Chirurgia szczękowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-18, 18:15   #1
Chengdu_3
Przyczajenie
 
Avatar Chengdu_3
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
GG do Chengdu_3

Chirurgia szczękowa


Witam. Nie wiem czy był już taki temat, jak był to z góry przepraszam.
Zacznę od tego, że mam krzywe zęby. Przez kilka lat czekałam do mojej 18-stki aby w końcu zapisać się na wizytę do ortodontki. Zrobiłam zdjęcia, tomografię i po lewej stronie szczęki wykryto mi dodatkowy ząb. To nie jest zwykły ząb, który się wyrwie bez problemu. Znajduje się on dosyć wysoko, jest dość duży i rośnie poziom- inaczej niż inne zęby. Siedzi on w nerwach, w różnych korzeniach i styka się z kością dolną oczodołową. 6 listopada mam wizytę u chirurga, boje się na nią iść, a mama tym bardziej. Chirurg powiedział, że skutek uboczny może być taki, że zęby mogą mi obumrzeć- wtedy jest leczenie kanałowe, ewentualnie mogą wypaść. Nie wiem co robić, ja wiem, że to jest ryzyko.. jest bardzo mało czasu. A teraz do was małe pytanie... czy ktoś z was ma/miał taki problem i co zrobił? Od tygodnia codziennie płaczę i nie wiem co robić. :/
Chengdu_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 09:53   #2
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Chirurgia szczękowa

Znam jedna osobe ktora miala taki problem.
Nadal ma ten zab ( jest niewidoczny, umieszczony pod innymi) nie zdecydowala sie na zabieg.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-23 09:53:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.