl, Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Parfum, Acid Violet 43


mam nadzieje ze nie ma literówki. Mozna porównaæ ze sk³adem np Welli i zobaczyæ czy siê czym¶ ró¿ni±- np stê¿eniem- to by wyja¶nia³o ró¿nicê.
Jego kolor jest bardzo g³eboko fioletowy.
No to ja przepisze z mojego fioletowego Rossmanna Silver Shampoo:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, PEG-3 Distearate, Parfum, Methylchoroisothiazolinon e, Methyldibromo Glutaronitrile, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Cl 60730

Ale spojrza³am tez na zwyk³y szampon i tez sie niektóre powtarzaj±, a ja na chemii sie raczej nie znam, wiec trudno mi jakies wnioski wyciagnac..

pzdr;)
gabi86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.