Formuła 1 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-24, 20:44   #61
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: Formuła 1

Dziewczyny, dla tych które nie mają kieszeni pełnych pieniędzy, mam pewne pocieszenie, znajomy mojego znajomego opowiedział mi historię o swoich znajomych którzy wybrali się na GP Węgier rok temu, no i historia taka, że nie mieli kasy żeby kupić sobie bilet, ale mieli pewien plan... a mianowicie obok toru Hungaroring znajduje się pole namiotowe (dosłownie vis a vis) i wykupili oni sobie tam miejsce na tym polu namiotowym, ale bynajmniej nie rozbili namiotu tylko przywieźli ze sobą rusztowanie i je tam wybudowali, po czym wyszli na samą górę i mieli świetny widok na dość duży kawałek toru Druga historia to jak pojechali oni na Niemieckie GP właśnie na Nurburgring gdzie nie można żadnych alkoholi przynosić, ale 'Polak potrafi' i puszki z piwem powsadzali sobie do futerałów na kamery i aparaty (dość duże mieli te aparaty, nie takie jak teraz cyfróweczki) a te kamery powyciągali i popowieszali sobie na szyji Jak na trybunach Niemcy zobaczyli że Polacy zdołali wnieść napoje wyskokowe to niemogli się nadziwić
MotoGP oglądam w gruncie rzeczy nie tak długo jak F1, i pewnie tak jak Wy mówicie, zbyt długo bym się na motorze nie utrzymała, ale podobają mi się szczególnie ostatnio widziałam taką śliczną Honde i już jakbym miała takiego ścigacza, to nie ma bata, musiałabym się nauczyć jeździć choćby nie wiem co
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 20:49   #62
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Formuła 1

o to świetnie Luna, bardzo się cieszę, że się wszystko fajnie układa

weście też bym pojechała na gp węgier albo w ogóle na byle jakie, tyle, że ja nawet w tv tego gp nie zobacze ....

a tak btw (matko znowu) też mam daleko do Warszawy
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 22:06   #63
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1

kochana-plotkara to pomyslowi ci znajomi sa przynajmniej sobie zaoszczedzili ;] A z tym piwem to juz wogole ;D wkoncu to Polacy hyh...
Moze tez tak kiedys zrobie, ze gdzies niedaleko toru jakies dobre miejsce do ogladania sie znajdzie i nie bede musiala tyle kasy wydac. Jedynie, ze bede taaka bogata i kupie bilet za kilkaset euro ;P heh... ale ze mnie optymistka ;d
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 10:32   #64
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Formuła 1

Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
Pare razy obejrzalam MotoGP, ale jakos mnie nie wciagnelo...
Ja tak samo jak kas!a balabym sie wsiasc na motor, bo pewnie przy pierwszej lepszej okazji bym sie wywrocila. Taka jestem zdolna... ;D
hehe Za to przejażdżką w bolidzie bym nie pogardziła. Jeszcze jakby Robert był moim instruktorem
marzenia

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Witam przperaszam że dopiero dopiero teraz odpisuje, ale aktualnie żyje jak w kołowrotku, wszystko robie w biegu i nie mam na nic czasu ale to jest pozytywne zakręcenie, do tego sie zakochałam i ... dużo sie ogólnie dzieje więc jak tylko znajde troszke więcej czasu to nadrobie wątek tymczasem pozdrawiam
Dobrze, że wszystko sie układa. Powodzenia

Cytat:
Napisane przez kochana-plotkara Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dla tych które nie mają kieszeni pełnych pieniędzy, mam pewne pocieszenie, znajomy mojego znajomego opowiedział mi historię o swoich znajomych którzy wybrali się na GP Węgier rok temu, no i historia taka, że nie mieli kasy żeby kupić sobie bilet, ale mieli pewien plan... a mianowicie obok toru Hungaroring znajduje się pole namiotowe (dosłownie vis a vis) i wykupili oni sobie tam miejsce na tym polu namiotowym, ale bynajmniej nie rozbili namiotu tylko przywieźli ze sobą rusztowanie i je tam wybudowali, po czym wyszli na samą górę i mieli świetny widok na dość duży kawałek toru Druga historia to jak pojechali oni na Niemieckie GP właśnie na Nurburgring gdzie nie można żadnych alkoholi przynosić, ale 'Polak potrafi' i puszki z piwem powsadzali sobie do futerałów na kamery i aparaty (dość duże mieli te aparaty, nie takie jak teraz cyfróweczki) a te kamery powyciągali i popowieszali sobie na szyji Jak na trybunach Niemcy zobaczyli że Polacy zdołali wnieść napoje wyskokowe to niemogli się nadziwić
Ale masz znajomych, poprostu mistrzostwo świata Nieźle musieli wyglądać na tym rusztowaniu, a jeszcze lepiej jak podróżowali z takim rusztowaniem aż do Węgier

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
weście też bym pojechała na gp węgier albo w ogóle na byle jakie, tyle, że ja nawet w tv tego gp nie zobacze ....
No co Ty, zobaczysz, zobaczysz Chodzi o ten wyjazd do Grecji? Ja rok temu byłam w Egipcie, ale pierwsze dni chodziłam z zegarkiem i odliczałam minuty do rozpoczęcia meczy Mundialu. I widziałam finały, półfinały. Finały oglądała razem ze mną i tatą też obsługa hotelowa, bo akurat w tym czasie nawaliła nam klimatyzacja. I mechanicy, sprzątacze, menadżerowie siedzieli z nami w pokoju i oglądali. Piłka łączy ludzi Także na pewno zobaczysz wyścigi, jak nie w telewizji w pokoju to wyjdź gdzieś do jakiegoś pubu tam pewnie będą mieli transmisje sportowe.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 10:50   #65
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: Formuła 1

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
hehe Za to przejażdżką w bolidzie bym nie pogardziła. Jeszcze jakby Robert był moim instruktorem
marzenia
Ooo tak ale niekoniecznie Robert, nie sięgajmy tak wysoko, wystarczyłby mi chociażby jakiś taki Scott Speed z niższej półki nawet

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Ale masz znajomych, poprostu mistrzostwo świata Nieźle musieli wyglądać na tym rusztowaniu, a jeszcze lepiej jak podróżowali z takim rusztowaniem aż do Węgier
Właśnie żałuję, że ich wtedy nie widziałam

A tak swoją drogą, właśnie czytałam żale Alonso, że nie podoba mu się jazda w jednym zespole z Hamiltonem i już szuka sposobu jak zerwać trzyletni kontrakt.. podobno miałby wtedy przejść do BMW, no ale to takie gadanie
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 12:54   #66
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Formuła 1

Cytat:
Napisane przez kochana-plotkara Pokaż wiadomość
Ooo tak ale niekoniecznie Robert, nie sięgajmy tak wysoko, wystarczyłby mi chociażby jakiś taki Scott Speed z niższej półki nawet
Ale ja nie chce Speeda, tylko Roberta To najwyżej ja biore Kubice za instruktora, Ty Speeda - przecież sie Robert nie rozdwoi


Cytat:
Napisane przez kochana-plotkara Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą, właśnie czytałam żale Alonso, że nie podoba mu się jazda w jednym zespole z Hamiltonem i już szuka sposobu jak zerwać trzyletni kontrakt.. podobno miałby wtedy przejść do BMW, no ale to takie gadanie


Kierownictwo BMW pewnie by oszalało z radości. ALE wtedy Kubica miałby mniejsza szanse osiągnąć coś większego w zespole, bo miałby przed sobą Alonso. Chociaż nigdy nic nie wiadomo, może tak na prawde Kubica ma lepsze umiejętności od niego i tylko gorszy bolid go hamuje? Za to wielka radość by była jakby BMW wymieniło Kubice [oddając go do McLarena] za Alonso. Wtedy by im pokazał nasz zawodnik Ale wiem, że to niemożliwe.
A tak wogóle, to czemu Alonso nie chce jeżdzić z Hamiltonem? Nie dość że był ostatnio pierwszy to jeszcze jakieś żale pokazuje?


EDIT: I jeszcze pare nowinek co do niedzielnego zderzenia.

"Zdecydowana większość fachowców uważa, że wina jest po stronie Heidfelda."

"Fachowcy doszukują się też innych powodów zdenerwowania Heidfelda - Niemiec wciąż nie ma podpisanej umowy na przyszły sezon, a od powrotu po wypadku w Montrealu Kubica jeździ wyraźnie lepiej od niego. Heidfeld to weteran F1, a o Kubicy mówi się więcej. W przeszłości Niemiec jeździł w zespole z Raikkonenem i Felipe Massą. Oni wygrywają wyścigi, walczą o mistrzostwo, a największym sukcesem Heidfelda są trzy drugie miejsca."

http://www.sport.pl/moto/1,78995,4338327.html
http://www.sport.pl/moto/1,78995,4339505.html

__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 15:48   #67
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Formuła 1

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
eeej dziewczyny co tak zamilkłyście ?

jesteście kibickami jeszcze jakiś innych sportów czy tylko F1 ? ( zauważyłam że Luna i Kas!a interesują się jeszcze ' piłką nożną ' [ czyt. piłkarzami] )
ja interesuje sie przede wszystkim piłką nożną, siatkówką, hokejem, formułą czyli wszystkim co sie rusza a piłkarze to miły dodatek ale nie ukrywam że bardzo lubie pewnego piłkarza


Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
jeej mam dokładnie tak samo
też moja mama ciągle narzeka, że aby mecze i mecze i ją wyganiam z pokoju
też lubię piłkę nożną i siatkę (męską) [piłkarzy i siatkarzy]

btw widziałyście z rep. Francji (siatka) Antonina Rouzier'a ?

nie wiedziałam, dopiero teraz zerknęłam do wyszukiwarki fajny, ale wole blondynów


Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Luna dzięki za artykuł. Z tego co pisze, to Robert nie ma żalu do Heidfelda za ten wypadek. Albo poprostu nie chciał o nim gadać.


Angel, zamilkłyśmy i odliczamy dni, godziny, minuty do GP Węgier

A ja poza formułą lubie też piłke nożną [i piłkarzy] i siatkówke, ale tylko w męskim wydaniu [i siatkarzy] Mama narzeka, że chłopca sobie wychowała, jak ją wyganiam w nocy z łóżka bo chce oglądać mecze w jej pokoju


Taki wielki portal i tylko 3 zaciekłe kibicki f1? Niemożliwe

nmzc pewnie nie chciał o tym gadać

o tak ja już czekam

hah u mnie to samo, mówią że mam zainteresowania jak facet


Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
noo nalezy jeszcze wspomnieć, że podoba nam się też Hamilton

Ciekawe czy Lunie też podoba się Antonin

haha tak mi się przypomniało jak oglądałam LŚ i Antonin grał tak super z Polską, i odliczałam potem godziny do następnego meczu Francji a tu nie grał
ale się zniesmaczyłam wtedy

Lunie sie podoba praktycznie wszystko to co sie rusza, wszyscy piłkarze i siatkarze, to i ten Antonin też

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Jeszcze nie znam nikogo, komu nie podobałby sie Hamilton

Na szczęście jeszcze troche i ME, wtedy sobie popatrzymy na Antonina i niech tylko trener spóbuje go posadzić na ławce
Lewis Hamillton ? fajny


[quote=*angel1710**;483954 6]
Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Jeszcze nie znam nikogo, komu nie podobałby sie Hamilton

hehe cichooo

no ME już od 6 września tylko będzie transmitować TVP i obawiam się, że pokażą tylko mecze Polaków, chyba że reszte na ich widmo tvp sport

fajnie, ja czekam na siatke ale nie mam za bardzo gdzie pooglądać bo nie mam sportwoych kanałów



Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
To ja tez dolaczam sie do fanklubu F1 i Roberta Kubicy
A co do Heidfelda to niech sie pocaluje wiadomio gdzie... Glupi jest i tyle, nie lubie go i zapewne nigdy nie polubie.
A tak pozatym to z checia wybralabym sie kiedys na taki wyscig Albo chociaz do Warszawy jak bedzie ten caly pit-line park (czy jak to sie tam pisze), niestety mam troche daleko...

witaj ahh, mieszkać w Wawie ...


Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Ja też bym sie wybrała, ale niestety raczej moje marzenia sie nie spełnią Do Warszawy też mam daleko, zresztą i tak pewnie do Roberta bym sie nie dopchała, w końcu przecież tłumy się zjawią.
Przeglądałam ceny biletów na GP Węgier i ceny wahają się od 100 do 360 euro Doliczając przejazd, nocleg, wyżywienie to uzbiera sie niezła suma.
No i nie jestem pełnoletnia, więc sama sobie nie pojadę.


Ale może kiedyś..

u mnie to też tylko marzenie, tyle kasy ...



Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
No ja watpie, zeby mnie sama rodzice puscili z Gdanska do Warszawy...
Ojj... jakie drogie sa te bilety ;/ masakra ;/
Ale kiedys moze uzbieram i sobie pojade Kto wie kas!a, moze sie spotkamy na jakims wyscigu
kiedyś trzeba sie spiknąć dziewczyny ! Odkładamy już pieniążki na GP


Cytat:
Napisane przez kochana-plotkara Pokaż wiadomość
No w końcu znalazłam jakiś wątek z F1 Jestem wierną fanką F1 od hohoho wielu lat, niestety zaczęłam oglądać już po śmierci Senny, ale był on faktycznie świetny, moi ulubieni kierowcy to kiedyś Mika Hakkinen, a teraz Kimi Raikkonen, uwielbiam go
Co do ostatniego wyścigu to czerwona kartka dla Heidfelda za faule, Dr. Mario Theissen powinen sobie z nim porozmawiać, albo wysłać go na jakieś zajęcia z psychologiem... Co do najblizszego GP Węgier, bardzo bym chciała tam być, szczególnie że jest to tak blisko, ale fundusze na to niepozwalają..
A ogląda ktoś MotoGP? To moja druga pasja, marzę o tym by kupić sobie ścigacza No i oczywiście śliczny Casey Stoner...
Narazie muszą mi wystarczyć wyścigi na gokartach

też uwilebiam Kikmiego


zazdroszcze tych gokartów


Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
No, może kiedyś pojedziemy na GP, chociaż do Niemiec, bo najbliżej Będziemy koczować przed torem całą dobre, żeby sie spotkać z Kubicą, Hamiltonem i resztą



Ja MotoGP nie oglądam Podziwiam tych ludzi, którzy ścigają sie na motorach, ja bym nie potrafiła, bałabym sie, że się wywale razem z tym motorem na bok przy zakręcaniu. Ale Twoje marzenia co do kupna ścigacza rozumiem, bo to motory naprawde piękne i niesamowite
ja w zasadzie też sie boje motrów, to niby taka łatwa śmierć, miałam kiedyś chłopaka który jeździł na motorze, ale ja mu nie pozwalałam bo za bardzo sie o niego bałam więc kupił auto a teraz sama oglądam wyścigi i mi sie odmieniło

Cytat:
Napisane przez kochana-plotkara Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dla tych które nie mają kieszeni pełnych pieniędzy, mam pewne pocieszenie, znajomy mojego znajomego opowiedział mi historię o swoich znajomych którzy wybrali się na GP Węgier rok temu, no i historia taka, że nie mieli kasy żeby kupić sobie bilet, ale mieli pewien plan... a mianowicie obok toru Hungaroring znajduje się pole namiotowe (dosłownie vis a vis) i wykupili oni sobie tam miejsce na tym polu namiotowym, ale bynajmniej nie rozbili namiotu tylko przywieźli ze sobą rusztowanie i je tam wybudowali, po czym wyszli na samą górę i mieli świetny widok na dość duży kawałek toru Druga historia to jak pojechali oni na Niemieckie GP właśnie na Nurburgring gdzie nie można żadnych alkoholi przynosić, ale 'Polak potrafi' i puszki z piwem powsadzali sobie do futerałów na kamery i aparaty (dość duże mieli te aparaty, nie takie jak teraz cyfróweczki) a te kamery powyciągali i popowieszali sobie na szyji Jak na trybunach Niemcy zobaczyli że Polacy zdołali wnieść napoje wyskokowe to niemogli się nadziwić
MotoGP oglądam w gruncie rzeczy nie tak długo jak F1, i pewnie tak jak Wy mówicie, zbyt długo bym się na motorze nie utrzymała, ale podobają mi się szczególnie ostatnio widziałam taką śliczną Honde i już jakbym miała takiego ścigacza, to nie ma bata, musiałabym się nauczyć jeździć choćby nie wiem co
wow Polak potrafi wszystko dobre pomysły mieli

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
o to świetnie Luna, bardzo się cieszę, że się wszystko fajnie układa

weście też bym pojechała na gp węgier albo w ogóle na byle jakie, tyle, że ja nawet w tv tego gp nie zobacze ....

a tak btw (matko znowu) też mam daleko do Warszawy
dziękuje


ja bym wszędzie pojechała, gdzie tylko jest Kimi i Kubica




Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
hehe Za to przejażdżką w bolidzie bym nie pogardziła. Jeszcze jakby Robert był moim instruktorem
marzenia


Dobrze, że wszystko sie układa. Powodzenia




No co Ty, zobaczysz, zobaczysz Chodzi o ten wyjazd do Grecji? Ja rok temu byłam w Egipcie, ale pierwsze dni chodziłam z zegarkiem i odliczałam minuty do rozpoczęcia meczy Mundialu. I widziałam finały, półfinały. Finały oglądała razem ze mną i tatą też obsługa hotelowa, bo akurat w tym czasie nawaliła nam klimatyzacja. I mechanicy, sprzątacze, menadżerowie siedzieli z nami w pokoju i oglądali. Piłka łączy ludzi Także na pewno zobaczysz wyścigi, jak nie w telewizji w pokoju to wyjdź gdzieś do jakiegoś pubu tam pewnie będą mieli transmisje sportowe.
o tak, Robert kierwoca
dziekuje
wow, zazdroszcze tego wypadu do Egiptu

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
EDIT: I jeszcze pare nowinek co do niedzielnego zderzenia.

"Zdecydowana większość fachowców uważa, że wina jest po stronie Heidfelda."

"Fachowcy doszukują się też innych powodów zdenerwowania Heidfelda - Niemiec wciąż nie ma podpisanej umowy na przyszły sezon, a od powrotu po wypadku w Montrealu Kubica jeździ wyraźnie lepiej od niego. Heidfeld to weteran F1, a o Kubicy mówi się więcej. W przeszłości Niemiec jeździł w zespole z Raikkonenem i Felipe Massą. Oni wygrywają wyścigi, walczą o mistrzostwo, a największym sukcesem Heidfelda są trzy drugie miejsca."

http://www.sport.pl/moto/1,78995,4338327.html
http://www.sport.pl/moto/1,78995,4339505.html

o nieźle
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-25, 17:12   #68
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1

"Jeżeli Kubica jeszcze raz mnie zdenerwuje, to nim zakręcę" - cytuje Nicka Heidfelda szwajcarski dziennik "Blick". Niemiec miał wypowiedzieć tę kwestię przed wyścigiem o Grand Prix Europy.

Jesli naprawde tak powiedzial to poprostu jest z niego zwykly ham ;/
Slyszalam, ze jeszcze nie ma podpisanej umowy na przyszly sezon, za to Robert ma, w takim razie moze juz Nikusia nie zobaczymy w przyszlym roku... Nie zebym mu zle zyczyla czy cos hehe... :P
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 17:38   #69
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Formuła 1

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
a piłkarze to miły dodatek ale nie ukrywam że bardzo lubie pewnego piłkarza

fajny, ale wole blondynów
A którego? Czyżby Boruca? Większość dziewczyn go wielbi, a przecież blondyn.

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
kiedyś trzeba sie spiknąć dziewczyny ! Odkładamy już pieniążki na GP
Dobra, może pierwszy raz w życiu uda mi sie coś uzbierać
To będzie moja pierwsza inwestycja.

Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
"Jeżeli Kubica jeszcze raz mnie zdenerwuje, to nim zakręcę" - cytuje Nicka Heidfelda szwajcarski dziennik "Blick". Niemiec miał wypowiedzieć tę kwestię przed wyścigiem o Grand Prix Europy.

Jesli naprawde tak powiedzial to poprostu jest z niego zwykly ham ;/
Slyszalam, ze jeszcze nie ma podpisanej umowy na przyszly sezon, za to Robert ma, w takim razie moze juz Nikusia nie zobaczymy w przyszlym roku... Nie zebym mu zle zyczyla czy cos hehe... :P
Wydaje mi sie, że to nie prawda. Chyba nie powiedziałby czegoś takiego. Szczególnie, że nie było jakiegoś większego powodu do spięć. Zrobiła sie afera z tego wypadku, kierowcy sie kłócą, więc dziennikarze piszą bzdury żeby podnieść czytalność gazety.
Z umową to prawda. Kubica może być spokojny miejsca w teamie bmw do 2010, z Nickiem nie przedłużyli umowy. A jak Heidfelda wykopią to jak myślicie, kto będzie stał na czele teamu? ... Robert, Robert, takie moje ciche podejrzenia.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 17:55   #70
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1

kas!a - w sumie moze i racja, ze tego nie powiedzial, bo w gazetach czesto pisza bdzury wyssane z palca ;P Ale to ze delikatnie napisze za soba nie przepadaja to pewnie prawda. Kubica by pewnie nie powiedzial, ze go nie lubi, nawet jest tak jest, bo on ogolnie bardzo dyplomatycznie sie wypowiada i pierw pomysli zanim cos powie (w przeciwienstwie to Nicka).
A jakby Nicka nie bylo w teamie to Robercik by rzadzil oczywiscie innej opcji nie ma
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 17:56   #71
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: Formuła 1

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Ale ja nie chce Speeda, tylko Roberta To najwyżej ja biore Kubice za instruktora, Ty Speeda - przecież sie Robert nie rozdwoi
To ja w takim razie wymieniam Speeda na Kimiego , nie chciałam sięgać tak wysoko, ale już jak marzyć to marzyć

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
A tak wogóle, to czemu Alonso nie chce jeżdzić z Hamiltonem? Nie dość że był ostatnio pierwszy to jeszcze jakieś żale pokazuje?
Bo Alonsa wkurza to że Hamiltona traktują jak świętą krowe, kto to widział żeby jakiś ursus wyciągał bolid, który wyjechał na żwirek, dlaczego wyciągnęli tylko bolid Hamiltona?


Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
ahh, mieszkać w Wawie ...




Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
kiedyś trzeba sie spiknąć dziewczyny ! Odkładamy już pieniążki na GP
Wyobrażacie sobie jak już pójdziemy na jakieś GP, takie umalowane z ogromnym transparentem WIZAŻ KOCHA ROBERTA?


Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
też uwilebiam Kikmiego
Nie ma to jak dobry Fin
Szkoda tylko że żonaty ;(

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
ja w zasadzie też sie boje motrów, to niby taka łatwa śmierć, miałam kiedyś chłopaka który jeździł na motorze, ale ja mu nie pozwalałam bo za bardzo sie o niego bałam więc kupił auto a teraz sama oglądam wyścigi i mi sie odmieniło
Przynajmniej Cię słuchał

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
ja bym wszędzie pojechała, gdzie tylko jest Kimi i Kubica
dooookładnie

Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
"Jeżeli Kubica jeszcze raz mnie zdenerwuje, to nim zakręcę" - cytuje Nicka Heidfelda szwajcarski dziennik "Blick". Niemiec miał wypowiedzieć tę kwestię przed wyścigiem o Grand Prix Europy.
Coraz mniej podoba mi się pan NIKT Heidfeld...

Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
Slyszalam, ze jeszcze nie ma podpisanej umowy na przyszly sezon, za to Robert ma, w takim razie moze juz Nikusia nie zobaczymy w przyszlym roku... Nie zebym mu zle zyczyla czy cos hehe... :P
Podobno specjalnie nie przedłużają umowy, żeby się bardziej starał.. No ale jak narazie wszystko papra ;p
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-25, 18:06   #72
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1

kochana-plotkara: jakbysmy wyszly z takim transparentem to Robercik na pewno by dojechal 1szy taki by byl happy, ze zobaczyl swoje wierne fanki z wizazu
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 18:20   #73
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Formuła 1

Cytat:
Napisane przez kochana-plotkara Pokaż wiadomość
To ja w takim razie wymieniam Speeda na Kimiego , nie chciałam sięgać tak wysoko, ale już jak marzyć to marzyć
Jak kochać to księcia, jak kraść to miliony

Cytat:
Napisane przez kochana-plotkara Pokaż wiadomość
Wyobrażacie sobie jak już pójdziemy na jakieś GP, takie umalowane z ogromnym transparentem WIZAŻ KOCHA ROBERTA?
Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
kochana-plotkara: jakbysmy wyszly z takim transparentem to Robercik na pewno by dojechal 1szy taki by byl happy, ze zobaczyl swoje wierne fanki z wizazu
Dojechałby pierwszy, bo chciałby skończyć jak najszybciej, żeby sie z nami spotkać




http://www.sport.pl/sport/1,65025,4333275.html JA TEŻ CHCĘ! Wiecie co. A może bym tak pojechała? Ale pewnie będą miliony ludzi.

http://www.sport.pl/moto/1,78995,4335523.html a tu troche o stosunkach między Robertem i Nickiem. ha!
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 18:25   #74
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1

kas!a - jesli mozesz to jedz ja na Twoim miejscu bym pojechala a to, ze bedzie duzo ludzi to co? Niech sobie sa, pfi :P a skad jestes?
Ja pojade jesli ktos zalatwi mi transport ;D
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 18:48   #75
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Formuła 1

Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
kas!a - jesli mozesz to jedz ja na Twoim miejscu bym pojechala a to, ze bedzie duzo ludzi to co? Niech sobie sa, pfi :P a skad jestes?
Ja pojade jesli ktos zalatwi mi transport ;D
z Gliwic

Tyle, że nie chce rodzicom robić kłopotu, musieli by brać urlop żeby ze mną jechać. Mam niecałe 16lat, ale i tak samej mnie nie puszczą do Wawy, z koleżanką też raczej nie, bo nie mam w Wawie żadnej rodziny ani nic, a raczej chciałabym tam zostać do końca imprezy f1
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 18:55   #76
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1

Ahaa... Kurcze Moze jakbys byla starsza to by Cie sama puscili, albo jakbys jakas rodzinke miala w Warszawie, a tak to sytuacja sie komplikuje... Mnie by z kims puscili, ale ni ma z kim... bu
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 19:07   #77
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Formuła 1

jeny też bym na to pojechała do Warszawy, ale samej też mnie rodzice nie puszczą, a rodziny tam nie mam

skoro już wybrałyście sobie instruktorów i Robert jest zajęty, to ja już ewentualnie moge mieć tego Hamiltona

wiesz co Kasiu, nie jestem taka pewna czy w Grecji będzie lecieć formuła na jakimś ogólnodostępnym bo nie znam żadnego Greckiego teamu ani kierowcy


a teraz moje kochane dziewczyny mam niespodziankę (mam nadzieje)
wpisywać w google grafika : Adrian Sutil
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 19:08   #78
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Formuła 1

Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
Ahaa... Kurcze Moze jakbys byla starsza to by Cie sama puscili, albo jakbys jakas rodzinke miala w Warszawie, a tak to sytuacja sie komplikuje... Mnie by z kims puscili, ale ni ma z kim... bu
Pewnie by mnie puścili dopiero po osiemnastce, tacy są ostrożni
A nikt z Twoich znajomych nie lubi f1? Napwno sie ktoś znajdzie i sie razem zabierzecie
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 19:13   #79
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1

To dziwne, ale moi znajomi nie interesuja sie F1... Tylko ja taka maniaczka sie zrobilam :Pheh
Najlepiej jakbym miala swoje autko...
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-25, 19:25   #80
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Formuła 1

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
skoro już wybrałyście sobie instruktorów i Robert jest zajęty, to ja już ewentualnie moge mieć tego Hamiltona

wiesz co Kasiu, nie jestem taka pewna czy w Grecji będzie lecieć formuła na jakimś ogólnodostępnym bo nie znam żadnego Greckiego teamu ani kierowcy

a teraz moje kochane dziewczyny mam niespodziankę (mam nadzieje)
wpisywać w google grafika : Adrian Sutil
hehe, Hamilton

No to może spytaj w obsłudze, zawsze jest w hotelu do wyboru jeden polskojęzyczny kanał. A jeśli nie polskojęzyczny to jakiś inny sportowy - napewno będzie transmisja

Ale niespodzianka A na tym foto to dopiero niespodziewana niespodzianka, mniam mniam: http://www.a1grand-prix.de/files/adrian_sutil_200.jpg

Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
To dziwne, ale moi znajomi nie interesuja sie F1... Tylko ja taka maniaczka sie zrobilam :Pheh
Najlepiej jakbym miala swoje autko...
A to niedobrzy znajomi
Ja też bym chciała już auto i prawko Jak tylko będe miała osiemnastke to zdaje Chciałam teraz na wakacjach już sie uczyć, ale mogłabym prowadzić tylko jakąś motorynke, leciutki pojazd i traktor
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 20:21   #81
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: Formuła 1

Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
kochana-plotkara: jakbysmy wyszly z takim transparentem to Robercik na pewno by dojechal 1szy taki by byl happy, ze zobaczyl swoje wierne fanki z wizazu
Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Dojechałby pierwszy, bo chciałby skończyć jak najszybciej, żeby sie z nami spotkać
Nawet jakby dojechał ostatni (bo by się tak nami zauroczył) to my byśmy go już tam pocieszyły


Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
http://www.sport.pl/sport/1,65025,4333275.html
Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
JA TEŻ CHCĘ! Wiecie co. A może bym tak pojechała? Ale pewnie będą miliony ludzi.
Jasne że jedź!
"W związku z wysokim poziomem hałasu wszystkie osoby odwiedzające park otrzymają przy wejściu zatyczki do uszu, a dzieci zostaną wyposażone w specjalne słuchawki ochronne. Każdy z gości dostanie również pamiątkową smycz z kartą wstępu do Pit Lane Parku. Wstęp wolny." Chociażby dla tych zatyczek

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
z Gliwic
Ja z Krakowa, może spotkamy po drodze w Częstochowie?

Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
Mnie by z kims puscili, ale ni ma z kim... bu
No to z nami jedź! Ustawka w Częstochowie w połowie drogi Chociaż zależy skąd jesteś bo jak ze Szczecina no to nie rewelacyjnie..

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
skoro już wybrałyście sobie instruktorów i Robert jest zajęty, to ja już ewentualnie moge mieć tego Hamiltona
No tak od niechcenia nikt Ci inny nie został to już phi może byc nie?

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
a teraz moje kochane dziewczyny mam niespodziankę (mam nadzieje)
wpisywać w google grafika : Adrian Sutil
Angel booooska niespodzianka moze ja instruktora zmienie?

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Ja też bym chciała już auto i prawko Jak tylko będe miała osiemnastke to zdaje Chciałam teraz na wakacjach już sie uczyć, ale mogłabym prowadzić tylko jakąś motorynke, leciutki pojazd i traktor
Podobno jak się ma skończone 16lat można zdawać prawko normalnie B1, ale jak się już zda to można jeździć samochodem z właścicielem tego samochodu i nie dalej niż 50km od miejsca zameldowania czy coś takiego...

A tak swoją drogą słyszałyście o laske Natalii Kowalskiej, która się ściga w Formule Renault 2.0? Oglądałam z nią ostatnio wywiad, taka totalna idiotka, była w czasówce raz przed wszystkimi polakami na jakiejś imprezie
ING Renault F1 Roadshow i w ogóle chwali się tym, że zna Roberta od 2002 roku, i Kimiego i Heikki Kovalainena i w ogóle, że ona dąży do tego żeby ścigać się w F1
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 20:23   #82
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Formuła 1

Kasiu traktor
no no no ciekawie

Luna chyba zakochana po uszy, rzadko zwraca na nas uwage
to, że zdradza nas to jeszcze mało, zdradza nawet formułe i swojego Alonso

Bożenko, jakbyś jednak kogoś znalazła żeby z Tobą pojechał do Warszawy to pamiętaj zrobić jak najwięcej zdjęc Robertowi (potem nam wyślesz oczywiście) i dobrze się bawić

kto wie, może za rok wszystkie razem pojedziemy jak takie coś znów będzie
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 20:27   #83
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: Formuła 1

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
Luna chyba zakochana po uszy, rzadko zwraca na nas uwage
to, że zdradza nas to jeszcze mało, zdradza nawet formułe i swojego Alonso
zbrodnia!

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
Bożenko, jakbyś jednak kogoś znalazła żeby z Tobą pojechał do Warszawy to pamiętaj zrobić jak najwięcej zdjęc Robertowi (potem nam wyślesz oczywiście) i dobrze się bawić
I weź nam na pamiątke po dwie pary tych zatyczek i słuchawek jak będą rozdawali

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
kto wie, może za rok wszystkie razem pojedziemy jak takie coś znów będzie
Ojj badzio bym kciała
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 20:42   #84
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Formuła 1

Moj tata był na GP Węgier powiedziła ze mozna bylo stracic słuch i ze bezpieczniej jest przed Tv:d ale warto bylo ja tez bym chciała sie wybrac szkoda ze tylko moj tata mogł pojechac

formułe oglada dobrych pare lat jak wszystko
Fajny jest Kimi Hamilton tez niczego sobie
Ale i tak wole piłkarzy i siatkarzy bo kaskow nie nosza
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 20:53   #85
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Formuła 1

witamy nową maniaczkę formuły, piłki i siatkówki [czytaj: kierowców, piłkarzy i siatkarzy].

Iza zazdrościmy Twojemu tacie baaardzo

no mogliby ich czasem bez kasków pokazywać wystarczy, ze taki Adrian Sutil jeździ Spykerem i nawet nikt nie pomyślał, żeby sprawdzić jak wygląda
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 21:02   #86
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Formuła 1

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
witamy nową maniaczkę formuły, piłki i siatkówki [czytaj: kierowców, piłkarzy i siatkarzy].

Iza zazdrościmy Twojemu tacie baaardzo

no mogliby ich czasem bez kasków pokazywać wystarczy, ze taki Adrian Sutil jeździ Spykerem i nawet nikt nie pomyślał, żeby sprawdzić jak wygląda
Ja tez was serdecznie witam

Rowniez mu zazdroszcze mogłam sie w bagazu schowac

No własnie takich to ty w zyciu nie zobaczysz chyba ze jakims cudem stana na podium
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 10:53   #87
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: Formuła 1

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Ja tez was serdecznie witam

Rowniez mu zazdroszcze mogłam sie w bagazu schowac
Witamyy! No właśnie następnym razem w bagażu się chowaj i zdjęcia, zdjęcia rób Albo pare dodatkowych walizek żeby nas też wpakować

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
No własnie takich to ty w zyciu nie zobaczysz chyba ze jakims cudem stana na podium
A jak nawet staną na podium to tacy spoceni, mokrzy, rozczochrani.. I za chwile znów czapeczke ubierają musimy wprowadzić przepis jazdy bez kasku

Widzę, że mamy mały przestój w związku z tym że treningi dopiero w piątek
Nowe info: Sakon Yamamoto nowy w Spykerze
I żeby nie było tak jak z Sutilem, tu jego zdjęcie i dane personalne hehe - http://www.f1wm.pl/kierowcy/?id=syam (tak nawiasem to żadna rewelacja na Bałtyku..)
__________________
studentka biologii UJ
I am bored. Take off your clothes.
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 11:14   #88
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Formuła 1

e nie podoba mi się ten Yamamoto

żeby wątek nie umierał daje nowy artykuł : http://sport.onet.pl/0,1248769,1578449,wiadomosc.html

wiecie co, tak sobie pomyślałam, że jakby nie podpisali nowej umowy z Heidfeldem to jego miejsce mógłby zająć Vettel i nie trzeba by go było oddawać do Toro Rosso, mimo, że nie zbyt lubię Niemców to on wydaje mi się taki jakiś sympatyczny no i jest młody no i ten same wiecie no ale tak serio to w każdym bądz razie wydaje mi się milszy od Heidfelda
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 11:35   #89
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1

[QUOTE=kochana-plotkara;4855521]Nawet jakby dojechał ostatni (bo by się tak nami zauroczył) to my byśmy go już tam pocieszyły

a w jaki sposob? hehehe... :P


No to z nami jedź! Ustawka w Częstochowie w połowie drogi Chociaż zależy skąd jesteś bo jak ze Szczecina no to nie rewelacyjnie..

Z Gdańska wiec tak niezabardzo...

a na tym zdjeciu z boku to moj kochany Kimus?
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 11:41   #90
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Formuła 1

Grr... cos mi zle wiadomosc wyszla ;[

Poszperam w necie co tam o moim Roberciku napisali ;P
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.