Przedłużanie rzęs - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-04, 21:08   #721
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Thumbs down Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
Witajcie.
Przedłużałam z miesiąc temu rzęsy metodą "1:1 JB Lashes" powiedzcie mi czy to normalne, że do tej pory odczuwam ból dotykając rzęsy ? nie wszystkie ale niektóre są tak jak by sklejane i przy dotykaniu odrazu bolą do tego nie wyglądają za ładnie od samego początku... jakieś posklejane są, w niektórych miejscach klej się długo trzymał co przyznam, że dawało pewnego rodzaju dyskomfort. Rzęsy nie były takie fajne pojedyncze, tylko wyglądały jak grube, posklejane
nie wiem czy ta metoda taka jest czy po prostu zbyt małe doświadczenie kosmetyczki ? przyznam, że zraziłam się trochę do nich... i nie wiem czy próbować u kogoś innego czy sobie darować ? może to moje rzęsy są jakieś dziwne i się nie nadają ?
Kurcze oczywiscie ze jest to wynikiem zlej aplikacji.Ta metoda 1:1 polega na tym ze kazda rzęskę masz osobno przyklejoną do swojej własnej.Jak ci stylistka zlapala pare pod jedną syntetyczną to odczuwasz dyskomfort.Rzesy maja rozny cykl zywotnosci, rozny wzrost-wiec jedna pociaga ci drugą;(.Przy tej aplikacji kompletnie nie widac kleju.Kurcze kiepskie wykonanie niestety.
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 21:22   #722
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Kurcze oczywiscie ze jest to wynikiem zlej aplikacji.Ta metoda 1:1 polega na tym ze kazda rzęskę masz osobno przyklejoną do swojej własnej.Jak ci stylistka zlapala pare pod jedną syntetyczną to odczuwasz dyskomfort.Rzesy maja rozny cykl zywotnosci, rozny wzrost-wiec jedna pociaga ci drugą;(.Przy tej aplikacji kompletnie nie widac kleju.Kurcze kiepskie wykonanie niestety.
zdarzyło się, że odpadała mi rzęsa a do niej doklejone 2-3 moje... właśnie takie były grubsze i bolały
może kiepskie wykonanie bo była promocja o 50% taniej... więc może dlatego nie bardzo się starała.
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 22:02   #723
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Matko strasznie to brzmi ale powiem ci ze możesz mieć racje.Pamietam jak opowiadła mi moja pani jak"naprawiała"efekt przedłużania panią ktore skusiły sie na grouponowe okazje.Ja wychodze z założenia że co tanie to drogie.Zawsze szukam ofert z ceną wypośrodkowaną.Niskich cen sie boję a na drogie mnie nie stac
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 22:17   #724
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
Witajcie.
Przedłużałam z miesiąc temu rzęsy metodą "1:1 JB Lashes" powiedzcie mi czy to normalne, że do tej pory odczuwam ból dotykając rzęsy ? nie wszystkie ale niektóre są tak jak by sklejane i przy dotykaniu odrazu bolą do tego nie wyglądają za ładnie od samego początku... jakieś posklejane są, w niektórych miejscach klej się długo trzymał co przyznam, że dawało pewnego rodzaju dyskomfort. Rzęsy nie były takie fajne pojedyncze, tylko wyglądały jak grube, posklejane
nie wiem czy ta metoda taka jest czy po prostu zbyt małe doświadczenie kosmetyczki ? przyznam, że zraziłam się trochę do nich... i nie wiem czy próbować u kogoś innego czy sobie darować ? może to moje rzęsy są jakieś dziwne i się nie nadają ?
Sprawdz czy bylas u certyfikowanej stylistki... czy uczacej sie czy z dyplomem? Czy stylistka przeszla szkolenie 1:1 czy tylko uzywa produktow JB LASHES.? Metoda 1:1 zaklada doklejenie jednej syntetycznej rzesy do jednej naturalnej. Ewidentnie masz zle zalozone rzesy. W jakim miescie robilas aplikacje?
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2011-07-04 o 22:21
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 22:53   #725
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Sprawdz czy bylas u certyfikowanej stylistki... czy uczacej sie czy z dyplomem? Czy stylistka przeszla szkolenie 1:1 czy tylko uzywa produktow JB LASHES.? Metoda 1:1 zaklada doklejenie jednej syntetycznej rzesy do jednej naturalnej. Ewidentnie masz zle zalozone rzesy. W jakim miescie robilas aplikacje?
teraz niestety ciężko mi będzie sprawdzić czy ucząca się z dyplomem czy certyfikowana bo więcej nie zamierzam wybrać się do tego salonu
Aplikację robiłam w Rzeszowie.
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 07:30   #726
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Przedłużanie rzęs

Asiaa,
współczuję Ci. Nie wyobrażam sobie, żeby coś mnie ciągnęło, czy bolało przy rzęsach a do tego grudy kleju. SZOK! Osobiście poszłabym do tej pseudo stylistki i zażądałabym zwrotu pieniędzy.
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 08:11   #727
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Sprawdz czy bylas u certyfikowanej stylistki... czy uczacej sie czy z dyplomem? Czy stylistka przeszla szkolenie 1:1 czy tylko uzywa produktow JB LASHES.? Metoda 1:1 zaklada doklejenie jednej syntetycznej rzesy do jednej naturalnej. Ewidentnie masz zle zalozone rzesy. W jakim miescie robilas aplikacje?
Boże a po co robić takie dociekanie?czy certyfikat,ile lat w zawodzie,czy oryginalne produkty?Sledczy tutaj nie potrzebny!.Usługa wykonana.Trudno zle trafila, skusila ja niska cena.Teraz jesli sie nie zrazila pojdzie wykonac w innym miejscu. A znam przypadki pani certyfikowanej ktorej prace wołały o pomstę do nieba.Certyfikat to jeszcze nie wszystko.Trzeba mieć smykałkę,dryg,uczciwość we krwi żeby np nie aplikować rzęs z allegro a nazywać je profesjonalnie.
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 10:01   #728
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny pozwalam sobie przypomniec sie z pytaniem czy robila ktoras moze rzeski w B&B Clinic na Grzybowskiej w Warszawie? (wlasnie zauwazylam ze się reklamują na wizazu ;0)
Robią Nouveau Lashes - polecacie? jakies opinie?
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 10:16   #729
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

[/COLOR]

Boże a po co robić takie dociekanie?czy certyfikat,ile lat w zawodzie,czy oryginalne produkty?Sledczy tutaj nie potrzebny!.Usługa wykonana.Trudno zle trafila, skusila ja niska cena.Teraz jesli sie nie zrazila pojdzie wykonac w innym miejscu. A znam przypadki pani certyfikowanej ktorej prace wołały o pomstę do nieba.Certyfikat to jeszcze nie wszystko.Trzeba mieć smykałkę,dryg,uczciwość we krwi żeby np nie aplikować rzęs z allegro a nazywać je profesjonalnie.
podczytuję Was dziewczyny po cichutku ale musze się odezwać i poprzeć Roxanę. Niestety certyfikat o niczym nie świadczy - oczywiście są wyjątki , ale same widzicie że wokół jest pełno "profesjonalistek" z papierami a jakość ich usługi nie świadczy najlepiej (co dzień trafia do mnie jakiś "kwiatek")... tak jest nie tylko w rzęsach ale w każdej dziedzinie ... tutaj na szalę powinno się kłaść oczywiście dobre przygotowanie zawodowe ale również a może przede wszystkim zamiłowanie do zawodu, pasje , chęć rozwoju zawodowego oraz indywidualne podejście do klienta. Aplikacja rzęs jest bardzo trudnym przedsięwzięciem i niestety nie każda osoba, pomimo certyfikatu, nadaje się do tego aby wykonywać taką usługę. Cierpliwość , dokładność i zmysł estetyczny stylistki pozwoli na aplikację godną podziwu. Także zamiast przepytywać stylistkę z certyfikatów i dyplomów (które sa również na allegro ) poproście o fotki wykonanych stylizacji rzęs - jest to największa wykładnia jej umiejętności niż papier w ramce na ścianie.
Takie moje zdanie .
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 10:34   #730
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
teraz niestety ciężko mi będzie sprawdzić czy ucząca się z dyplomem czy certyfikowana bo więcej nie zamierzam wybrać się do tego salonu
Aplikację robiłam w Rzeszowie.
Asiaa90 wystarczy na stronie marki sprawdzic czy osoba ma certyfikat. Wiekszosc firm wpisuje swoich rekomendowanych stylistow, zeby klientki wiedzialy do kogo sie udac po udana aplikacje. W Rzeszowie jest tylko jedna stylistka Alina Bąk z Moon, wiec jesli nie do niej trafilas to na pewno Twoja stylista nie miala dyplomu.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

[/COLOR]

Boże a po co robić takie dociekanie?czy certyfikat,ile lat w zawodzie,czy oryginalne produkty?Sledczy tutaj nie potrzebny!.Usługa wykonana.Trudno zle trafila, skusila ja niska cena.Teraz jesli sie nie zrazila pojdzie wykonac w innym miejscu. A znam przypadki pani certyfikowanej ktorej prace wołały o pomstę do nieba.Certyfikat to jeszcze nie wszystko.Trzeba mieć smykałkę,dryg,uczciwość we krwi żeby np nie aplikować rzęs z allegro a nazywać je profesjonalnie.
Roxanaa po to aby klientki wiedzialy gdzie isc a nie szly byle gdzie bo taniej. Ja tez widzialam tragiczne prace pan z certyfikatami, ale tylko takich firm, ktore daja certyfikat po zakonczonym 1 dniu szkolenia. Stylista wypierdziala 8h probujac kleic rzesy i od razu dostawala certyfikat. Z doswiadczenia wiem, ze znane marki nie moga sobie na cos takiego pozwolic bo na certyfikat trzeba zapracowac. Wiec wieksze prawdopodobienstwo udanej aplikacji jest wtedy kiedy nie kusimy sie na tanizne i jednak sprawdzamy umiejetnosci stylistki.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 11:19   #731
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Asiaa90 wystarczy na stronie marki sprawdzic czy osoba ma certyfikat. Wiekszosc firm wpisuje swoich rekomendowanych stylistow, zeby klientki wiedzialy do kogo sie udac po udana aplikacje. W Rzeszowie jest tylko jedna stylistka Alina Bąk z Moon, wiec jesli nie do niej trafilas to na pewno Twoja stylista nie miala dyplomu.
sprawdziłam również... i nie ma jej tam
trudno widocznie źle trafiłam.. chociaż też może się okazać, że normalnie robi fajnie rzęsy, tylko kupiłam w promocji (zakupy grupowe) dużo chętnych było więc robiła byle jak bo miała dużo osób jeszcze do zrobienia... może uzupełnianie już byłoby staranniejsze bo mniej chętnych na pewno jest ale jakoś nie mam zamiaru wydawać 140 zł za uzupełnienie jeżeli nie wiem czy znów nie będzie tego samego
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 09:12   #732
Dorothii28
Przyczajenie
 
Avatar Dorothii28
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej dziewczyny Słuchajcie mam takie pytanko. Pracuję na produktach SL, używam kleju ULTRA BONDING i jestem zadowolona, ale chciałam sprawdzić ten ULTRA PLUS, bo niby szybszy jest czas schnięcia i dłuższe wiązanie, więc kupiłam. Ale według mnie dłużej schnął i doszło nawet do sklejenia paru rzęs ;/ Używa go może któraś? Jest lepszy? Sądzicie, że mogła mieć na to wpływ temperatura?
Pozdrawiam cieplutko
Dorothii28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 15:46   #733
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

pewnie idź gdzie indziej.Jeszcze sie nie zrażaj bo same korzyści z rzęsek
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 22:11   #734
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
sprawdziłam również... i nie ma jej tam
trudno widocznie źle trafiłam.. chociaż też może się okazać, że normalnie robi fajnie rzęsy, tylko kupiłam w promocji (zakupy grupowe) dużo chętnych było więc robiła byle jak bo miała dużo osób jeszcze do zrobienia... może uzupełnianie już byłoby staranniejsze bo mniej chętnych na pewno jest ale jakoś nie mam zamiaru wydawać 140 zł za uzupełnienie jeżeli nie wiem czy znów nie będzie tego samego
Asia a jesli mogę zapytac jak długo trwała aplikacja?

pozdrawiam
Nadine
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 22:15   #735
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez slonce199 Pokaż wiadomość
dla czego lzawia sie oczy po zalozeni rzes? czy to jest wina kleju???
powodów może byc kilka np. klientka może uchylać oczy przy aplikacji. Wówczas opary kleju podrażniają oczy i łzawią. Pytanie jak długo łzawią? czy przy normalnym "bytowaniu" czy np po kapieli?

Nadine
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 23:40   #736
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Przedłużanie rzęs

A wie moze ktoras gdzie mozna zrobic rzęsy w Luton lub w Londynie?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 07:53   #737
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

o jakich oparach mówisz? Brzmi strasznie. ja otwieram oczy podczas aplikacji i nie ma żadnych OPARÓW.
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:40   #738
Nina0007
Raczkowanie
 
Avatar Nina0007
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 51
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja cały czas zastanawiam się nad tym. Przedłużanie ma efekt krótkotrwały, moja znajoma kosmetolog twierdzi, że nie ma sensu wydawać kroci. Mi chodzi o taki długotrwały efekt, a pisząc długotrwały mam na myśli jakieś dwa lata? Jak długo wytrzymały wasze rzęsy?
Nina0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 13:58   #739
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Przedłużanie rzęs

Na razie chyba jeszcze takiego nie wymyslili

To by musialy byc implanty rzes, musimy jeszcze kilka ladnych lat poczekac

Zreszta czym by byla kosmetyka i dbanie o siebie bez trudu i zachodu wlozonego w to?
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 20:08   #740
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez muammamija Pokaż wiadomość
Zreszta czym by byla kosmetyka i dbanie o siebie bez trudu i zachodu wlozonego w to?
Sama przyjemnością
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 06:51   #741
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Nina0007 Pokaż wiadomość
Ja cały czas zastanawiam się nad tym. Przedłużanie ma efekt krótkotrwały, moja znajoma kosmetolog twierdzi, że nie ma sensu wydawać kroci. Mi chodzi o taki długotrwały efekt, a pisząc długotrwały mam na myśli jakieś dwa lata? Jak długo wytrzymały wasze rzęsy?
Jak uzupełniasz raz w mc to twoje rzęsy wytrzymują dokąd bedziesz chciała je nosić.( moje juz 3 lata).Przeciez to nie jest efekt na mc. Krocie?jakie znowu krocie bez przesady.Zrób sobie aplikacje i sprawdź jak ci sie nosi,czy je polubisz.Przecież zawsze można na tym pierwszym doklejaniu skończyc
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 15:17   #742
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Przedłużanie rzęs

dziewczyny mam pytanie natury technicznej:
czy rzęsy mogą być przyklejone nie od nasady naturalnej rzęsy, tylko 1-2 mm wyżej?
czy rzęsa powinna być przyklejona na całej długości naturalnej rzęsy czy tylko na jakimś odcinku?
będę wdzięczna za odpowiedz
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 19:02   #743
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Ryjek Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie natury technicznej:
czy rzęsy mogą być przyklejone nie od nasady naturalnej rzęsy, tylko 1-2 mm wyżej?
czy rzęsa powinna być przyklejona na całej długości naturalnej rzęsy czy tylko na jakimś odcinku?
będę wdzięczna za odpowiedz
Tak przyklejane są 1-2mm wyżej do rzęs naturalnych, ale w jednym miejscu a nie na całej długości
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 19:36   #744
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Przedłużanie rzęs

moje są przyklejone 1-2 mm powyżej nasady (co widać zwłaszcza od spodu) i tak jakby punktowo a nie na całej długości i wydaje mi się, że to nietrwałe połączenie
ale z tego co piszesz to jest to prawidłowe założenie...
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 20:43   #745
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Rzesy klejone są milimetr od nasady zeby klej nie dotykal powieki i rzesa syntetyczna pokrywa całą twoja naturalna!.Na całej długosci nie liczac oczywiscie odcinka o tyle o ile jest wydłuzona.Tylko taka aplikacja jest trwała,równa i rzesie nadaje jeden prawidłowy kierunek!Nie ma klejenia fragmentami.Jesli nie przylega to niestety zła aplikacja i beda odpadac i krzywic sie
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 10:51   #746
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Ryjek Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie natury technicznej:
czy rzęsy mogą być przyklejone nie od nasady naturalnej rzęsy, tylko 1-2 mm wyżej?
czy rzęsa powinna być przyklejona na całej długości naturalnej rzęsy czy tylko na jakimś odcinku?
będę wdzięczna za odpowiedz
Powinna byc doklejona na calej dlugosci rzesy naturalnej okolo 1mm od powieki.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 16:13   #747
Dorothii28
Przyczajenie
 
Avatar Dorothii28
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny, a jakiej lampy do powiększenie używacie? Kupiłam sobie okulary, ale są tragiczne. Strasznie mnie oczy bolą w nich, już wolę bez nich pracować. Jakie lampy polecacie?
Dorothii28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 08:49   #748
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Dorothii28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jakiej lampy do powiększenie używacie? Kupiłam sobie okulary, ale są tragiczne. Strasznie mnie oczy bolą w nich, już wolę bez nich pracować. Jakie lampy polecacie?
Ja nie używam powiększenia. Mam w planie kupić lampę lupę ale tylko i wyłącznie ze względu na światło. No i chciałabym na statywie, bo te taradajki przyczepiane są straszne...
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 11:40   #749
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Przedłużanie rzęs

Stylistki używacie płatki pod oczy przy aplikacji ?

Ja czasem używam tych kolagenowych, to przy wybitnie piszczących klientkach ale jeżdżą mi one strasznie. Taśma papierowa jest fajna, ale po dwóch godzinach odklejenie jej, mimo iż daje krem, jest bolesne.

coś takiego znalazłam. Na ebay znalazłam płatki Novalash, ale na załączonym obrazku są one przyklejone taśmą....
http://cgi.ebay.com/Extension-tools-...item3cb7f37d58

a co myślicie o tych? miała któraś z Was te ?
http://allegro.pl/platki-pod-oczy-fo...703062693.html
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 07:50   #750
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez dottyb12 Pokaż wiadomość
Jeśli użyjesz słabej jakości kleju np. z zestawu z rzęs w kępkach, to jest duże prawdopodobieństwo, że kępki nie wytrzymają. Ja jednak używam doskonałego kleju, który nigdy nie zawiódł i wiem ile mój makijaż z kępkami wytrzymuje, bo moje klientki wracają i polecają mnie swoim koleżankom.
Można wiedzieć jakiego kleju używasz ? Myślałam, żeby zakupić DUO . Ja używam tego z zestawu "eylure". Nie jest najgorszy. Wieczorem kępki ściągam. Raz przykleiłam je sobie na czyste rzęsy, po godzinie jedna mi spadła, po 3 godzinach wszystkie już były ruchome. Chodziłam tylko w rzęsach czyli bez makijażu (maskary). Myślę że wina aplikacji nie tyle kleju, bo jednak samemu jest ciężej założyć.
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.