kuracja pod oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-17, 15:16   #1
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204

kuracja pod oczy


Mam pytanie, czy ktoras w Was stosowala w domu jakas kuracje pod oczy poza Erisem, ktora bylaby skuteczna? Czytalam artykul, ale nie wiem co wybrac. Mam wrazliwe oczy, a wydac tak kase w ciemno... Mam po 30, krem mam po 40 i jakos nie pomaga. [img]icons/icon38.gif[/img]
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-17, 17:07   #2
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: kuracja pod oczy

czy chodzi ci o kapsułki lub płatki?
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-17, 17:25   #3
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Re: kuracja pod oczy

Dokladnie. Bylam tydzien na nartach we Wloszech i teraz obiawily sie skutki (mimo kremu 20 ktory mial wylapywac UV). Kiedys zafundowalam sobie zabiegi u kosmetyczki, ale teraz hmm 10*45zl troche mnie nie stac. Stosowalas sama cos takiego?
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-17, 18:53   #4
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: kuracja pod oczy

Stosowałam kapsułki AA Oceanic. Zrobiłam przerwę, bo dostałam zapalenia spojówek - oczywiście NIE przez te kapsułki, tylko od ciągłej nauki przed komputerem podczas sesji [img]icons/icon9.gif[/img] [img]icons/icon9.gif[/img] Nie chciałam traktować oczu nie do konca wypróbowanymi środkami, więc od tego czasu stosuje tylko zwykły krem pod oczy. Do kuracji teraz powrócę, zostało mi jeszcze połowa opakowania. Kapsułki są dość fajne, trudno mi opisywac ich działanie skoro nie zuzyłam jeszcze całej kuracji. Olejek nieźle się wchłania, ale myślę że mógłby nawilżać lepiej. Ale mile zaskoczył mnie fakt, że zaczęły rozjaśniać się cienie pod oczami. Chyba nienajlepiej zrobiłam przerywając kurację [img]icons/icon9.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-17, 19:02   #5
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: kuracja pod oczy...POMOCY!

Drogie Wizażanki a możecie mi coś zaproponowac [img]icons/icon7.gif[/img]
mam 21 lat,ale mam już pierwsze zmarszczki pod oczami i wierzcie mi nie wyolbrzymiam!! jest ich coraz więcej,po części są to zmarszczki mimiczne,ale w znaczniej mierze poprobiły się dlatego,że skóre pod oczami mam bardzo suchą.używam teraz kremu Ziaji "Aretina Q" jest to dobry kremik,który dobrze nawilża i to ratuje moja wysuszona skóre,ale jak wiadomo krem nie zmiejszy zmarszczek [img]icons/icon9.gif[/img] co mi zaproponujecie,żeby je troszke zmiejszyć i może zapobiec powstawaniu nowych ? przyzam się bez bicia,że w tej kwestii jestm zielona [img]icons/icon22.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-17, 23:52   #6
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: kuracja pod oczy...POMOCY!

Mnie na zmarszczki z przesuszenia bardzo pomaga Nutrilogie 1 Vichy (w sytuacjach ekstremalnych stosuję też Nutrilogie 2).
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.