Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-28, 12:19   #1411
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: peeling płynem Jessnera

Cytat:
Dla takiej suchutkiej i wrażliwej cery rzeczywiście będzie dobry??
bardzo slabe stezenie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 12:21   #1412
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: peeling płynem Jessnera

Cytat:
kto miał ten peeling może powie mi czy to normalny przebieg? i kiedy mam sie spodziewać własciwego złuszczania? no i kiedy ta skóra zbrązowieje? bo jak narazie mam naturalny swój koloryt i tylko bardzo słabe zaczerwienienie.
zluszczanie ok 5 dnia, ale uzalenione od indywidualnych wlasciwosci skory i od stezenia. mozliwe ze mialas slabe. mowila Ci dermatolog jakiego % uzyla? skora moze zbrązowiec ale nie musi, i to ma zwiazek ze zluszczaniem martwej warstwy ,
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 15:29   #1413
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: peeling płynem Jessnera

Cytat:
Napisane przez aniaa 13579 Pokaż wiadomość
Witam, miałam przedwczoraj robiony peeling płynem Jessnera i szczerze powiem jestem trochę zdziwiona jego przebiegiem, bo zanim miałam ten peeling naczytałam sie różnych strasznych rzeczy na jego temat ...że jest bolesny ze skóra jak popazona itd. tymczasem po nałozeniu płynu odczuwałam pieczenie ale delikatne w kazdym razie spokojnie dało sie wytrzymac i trwało tylko chwile, po zabiegu skóra była delikatnie zaczerwieniona i nic wiecej, wiem ze pewnie zależy to od ilości nakładanych warst ja miałam tylko 2 moze to dlatego taki słaby przebieg? smaruję twarz kremem nawilzajacym firmy SVR 2 razy dziennie. kto miał ten peeling może powie mi czy to normalny przebieg? i kiedy mam sie spodziewać własciwego złuszczania? no i kiedy ta skóra zbrązowieje? bo jak narazie mam naturalny swój koloryt i tylko bardzo słabe zaczerwienienie.

Kochana , opisuj na bieżąco jakie wrażenia!!! Ja też poczytawszy o tym peelingu trochę zwątpiłam, no ale mam nadzieje,że to będzie coś pozytywnego dla mojej buźki!

pozdrawiam
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 11:30   #1414
aniaa 13579
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: peeling płynem Jessnera

dziękuje za odpowiedzi! pani dermatolog nie mówiła jakiego stężenia użyła ale rzeczywiście mogło być bardzo słabe... w srode miałam robiony peeling dziś jest poniedziałek a skóra jak narazie zeszła tylko z jednego policzka i to w dodatku mały kawałek a dziś kończy mi się wolne mam wrażenia ze reszta w ogóle się nie złuszczy. jestem trochę zawiedziona ze miałam taki delikatny ten peeling bo w miejscu gdzie skóra odeszła zmiany zabardzo nie ma...może jak cała odejdzie bedzie widoczny efekt...
skoro dziś jest piaty dzień to czy moge juz nakładać normalnie makijaż? niby się ciężko zmywa. no i co z tym słońcem wiem że przez 4 tygodnie nie mogę się opalać mam przez to rozumieć ze mam całkowicie słońca unikac ? czyli nie wychodzić z domu w słoneczne dni? musze używać kremów z filtrem jakim najlepiej?
aniaa 13579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 12:56   #1415
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: peeling płynem Jessnera

Z tego co wyczytałam na forum to po wszelkich takich zabiegach mocno złuszczających skórę powinno sie stosować filtry UV i to wysokie ok 40-50, nawet w niezbyt słoneczne dni !! Dziewczyny często polecały firmy AVENE, LPR czy BIODERMA.

pozdrawiam
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 15:16   #1416
aniaa 13579
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: peeling płynem Jessnera

ja juz nie wiem to zluszczanie moje było takie słabe ze mozna by je porównać do schodzącej skóry latem jak się za długo na słońcu leży... nadal mi całość nie zeszła ale już większa część. z przykrością muszę stwierdzić ze efektów nie ma. pozdrawiam
aniaa 13579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 15:19   #1417
aniaa 13579
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: peeling płynem Jessnera

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Z tego co wyczytałam na forum to po wszelkich takich zabiegach mocno złuszczających skórę powinno sie stosować filtry UV i to wysokie ok 40-50, nawet w niezbyt słoneczne dni !! Dziewczyny często polecały firmy AVENE, LPR czy BIODERMA.

pozdrawiam
dzieki za odpowiedz. Będę się musiała w coś tkiego zaopatrzyć.
aniaa 13579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 08:48   #1418
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: peeling płynem Jessnera

Cytat:
Napisane przez aniaa 13579 Pokaż wiadomość
z przykrością muszę stwierdzić ze efektów nie ma.
Tego też sie obawiam,ale może na jakiś znaczący efekt potrzeba kilku zabiegów

Poczytaj sobie może wątek o peelingu kwasem migdałowym, mnie bardzo kusi ale póki co poczekam na umówioną wizytę z peel. jessnera.

pozdro!!!
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 18:26   #1419
aniaa 13579
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: peeling płynem Jessnera

też tak myślę że napewno żeby uzyskać jakiś efekt trzeba wykonać więcej zabiegów ja miałam jeden a dermatolog powiedziała ze jeden mi wystarczy wiec nie wiem. w przyszłym tygodniu jestem umówiona na wizytę zobaczę co powie,ja nie wiem czy zdecyduje się na następny lato idzie a po tym nie wolno sie opalać... jak narazie do końca jeszcze mi sie nie złuszczyło wszystko ale już malutko zostało. Jeśli chodzi o efekt nie ma takiego jakiego oczekiwałam(chodzi o blizny i tradzik)ale jesli chodzi o całośc to skóra jest ładniejsza delikatna i ma ładniejszy koloryt.
aniaa 13579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 18:32   #1420
aniaa 13579
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: peeling płynem Jessnera

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Tego też sie obawiam,ale może na jakiś znaczący efekt potrzeba kilku zabiegów

Poczytaj sobie może wątek o peelingu kwasem migdałowym, mnie bardzo kusi ale póki co poczekam na umówioną wizytę z peel. jessnera.

pozdro!!!
mnie peeling kwasem migdałowym też kusił ale jessnera zaleciła mi dermatolog.
Nie zapomnij opisywać jak u ciebie przebiega złuszczanie na które jesteś umówiona
aniaa 13579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 21:32   #1421
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: peeling płynem Jessnera

Jasne - dam znać
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 10:39   #1422
MISIA28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: peeling płynem Jessnera

Hej wszystkim!! zabieg mialam robiony w poniedzialek, rzeczywiście na początku bardzo pieklo=sam zabieg, potem jakby skorupa brązowa a potem zluszczanie, dziś jest 4-ty dzień i skóra już zeszla-co prawda coś tam jeszcze odchodzi-generalnie jest gladka delikatna i zaczerwieniowa, ale pojawily się pryszcze ropne-co prawda nie rozumiem tego bo zabieg mial być silnie antybakteryjne i powinno je wypalić a tu nagle czopy ropne, które nie znikly.....mam wrażenie że zaskórniki trochę znikly-niby pory się zwężyly...co do nakladania pudru to jestem mocno zaniepokojona- nie wiem jak to zrobię
MISIA28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 15:36   #1423
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: peeling płynem Jessnera

Misia - może się pokaż tam gdzie miałaś robiony zabieg i niech ocenią czy w porządku sie goi.
Trochę mnie zaniepokoiłaś tymi ropnymi wykwitami, a wcześniej też je miałaś?
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 19:47   #1424
MISIA28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: peeling płynem Jessnera

hej, poszlam do lekarza z malymi zmianami skórnymi-a teraz takie ropne-aczkolwiek od tygodnia biorę tetrarysal i wlasnie przeczytalam na forum dermatologicznym że ludzie po1 tyg mają wysyp po tym antybiotyku!! także może za malą dawkę dostalam...ale jeszcze 2 zabiegi przede mną-zobaczę i napiszę
MISIA28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 13:18   #1425
aniaa 13579
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: peeling płynem Jessnera

mi też pojawiły sie pryszcze ropne zaraz po złuszczaniu, i tez brałam przez dwa tyg tetrarysal, ale nie mialam zadnego wysypu, tylko wiekszość mi po tym znikła. pozdrawiam
aniaa 13579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 19:45   #1426
MISIA28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: peeling płynem Jessnera

hej, powiedz mi!! kiedy ci znikly te ropne pryszcze, ja jestem 7 dzień po zabiegu i masakra - dziś się poplakalam , co to tatrarysaly to już biorę po jednej tabletce, ale pilnie mi napisz czy te ropne same ci zeszly-ja je zaraz po wyduszam ;(
MISIA28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 20:40   #1427
aniaa 13579
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: peeling płynem Jessnera

Cytat:
Napisane przez MISIA28 Pokaż wiadomość
hej, powiedz mi!! kiedy ci znikly te ropne pryszcze, ja jestem 7 dzień po zabiegu i masakra - dziś się poplakalam , co to tatrarysaly to już biorę po jednej tabletce, ale pilnie mi napisz czy te ropne same ci zeszly-ja je zaraz po wyduszam ;(
wydusznie tylko pogorszy sprawe. ja z nimi nie robiłam kompletnie nic poza tym ze smarowałam je jeszcze aknemycinem. znikły mi jakoś po 10 dniach. ale nie miałam ich dużo. ja na Twoim miejscu zgłosiłabym sie tam gdzie miałam robiony ten zabieg. pzdrawiam
aniaa 13579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 19:41   #1428
MISIA28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: peeling płynem Jessnera

Bylam wczoraj na drugim zabiegu... zabieg ma za zadanie wyciągać wszystko=bakterie na wierzc i zamknąć,zminimalizować aktywne gruczoly=gule aby jużloju nie wydzilelaly. Więcej zabiegów nie będzie bo zbliża się lato ale potem może bedzie mikrodermabrazja... Generalnie teraz mam z 10 ropnych stanów-pomogla trochę papka ichtoiolowa, która wyciągala wszystko na wierzch....
będę pisać co i jak ....
MISIA28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 17:31   #1429
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: peeling płynem Jessnera

W poniedziałek miałam mieć zrobiony peeling i zdać wam relację , niestety , jak na złość wyskoczyło mi jakieś uczulenie na twarzy i szyi, więc do zabiegu nie doszło
Zła jestem okropnie- umówiłam się już 1,5 m-ca temu, miałam urlop na czas "wylinki" , a tu nic z tego.
W wakacje za ostre słońce już będzie więc dopiero na jesień będę mogła się wybrać
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 13:51   #1430
MISIA28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: peeling płynem Jessnera

Nie martw się!! Ja już jestem tydzień po drugim zabiegu i mam to glęboko gdzieś!! Lekarz mówil, że na tym skończymy a ja mam ropne stany w dodatku wszyscy mówią że jest gorzej no i się wśieklam i poszlam do mojego drugiego lekarza i od dziśbiorę znow aknenormin - myślę że pewnie 4 miesiące - tylko nie można się opalać latem ale jak tak nie mam kasy na wakacje w tym roku. Powiem wam ze bralam aknenormin przez 4 miesiące a potym mialam spokój na ok 8miesięcy-Byl to najlepszy okres w moim życiu zero pryszczymycie glowy raz na tydzien, wyjścia z przyjaciólmi kąpiele i zero wstydu-czulam się jak królewna ateraz znów placzę-nie cjce wychodzić - świąd twarzy - nerwy, ryki a tak żyć można!! rzeczywiście plyn jessnera powoduje że twarz jest jak pupę nie mowlaka gladka bez zmarszczek ale tylko w tychmiejscach gdzie nie ma syfów. A nie można ciągle być na L4 bo co sobie w pracy pomyślą - 3 mam kciuki - ja wierzę w AKNE!!
MISIA28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:22   #1431
aniaa 13579
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: peeling płynem Jessnera

równiez uwazam ze nie ma czym sie martwic. dla mnie ten zabieg byl strata czasu i pieniedzy. fakt ze twarz jest bardziej elastyczna ale co z tego jak blizny sa bez zmian a mi chodzilo o ich pomniejszenie. pozdrawiam
aniaa 13579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 19:44   #1432
MISIA28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: peeling płynem Jessnera

wogóle to dermatolog skierowal mnie dodentysty i laryngologa. Dentysta kazal mi usunąć wszystkie cztery ósemki. Już Mi 2 usuneli, ponieważ istanialo poważne podejrzenie że nie docieram w te miejsce ze szczoteczkę i te zęby są siedliskiem bakterii i miala racja, zresztą Pani Stomatolog powiedziala ze wielokrotnie się ludzie po usunięciu zebów mają super cerę-problem znika. Także na razie szukam przyczyny bo po co się faszerować lekami to nie trądzik, tylko gronkowiec. Pani dr mówila ze wlasnie w zębach są gronkowce i paciorkowce. Jeszcze zostal MI laryngolog ale to dopiero za miesiac - ma mi przeswietlic calą glowę-zwlaszcza migdaly i jak co to wyciąc i pobrać wymaz rzecz jasna.Będę na bierząco pisać.pozdrawiam
MISIA28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 09:18   #1433
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: peeling płynem Jessnera

Misia i jak tam Twoje poszukiwania siedlisk bakterii? Bardzo ciekawa sprawa! Pisz więcej
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 12:31   #1434
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Zaskórniki :/

up up - co polecacie by usunąć zaskórniki? kwasy?
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 17:15   #1435
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Zaskórniki :/

up
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 14:24   #1436
darunia2112
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: gładka cera bez krostek i niedoskonałości

Ach i tu Was zaskocze dziewczeta...!! Niektore z Was twierdza ze, aby miec gładką i czystą cerę trzeba dużo inwestować w różnego rodzaju zabiegi...otuż nie nasza koleżanka ma problem z tłustą cerą a najlepszym środkiem tak naprawde od wszech czasów jest SZARE MYDEŁKO...wysusza ono doskonale skórę a po nałożeniu najzwyklejszego kremu np.Nivea, napewno osiągniesz wymarzony efekt..fakt faktem nie będziesz miała tak przecudownej cery jak te wszystkie gwiazdy czy inni ludzie bo to też sprawa genetyki ale inwestowanie w drogie kosmetyki też nie jest dobre- to wszystko jest przeciez sztuczne!! możesz również dopomóc sobie tabletkami odżywiającymi twoją skórę np . Skrzypo Vita , a przedewszystkim zdrowo sie odżywiaj- bo to także wpływa na stan naszych kochanych skórek polecam też dużo marcheweczek dla przyciemnienia skóry ... dobre są także naturalne maseczki ( sposób zrobienia ich znajdziesz na różnych stronach internetowych- choćby na gOOglach) - osobiście jestem tylko i wyłącznie za naturalną pielęgnacją skóry( zauważcie że kiedyś ludzie nie używali kosmetyków a jakie mieli gładkie buźki xD za przykład wezme Kleopatre kąpiącą sie w kozim mleku, dlatego mleko jest uważane obecnie za "eliksir młodości i urody") radze skorzystać z moich porad...uwierz mi naprawde skutkują-wiem to po sobie...
Pozdrawiam i Całuje
Daria
darunia2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 16:41   #1437
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: gładka cera...

Cytat:
Napisane przez ptysiek Pokaż wiadomość
Niestety tak juz jest, ja juz sie pogodzilam z moja "tlustoscia" i cieszy mnie fakt, ze moja cera bedzie sie o wiele wolniej starzec. Zreszta widze to po mojej mamie i babci, posiadaczkach tlustej skory, ktore prawie nie maja zmarszczek, chociaz swoja pierwsz mlodosc juz dawno przezyly.
Wlasnie duzo osob mowi ze ponoc tlusta cera sie wolniej starzeje i nie robia sie szybko zmarszczki. sama mam taka, tzn mieszana a wokol oczu mam wrazenie ze takie male sie robia... mam dopiero 15 lat, no ale cos takiego widze. a jak naciagam w tym miejscu skore to wyglada to jak takie mini rozstepy. kurcze, moze to jest normalne, al ja jestem strasznie przewrazliwiona na punkcie swojej cery. i teraz juz widze zmarszczki xd to mozliwe?
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 16:45   #1438
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: gładka cera...

Cytat:
Napisane przez Anett_ Pokaż wiadomość
Jesli mogę zasugerować W przypadku cery tłustej, unikamy peelingów enzymatycznych, jeśli nie występują ogniska zapalne mogące się rozprzestrzenić, zalecane są delikatne peelingi mikrogranulkowe.
Tez mi sie tak wydaje. Na moja mieszana cere peelingi enzymatyczne nie dzialaja. Sa za lagodne, pomimo tego, ze mam wrazliwa cere. Wole mechaniczne bo te granulki dobrze zetra mi to co nie potrzebne. Oczywiscie jak sa jakies przyszcze to nie ryzykowalabym.


Cytat:
Napisane przez darunia2112 Pokaż wiadomość
Ach i tu Was zaskocze dziewczeta...!! Niektore z Was twierdza ze, aby miec gładką i czystą cerę trzeba dużo inwestować w różnego rodzaju zabiegi...otuż nie nasza koleżanka ma problem z tłustą cerą a najlepszym środkiem tak naprawde od wszech czasów jest SZARE MYDEŁKO...wysusza ono doskonale skórę a po nałożeniu najzwyklejszego kremu np.Nivea, napewno osiągniesz wymarzony efekt..fakt faktem nie będziesz miała tak przecudownej cery jak te wszystkie gwiazdy czy inni ludzie bo to też sprawa genetyki ale inwestowanie w drogie kosmetyki też nie jest dobre- to wszystko jest przeciez sztuczne!! możesz również dopomóc sobie tabletkami odżywiającymi twoją skórę np . Skrzypo Vita , a przedewszystkim zdrowo sie odżywiaj- bo to także wpływa na stan naszych kochanych skórek polecam też dużo marcheweczek dla przyciemnienia skóry ... dobre są także naturalne maseczki ( sposób zrobienia ich znajdziesz na różnych stronach internetowych- choćby na gOOglach) - osobiście jestem tylko i wyłącznie za naturalną pielęgnacją skóry( zauważcie że kiedyś ludzie nie używali kosmetyków a jakie mieli gładkie buźki xD za przykład wezme Kleopatre kąpiącą sie w kozim mleku, dlatego mleko jest uważane obecnie za "eliksir młodości i urody") radze skorzystać z moich porad...uwierz mi naprawde skutkują-wiem to po sobie...
Pozdrawiam i Całuje
Daria
To rowniez prawda! od dwoc miesiecy do mycia twarzy nie uzywam nic tlyko szarego mydla i juz zapomnialam jak wyglada wysyp pryszczy. Mam tylko pojedynczcze czasami, ale to normalne przy tego typu cerze. U mnie wystarczy ze choc raz umyje jakims zelem a nie szarym mydlem i na drogi dzien jakies krosty.
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 17:04   #1439
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: gładka cera...

ejaj A mozesz powiedziec jakiego szarego mydła używasz, jakiej firmy.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 17:19   #1440
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: gładka cera...

http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=2883

o tego. bialego jelenia, ale mysle ze to bez roznicy. tam na dole sa jeszcze opinie ;]
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-25 13:23:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.