PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-01, 16:59   #61
bimbel
Przyczajenie
 
Avatar bimbel
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez _agatka Pokaż wiadomość
wydawnictwo B. Pietka - nigdy tam nie pracowałam, ale szef sie skusił na zakup mapy 4 lata temu i od tego czasu wydzwaniaja zeby opchnac towar - w sumie sie nie dziwie pracownikom, oni tylko tam pracuja, ale generalnie dzwonia osoby zachrypniete, zmeczone - o czyms to swiadczy, ponadto insynuuja ze szef sie z nimi na rozmowe umawial i takie tam - wiec pewnie ich szkola w takich chwytach
jesli wolno mi cos wtracic to pewnie nie dzwonia wcale osoby z tego wydawnictwa a konsultanci ktorzy pewnie nigdy nie byli w tym wydawnictwie a oferte znaja tylko z tych materialow ktore przesle im ta agencja. jak nastepny raz zadzwonia a szef nie zyczy sobie kolejnych ofert od nich to powiedz zeby wykreslili ten numer z bazy danych i popros o potwierdzenie za pismie ze to zrobili powinno pomoc
__________________
"Mruczę więc jestem!"
bimbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 23:26   #62
Kasieńka:p
Raczkowanie
 
Avatar Kasieńka:p
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 154
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez bimbel Pokaż wiadomość
A jama zapytanie czy jest ktos z lublina kto w PCM pracowal? chcialabym poznac opinie...
Ja pracowałam w PCMie i do dnia dzisiejszego żałuję, że się stamtąd zwolniłam. Moim zdaniem najlepsza firma tego typu, płacą porządnie 10zł/h +prowizje, super rodzinna atmosfera, ze wszystkimi w firmie(nawet tymi "najwyższymi") jesteś na 'ty'. Jeżeli nie dajesz sobie rady to przenoszą Cię na inną akcje, w ogóle super jest. Dużo osób narzeka na PCM ale na ogół są to tacy którzy wcześniej nie pracowali w telemarketingu. Teraz pracuje w innej firmie, dostaje 5zł/h i tylko za czas w którym rzeczywiście dzwonię, a codziennie trzeba zostać po godzinach żeby wysłać wnioski, co zajmuje ok. 1-2h i nikt mi za to nie zapłaci. Co ciekawe za obowiązkowe szkolenia też mi nie płacą i jeszcze twierdzą, że powinnam się z tego cieszyć bo normalnie gdybym chciała przebyć takie szkolenie to kupę kasy musiałabym zapłacić Masakra totalna
Kasieńka:p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 22:04   #63
tony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Ludzie omijajcie tą firmę z daleka. Centrum Alarmowe Warty W
Lublinie to prawdziwy obóz pracy. Ciągle zmuszają do pracy po
godzinach i nie płacą za nadgodziny. Pracownik jest traktowany tam
jak śmieć, który ma tylko pracować i nic nie mówić. Nawet nie ma
czasu załatwić potrzeby fizjologicznej. Praca tam bez umowy o pracę
to normalność. Nie wiem dlaczego Państwowa Inspekcja Pracy nie
weżmie się za tą "firmę".A jeszcze na dodatek praca tam odbywa się
na 3 zmiany również w niedziele i świeta.
tony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 09:18   #64
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

w sumie z tego co wiem to Twoja opinie Tony potraktowałabym z dystansem - szczegolnie ze to Twoja pierwsza wypowiedz na forum
__________________
Dziecko jest jak miłość, która stała się widzialna...

_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 15:36   #65
NESQUA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

usunięto na wniosek stron

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-07-23 o 10:13
NESQUA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:39   #66
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

_agatka to rozumiem ze istnieje jakas granica postow od ktorej zyskuje sie wiarygodnosc

odradzam agencje preludium(hostessy).
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 11:11   #67
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

oczywiscie ze istnieje taka granica, jakby co to ja jej jeszcze nie osiagnełam
zdziwiła mnie wypowiedz 'tony' tym bardziej ze jest poczatkujacym uzytkownikiem i wiecej sie nie wypowiedział..
ja mam inne informacje od osoby która tam pracuje - no chyba ze jest on/ ona kłamczuchem i tylko wmawia otoczeniu ze ma spoko prace...

przepraszam za OT i zwracam honor uzytkownikowi 'tony' jesli sie myle
__________________
Dziecko jest jak miłość, która stała się widzialna...

_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 17:45   #68
Iluzytowa melancholiczka
Raczkowanie
 
Avatar Iluzytowa melancholiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z zamku...
Wiadomości: 98
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

W wakacje pracowałam jako kelnerka na Woli, jest to miejscowość pod Żninem. Prowadzący marny ośrodek wypoczynkowy był chamskim prostakiem. Miałam być kelnerką, a wyszło, że robiłam tam dosłownie wszystko. Pieniądze otrzymałam po tym, jak mój tata wykłócił się z właścieiclem, a poza tym było to kilkadziesiąt złotych...
__________________
'Taniec myśli uporczywych trwa'.
Iluzytowa melancholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 14:56   #69
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarow Pokaż wiadomość
_agatka to rozumiem ze istnieje jakas granica postow od ktorej zyskuje sie wiarygodnosc

odradzam agencje preludium(hostessy).

moglabyc uargumentowac?
__________________
"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:23   #70
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

wedle zyczenia:

stroj-''gdzies na magazynie'', szukalam 10 minut, telefon, sciagla inna dziewczyne z tej samej agencji ktora przypadkiem widziala gdzie dziewczyna z dnia wczesniej chowala.gdyby nie ona z pracy bylyby nici.normalnie dzwonisz do kolezanki pytac gdzie kladla ale nie mialam z ta agencja nic wspolnego to i na koordynatorce musialam polegac,

umowa- ''przy zaplacie za okolo miesiac'' fajnie, ale preludium ma siedzibe w wawie(tym sie tlumaczy ze daleko i dlatego umowy z wyplata wysylaja) ale pracuje dla dwoch innych warszawskich agencji i ZAWSZE mam umowe pelnoprawna PRZED wejsciem na promocje.czasem pare godzin ale jednak przed.a wiadomo ze umowa jest podstawa do roszczen i wyplaty wynagrodzenia.

poczytaj o nich opinie na necie.dzialaja w wielu wojewodztwach ale problemy sa nie z konkretnymi koordynatorami a z centrala wlasnie. ludzie sie skarza na pozniejsze wyplaty/niepelne(nizsze niz w umowie bo umowa jest po akcji i sie stawka nagle zmniejsza a nie informuja o takiej ewentualnosci przed akcja) ale tu jeszcze sie nie wypowiem bo termin im nie minal.majac wybor wybieram jednak inna agencje niz owa.
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 21:06   #71
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

prosilam zebys uargumentowala poniewaz pracowalam dla tej agencji jakies 3 lata temu i nie mialam nigdy zadnych problemow, ale wiadomo przez 3lata moze sie duzo zmienic
__________________
"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 17:31   #72
Zakupocholiczka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Thumbs down Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Dziewczyny omijajcie z daleka Prima Modę!! To praca dla mało ambitnych i nie lubiących zarabiać zbyt wiele. Przede wszystkim sprzedawcy tu sa tarczami kierownictwa przez rozwścieczonymi klientami, którym kolejny raz ktoś nie uznał reklamacji. A już nie wspomnę tłumaczenia się za każdym razem czemu buty się w rękach rozpadają. No i brak w ogóle zaplecza socjalnego i ogólnie nie ma nawet jak na przerwie usiąść. A i wymagania nie z tej ziemi. Z salonów zwalniają nawet w jeden dzień całą załogę! Więc stanowczo odradzam!
Zakupocholiczka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 13:27   #73
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

szkoła językowa Speak up w Częstochowie. Traktują pracowników jak śmieci dosłownie, nie ma się nic do gadania, dyrektor w ogóle szok że taka osoba jest na swoim stanowisku, metodyczka, nie wiem czy dalej ta sama osoba, zakompleksiona hetera wyzywająca się na swoich pracownikach. Dodam tylko, że to ściema nie tylko wobec pracowników, bo również uczniów. Wystarczy poczytać na necie opinie uczniów o tej szkole. NIGDY WIĘCEJ.
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 12:33   #74
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez marinka Pokaż wiadomość
Ja sie natknełam kiedyś na coś podobnego. Ogłoszenie było : szukamy młodych i ambitynch do pracy w agencji reklamowej. (Firma w Olsztynie Mularczyk Marketing. Nie wiem czy z tej samej grupy. ) No to se pomyslałam, że jakieś fajne projekty czy coś. Zadzwoniłam i miałam przyjśc na rozmowę w ubraniu biznesowym. Wypełniłam jakiś formularz, potem rozmowa z kierownikiem. Jak się pytałam na czym będzie polegac praca to zawsze złyszałam, że dowiem sie na dniu próby. No więc przyszlam, również w stroju "biznesowym" i dalej nikt nic mi nie mówił, potem dowiedziałam się, że jedziemy w teran no i pytam się i pytam i dalej nic tylko przechwałki ile to oni nie zarabiają, wkońcu dziewczyna wspomniała coś o dialogu (była nowa), kierowca chciał skoczyc jeszcze na chwilke do banku wiec sie jej wypytalam o co chodzi. Jak sie dowiedzialam, że trzeba łazic po ludziach i wciskac im usługi telekomunikacyjne i w dodatku jeszcze zrzuta na paliwo to uciekłam od razu z samochodu !!
mialam podobna sytuacje, mialam wtedy z 17-18 lat i chcialam dorobic podczas wakacji, juz nie pamietam jak sie firma nazywala, ale w ogloszeniu bylo napisane : praca biurowa i magazynowa
poszlam, najpierw nie moglam znalezc siedziby, potem zobaczylam szyld wielkosci matrycy laptopa '...nazwa firmy...' i ogrodek (cos jak dzialkowy) i tam po przejsciu przez ogrodek byl budynek a wlasciwie barak firmy
oprocz mnie pare osob jeszcze bylo. powiedzieli ze dzien probny moze byc tego samego dnia, spytali ktora z nas najdluzej szuka pracy i ta osobe wybrali (niestety bylam to ja)... nie mialam ze soba pieniedzy, moze 10 zl, bo 'firma' miescila sie niedaleko mojej dzielnicy, a i bilet miesieczny mialam
2 laski (niemile) i 'szef' powiedzieli ze jedziemy w teren i ze dowiem sie na miejscu. wsiedlismy w samochod i powiedzieli ze jedziemy do elblaga (mieszkalam w gdyni). juz mi sie w samochodzie to nie podobalo, ale w wieku 18 lat bylam malo asertywna :/ w Elblagu wysiedlismy niedaleko glownego placu na Hetmanskiej bodajze, laski wyciagnely kartony perfum i powiedzialy, ze mamy je opychac ludziom na ulicy- podchodzic, psikac im po rekach i mowic ze to b.drogi perfum ale dzisiaj jest promocja
spojrzalam na nie jak na kretynki i poweidzialam, ze pytalam je cvzy to nie akwizycja to powiedzialy ze nie a one ze to nie akwizycja i z takim podejsciem to ja nigdy nie znajde pracy
powiedzialam 'to czesc' i odeszlam (oczywiscie na zawiezienie mnie do Gdyni nie mialam co liczyc)... poszlam szukac dworca
niestety nie mialam kasy na pociag wiec skonczylo sie mandatem 100zl
dzis mysle jak moglam byc taka naiwna.. ale od tamtej pory umialam juz rozrozniac ktora praca jest ok a ktora to sciema
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 11:38   #75
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

z takim myśleniem, równie dobrze mogli cię gdzieś wysłać i zmuszać do prostytucji. Bardzo głupio zrobiłas , że dałaś się wywieźć obcym ludziom do nie wiadomo jakiej pracy. ;p
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 19:35   #76
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

a ja przestrzegam przed roznego rodzaju hostessingiem internetowym! obiecuja zlote gory, mowia zupelnie co innego na rozmowach, mi wcisneli, ze jest to praca na stronce rozrywkowej i polega na rozmawiamiu przez czat z roznymi ludzmi po angielsku - okazalo sie strona erotyczna! gdzie jest skierowana na ciebie kamera, i slowem przewodnim owej "rozmowy" na czacie jest "show your ass" bylam doglebnie zszokowana
W Poznaniu:
agencja modelek Red eye na dabrowskiego, oglaszaja sie rowniez jako continental

No i oczywiscie odradzam - asystentka do dietoterapii, osoby do suplementacji, kosmetyczka do zabiegow pielegnacyjnych twarzy, 5 mlodych osob - nie wymagamy doswiadczenia i wszystkie inne ogloszenia odnosnie herbalife. ZLODZIEJE!
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 16:04   #77
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość

No i oczywiscie odradzam - asystentka do dietoterapii, osoby do suplementacji, kosmetyczka do zabiegow pielegnacyjnych twarzy, 5 mlodych osob - nie wymagamy doswiadczenia i wszystkie inne ogloszenia odnosnie herbalife. ZLODZIEJE!
A możesz napisać dokładniej na czym to polega? Ostatnio widuję mnóstwo ich ogłoszeń na mieście, w internecie etc. i zastanawiam się dlaczego nikt tam nie chce pracować (skoro tak długo i tyle tych ogłoszeń mają).
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 21:27   #78
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Hmmm... Musisz kupic zestaw - 350 zl o ile sie nie myle - nazywaja to "licencja" do wykonywania zabiegow - kosmetyki musisz kupic sama, klientow zalatwiac sobie sama - twoi znajomi, ogloszenia, wszystko jedno. Sa rowniez szkolenia za ktore trzeba placic - za szkolenie plus dojazd we wlasnym zakresie posiagiem. Oni maja kase za kazda kupiona licencje plus za kazdy kosmetyk jaki ty zamowisz - placisz z katalogu nostwo pieniedzy - na allegro sa polowe tansze, ale bedac dystrybutorem musisz zarabiac bezposrednio od nich. Jesli masz duzo znajomych, ktorych naciagniesz na zabiegi i zaplaca ci po 30 zl to moze bedzie ci sie to oplacac, oni nie zalatwia ci ZADNEGO klienta.
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 06:44   #79
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Dziękuję. To rzeczywiście bardzo nieopłacalne zajęcie, przynajmniej dla mnie. Teraz już wiem, dlaczego cały czas nie mogą zebrać 'kadry'.
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 21:32   #80
black memory
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 164
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Ostrzegam przed Lukas Bankiem-okręg Lublin
praca po godzinach za friko, przerwy-jakie przerwy?!tiktak na sniadanie obiad i kolacje, nacisk na wszystko i wszedzie, musisz wciskac wszystko klientowi (jak chce kredyt to dostaje jeszcze karte kredytową i konto i ubezpieczenie -robisz to bo jak nie to cie dyr opitoli, oczywiscie najpierw piszesz raport co zrobiłeś a co nie i dlaczego nie) czesto roznosisz ulotki jak nastolatek w liceum, urlop-to walka kto pierwszy, musisz znac tony procedur które czytasz w domu, na szkoleniach pranie mózgu jakie to świetne produkty mamy, najlepiej rób wszytko po godzinach a przez 8h wciskaj konta i kredyty
black memory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 18:41   #81
pinkpanther69
Wtajemniczenie
 
Avatar pinkpanther69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 474
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Bielsko-Biała
"cafe kenia"-Gemini Park
nie wypłacają kasy, mamią umową itp.
pinkpanther69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 18:38   #82
JoannaOliwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
a ja przestrzegam przed roznego rodzaju hostessingiem internetowym! obiecuja zlote gory, mowia zupelnie co innego na rozmowach, mi wcisneli, ze jest to praca na stronce rozrywkowej i polega na rozmawiamiu przez czat z roznymi ludzmi po angielsku - okazalo sie strona erotyczna! gdzie jest skierowana na ciebie kamera, i slowem przewodnim owej "rozmowy" na czacie jest "show your ass" bylam doglebnie zszokowana
W Poznaniu:
agencja modelek Red eye na dabrowskiego, oglaszaja sie rowniez jako continental

No i oczywiscie odradzam - asystentka do dietoterapii, osoby do suplementacji, kosmetyczka do zabiegow pielegnacyjnych twarzy, 5 mlodych osob - nie wymagamy doswiadczenia i wszystkie inne ogloszenia odnosnie herbalife. ZLODZIEJE!
jeżeli chodzi o firmę Herbalife. ZŁODZIEJE? W jakim sensie?
Jak wielu ludzi mogłaś akurat natrafić na złego konsultanta jak z resztą w innym firmach tego typu.Możliwe ,że owijał w bawełnę i nie mówił wprost ,że tak naprawdę nie przychodzisz tam do kogos do pracy lecz pracujesz na własny rachunek mając podany na tacy plan marketingowy.Pracuję tamod 10 lat ,od 4 rekrutuję ludzi do pracy którzy równie dobrze są zadowoleni ze swojej pracy.Niestety nie wystarczy tu "naciągac" ludzi na produkt i potem zostawic ich w wiadomości złej marki.

Oczywiscie nie popieram tych ,którzy uważają sie za dietetyków i kosmetyczki bo oni są konsultantami od produktów które poprostu oni mają zaprezentowac a Ty możesz sobie je wybróbowac i w każdej chwili oddac (nawet rozpoczęte)
w ciągu 30 dni i dostajesz 100% zapłaconych przez Ciebie pieniędzy.

W żadnej innej firmie nie masz gwarancji zwrotu pieniędzy przez 30 dni.
Zwłaszcza,że możesz oddac napoczęty produkt.
JoannaOliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 01:37   #83
paulina800
Rozeznanie
 
Avatar paulina800
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 593
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Babeczki z Lublina, która załozy oddzielny wątek o nieuczciwych pracodawcach w Lublinie? Szukam pracy od końca listopada.Od nowego roku zrezygnowałam z szukania przez neta na rzecz ,,Anonsów".Miałam 2 rozmowy ws pracy.Pierwsza w Golden-Pro,ale tym to chyba nie ma czego zarzucić.Druga w Gold-power na ul.okopowej. Praca biurowa, niby pomoc księgowej.Na początek 1200zł na rękę, po 6 mcu 1500,po 13tym 1800. Oferta jak dla mnie bardzo atrakcyjna.W pn mają dzwonić do wybranych. Miałam wielką nadzieję na tę pracę ale...wpisałam ich nazwę w google i się zaczęło, że to jeden wielki wyzysk i wciskanie ludziom perfum na deptaku. Miałyście doświadczenia z tą firmą?
__________________
bloguję http://ive85.blogspot.com
paulina800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 11:22   #84
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Z doswiadczenia wiem, ze większość firm nazywających się cś tam-power to właśnie akwizycja. Przychodzisz na rozmowe, a oni Cie wysyłają w teren i zadaniem "trenera" czyli tego opiekuna jest, zebys sie do tej roboty wkręciła.
Znam dwie takie firmy (już nie istniejące) Gall Power i Rhino Pawer (w tej drugiej pracowałam dwa dni) teraz jak coś ma podobną nazwę to uciekam.
Ja jak byłam na rozmowie to mi pan powiedział, ze jest oferta pracy w magazynie, ale tam zarabia się 1000 zł, a może mi zaproponować zarobki kilka razy wyższe.
No cóż młoda byłam i głupia
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 21:08   #85
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez JoannaOliwia Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o firmę Herbalife. ZŁODZIEJE? W jakim sensie?
Jak wielu ludzi mogłaś akurat natrafić na złego konsultanta jak z resztą w innym firmach tego typu.Możliwe ,że owijał w bawełnę i nie mówił wprost ,że tak naprawdę nie przychodzisz tam do kogos do pracy lecz pracujesz na własny rachunek mając podany na tacy plan marketingowy.Pracuję tamod 10 lat ,od 4 rekrutuję ludzi do pracy którzy równie dobrze są zadowoleni ze swojej pracy.Niestety nie wystarczy tu "naciągac" ludzi na produkt i potem zostawic ich w wiadomości złej marki.

Oczywiscie nie popieram tych ,którzy uważają sie za dietetyków i kosmetyczki bo oni są konsultantami od produktów które poprostu oni mają zaprezentowac a Ty możesz sobie je wybróbowac i w każdej chwili oddac (nawet rozpoczęte)
w ciągu 30 dni i dostajesz 100% zapłaconych przez Ciebie pieniędzy.

W żadnej innej firmie nie masz gwarancji zwrotu pieniędzy przez 30 dni.
Zwłaszcza,że możesz oddac napoczęty produkt.

No mnie niestety nikt o tym nie poinformowal, bylo biuro taki jakby gabinecik ze stanowiskami, Pan supervisor te 350 zl nazwal licecja do wykonywania zawodu (czy jakos tak) potem jeszcze mnie skasowal za jakies szkolenie, nie pojechalam bo mialam jeszcze dojechac tam na swoj koszt - do wroclawia. pracy szukalam dlugo, Pan obiecywal 1600 zl za pol etatu i cieszylam sie jak glupia, nikt mi nie powiedzial, ze nie dostane umowy ani zadnego etatu. Wogole uwazam, ze absurdem jest wymagac pieniedzy od bezrobotnych - ja musialam je pozyczyc.
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 11:42   #86
JoannaOliwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
No mnie niestety nikt o tym nie poinformowal, bylo biuro taki jakby gabinecik ze stanowiskami, Pan supervisor te 350 zl nazwal licecja do wykonywania zawodu (czy jakos tak) potem jeszcze mnie skasowal za jakies szkolenie, nie pojechalam bo mialam jeszcze dojechac tam na swoj koszt - do wroclawia. pracy szukalam dlugo, Pan obiecywal 1600 zl za pol etatu i cieszylam sie jak glupia, nikt mi nie powiedzial, ze nie dostane umowy ani zadnego etatu. Wogole uwazam, ze absurdem jest wymagac pieniedzy od bezrobotnych - ja musialam je pozyczyc.

Szkoda,że nie wytłumaczył Ci w jaki sposób działa marketing sieciowy,godząc się na pracę w "sieciówce" musisz zrozumieć ,że tu nie będziesz miała szefa tylko sama zarządzasz sobą, jeżeli bedziesz działac według wskazówek planu marketingowe firmy i się zaangażujesz jestem pewna ,że taki pieniądze bys zarabiała a nawet więcej przy jeszcze większym zaangażowaniu.Sama w to kiedys nie wierzyłam póki nie zaczęłam zarabiac...
Mimo wszystko życzę powodzenia bo wiem jak ciężko znaleśc godną pracę i płacę .
JoannaOliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 16:06   #87
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez kamifoto Pokaż wiadomość
odradzam Foto Robi w Leklerku na ul. Zana w Lublinie... wyzysk za małe pieniądze, ciągłe łamanie praw pracownika i kombinowanie... urlop jest Ci narzucany, czasami trzeba pracować po 13 godzin... czasami w ciągu przez 13 dni... zero przestrzegania BHP i stworzenia ludziom warunków np do normalnej przerwy i ciągłe ucinanie za coś kasy... :/
Omijać łukiem radzę


ooo a byłam tam na rozmowie kiedyś, dobrze że nie zadzwonili
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 21:35   #88
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Przestrzegam przed pracą dla Państwa Wcisło- siec sklepów i piekarnia w Lublinie COMEX. Praca 6 dni w tygodniu po 8 godzin i co druga niedziela tez 8 godzin. Za godzinę marne 4 złote. Za sobotę płacą tak jak za normalny dzień, a z niedzielę 50 zł. Musisz sama kupić fartuch itd. Nie można iść siku stoisz na kasie i nie ma przerwy!!! Kierowniczki Monika i Ewa (tragedia) . Sama Pani Marta - właścicielka mydli oczy na rozmowie , a potem wyzywa od najgorszych. Daje byle jakie umowy, potem Cię zwalnia podkładając "porozumienie stron." Ogółem zero życia prywatnego, nerwy i stres, a zarobki 1100 zł za miesiąc przy dwóch wolnych niedzielach. Brak badań lekarskich okresowych, Pani szefowa nie uznaje choroby i nie daje urlopu. UWAŻAJCIE!!! Rotacja co miesiąc nowa kasjerka.
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 19:02   #89
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 247
GG do limonka1983
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

LEASING TEAM... Okropność.
22 grudnia 2009 r. zadzwoniła do mnie pani, b zaoferować mi pracę tymczasową jako doręczyciel ulotek. Znalazła mnie na 1 z portalu dla ludzi szukających pracy. miesiąc wcześniej obroniłam się na uczelni. Nie byłam zbyt chętna, w końcu 2 dni przed Wigilią, ale pani bardzo zależało, bo podobno właśnie w moim mieście brakuje chętnych. Teraz wiem, że tylko ja byłam tak głupia, by zgodzić się na te ulotki. Paczki odebrałam tego samego dnia po południa. Okazało się, że czekały na odbiór od 16 grudnia i w końcu trafiły na naiwnego. okazało się, ze ulotek było więcej, niż pani mówiła, ale dostałam pokwitowanie odbioru, po paru dniach przyszła mi umowa, że zapłacą do 21 stycznia 2010r. Na te ulotki miałam czas do 23 grudnia. Dałam rade, cho miło nie było (przygotowania do świąt, fatalna pogoda plus teren do roznoszenia, o którym można powiedzieć, że zwijany jest tam asfalt na noc). Tuż po świętach pani zadzwoniła z kolejną ofertą, ale odmówiłam. nie za taka kasę i już pracowałam w firmie, która jednak wypłaca wynagrodzenia. Wszystko szło gładko do czasu wypłaty. 20 przypomniałam się jeszcze, pani oburzonym głosem zapowiedziała, iż wypłata "będzie jutro". I co?
6 lutego, a ja nie zobaczyłam pieniędzy i zaczynam godzić się z myślą, że ich nie ujrzę. Dzwonię dziennie od 21 stycznia. Pani się dziwi, bo w końcu księgowała ta wypłatę (i tak mniej, niż zapowiadała), ewentualnie nie odbiera lub odbiera jakiś pan, któremu na nowo muszę tłumaczyć, o co mi chodzi. Za każdym razem słyszę, że zapłacą, że już sprawdzają i oddzwonią. Cisza, więc znowu dzwonię. I tak w kółko. Raz nawet powiedziałam pani, iż mnie zbywa i nic nie robi w celu wyjaśnienia sprawy. Usłyszałam, ze dzwonię w godzinach, gdy jej nie ma w biurze lub jest zajęta. Super. Chętnie bym się tam przejechała do tego biura, jednak i oni, i ja pracujemy do 15, więc będzie ciężko. Nie zarobiłam
kokosów, bo było to 67 zł, jednak tyrałam w zawiei, zamiast przygotowywać się do świat, więc miło byłoby, gdybym tą kasę dostała. nie roznosiłam nic dla zdrowia lub przyjemności. I ja, i ta firma,doskonale wiemy, że jeśli postanowią nie płacić, to tak to zostanie bo nikt za 67 zł nie będzie toczył sprawy, która dużo więcej będzie kosztowała. szczerze mówiąc, jakoś już nawet nie chce mi się tam dzwonić, bo więcej wydam na telefony. Serdecznie odradzam. Naciągają,
wykorzystują i nie płacą.Podczas ostatniego telefonu dowidziałam się, że w ogóle nie dostali mojej umowy z powrotem z moim podpisem. Dziwne, skoro już podobno wszystko było zaksięgowane. Mam odesłać mailemmoje dane i termin umowy o pracę. Mail nic nie kosztuje, ale jak to nic nie da, to mam to gdzieś. nie chce osiwie przez taką kwote. Unikajcie tej firmy. wiem, że ogłaszaja sie nadal na necie. No i nie zatrudniaja ludzi tylko do ulotek. To jest firma posredniczaca przy szukaniu pracy. Cos ala Addeco, wiec prcowac mozna wszedzie.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 19:20   #90
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: PRZESTRZEGAM PRZED TYM PRACODAWCĄ - zbiorczy dla poszukujących pracy

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
LEASING TEAM... Okropność.
22 grudnia 2009 r. zadzwoniła do mnie pani, b zaoferować mi pracę tymczasową jako doręczyciel ulotek. Znalazła mnie na 1 z portalu dla ludzi szukających pracy. miesiąc wcześniej obroniłam się na uczelni. Nie byłam zbyt chętna, w końcu 2 dni przed Wigilią, ale pani bardzo zależało, bo podobno właśnie w moim mieście brakuje chętnych. Teraz wiem, że tylko ja byłam tak głupia, by zgodzić się na te ulotki. Paczki odebrałam tego samego dnia po południa. Okazało się, że czekały na odbiór od 16 grudnia i w końcu trafiły na naiwnego. okazało się, ze ulotek było więcej, niż pani mówiła, ale dostałam pokwitowanie odbioru, po paru dniach przyszła mi umowa, że zapłacą do 21 stycznia 2010r. Na te ulotki miałam czas do 23 grudnia. Dałam rade, cho miło nie było (przygotowania do świąt, fatalna pogoda plus teren do roznoszenia, o którym można powiedzieć, że zwijany jest tam asfalt na noc). Tuż po świętach pani zadzwoniła z kolejną ofertą, ale odmówiłam. nie za taka kasę i już pracowałam w firmie, która jednak wypłaca wynagrodzenia. Wszystko szło gładko do czasu wypłaty. 20 przypomniałam się jeszcze, pani oburzonym głosem zapowiedziała, iż wypłata "będzie jutro". I co?
6 lutego, a ja nie zobaczyłam pieniędzy i zaczynam godzić się z myślą, że ich nie ujrzę. Dzwonię dziennie od 21 stycznia. Pani się dziwi, bo w końcu księgowała ta wypłatę (i tak mniej, niż zapowiadała), ewentualnie nie odbiera lub odbiera jakiś pan, któremu na nowo muszę tłumaczyć, o co mi chodzi. Za każdym razem słyszę, że zapłacą, że już sprawdzają i oddzwonią. Cisza, więc znowu dzwonię. I tak w kółko. Raz nawet powiedziałam pani, iż mnie zbywa i nic nie robi w celu wyjaśnienia sprawy. Usłyszałam, ze dzwonię w godzinach, gdy jej nie ma w biurze lub jest zajęta. Super. Chętnie bym się tam przejechała do tego biura, jednak i oni, i ja pracujemy do 15, więc będzie ciężko. Nie zarobiłam
kokosów, bo było to 67 zł, jednak tyrałam w zawiei, zamiast przygotowywać się do świat, więc miło byłoby, gdybym tą kasę dostała. nie roznosiłam nic dla zdrowia lub przyjemności. I ja, i ta firma,doskonale wiemy, że jeśli postanowią nie płacić, to tak to zostanie bo nikt za 67 zł nie będzie toczył sprawy, która dużo więcej będzie kosztowała. szczerze mówiąc, jakoś już nawet nie chce mi się tam dzwonić, bo więcej wydam na telefony. Serdecznie odradzam. Naciągają,
wykorzystują i nie płacą.Podczas ostatniego telefonu dowidziałam się, że w ogóle nie dostali mojej umowy z powrotem z moim podpisem. Dziwne, skoro już podobno wszystko było zaksięgowane. Mam odesłać mailemmoje dane i termin umowy o pracę. Mail nic nie kosztuje, ale jak to nic nie da, to mam to gdzieś. nie chce osiwie przez taką kwote. Unikajcie tej firmy. wiem, że ogłaszaja sie nadal na necie. No i nie zatrudniaja ludzi tylko do ulotek. To jest firma posredniczaca przy szukaniu pracy. Cos ala Addeco, wiec prcowac mozna wszedzie.
Powiem tylko: Inspekcja Pracy. Jeśli nie ma jej w twoim mieście, postrasz ich, że wybierasz się do takiego, gdzie jest. I że mają 3 dni na przelew. Umowę masz, jeśli wystawiona i podpisana z ich strony, warunki jasne to nie ma o czym gadać. DZIAŁAJ! Powodzenia.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-20 12:12:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.