Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-17, 20:53   #391
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Czarne wągry

CZesc! Ja rowniez sie zmagam z wagrami na nosie a dotego rozchodza mi sie takze troszku na brode i czesc policzkow ustytuowana blisko noska. U mnie rowniez parowki odpadaja bo mam naczynkowa cere a do tego wrazliwa a rumianek mnie drazni. Nie wiem sama co mam zrboc z tym nosekim wyciskanie za duzo nie daje, a co najgorsze wokolo nosa, w zaglebieniach skrzydelek mam takie mikroskopijen biale grudeczki, ktore uwidaczniaja sie podczas nakladania podklad, wiecie co to? Mam maseczke z zielonej glinki, a jaka firme polecacie? I co jeszcze jakie toniki??? Peelingi jakie?
Pozdrawiam i czekam na odp papa
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 21:03   #392
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: Czarne wągry

Fanką zielonej glinki nie jestem, bo jak dla mnie za bardzo wysusza, co do peelingu polecam serdecznie Nu skin Polishing Peel ... w zasadzie to ma zastępować mikrodermabrazję, to taki peeling polerujący, ale enzymatyczny. Bardzo dobrze oczyszczał pory, tylko niestety mało wydajny. Sprawdź na KWC albo na forum poszukaj, gadałyśmy już z dziewczynami o tym.
Pzdr
Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 00:39   #393
Rachelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
peeling płynem Jessnera

dermatolog polecił mi peeling płynem Jessnera w celu pozbycia się zaskórników. Znacie jakis dobry gabinet wykonyjący taki zabieg?? Dzwoniłam w jedno miejscie i powidzieli mi , że cena zabiegu to 50 zł. W internecie znalazłam gabinety, w ktorych cena tego typu zabiegów wynosi 150-200 zł. Czy przez pierwsze dni po zabiegu będą widoczne jakieś niekorzyste zmiany? Słyszałam, że skóra robi się brązowa i się łuszczy. Poza tym trzeba unikać słońca. Jeśli ktokolwiek miał taki peeling robiony, niech się podzieli wrażeniami
Rachelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 20:36   #394
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Czarne wągry

Czesc! Bylam w miescie i zakupilam krem z eveline do tego tonik hmm nazwa ta to Pure Control S.O.S na pryszcze i wagry obydwa produkty sa antybakteryjne a wiec chyba beda dobre sklady maja calkiem calkiem pan sprzedawca mowil ze rowniez ma mieszana cere i jak dla niego okazaly sie doskonale, ale zapach przypomina meskie perfumy !!!!!! NIEWIARYGODNE hmmm maseczki z lirene jeszcze nie probowalam ale wszystko przede mna !!
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 08:04   #395
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Czarne wągry

maju kupilam takze ten krem z nadzieja na zniszczenie wrogaale nic nie pomoglo i jeszcze tylko przesuszylo mi skore ja juz nie wiem co mam robic! musze uzywac jakiegos tlustego kremu (mimo ze mam skore mieszana( bo skora szczegolnie na nosku schodzi mi platami jak jej nie nawilze. problem oczywiscie w tym ze na nosie mam najwiecej wagrow a bez mocno nawilzajacego kremu sie nie obejdzie...masakra
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 19:33   #396
gercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 107
zaskórniki przy normalnej skórze

mam normalną skórę z tendencją do wysuszania,zimą kiedy stosuję kwasy jest o.k. ,ale teraz znowu na czole i wokół nosa pojawiają mi się maleńkie zaskórniki,muszę codziennie robić porządny peeling,ale może są inne sposoby,bo sobie skórę zetrę
gercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 19:51   #397
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: zaskórniki przy normalnej skórze

Cytat:
Napisane przez gercia
mam normalną skórę z tendencją do wysuszania,zimą kiedy stosuję kwasy jest o.k. ,ale teraz znowu na czole i wokół nosa pojawiają mi się maleńkie zaskórniki,muszę codziennie robić porządny peeling,ale może są inne sposoby,bo sobie skórę zetrę
Nie polecam robic codziennie peelingu bo skora stanie sie bardzo cienka i sucha.
Sproboj poszukac czegos w archiwum,bo temat pojawial sie wielokrotnie
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-07, 21:23   #398
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Red face Dot.: zaskórniki przy normalnej skórze

tylko nie peeling codziennie!!! zniszczysz sobie naturalnabarierę ochronną naskórka i bęzie kolejny problem, pamiętaj że odnowa komórkowa w naskórku wynosi średnio 26-28 dni więc nie przesadzaj z peelingami bo to nie jest sposób na twój problem.
No a cerę normalną mają tylko dzieci do okresu buzry hormonalnej czyli pokwitania...
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 21:33   #399
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: zaskórniki przy normalnej skórze

Moze jakas parowka od czasu do czasu Ci pomoze
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 18:59   #400
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Re: Do dziewczyn z trądzikiem

U mnie było bardzo podobnie- tony maści, antybiotyków, mazideł, papek...Skora bolała mnie przy każdym dotyku, wstydziłam się gdziekolwiek iść, godziny stracone na czyszczeniu u kosmetyczek, godziny przed lustrem na kamuflowaniu ( malo mi to dawalo - chyba tylko psychicznie lepiej sie czulam ). Podziałalo jedynie Diane 35, ale również na rok bo potem próby wątrobowe nie wyszły najlepiej... Przez czysty przypadek dowiedziałam się że mam Zespół Policystycznych Jajników czyli hormony skakały jak im się chciało - teraz biorę Jeanine i wszystko minęło. Pewnie po odstawieniu by wróciło, ale szczerze mówiąc wolę mieć zdrową skórę i brać hormony niż ropne wypryski i stany depresyjne. Co z tego ze sa niezdrowe, rownie niezdrowe jest przebywanie w zadymionych pomieszczeniach, oddychanie spalinami, solarium, zywnosc itp. Ale to moje zdanie... No i fakt - nie u wszystkich sa to hormony ale Karola zwrociła uwagę na to że często są pomijane. Pozdrawiam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 22:07   #401
krowianka
BAN stały
 
Avatar krowianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Do dziewczyn z trądzikiem

Roaccutane- na tradzik bardzo nasilony (cysty/ grudy). Przeciwskazan tyle ze ksiazke by mozna bylo napisac, ale wyleczy raz na zawsze. Kto odwazny, niech probuje. Mazidla i cukiereczki do lykania (hormony tudziez antybiotyki) tylko zaleczaja...
krowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-20, 22:21   #402
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Re: Do dziewczyn z trądzikiem

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
wlasnie karola ja tez to pisalam wczesniej przy tam temacie. Problem dotyczyl mojaj sasiadki. I ktos tam stwierdzil ze to glupota. Ale ja tez uzazam ze pierwsze to hormony sprawdzic jak sie jest w tym wieku i potem probowac odpowiednich kuracji tak jak miala moja sasiadka cieszaca sie teraz niennaganna cera a wczesniej to az miala blizny po tradziku

Moniii!!! Dawno nie widziałam Cię na Wizażu. Ostatnio o Tobie nawet myślałam, bo pamiętałam, że miałaś rodzić dzidziusia. I co tam się urodziło i kiedy?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 18:18   #403
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Unhappy Pomocy!

Hej dziewczyny!

Pare dni temu zauważyłam że pojawiają mi się na nosie takie małe czarne kropeczki chyba wągry i nie dam rady ich usunąć. Czasami pojawiają sie tam też pryszcze. Czy mogłybyście mi polecić jakiś specyfik? Proszę o radę!
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 19:11   #404
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Pomocy!

Przejrzyj wątki o zaskórnikach, jest ich na Wizażu mnóstwo. A sposobów na nie jest sporo, gorzej z ich skutecznością. Polecam wątki o kwasach (oraz artykuły Basi Kwiatkowskiej na ten temat), Brevoxylu, Skinorenie. Będziesz miała co czytać. Pozdrawiam
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 20:12   #405
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Pomocy!

czy mogłabyś mi coś polecić bo tam w archiwum dużo różnych sposobów podają ale który jest najlepszy??? Zastanawiam sie czy nie kupić Brevoxylu ale innym bardzo skórę wysuszył. Naprawde nie wiem co mam zrobić... Moja skóra jest mieszana bez specjalnych zmian trądzikowych tylko te zaskóniki ! Może poradziłabyś mi coś co naprawde w krótkim czasie skutecznie zadziała??
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 20:32   #406
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Pomocy!

W krótkim czasie nie zadziała nic. Niestety, tak to już jest. Najlepszego sposobu też nie ma - każda z nas musi znaleźć najlepszy sposób dla siebie, ale spróbuję Ci jakoś pomóc. Jeżeli nie masz problemu z trądzikiem, to nie polecam raczej Brevoxylu, to jest lek, a nie kosmetyk, a jak wiadomo każdy lek ma działanie uboczne. Więc pozostają kwasy. Mamy do wyboru kwasy AHA i BHA. Kremy z kwasami BHA są w Polsce rzadkością i nie bardzo jest w czym wybierać. Wśród kremów z kwasami AHA, np. Lysanel mógłby być za silny. Firma Avene ma w ofercie dwa dobre kremy z kwasami: proponuję, żebyś się dobrze im obu przyjrzała na KWC, mają mnóstwo ocen. Te kremy to Diacneal i Cleanance K. Ten drugi ma o ile pamiętam wyższe stężenie kwasów, więc może lepiej byłoby dla Ciebie zacząć od delikatniejszego Diacnealu. Na krem z kwasami po jego wchłonięciu można nakładać krem nawilżający, żeby skóra się za bardzo nie przesuszyła (najlepiej o jak najprostszym składzie, może jakiś dla alergików). No i podstawowa kwestia: ochrona anty UV. Koniecznie stosuj w czasie kuracji porządną ochronę przeciwsłoneczną, kwasy uwrażliwiają skórę na słońce i możesz się dorobić przebarwień. W ogóle najlepiej, żebyś odłożyła kurację kwasami do jesieni, bo teraz słońce jest za mocne, poza tym mamy lato, może wybierasz się na wakacje...
No i nie oczekuj, że kuracja przyniesie od razu efekty. Może to potrwać nawet kilka miesięcy, a na początku pogorszy Ci się cera (wypryski). Ale potem powinno już być tylko lepiej. I polecam lekturę artykułu Basi - to ona jest specjalistką a nie ja, tam dowiesz się wszystkiego o kwasach, ich działaniu i o tym jak je stosować.
Powodzenia!
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 21:33   #407
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Pomocy!

dziekuję bardzo serdecznie!
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-24, 21:36   #408
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Pomocy!

dziękuje bardzo serdecznie
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 21:07   #409
singielka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar singielka1
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 413
gładka cera bez krostek i niedoskonałości

Czy macie jakiś sposób, żeby mieć gładką cerę? Niektórzy ludzie mają taką śliczną buźkę, bez krostek,jednolitą-śliczną po prostu! Ja mam okropną. Jakieś grudki, które nie chcą zejść po zastowowaniu nawet teho kremu Normaderm VIchy na niedoskonałości. Proszę powiedzcie mi co mam zrobić, żemy mieć taką śliczną, gładką buźkę? jakie kremy, pielęgnacja. Staram się dbać o cerę, ale to i tak nie pomaga..
singielka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-28, 21:19   #410
AnuS!a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 52
Dot.: gładka cera...

ja ci powiem tak, że ja bym ci polecała iśc do kosmetyczki, ja miałam straaaszny trądzik nic mi nie pomagało tylko oczyszczenie u kosmetyczki. oprócz tego polecam ci tez oczywiście peelingi, a oprócz tego używanie żelu antybakteryjnego z avonu kuracja nocna. chociaż nie wiem czy te 'cosie' na twojej skórze to też trądzik...
AnuS!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 21:38   #411
singielka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar singielka1
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 413
Dot.: gładka cera...

Stosuję peelingi i niestety... skóra niby wygładzona, ale grudki i niedoskonałości są... pozatym efekt niby gładkiej skóry jest bardzo krótki. Stosowałam też ten żel z Avonu.. niestety porażka. Czasem pojawiają mi się ropne krostki, ale silnego trądziku nie mam. Moja skóra jest tłusta. pomóżcie dziewczyny! Dlaczego jedni mają ttaką gładką cerę a inni nie??
singielka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 21:45   #412
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: gładka cera...

Prawda jest taka, ze niektorzy rodza sie z idealna cera, inni nie i chociazby nie wiem co robili, to nigdy nie osiagna wymarzonego efektu

Przypadkiem nie kieruj sie zdjeciami z gazet, bo te modelki wszystkie maja twarzyczke wygladzona komputerowo
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 21:46   #413
ptysiek
Raczkowanie
 
Avatar ptysiek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 55
Dot.: gładka cera...

Kochanie, bardzo przykro mi to mowic, ale niektorzy po prostu nigdy nie beda mieli takiel ladnej skory. Ja naleze do tej grupy-moja skora jest bardzo tlusta, ma liczne przebarwienia, pomimo wyleczonego tradziku nadal zdarzaja sie niespodzianki, a pory sa bardzo rozszerzone. Z przebarwieniami i krostkami powoli wygrywam, ale wiem, ze nie zmienie swojego typu cery, jest tlusta i jeszcze dlugo taka bedzie, porow tez nie da sie na stale zwezic (ewentualnie na pare godzin maseczka). Niestety tak juz jest, ja juz sie pogodzilam z moja "tlustoscia" i cieszy mnie fakt, ze moja cera bedzie sie o wiele wolniej starzec. Zreszta widze to po mojej mamie i babci, posiadaczkach tlustej skory, ktore prawie nie maja zmarszczek, chociaz swoja pierwsz mlodosc juz dawno przezyly.
Pozdrawiam,
Ptyś
ptysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 22:13   #414
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: gładka cera...

Pilingi tak - ale TYLKO ENZYMATYCZNY, zaiarnisty odpada...chyba, że chcesz sobie pogorszyc stan cery ;]. Polecam Ci Piling Erisu z serii Pharmaceris . Poza tym polecam wizytę u ginekologa (Ale to nie moze być byle jaki lekarz.), zbadanie poziomu hormonów ,odpowiednie tabletki i z głowy !
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 22:19   #415
dorooota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 34
Dot.: gładka cera...

Też mam taką okropną skóre chociaż muszę przyznać, że po 2 latach wizyt u kosmetyczki jest troche lepiej. Od razu cie uprzedzam - nastaw się na koszty i cierpliwość! Nie ma sensu zacząć coś robić a potem to rzucić (chociaż przyznaję, że miałam nieraz taką ochotę, bo ból, szczególnie przy nakłuwaniu jest dość mocny). Ja sie nie poddałam i teraz wprawdzie nie mam cery idealnie gładziuteńkiej, ale powoli się do tego zbliżam i codziennie kiedy nachyle się nad lustrem to widze te podskórniki i rozszerzone pory, ale na zdjęciu np nie poznać nic ani troszeczke, a i koleżanki mi mówią, że niepotrzebne chodze do kosmetyczki bo ju ż na buzi nic nie mam ale ja tam swoje wiem naprawdę- są efekty, ale powtarzam, że mówię to po 2 latach comiesięcznych wizyt (był okres, że były raz w tygodniu, a jedna taka kosztuje mnie 30-55 zł - a to i tak tanio- zniżka dla stałej klientki) a więc ja polecam i życze powodzenia
dorooota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 09:20   #416
ikets
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar ikets
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 222
Dot.: gładka cera...

Cytat:
Napisane przez AnuS!a
ja ci powiem tak, że ja bym ci polecała iśc do kosmetyczki, ja miałam straaaszny trądzik nic mi nie pomagało tylko oczyszczenie u kosmetyczki.

Mojemu chłopakowi dermatolog powiedział ze oczyszczanie w zadnym wypadku !!!! Moze jednej osobie pozmoze, a 10 zaszkodzi i pogorszy sytuacje !! Anus- Ty szczęsciaro

A i moja kolezanka ostatnio sobie robiła, troszke kosztowny zabieg no i potem miała duzo "ropniaków" (chociaz chciała wyleczyc kaszke)

Prawda jest taka ze mozna miec ładną cere ale trzeba miec duzy budżet zeby móc w nią zainwestowac
ikets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 09:31   #417
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Dot.: gładka cera...

Cytat:
Napisane przez Athii
Pilingi tak - ale TYLKO ENZYMATYCZNY, zaiarnisty odpada...chyba, że chcesz sobie pogorszyc stan cery ;]. Polecam Ci Piling Erisu z serii Pharmaceris . Poza tym polecam wizytę u ginekologa (Ale to nie moze być byle jaki lekarz.), zbadanie poziomu hormonów ,odpowiednie tabletki i z głowy !
Jesli mogę zasugerować W przypadku cery tłustej, unikamy peelingów enzymatycznych, jeśli nie występują ogniska zapalne mogące się rozprzestrzenić, zalecane są delikatne peelingi mikrogranulkowe.
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 09:49   #418
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: gładka cera...

A ja nie mam zadnych krostek, ropniakow, podskornikow, ale za to moja cera tez nie jest gladka a wszytskiemu winne sa ... ciagle uczulenia coprawda zdarza mi sie idealnie gladka buzka, ale to od czasu do czasu, zwykle jednak mam jakies malutkie uczuleniowe krosteczki ktorych nijak nie moge sie pozbyc moze na to tez jest sposob?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 10:37   #419
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: gładka cera...

Picie czegos takiego, jak ziele fiołka trójbarwnego. Na efekty trzeba czekać, ale naprawdę pomaga Nie tylko mi No i zapomniałabym, wspomaga przemianę materii Eh, w zasadzie na tym polega jego działanie :P W aptece kosztuje ok. 3zł. Mi pudełeczko starcza na jakieś 3-4 tygodnie.
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 10:43   #420
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Wink Dot.: gładka cera...

Lalesiu są napewno meście różne ale ni mogę Ci powiedziec niestety czy na receptę czy nie bo ja mieszkam w "lekarskim" domu i u mnie dotstępne są także leki na receptę więc nigdy nie wiem co na receptę a co nie.Ja kiedyś uzywałam na uculenie Elocomu i pomagał
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-25 13:23:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.