Wrażliwość sutków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-08, 16:39   #1
Deni1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2

Wrażliwość sutków


Witajcie : )

Od razu przejdę do sedna. Założyłam ten temat z powodu wrażliwości moich sutków, a raczej jego braku. Jestem z moim TŻ od roku ( z hakiem ) Bardzo lubi "bawić" się moimi piersiami. Oczywiście robi to tak jak należy, tzn poprowadziłam go co mi nie odpowiada, sprawia ból itp. Widać, że się stara i zależy mu na mojej przyjemności. Mój problem polega na tym, że gdy dotyka, liże, ssie moje sutki, kompletnie nic nie czuje, prócz zimnego chłodu, które powodowane jest zasysaniem powietrza. Mam nadzieje, że rozumiecie : D Natomiast lubię, gdy "ugniata" moje piersi, lecz sutki są nie wrażliwe na jakiekolwiek pieszczoty. Rozmawiał ze mną o tym. Pytał, czy coś robi źle, czy coś w tym stylu. Zapewniałam go, że nie. W końcu zrozumiał, że tak po prostu mam i pogodził się z tym. Lecz widze, że jest mu przykro, że nie może dostarczyć mi przyjemności w ten sposób i dlatego chciałam poradzić się was. Być może któraś z was szanownych forumowiczek też ma/miała tak jak ja i poradziłyście sobie jakoś z tym. Tzn, może macie jakies "tricki" lub porady co może "poprawić" wrażliwość sutków.

Przepraszam, że napisane tak chaotycznie, ale nigdy nie byłam dobra w pisaniu tego typu rzeczy : P

Pozdrawiam !
Deni1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 17:40   #2
marlen1366
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 845
Dot.: Wrażliwość sutków

Mam dokładanie tak samo jak Ty, zero wrażliwości na pieszczoty, zwłaszcza te wykonywane językiem. Bardziej zdecydowane ugniatanie już lepiej na mnie działa. Mój eks też starał się produkować ale na nic jego wysiłki. Po prostu tak mam, ja się z tym pogodziłam. Na szczęści inne części ciała mam bardzo wrażliwe
marlen1366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 18:12   #3
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wrażliwość sutków

Powiedz mu zeby używał trochę bardziej zębów a nie tylko języka
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 20:49   #4
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Wrażliwość sutków

nie rozumiem problemu, po prostu Twoje sutki są niewrazliwe na pieszczoty i tyle. Moje też nie reagują, a sztywnieją tylko pod wpływem zimna. Zaakceptowałam to, a partnerom od razu oznajmiam, żeby się nie trudzili nad pieszczotami tego rejonu, bo najzwyczajniej w świecie nie sprawia mi to żadnej przyjemności, raczej nudzi. Poza zdziwieniem nikt nie miał z tym nigdy problemu.
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:46   #5
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Wrażliwość sutków

A próbowaliście mocniejszych pieszczot, tzn. właśnie zęby, jakby "podszczypywanie"?

Też kiedyś miałam niewrażliwe sutki, w ogóle nie lubiłam jak facet dotykał moich piersi, ale z czasem się to zmieniło. Na mnie lizanie czy sam dotyk nie działa, tak jak Ty lubię "ugniatanie" piersi, a na sutkach - lekkie podgryzanie lub mocne i zdecydowane pieszczoty palcami. Spróbuj podotykać się sama na różne sposoby - może znajdziesz coś, co Ci się spodoba.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 00:10   #6
Deni1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wrażliwość sutków

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi : ) Gdyby ktoś jeszcze chciał coś dopisać, lub podzielić się swoimi doświadczeniami, byłabym bardzo wdzięczna.

v-x-n - niestety kiedy troszkę mocniej ścisne moje sutki od razu czuje ból i dyskomfort : (
Deni1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 08:22   #7
Pani_Migotka
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Migotka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 357
GG do Pani_Migotka
Dot.: Wrażliwość sutków

Ja mam za to całkiem inaczej, moje sutki są bardzo wrażliwe. Lubię gdy mój TŻ je całuje i łechta językiem. Sprawia mi to wiele przyjemności. Czytałam jednak, że mały % kobiet tak ma i nie ma czym się martwić, to całkiem normalne, że Twoje tak reagują
Pani_Migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 08:27   #8
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wrażliwość sutków

Moje są dość wrażliwe, więc jeśli ugryzie czy podrapie mnie po nich, to naprawdę boli
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 12:25   #9
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Wrażliwość sutków

Cytat:
Napisane przez Deni1992 Pokaż wiadomość
. Lecz widze, że jest mu przykro, że nie może dostarczyć mi przyjemności w ten sposób
?!


nie ma zadnych tricków na poprawę wrażliwości ciała. Twój organizm nie lubi takich pieszczot i już. nie ma się co dąsać z tego powodu, ani oszukiwać że jest inaczej. znajdźcie inne sposoby i innym częściom ciała poświęćcie szczególną uwagę
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 15:15   #10
ahoooj
Raczkowanie
 
Avatar ahoooj
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 326
Dot.: Wrażliwość sutków

Ja mam bardzo podobny problem, ogólnie jeśli chodzi o pieszczoty to jestem taka trochę "gruboskórna" i żadne delikatne mizianie na mnie nie działa. Ale znalazłam na to idealne rozwiązanie: zamiast języka zęby, zamiast delikatnego masażu drapanie itp. Widocznie tak masz, trudno, trzeba się z tym pogodzić, a uwierz mi, jak Cię chłopak ugryzie w odpowiednim momencie w sutek to może ostro spotęgować doznania
ahoooj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 11:30   #11
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Wrażliwość sutków

Każda kobieta ma inne preferencje co do pieszczot i nie ma w tym żadnych nieprawidłowości Ja z kolei mam bardzo wrażliwe sutki,uwielbiam jak TŻ je ssie i liże ale już podgryzanie jest dla mnie za mocne.
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 13:06   #12
dagmarakuban
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 21
Dot.: Wrażliwość sutków

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Każda kobieta ma inne preferencje co do pieszczot i nie ma w tym żadnych nieprawidłowości
Dokładnie ja mam strasznie wrażliwe sutki i w sumie każde pieszczenie kończy się nieprzyjemnym doznaniem. Nie lubię tego a w sumie wręcz zabraniam mojemu facetowi.
dagmarakuban jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 15:22   #13
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: Wrażliwość sutków

Zasadniczo wiele kobiet dzieli się na te, które lubię mocno i te które raczej wolą delikatnie. Mi nie sprawia żadnej przyjemności ugniatanie (gdy facet pierwszy raz bawił się moimi piersiami w ten sposób na następny dzień pokazałam mu cały biust w sińcach - a nie czułam tego, choć powinno było boleć jak cholera), użycie języka było mocno przyjemne, a dopiero rozkręcił mnie przygryzaniem. Oczywiście tak, żeby niczego nie odgryźć. Zasugeruj mu, że wolisz mocniej. Czasami przyjemność sprawia bawienie się JEDYNIE brodawką sutkową, polecam spróbować.
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 13:12   #14
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: Wrażliwość sutków

rada przedmowczyni bardzo dobra...
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 22:48   #15
Agutka0990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 16
Dot.: Wrażliwość sutków

Cytat:
Napisane przez Pani_Migotka Pokaż wiadomość
Ja mam za to całkiem inaczej, moje sutki są bardzo wrażliwe. Lubię gdy mój TŻ je całuje i łechta językiem. Sprawia mi to wiele przyjemności. Czytałam jednak, że mały % kobiet tak ma i nie ma czym się martwić, to całkiem normalne, że Twoje tak reagują
Ulubiona pieszczota,odlot
Agutka0990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 10:37   #16
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wrażliwość sutków

Ja lubię lekkie bicie, drapanie, ugniatanie. Albo pieszczoty czlonkiem
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 16:04   #17
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 515
Dot.: Wrażliwość sutków

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
A próbowaliście mocniejszych pieszczot, tzn. właśnie zęby, jakby "podszczypywanie"?

Też kiedyś miałam niewrażliwe sutki, w ogóle nie lubiłam jak facet dotykał moich piersi, ale z czasem się to zmieniło. Na mnie lizanie czy sam dotyk nie działa, tak jak Ty lubię "ugniatanie" piersi, a na sutkach - lekkie podgryzanie lub mocne i zdecydowane pieszczoty palcami. Spróbuj podotykać się sama na różne sposoby - może znajdziesz coś, co Ci się spodoba.
A ja mam tak, że z pogrubionym mnie boli i czuję dyskomfort. Ogólnie pieszczoty piersi mnie nudzą strasznie, a mój TŻ ma na tym punkcie totalnego świra więc się nie dogadamy a on zawsze będzie je pieścił a ja takie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Albo pieszczoty czlonkiem
Właśnie, pieszczoty członkiem to co innego, chyba dlatego że sam jego widok mnie podnieca
__________________
I znowu..
Trzymać kciuki, chudnę!

Dostać bana za brutalną prawdę, to jak dostać w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzkości
MalaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 16:17   #18
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Odp: Wrażliwość sutków

Ja lubię z kolei jak łapie za całe piersi a palec wskazujący i kciuk chwytają za sutek a drugą ręką ściska a sutek ssie a im bardziej się podniecam to gryzie czasem aż boli przez dwa dni jednak często w ten sposób dochodzę
Fajnie jest gdy uprawiamy seks przy tym lub po prostu dotyka nawet przez ubrania penisem do łechtaczki
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 16:50   #19
Diva_Army
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6
Dot.: Wrażliwość sutków

Ja mam bardzo wrażliwe sutki, lubię gdy facet mnie tam dotyka, najpierw lekko a gdy już się bardziej podniece to mocniej. Czasem nawet bolą później.
Jednak ssanie i lizanie aż tak nie działa na mnie.

Również przy seksie pieszczenie sutkow jest bardzo pomocne i fajne.
Diva_Army jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 07:24   #20
Margolciia
Raczkowanie
 
Avatar Margolciia
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 164
Dot.: Wrażliwość sutków

Cytat:
Napisane przez Diva_Army Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo wrażliwe sutki, lubię gdy facet mnie tam dotyka, najpierw lekko a gdy już się bardziej podniece to mocniej.(...)
Ja mam tak samo. Uwielbiam wszystko co mój TZ z nimi robi, ssanie, gryzienie, calowanie, lizanie. A jak na to patrzę to juz w ogóle odplywam



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Margolciia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 16:50   #21
creativewom
Przyczajenie
 
Avatar creativewom
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: Wrażliwość sutków

Ja natomiast uwielbiam lizanie, wszelakiego rodzaju pieszczoty piersi i sutków.. Czasem jednak nie jest to przyjemne- w poszczególnych fazach cyklu, albo gdy jestem niesamowicie zmęczona i nie mam siły ani ochoty na nic poza leżeniem w wannie i snem..
creativewom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 17:00   #22
izabelabeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Wrażliwość sutków

Też tak mam...
Podbijam!

Cytat:
Napisane przez Deni1992 Pokaż wiadomość
Witajcie : )

Tzn, może macie jakies "tricki" lub porady co może "poprawić" wrażliwość sutków.
izabelabeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 09:00   #23
lulek_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 18
Dot.: Wrażliwość sutków

A co zrobić jak partnerka ma zbyt wrażliwe piersi. O ile samo gładzenie przez chwile jest ok, to na dłuższą metę nie wykonalne. Lekkie lizanie, przez chwile, masowanie i łapanie za sutki - dosłownie na kilka sekund, mizianie ustami troszkę dłużej. Po chwili jest to dla niej ból i nie mogę się nacieszyć Może są jakieś żele co by zmniejszały odczucia ? Oczywiście będzie się wzbraniać bo ma awersje do wszelakich kremów czy płynów, bo jest strasznie podatna na uczulenia czy podrażnienia.
lulek_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 08:49   #24
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wrażliwość sutków

Nie macaj samych sutków, tylko całe piersi. Albo pieść, ale krótko, po co miętosić je godzinami?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-30 09:49:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.