jak z rudego na jasny br±z? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-08-24, 14:50   #1
wiktoria5500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 5
Question

jak z rudego na jasny br±z?


Witam, na pocz±tku wakacjach postanowi³am zafarbowaæ w³osy szamponetk± w kolorze ciemnego br±zu. Ja sama mam, a raczej mia³am w³osy koloru jasny br±z. Efekt wyszed³ koszmarny, bo w³osy zrobi³y siê prawie czarne. Problem w tym, ¿e szamponetka zmywaæ siê nie chcia³a, wiêc my³am codziennie po 2 razy w³osy szamponem przeciw³upie¿owym (head&shoulders) i trzyma³am szampon ok. 15 min na w³osach i my³am w³osy sokiem z cytryny. Nic to nie dawa³o, trochê mo¿e by³y ja¶niejsze, ale poza tym nic. Kupi³am farbê rozja¶niaj±ca z my¶l±, ¿e mi siê je rozjasni±, ale jedynie rozja¶ni³y mi siê odrosty, to wygl±da³o koszmarnie. Nastêpnym razem kupi³am lepszy rozja¶niacz, ale pech chcia³, ¿e rozja¶niacza nie starczy³o i moja w³osy wygl±da³y tak: przedzia³ek bia³y , ni¿ej blond, jeszcze ni¿ej rude, gdzie nie gdzie czerwone, a koñcówki ciemny br±z... W koñcu postanowi³am i¶æ do fryzjera. Fryzjerka rozja¶ni³a mi w³osy tak, ¿e by³y pomarañczowe, a potem na³o¿y³a br±zow± farbê. Faktycznie, w³osy nie mia³y mo¿e koloru jak przed farbowaniem, ale by³y bardzo podobne. Problem w tym, ¿e pomimo mycia w³osów szamponem dla w³osów farbowanych farba zaczê³a mi schodziæ. Wydaje mi siê, ¿e to przez maskê, któr± stosuje. Teraz zosta³y mi rude w³osy i 2 cm odrosty. Przyznam, ¿e w rudych mi jest dosyæ ³adnie, mia³am zamiar tak zostaæ i podcinaæ rude w³osy wraz z ro¶niêciem odrostów tak, ¿e bym w koñcu odciê³a ca³e rude i bym mia³a swoje, ale problem w tym, ¿e chodzê do szko³y, w której nie mo¿na farbowaæ w³osów i chcia³abym wróciæ do swojego koloru, lub chocia¿ podobnego, ¿eby nauczyciele siê nie zorientowali. Proszê o pomoc, bo nied³ugo koniec wakacji a ja nie mam pomys³u co robiæ.
wiktoria5500 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-24, 18:10   #2
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: jak z rudego na jasny br±z?

Poka¿ zdjêcia swojego naturalnego koloru i drugie tego, co masz teraz.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 12:12   #3
wiktoria5500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: jak z rudego na jasny br±z?

Stary kolor widaæ po odrostach
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpeg image.jpeg (125,0 KB, 0 za³adowañ)
wiktoria5500 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 13:44   #4
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: jak z rudego na jasny br±z?

Zdjêcie siê nie wy¶wietla w za³±czniku. Spróbuj je za³adowaæ jeszcze raz albo wrzuæ na jak±¶ stronê typu tinypic i podaj link.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-26, 13:52   #5
wiktoria5500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: jak z rudego na jasny br±z?

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...18&oe=57C29C60
wiktoria5500 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-26, 14:32   #6
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: jak z rudego na jasny br±z?

Po³ó¿ popielat± farbê. Nie widzê dobrze, jak ciemne masz w³osy. My¶lê, ¿e 7.1 bêdzie dobre
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-08-26 15:32:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.