Polećcie mi proszę najodpowiedniejszy salon fryzjerski w Białymstoku. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 18:50   #1
Sonia1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1

Polećcie mi proszę najodpowiedniejszy salon fryzjerski w Białymstoku.


/Jestem tu nowa, więc nie bardzo wiem jak i gdzie tu zakładać tematy, więc wybaczcie./

Sprawa jest taka. Mam czarne włosy, takie do połowy pleców. Chciałabym je poddać zabiegowi dekoloryzacji, bo chcę mieć jasny blond. Dlatego chcę się zapytać o dobre salony fryzjerskie w Białymstoku, które robią coś takiego, a przy okazji niedużo mi za to wezmą.

Za odpowiedzi dziękuję.
Sonia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 19:22   #2
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Polećcie mi proszę najodpowiedniejszy salon fryzjerski w Białymstoku.

Cytat:
Napisane przez Sonia1993 Pokaż wiadomość
/Jestem tu nowa, więc nie bardzo wiem jak i gdzie tu zakładać tematy, więc wybaczcie./

Sprawa jest taka. Mam czarne włosy, takie do połowy pleców. Chciałabym je poddać zabiegowi dekoloryzacji, bo chcę mieć jasny blond. Dlatego chcę się zapytać o dobre salony fryzjerskie w Białymstoku, które robią coś takiego, a przy okazji niedużo mi za to wezmą.

Za odpowiedzi dziękuję.
Ojoj... żaden porządny salon fryzjerski nie będzie Cię namawiał do wykonania dekoloryzacji gwałtownie, ponieważ ściąganie koloru podczas 1 wizyty w salonie może się skończyć DOSŁOWNIE tęczą na głowie. Wiem co mówię, bo sama z ciemnego brązu schodziłam na blond.
Dlatego dobry salon poleci Ci wykonanie stopniowego rozjaśniania włosów, czyli po troszeczku z każdą wizytą będziesz wychodzić z jaśniejszymi włosami. Np. z czerni do brązu, z brązu do ciemnego blondu, itd. aż otrzymasz pożądany blond. Taka dekoloryzacja nie zniszczy Ci włosów, bo co z tego że podczas jednej wizyty w salonie z czarnego wyjdziesz blond jak włosy będą tak zniszczone, że będą nadawać się tylko do obcięcia?
Ja z ciemnego blondu salon odwiedziłam 3 razy w odstępach 3 miesięcznych i mam blond Myślę, że mogłabyś odwiedzać salon np. co 1,5-2 miesiące aby było szybciej.

Jak wpadam do Białegostoku czasami to zawsze chodzę do fryzjera na św.Rocha tuż obok AVONU o ile dobrze pamiętam na 1 lub 2 piętrze.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl

Edytowane przez subiektywna Vera
Czas edycji: 2012-08-03 o 19:23
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 20:42   #3
InkaNovinka
Raczkowanie
 
Avatar InkaNovinka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 121
Dot.: Polećcie mi proszę najodpowiedniejszy salon fryzjerski w Białymstoku.

Zadaj to pytanie w dziale "Pytania do fryzjerki", prędzej uzyskasz odpowiedź.
__________________
Jestem odpowiedzialna za to, co powiedziałam, nie za to, co zrozumiałaś.
InkaNovinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 17:58   #4
orangecountry
Zadomowienie
 
Avatar orangecountry
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 397
GG do orangecountry
Dot.: Polećcie mi proszę najodpowiedniejszy salon fryzjerski w Białymstoku.

znam jednego genialnego fryzjera stylistę w Białymstoku - jest po prostu genialny - z włosami nie zrobi Ci nic co by mogło im zaszkodzić . co mogę powiedzieć. sam jest nauczycielem w szkole fryzjerskiej - sam fachu uczył się w Moskwie. facet genialny . imię nazwisko: Wojciech Koszykowski - a przyjmuje w niepozornym salonie w pasażu Panorama przy ulicy Legionowej . [schodkami na górę i w samym rogu taki fryzjer, bardzo blisko magla tzn. pralni - jak sama nie znajdziesz - koniec języka za przewodnika - kochane panie co pracuję w butikach będą wiedziały o kogo chodzi i Ci pomogą ]
on jest świetny i genialny. i z całą pewnością z Tobą porozmawia zanim się na cokolwiek zdecydujesz i powie jakie są konsekwencje dla Twoich włosków - doradzi , poradzi i zrobi. jest cud miód i orzeszki
wiem co mówię to jest pierwszy fryzjer od którego nie uciekłam ze stołka
__________________
------------------------------------------

my world , my love, my wire [czyli mój wąteczek z biżuterią.]-


wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post30284685
orangecountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.