Pomocy ! Moj pies kuleje... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-08, 09:45   #1
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Exclamation

Pomocy ! Moj pies kuleje...


Mam problem z psem. No więc obudziłam się rano i pies tak dziwnie stal ,taki przestraszony . Myslalam że chciał się załatwić i nie może już wytrzymać więc poszłam z nim na spacer ( co ważne gdy zawsze wołam spacerek cieszy sie i biegnie do drzwi , tymczasem teraz zachowal sie tak jak by cos go bolało.)
Więc wychodzę z nim patrzę a on kuleje ... Już kiedyś byłam z nim w parku i kulał. Poszłam z nim do wterynarza a on dał mu jakiś zastrzyk i sprawa "ucichła"
Boję się że mojejmu psu coś dolega, ale nie wiem co . Może miałyscie podobny przypadek ze swoim psem ???
Mój pies to mieszaniec jamnika z kundlem. Ma 5 lat.

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi
amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 10:43   #2
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Cytat:
Napisane przez amoureuese Pokaż wiadomość
Mam problem z psem. No więc obudziłam się rano i pies tak dziwnie stal ,taki przestraszony . Myslalam że chciał się załatwić i nie może już wytrzymać więc poszłam z nim na spacer ( co ważne gdy zawsze wołam spacerek cieszy sie i biegnie do drzwi , tymczasem teraz zachowal sie tak jak by cos go bolało.)
Więc wychodzę z nim patrzę a on kuleje ... Już kiedyś byłam z nim w parku i kulał. Poszłam z nim do wterynarza a on dał mu jakiś zastrzyk i sprawa "ucichła"
Boję się że mojejmu psu coś dolega, ale nie wiem co . Może miałyscie podobny przypadek ze swoim psem ???
Mój pies to mieszaniec jamnika z kundlem. Ma 5 lat.

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Idz do weta(innego) niech mu obejrzy lapke i zrobi przeswietlenie.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 11:19   #3
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Weterynarz
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 12:46   #4
esa12121
Zadomowienie
 
Avatar esa12121
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska ;>
Wiadomości: 1 136
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Sprawdź czy nie ma przeciętej poduszki łapy albo odmarzniętej ( będzie wtedy taka rożowo-czerwona i starta), jeśli nie to jak najszybciej idź z nim do weta.
__________________
Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o twoje ciepło...

http://www.pustamiska.pl/
esa12121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 13:06   #5
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

O tak, ja miałam taki problem i boję się, że wszystko jest na złej drodze i powraca ponownie, z tym , że na drugą łapę

Otóż niespełna rok temu, w połowie marca Majlo zaczął trochę kuleć. Myślałam, że stanął na coś i ma jakiś taki skurcz. Podpierał się lekko na niej, ale...
Na drugi patrzę, a Majlo w ogóle nie staje na lewą tylną łapę ! Nie mógł wskoczyć na łóżko, ciężko mu się chodziło.

Pojechałam do weta i okazało się , że ma zerwane więzadło krzyżowe.

Pod koniec marca umówiłam się na zabieg. Nie było wyjścia Mogło być tak, że poszłoby mu drugie i ... przestałby chodzić

24 marca miał operację. Udała się. Do 7 kwietnia nosił opatrunek.

Tu zakładałam wątek właśnie na temat zerwania więzadła,

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=wi%EAzad%B3o


to poczytaj sobie więcej, a tu znalazłam dziewczynę, która też miała taki problem z psem :

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=wi%EAzad%B3o

Jakiś czas temu, jak wychodziłam z psami na dwór, na podwórku leżał śnieg, a pod nim był lód. Już miałam wracać z psami, zawołałam Majla i Melmana. Melman rozpędził się, nie miał jak zahamować i uderzył w Majla, który przewrócił się na bok i 'przejechał' tak kawałek.

Jak idę z ogródka to psy się cieszą, szaleją i biegną do furtki. Wczoraj zaczęły tak się wygłupiać i słyszę pisk. Patrzę, a Majlo łapa w górze i nie mógł stanąć !!!

I tak co chwila, jak chodzi po mieszkaniu to ok, ale nie może sam zejść ze schodów, ani wejść, nie może nawet szybciej chodzić, bo znowu go boli

Rany, tak się boję...

Także nie czekaj, tylko jedź do weta, może to nie jest tak poważne, ale wiesz, w razie czego to lepiej wiedzieć wcześniej...

Majlo miał wtedy 7 lat i też jest to mieszaniec kundelka z jamnikiem
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 13:22   #6
esa12121
Zadomowienie
 
Avatar esa12121
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska ;>
Wiadomości: 1 136
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
O tak, ja miałam taki problem i boję się, że wszystko jest na złej drodze i powraca ponownie, z tym , że na drugą łapę

Otóż niespełna rok temu, w połowie marca Majlo zaczął trochę kuleć. Myślałam, że stanął na coś i ma jakiś taki skurcz. Podpierał się lekko na niej, ale...
Na drugi patrzę, a Majlo w ogóle nie staje na lewą tylną łapę ! Nie mógł wskoczyć na łóżko, ciężko mu się chodziło.

Pojechałam do weta i okazało się , że ma zerwane więzadło krzyżowe.

Pod koniec marca umówiłam się na zabieg. Nie było wyjścia Mogło być tak, że poszłoby mu drugie i ... przestałby chodzić

24 marca miał operację. Udała się. Do 7 kwietnia nosił opatrunek.

Tu zakładałam wątek właśnie na temat zerwania więzadła,

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=wi%EAzad%B3o


to poczytaj sobie więcej, a tu znalazłam dziewczynę, która też miała taki problem z psem :

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=wi%EAzad%B3o

Jakiś czas temu, jak wychodziłam z psami na dwór, na podwórku leżał śnieg, a pod nim był lód. Już miałam wracać z psami, zawołałam Majla i Melmana. Melman rozpędził się, nie miał jak zahamować i uderzył w Majla, który przewrócił się na bok i 'przejechał' tak kawałek.

Jak idę z ogródka to psy się cieszą, szaleją i biegną do furtki. Wczoraj zaczęły tak się wygłupiać i słyszę pisk. Patrzę, a Majlo łapa w górze i nie mógł stanąć !!!

I tak co chwila, jak chodzi po mieszkaniu to ok, ale nie może sam zejść ze schodów, ani wejść, nie może nawet szybciej chodzić, bo znowu go boli

Rany, tak się boję...

Także nie czekaj, tylko jedź do weta, może to nie jest tak poważne, ale wiesz, w razie czego to lepiej wiedzieć wcześniej...

Majlo miał wtedy 7 lat i też jest to mieszaniec kundelka z jamnikiem
na pewno wszystko będzie dobrze
__________________
Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o twoje ciepło...

http://www.pustamiska.pl/
esa12121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 14:52   #7
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

idź do weta, bo taki objaw jak 'pies kuleje' to moze być naprawdę każda choroba
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 14:55   #8
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Cytat:
Napisane przez esa12121 Pokaż wiadomość
na pewno wszystko będzie dobrze
Oj, chciałabym

Byłam właśnie niedawno z psami na dworze, Majla prowadzam na smyczy, bo on bardzo się rwie do biegania, a nie chcę, żeby sobie bardziej uszkodził tą łapkę... Chwilę pochodzi i sam chce wracać do domu, a tak za cholerkę nie chciał wracać...
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 21:08   #9
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Przy tej pogodzie zaczynają się u psów problemy stawowo - kregosłupowe. Dodatkowo jamnniki mają bardzo dużą skłonność do dyskopatii.

Najprawdopodobniej Twój piesek ma problemy właśnie z kręgosłupem - bardzo ważne są zastrzyki uśmieżające bół i łagodzące stany zapalne. Bez tych środków uraz będzie się pogłębiał i może skończyć się dyskopatią, po której większość psów kończy z niedowładem tylnych kończyn lub nawet całkowitym paraliżem.

Biegnij do dobrego weta - polecani weterynarze z Poznania:
https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=26381021
__________________
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 21:30   #10
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Cytat:
Napisane przez Agnieszka32 Pokaż wiadomość
Przy tej pogodzie zaczynają się u psów problemy stawowo - kregosłupowe. Dodatkowo jamnniki mają bardzo dużą skłonność do dyskopatii.

Najprawdopodobniej Twój piesek ma problemy właśnie z kręgosłupem - bardzo ważne są zastrzyki uśmieżające bół i łagodzące stany zapalne. Bez tych środków uraz będzie się pogłębiał i może skończyć się dyskopatią, po której większość psów kończy z niedowładem tylnych kończyn lub nawet całkowitym paraliżem.

Biegnij do dobrego weta - polecani weterynarze z Poznania:
https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=26381021




Sprawdziłam objawy tej dyskopatii i sie zgadzaja Natychamist ide z nim do weterynarza !! ;( Mam nadzieję że wsyztsko będzie OK
amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 22:02   #11
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

nie pozwalaj psu broń boże chodzić po schodach, skakać, robić stójek, wskakiwać / zeskakiwać [nawet z niedużej wysokości], jak to dyskopatia to byle co wystarczy żeby dysk wyskoczył do końca i wbił się w rdzeń, a wtedy już będzie bardzo niefajnie

pytanie CO twój pies dostał w zastrzyku; niektórzy weterynarze mają tendencję do spławiania sprawy zastrzykiem przeciwbólowym i nara; pies powinien dostać coś przeciwzapalnego
jak mojemu burkowi zaczynały się problemy z kręgosłupem to weterynarz też nam polecił dawanie psu aspiryny [tych najmniejszych dawek], ale lepiej skonsultuj to ze swoim wetem, nie dawaj na własną rękę
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 00:49   #12
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Cytat:
Napisane przez amoureuese Pokaż wiadomość
Sprawdziłam objawy tej dyskopatii i sie zgadzaja Natychamist ide z nim do weterynarza !! ;( Mam nadzieję że wsyztsko będzie OK
Minimalizuj ruch u pieska - najlepiej, żeby do wizyty u weta jak najmniej się ruszał - siusiu, kupa i na ręce. Jeśli bierzesz go na ręce, to absolutnie nie możesz powodować, że pupa mu zwisa. Jedną reką bierzesz go z przodu, drugą koniecznie za pupę. Kręgosłup nie może się "rozciągać" pod wpływem ciężaru psiaka i grawitacji.

najgorszym rodzajem ruchu przy dyskopatii jest chodzenie po schodach - nawet nieszczęśne 5 schodków 6 razy dziennie może być głowną przyczybą dyskopatii. Szcególnie teraz ograniczaj mu też skakanie na łożko, fotele, itp.

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
nie pozwalaj psu broń boże chodzić po schodach, skakać, robić stójek, wskakiwać / zeskakiwać [nawet z niedużej wysokości], jak to dyskopatia to byle co wystarczy żeby dysk wyskoczył do końca i wbił się w rdzeń, a wtedy już będzie bardzo niefajnie

pytanie CO twój pies dostał w zastrzyku; niektórzy weterynarze mają tendencję do spławiania sprawy zastrzykiem przeciwbólowym i nara; pies powinien dostać coś przeciwzapalnego
jak mojemu burkowi zaczynały się problemy z kręgosłupem to weterynarz też nam polecił dawanie psu aspiryny [tych najmniejszych dawek], ale lepiej skonsultuj to ze swoim wetem, nie dawaj na własną rękę
Nic mu sama nie dawaj - najważniejsze są leki w zastrzykach, podawanie czegoś doustnie - to tylko kontynuacja terapii w domu i w 100% uwarunkowana tym, co zwierzak dostanie w zastrzyku.

Naprawdę bardzo dużo zależy od lekarza - dlatego podałam Ci link do lekarzy polecanych w Poznaniu - czasem warto pojechać aurobusem 30 min dłużej i trafić do dobrego lekarza. Ja do swojej doktor jeżdżę już kilkanaście lat - teraz do jej pierwszej prywatnej lecznicy w centrum warszawy, godzina drogi ode mnie, ale wiem, że nikt nie pomoże moim zwierzakom tak, jak ona - pozdrawiam panią dr Kasię Mostowską

jak pójdziesz do dobrego lekarza, to przy tych objawach wszystko powinno skończyć się dobrze

edit: Twój piesek na pewno ma książeczkę ze szczepieniami, są tam również rubryki do wpisywania leczenia, zadbaj o to, aby zawsze lekarz wpisywał tam, co podaje Twojemu pieskowi

Ponieważ link podany przeze mnie wcześniej nie działa, napiszę Ci jak przeszukać poniższy wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115965

klikasz na link, po otwarciu strony, masz na samej górze (bezpośrednio nad 1 postem) trzy opcje:
- narzędzia,
- przeszukaj ten wątek,
- ocena.

Kliknij w pole--> przeszukaj ten wątek i rozwinie Ci się okienko do wpisywania tekstu. Wpisz np. Poznań, Poznaniu, Poznania itp i kliknij --> idź. Wyświetlą Ci się wyniki wyszukiwania.


__________________

Edytowane przez Agnieszka32
Czas edycji: 2011-02-10 o 01:06
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 17:59   #13
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Dzieki za wszystkie odpowiedzi !

Bylam dziś u weta i stwierdził dyskopatię , dała dwa zastrzyki i wzieła 53 zł.
Yhym.. mieszkam na 3 pietrze i przeczytałam od jednej z was że to może być spowodowane chodzeniem po schodach To straszne że przez takie rzeczy pies może zostać sparalizowany . Bo mój Roki ma łagodny przebieg choroby , gdyby miał ten gorszy już by ciągnął za sobą nózki ;/ Ale boję się ze tak kiedys będzie bo ma dopiero 5 lat
Kolejna sprawa to leki .. wet zapisała mi po 3 ampułki Cocarboxylasum i Nivalin. Byłam w jednej aptece spytać ile to kosztuje a pani powiedziała że nie sprzedaje na ampułki ;/ A opakowanie jest drogie..Nie wiem jak dam rade ;/ Mam 16 lat prawie i nie stać mnie na takie leczenie ;/ Moich rodziców tez nie .. Ciezka sprawa

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

A to mój Roki :


http://img824.imageshack.us/img824/2499/sdc11641g.jpg

amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 14:52   #14
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Ja mojego Majla też znoszę i wnoszę po schodach. Jak wychodzę na dwór to biorę go na smycz i trzymam tak bardziej przy nodze. On chciałby biegać, no, ale niestety
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 16:04   #15
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Oj... biedaki ;/ On tez ma dyskopatie ??

Przed chwilą wrócilam od weterynarza .Dostałam dziś od jednej pani z dogomani opakowanie Nivalinu ! Zrobiła mu zastrzyk nivalin, cocarboxylasum tez miał byc ale nie mam go .Nadal potrzebuję COCARBOXYLASUM. W poniedziałek mam przyjść z ampułką tego zastrzyku i nivalinu również. Wet powiedziala że w przyszłym tygodniu okaże się czy Roki będzie musial mieć podawany codziennnie antybiotyk ... ehh.. kolejny wydatek .. Mam nadzieję że nie będzie potrzebny.
Narazie to tyle . To zdjecie Rokisia i książeczki zdrowia .
http://img810.imageshack.us/f/sdc11718.jpg/
http://img833.imageshack.us/img833/8859/sdc11702d.jpg

Podnoszę temat . Potrzebuje leku ..
amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:29   #16
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Cytat:
Napisane przez amoureuese Pokaż wiadomość
Oj... biedaki ;/ On tez ma dyskopatie ??

Przed chwilą wrócilam od weterynarza .Dostałam dziś od jednej pani z dogomani opakowanie Nivalinu ! Zrobiła mu zastrzyk nivalin, cocarboxylasum tez miał byc ale nie mam go .Nadal potrzebuję COCARBOXYLASUM. W poniedziałek mam przyjść z ampułką tego zastrzyku i nivalinu również. Wet powiedziala że w przyszłym tygodniu okaże się czy Roki będzie musial mieć podawany codziennnie antybiotyk ... ehh.. kolejny wydatek .. Mam nadzieję że nie będzie potrzebny.
Narazie to tyle . To zdjecie Rokisia i książeczki zdrowia .
http://img810.imageshack.us/f/sdc11718.jpg/
http://img833.imageshack.us/img833/8859/sdc11702d.jpg

Podnoszę temat . Potrzebuje leku ..
No właśnie, napisałam przy twoim poście bazarkowym że jeśli nie masz pieniędzy na leczenie własnego psa, to najpierw zakładasz mu wątek na dogo w dziale'Mają dom ale potrzebują pomocy" i tam wstawiasz wszystko co dotyczy leczenia psa.Imię nazwisko weta, dowody wpłaty ,recepty.Inacze zostaniesz potraktowana jak oszustka. Możesz zrobić bazarek na dogo, możesz poprosić na forach o fanty na bazar.Dziś jest taka ilość chorych zwierzą i to bezdomnych że musisz się naprawdę wykazać aby ktoś ci zaufał i pomógł.Możesz się ogłosić na gumtree pl.jako osoba chętna do pomocy przy wyprowadzaniu psa za kasę i w ten sposób zarobisz na leki dla swojego.Możesz zrobic dom tymczasowy dla jakiegoś mikrusa za leki i jedzenie dla swojego.Opcji jest dużo.
__________________
Wszystkie idee antywolnościowe są ideami faszystowskimi.Nikt nie ma prawa ograniczać prawa kobiety i mężczyzny do własnego ciała i poglądów.

Edytowane przez Neutrina
Czas edycji: 2011-02-11 o 19:36
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:48   #17
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Cytat:
Napisane przez Neutrina Pokaż wiadomość
No właśnie, napisałam przy twoim poście bazarkowym że jeśli nie masz pieniędzy na leczenie własnego psa, to najpierw zakładasz mu wątek na dogo w dziale'Mają dom ale potrzebują pomocy" i tam wstawiasz wszystko co dotyczy leczenia psa.Imię nazwisko weta, dowody wpłaty ,recepty.Inacze zostaniesz potraktowana jak oszustka. Możesz zrobić bazarek na dogo, możesz poprosić na forach o fanty na bazar.Dziś jest taka ilość chorych zwierzą i to bezdomnych że musisz się naprawdę wykazać aby ktoś ci zaufał i pomógł.Możesz się ogłosić na gumtree pl.jako osoba chętna do pomocy przy wyprowadzaniu psa za kasę i w ten sposób zarobisz na leki dla swojego.Możesz zrobic dom tymczasowy dla jakiegoś mikrusa za leki i jedzenie dla swojego.Opcji jest dużo.

Tak wiem już załozyłam Dzięki za informacje .
__________________
BLOGUJE

KLIK

amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 14:56   #18
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

podnosze ..
na dogomani nikt się nie odzywa . pomocy
__________________
BLOGUJE

KLIK

amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 17:12   #19
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Unhappy Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Wydawało mi się że roki ma krzywy kręgosłup. eh .. już sama niewiem
__________________
BLOGUJE

KLIK


Edytowane przez amoureuese
Czas edycji: 2011-02-12 o 18:33
amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 19:25   #20
esa12121
Zadomowienie
 
Avatar esa12121
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska ;>
Wiadomości: 1 136
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Mam nadziej że wszystko, z Rokim będzie dobrze i nie będzie potrzebował dodatkowych antybiotykow.
__________________
Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o twoje ciepło...

http://www.pustamiska.pl/
esa12121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 19:57   #21
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Cytat:
Napisane przez esa12121 Pokaż wiadomość
Mam nadziej że wszystko, z Rokim będzie dobrze i nie będzie potrzebował dodatkowych antybiotykow.
Wszystko sie okaże w przeciągu kilku dni .... ;|
__________________
BLOGUJE

KLIK

amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 20:22   #22
esa12121
Zadomowienie
 
Avatar esa12121
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska ;>
Wiadomości: 1 136
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Cytat:
Napisane przez amoureuese Pokaż wiadomość
Wszystko sie okaże w przeciągu kilku dni .... ;|
trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze ;*
__________________
Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o twoje ciepło...

http://www.pustamiska.pl/
esa12121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 21:55   #23
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Cytat:
Napisane przez esa12121 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze ;*
Dzieki za wsparcie
__________________
BLOGUJE

KLIK

amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 15:52   #24
esa12121
Zadomowienie
 
Avatar esa12121
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska ;>
Wiadomości: 1 136
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Cytat:
Napisane przez amoureuese Pokaż wiadomość
Dzieki za wsparcie
nie ma za co
masz już jakieś wieści ?
__________________
Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o twoje ciepło...

http://www.pustamiska.pl/
esa12121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 13:03   #25
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Cytat:
Napisane przez esa12121 Pokaż wiadomość
nie ma za co
masz już jakieś wieści ?

Z rokim coraz lepoiej. Już nie kuleje . W poniedzialek prawodopodonie ostatnia wizyta . Ale choroba b ędzie wracać ;/
__________________
BLOGUJE

KLIK

amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:08   #26
esa12121
Zadomowienie
 
Avatar esa12121
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska ;>
Wiadomości: 1 136
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Cytat:
Napisane przez amoureuese Pokaż wiadomość
Z rokim coraz lepoiej. Już nie kuleje . W poniedzialek prawodopodonie ostatnia wizyta . Ale choroba b ędzie wracać ;/
to dobrze że Roki zdrowieje
__________________
Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o twoje ciepło...

http://www.pustamiska.pl/
esa12121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:06   #27
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Cytat:
Napisane przez esa12121 Pokaż wiadomość
to dobrze że Roki zdrowieje

a zawdzięczam to dobrym ludziom ktorzy mu pomogli : mandarynkka86 i dwie osoby : )
__________________
BLOGUJE

KLIK

amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 09:18   #28
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

Mój psiak tez utyka
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 16:38   #29
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Pomocy ! Moj pies kuleje...

idź do weterynarza
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 17:38:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.