Pielęgniarstwo!! (2012r) pielęgniarstwo vs leśnictwo! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-14, 07:03   #31
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Pielęgniarstwo!! (2012r) pielęgniarstwo vs leśnictwo!

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
oj tam, taki prezent to nie prezent
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 14:17   #32
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Pielęgniarstwo!! (2012r) pielęgniarstwo vs leśnictwo!

Czekolada nie jest zbrodnią. W tej wypowiedzi sens był zupełnie inny. Córka martwi się, że będzie za mało zarabiała jako pielęgniarka, lecz mama pociesza, żeby się nie martwiła, bo pacjent da do fartucha. Sprowadzę zatem na ziemię - za swoją pracę dostajesz WYNAGRODZENIE, a każde przyjęcie korzyści majątkowych w zamian za coś jest przestępstwem, nie tylko w sensie karnym, lecz również moralnym.
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 14:23   #33
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Pielęgniarstwo!! (2012r) pielęgniarstwo vs leśnictwo!

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Czekolada nie jest zbrodnią. W tej wypowiedzi sens był zupełnie inny. Córka martwi się, że będzie za mało zarabiała jako pielęgniarka, lecz mama pociesza, żeby się nie martwiła, bo pacjent da do fartucha. Sprowadzę zatem na ziemię - za swoją pracę dostajesz WYNAGRODZENIE, a każde przyjęcie korzyści majątkowych w zamian za coś jest przestępstwem, nie tylko w sensie karnym, lecz również moralnym.
Osobiście uważam, że z takim podejściem (zostanę pielęgniarką/lekarką i będę brać kasę do kieszeni) w ogóle nie warto iść na takie studia, było nie było, ciężkie i wymagające. Są też inne zawody, w których dostaje się zwitek banknotów do różnych części garderoby/bielizny Zawody, do których nie trzeba wielkich kwalifikacji...
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 14:49   #34
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Pielęgniarstwo!! (2012r) pielęgniarstwo vs leśnictwo!

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Osobiście uważam, że z takim podejściem (zostanę pielęgniarką/lekarką i będę brać kasę do kieszeni) w ogóle nie warto iść na takie studia, było nie było, ciężkie i wymagające. Są też inne zawody, w których dostaje się zwitek banknotów do różnych części garderoby/bielizny Zawody, do których nie trzeba wielkich kwalifikacji...
To po pierwsze.
Po drugie licząc na niezły "utarg" ostro się przeliczy. Pamiętam jak na swoich praktykach miałam pierwszy poród. Przez cały czas stałam i ściskałam pacjentkę za rękę, mówiąc że da radę, że jeszcze chwila. Po zakończeniu porodu pacjentka powiedziała: "Dziękuję, jak będziesz taka zawsze to będziesz świetna". Była to dla mnie największa zapłata i autentycznie prawie się rozpłakałam.
Z anegdot o wsadzaniu do fartucha, przypomina mi się również starszy pan na praktykach, który po przywiezieniu z badań, wsunął mi 2zł do ręki. Był bardzo niepocieszony, gdy próbując ukryć zmieszanie i powstymując się od wybuchu smiechu, powiedziałam, że to moja praca i od niego żadnych pieniędzy nie przyjmę.
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 16:43   #35
Blessed
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Dot.: Pielęgniarstwo!! (2012r) pielęgniarstwo vs leśnictwo!

Cytat:
Napisane przez Ephel Brandir Pokaż wiadomość
Lukrecja86-jeśli uczysz się przeciętnie to na lekarski nawet nie startuj,na pielęgniarstwo mogłabyś próbować,ale widzę że masznikłe pojęcie o tej pracy.Coś tam mama zauważyła,sąsiadki naopowiadały,że miłej pielęgniarce w kieszonkę dały.
Jeśli uczysz się przeciętnie to nawet na pielęgniarstwo nie masz co startować powiem tak: uczysz się dobrze, możesz iść na pielęgniarstwo, uczysz się bardzo dobrze - na lekarski.

Napisane przez Nadis
Osobiście uważam, że z takim podejściem (zostanę pielęgniarką/lekarką i będę brać kasę do kieszeni) w ogóle nie warto iść na takie studia, było nie było, ciężkie i wymagające. Są też inne zawody, w których dostaje się zwitek banknotów do różnych części garderoby/bielizny Zawody, do których nie trzeba wielkich kwalifikacji...

RACJA!
Blessed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 18:24   #36
czaryMary5620
Raczkowanie
 
Avatar czaryMary5620
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 99
Dot.: Pielęgniarstwo!! (2012r) pielęgniarstwo vs leśnictwo!

dziewczyny spokojnie
ja studiuję pielegniarstwo i poszłam na ten kierunek z powodu powołania ale co do Agi która napisała że niektorzy pacjenci daja pieniadze do reki to trzeba to potraktowac z przymruzeniem oka
wydaje mi sie ze nie chciała nikgo uraźić i nie myslała tylko o kasie
spokojnie
pozdrawiam!
czaryMary5620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 13:47   #37
Kala_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Pielęgniarstwo!! (2012r) pielęgniarstwo vs leśnictwo!

Witajcie maturę mam w 2014 i wybieram się właśnie na pielęgniarstwo boję się o pracę jak wszyscy, ale chyba jakieś zapotrzebowanie jest? napiszcie coś więcej o studiowaniu pielęgniarstwa. Pozdrawiam
Kala_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 15:54   #38
czaryMary5620
Raczkowanie
 
Avatar czaryMary5620
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 99
Dot.: Pielęgniarstwo!! (2012r) pielęgniarstwo vs leśnictwo!

Cytat:
Napisane przez Kala_95 Pokaż wiadomość
Witajcie maturę mam w 2014 i wybieram się właśnie na pielęgniarstwo boję się o pracę jak wszyscy, ale chyba jakieś zapotrzebowanie jest? napiszcie coś więcej o studiowaniu pielęgniarstwa. Pozdrawiam
Witam , chętnie Ci odpowiem bo studiuję ten kierunek. Nauki jest sporo, praktyki ciężkie, robisz wszytsko to co pielęgniarka oczywiście poza dokumentacją, na każdym oddziale mówią "ajj dziewczyny po co wybrałyście sobie ten zawód, to jest ciężka praca ale na chleb, masło i waciki zarobicie". Ogólnie jestm zdołowana bo poszłam na studia z powołania ale to co się dzieje w służbie zdrowia to przesada. Owszem powołanie to jedno ale niech mi ktoś nie mówi , że mimo powołania nie narzekaj na zarobki bo ja nie chcę pracować w weekendy, święta i mieć za to 1500zł w Stolicy.... niestety takie są prognozy, że lepiej nie będzie...
czaryMary5620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-16 15:54:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.