Czy mam obowiązek być 15min wcześniej w pracy? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 20:03   #61
MarlenaL
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaL
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sahara Zachodnia
Wiadomości: 448
Dot.: Czy mam obowiązek być 15min wcześniej w pracy?

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Ależ masz obowiązek obsłużyć klienta i o 19.59. Kwiaciarnia jest czynna do 20.00 i do tej godziny musisz obsługiwać. Bardzo przykre jest jak się wchodzi do sklepu czynnego do 20 o 19.35 i panie kespedientki wykazują wyraźne niezadowolenie z mojej obecności, latają z mopem między nogami lub mówią, że gotówką nie mogę zapłacić, bo ona sobie kasę już podliczyła. A co mnie to obchodzi? Nie odpowiada komuś praca to niech szuka innej, albo się dostosuje. Ja też pracowałam kiedyś w galerii i przychodziłam zawsze ciut wcześniej, jak i zostawałam czasem godzinę dłużej, bo byli klienci, albo duży bałagan. Ustalone miałyśmy z kierowniczką, że za nadgodziny ponad 15 min mamy płacone. Ty nie masz, ale wiedziałaś jak to wygląda i zgodziłaś się, więc powinnaś wykonywać swoje obowiązki, czyli zaczynać sprzątać i zamykać PO 20.00

Inną kwestią są oczywiście przekręty włascicielki.
Potrafie postawic sie na miejscu klienta, bo na codzien nim jestem, wiec jak widze sprzatajace juz panie to nie pcham im sie, trzeba wykazac sie odrobina kultury.
A jak szefowa chce dbac o dobro klientow to niech ustali z nami jasne zasady, pol godz po 20.00 platne i nie ma sprawy
__________________
03.07.2007
25.07.2010
MarlenaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.