Zakupy Grupowe Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-10, 13:51   #1
roxanne22
Raczkowanie
 
Avatar roxanne22
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
Question

Zakupy Grupowe Kraków


hej,

Mam do Was pytanie odnośnie zakupów grupowych na takich portalach jak groupon itp.
Czy któraś z Was korzystała z jakiś zabiegów w salonach fryzjerskich i kosmetycznych? Myślałam o wątku zbiorczym odnośnie takich voucherów.
Każda z Nas mogła by zerknąć przed zakupem czy któraś z nas była w danym salonie i jakie ma odczucia odnośnie wykonanego zabiegu.
Dzięki temu, można będzie uniknąć usług wykonywanych w pośpiechu i niestarannie na rzecz tych które są na odpowiednim poziomie
Które salony polecacie? z góry dziękuję za odpowiedź
roxanne22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 07:51   #2
roxanne22
Raczkowanie
 
Avatar roxanne22
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
Dot.: Zakupy Grupowe Kraków

Więc tak,

Ja mogę od siebie polecić Salon Kosmetyczny Beyond Paradise na Szlaku.
Na zakupach grupowych dorwałam oczyszczanie pleców piling kawitacyjny lub mikrodermabrazja z sonoforezą i maską kremową.
Zabieg trwał około półtorej godziny.
Zostałam przyjęta zgodnie z ustaloną godziną, wnętrze czyste, zadbane i takie hmm domowe.
Pani która wykonywała mi zabieg najpierw zobaczyła moje plecy aby ocenić ich stan poleciła aby przy tym od razu zrobić kwas (chyba to był migdałowy)
przy czym za kwas dopłaciłam niewiele bo 20zł.
Dokładnie opisywała krok po kroku co robi i dlaczego.
Czułam się bardzo komfortowo i o dziwo nie myślałam że jeden zabieg może tak polepszyć kondycje moich pleców wszelkie niedoskonałości mi znikły przebarwień też jest o wiele mniej.
Jeżeli chodzi o ten salon to zdecydowanie go polecam nie odczułam różnicy żebym była traktowana z większym pośpiechem i mniejszą dokładnością bo jestem klientką z zakupów grupowych jak najbardziej jestem na TAK
roxanne22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 21:39   #3
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Zakupy Grupowe Kraków

Polecam:

Studio Pięknego Ciała Best - ul. Pszona / oksybrazja
Gabinet malutki i ciasny, ale zabiegi przeprowadzane w pełni profesjonalnie, z zachowaniem wszystkich zasad, w miłej atmosferze.
Szkoda, że mam do nich daleko, bo chętnie korzystałabym z ich pozagruponowej oferty.

Bardzo zdecydowanie NIE polecam:

Studio Pięknego Ciała - ul. Urzędnicza / masaż
z opisu:
"Do wyboru 1 z 6 masaży: klasyczny, relaksacyjny, czekoladowy, wyszczuplający, lomi-lomi, karite"
i dalej:
"Klasyczny relaks
Masaż klasyczny przyspiesza metabolizm i poprawia krążenie limfy, dzięki czemu organizm pozbywa się toksyn. Dodatkowo korzystnie wpływa na skórę, dotleniając ją, odżywiając i uelastyczniając. Dla spragnionych błogiego odprężenia idealnym rozwiązaniem będzie masaż relaksacyjny, wykonywany przy pomocy powolnych, delikatnych ruchów. Towarzystwo zapachowych oliwek, kadzidełek, aromatycznych świec i kojącej muzyki pozwoli zapomnieć o obowiązkach i troskach.

Moc rozpieszczania
Możesz także skusić się na masaż czekoladą, który nie tylko poprawi koloryt Twojej skóry, ale także nada jej wyjątkowego aromatu i miękkości. W ofercie jest również zabieg karite – wykonywany na maśle pozyskiwanym z orzeszków drzewa Mangifolia, z dodatkiem olejków aromaterapeutycznych. Efektem jego działania jest aksamitna skóra i rozluźnienie wszelkich napięć. Równowagę między ciałem a umysłem zapewni zaś hawajski masaż lomi-lomi, działający pozytywnie na samopoczucie fizyczne i stan duchowy.

Pogromca cellulitu
Masaż wyszczuplający ujędrni ciało i zadziała na te partie, w których nagromadził się zbędny tłuszczyk. Upora się z cellulitem oraz zmniejszy obwód brzuszka, bioder czy ud."

Brzmiało świetnie!
Dostępne były pakiety 1, 3 lub 6.
Skusiłam się na pakiet 3 masaży.
Chciałam zrobić czekoladowy, lomi-lomi i klasyczny.

A w rzeczywistości:
W gabiniecie zastałam młodziutką dziewczynę, która, na moją prośbę o masaż czekoladowy, wybałuszyła oczy i powiedziała, że może zrobić "zwykły" (???) olejkiem i podała 2 czy 3 zapachy do wyboru. O innych masażach nie słyszała. W ogóle nie bardzo wiedziała, co powinna robić. Miałam wrażenie, że boi się mnie dotknąć. W trakcie zabiegu dowiedziałam się od niej, że dopiero się uczy, jest na praktykach (bezpłatnych, jeśli dobrze pamiętam) i jest to jeden z pierwszych masaży, jakie w życiu wykonała - rzeczywiście w każdym jej ruchu było to widać.
Było mi jej żal, bo była bardzo miła i się starała, ale równocześnie byłam wściekła na gabinet, bo inaczej miało to wyglądać.
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 22:39:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.