Fryzjer - Częstochowa - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-16, 21:38   #451
jogobella1730
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Witam ponownie po długiej przerwie :P kolejny raz chciałabym polecić pana Patryka z dawnej Galerii Koloru i Fryzur, Beaty Dysiewicz. Tak naprawdę chodziłam po całej Częstochowie aby ktoś mi zrobił efekt Ombre hair (jasne końce ) tak aby był efekt cieniowanego koloru, ale nikt za bardzo nie wiedział o co chodzi :P:P:P ale mówię ... zaryzykuje i znowu okazało się że zrobił to tak jak chciałam ... Jestem mega zadowolona. A tak nawiasem jak będziecie chciały, zobaczcie nowy salon Beaty Dysiewicz na ul. Śląskiej bo mnie osobiście szczena opadła teraz nazywa się hmm nie wiem czy dobrze pisze: Hair Atelier and Academy ... czy jakoś tak. Pozdrawiam
jogobella1730 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 08:18   #452
panna_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Witam, szukam dobrego fryzjera/fryzjerki w
Częstochowie lub okolicach, ktory wyslucha, doradzi, j nie bedzie tworzyl wlasnej wizji, pomoże mi dobrać rodzaj fryzury. Chcę coś zmienić, a z moimi włosami (siano :/) trudno cokolwiek sensownego zrobić...Po ostatniej wizycie w salonie wygladalam koszmarnie, zreszta po poprzednich tez...mój smutny wniosek po ostatniej wizycie w salonie jest taki, że czy zapłacę więcej, czy mniej, czy pójdę do poleconego,
czy nie, tak czy owak nie będę zadowolona...Teraz sytuacja wygląda tak, że nie mam najmniejszej ochoty iść do salonu (chociaz gorzej to juz bydz nie moze ) Szukam fryzjerki/fryzjera ktora przyjmuje w domu. Proszę o jakieś namiary ( PW ) na dobrego,sprawdzonego,tani ego fryzjera/fryzjerke.
Z góry dzięki na odpowiedz
panna_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 18:07   #453
bozon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez jogobella1730 Pokaż wiadomość
Witam ponownie po długiej przerwie :P kolejny raz chciałabym polecić pana Patryka z dawnej Galerii Koloru i Fryzur, Beaty Dysiewicz. Tak naprawdę chodziłam po całej Częstochowie aby ktoś mi zrobił efekt Ombre hair (jasne końce ) tak aby był efekt cieniowanego koloru, ale nikt za bardzo nie wiedział o co chodzi :P:P:P ale mówię ... zaryzykuje i znowu okazało się że zrobił to tak jak chciałam ... Jestem mega zadowolona. A tak nawiasem jak będziecie chciały, zobaczcie nowy salon Beaty Dysiewicz na ul. Śląskiej bo mnie osobiście szczena opadła teraz nazywa się hmm nie wiem czy dobrze pisze: Hair Atelier and Academy ... czy jakoś tak. Pozdrawiam

Hej Mam pytanie o samą Beatę Dysiewicz - czy warto do niej samej udać się na farbowanie...? Ostatnio byłam u Niej, by zapytać o wolny termin i naprawdę - wbrew temu co czytałam na necie - była...mega miła...., czasem coś tam walneła, lecz rozmawiało się z Nią naprawdę sensownie ...Proszę o jakieś opinie...help
bozon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 20:59   #454
jogobella1730
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez bozon Pokaż wiadomość
Hej Mam pytanie o samą Beatę Dysiewicz - czy warto do niej samej udać się na farbowanie...? Ostatnio byłam u Niej, by zapytać o wolny termin i naprawdę - wbrew temu co czytałam na necie - była...mega miła...., czasem coś tam walneła, lecz rozmawiało się z Nią naprawdę sensownie ...Proszę o jakieś opinie...help

Szczerze powiedziawszy osobiście się przy mnie nie zajmowała, ale słyszałam i widziałam jak obchodzi się z klientami... dla mnie jest to trochę nie w porządku ... czasami potrafi być miła ale to chyba zależy od humoru
jogobella1730 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 11:14   #455
kasiaa87
Raczkowanie
 
Avatar kasiaa87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 170
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Dziewczyny, a któraś z Was jeszcze robiła sobie ombre hair? mnie się marzą ale całkowicie nie wiem do kogo pójść żeby nie zepsuł efektu i włosów, jak myślicie kto byłby najodpowiedniejszy?? proszę o podpowiedź
kasiaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 10:10   #456
meg3245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez 1abc Pokaż wiadomość
Tomek już się znalazł ma salon przy ulicy Łódzkiej 4, w tym samym budynku, gdzie jest przedszkole Olka Klepacza.
dziewczyny jakiś nr telefonu do tego pana to się wybiorę bo maja pani Asia z Focha miała operacje na kolano i jest wyautowana na 3 miesiące a 17 września mam wesele i muszę się podciąć i uczesać ale nie jak stara ciotka jak to robią gdzie indziej
meg3245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 16:08   #457
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

W lipcu byłam w Kameleonie; było bardzo sympatycznie chociaż dziwnie się czułam, kiedy najpierw zajmowały się mną dwie czy trzy młode praktykantki (prostowanie włosów) a później szefowa (obcinanie). Co prawda w tych wyprostowanych włosach było mi zupełnie nie do twarzy, ale kiedy wróciłam do domu i zrobiłam po swojemu to okazało się, że jestem obcięta dokładnie tak jak chciałam

Mam strasznie zniszczone włosy i nawet dostałam propozycję żeby przyjść na darmową kurację (jakaś maska chyba to miała być), jednak akurat musiałam wyjechać z Częstochowy i nie było mi dane skorzystać.

W każdym razie obsługa bardzo miła, pani Kasia spokojnie wysłuchała co chcę mieć na głowie, było super i niedrogo: mycie, prostowanie, obcięcie i ułożenie włosów to 45 zł.

Polecam Kameleona
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 10:39   #458
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Dziewczyny byłam ostatnio u Stawskich na strzyżeniu (oferta z Groupona). Wyszłam bardzo zadowolona, miłe i profesjonalne podejście do klienta, fryzura bardzo mi się podoba, ładnie się układa, generalnie wielki pozytyw. Koleżanka o której pisałam kilka postów wyżej też już wykorzystała swój kupon i w jej fryzurze jestem totalnie zakochana (ma kręcone ciemne włosy i w tej chwili są świetnie obcięte). Obie byłyśmy u Anny Sucheckiej. Polecam.
PS. Czy któraś była w Beauty Cocktail?
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 11:53   #459
kika775
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

ja byłam ostatnio w effect studio bardzo fajnie mnie obciela i w ogole profesjonalna obsluga byłam z grupona, tylko dzis jak umylam wlosy to mi farba zaczela sie zmywac wiec nie wiem czy ona mnie szamponetka farbowala czy co;/ale ogolnie zadowolona jestem
kika775 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 17:15   #460
kaalinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Hej
A macie kogoś sprawdzonego w czesaniu do ślubu?? Jestem posiadaczką długich kręconych włosów i wiem że nie każdy fryzjer potrafi coś fajnego z nimi zrobić..może doradzicie kogoś??

A co do studia effect: właściciel nachalny i przesadnie miły dla klientów, lubię miłych ludzi ale to było wręcz nienaturalne! Szczególnie jak zapytałam się o ściąganie koloru, przez pół godziny nie chciał wypuścić nas z salonu. Za to pracowników tak jakby nie lubił. Klimat średnio przyjemny. Chłopak tam pracujący obcinał mojego narzeczonego i zarazem rozmawiał przez tel, poza tym zupełnie nie potrafił mu w niczym doradzić!

Edytowane przez kaalinaa
Czas edycji: 2011-08-28 o 17:27
kaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 18:52   #461
TroolleyLaady
Przyczajenie
 
Avatar TroolleyLaady
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Ja mam do zaoferowania zakładanie warkoczyków i dreadlocków syntetycznych. po niskiej cenie.
TroolleyLaady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 10:57   #462
kaalinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez TroolleyLaady Pokaż wiadomość
Ja mam do zaoferowania zakładanie warkoczyków i dreadlocków syntetycznych. po niskiej cenie.
hehe noo moi mieliby ciekawe miny jakbym wyparadowała w białej sukni z dredami zawsze mi się podobały ale nigdy nie miałam odwagi ich zrobić
kaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 22:18   #463
bozon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Witam wszystkich
Byłam u Beaty Dysiewicz w Jej nowym salonie na Śląskiej... Faktycznie...

szczena opada...!!!

Naprawdę robi piorunujące wrażenie Jeszcze takiego nie widzialam Siedzialam na fotelu i az glupio w pewnym momencie zrobiło mi sie, bo tak przyglądalam się wszystkiemu (kilka ispiracji dla siebie znalazlam)

Co do samej Beaty - byla naprawde miła Mega profesjonalna, konkretna i kurka...ona naprawdę wie co robi...Nie kumam wciąż tych dziwnych opinii na jej temat...Pierwszy raz mialam z nią więcej do czynienia (pomijam moment zapsiu na wizytę) i jestem pozytywnie zaskoczona. Klientek ma ...ho ho ho! Nie slyszłam ani razu, by dla kogos była opryskliwa itp. Usmiechnięta, z każdym rozmawiala, doradzała...Kurde, może fakt iż jest kobietą zdecydowaną, mocną, świadomą fachu w reku, przebojową irytuje innych? Sama nie wiem, ja z kolei lubie takich ludzi. Dla swoich pracownikow też była przyjemna, a to że zwróci czasem mlodemu uczacemu sie czlowiekowi uwagę nie świadczy, iż pomiata nim...

Co do samego dzialania na mej glowie ...Efekt świetny Lepszy niż po B&K, choc po wizytach u nich też byłam bardzo zadowolona Dysiewicz ma inne sposoby farbowania - podobalo mi sie u niej i na pewno tam wroce

Pozdrawiam
bozon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 15:42   #464
OlkaWlkp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez kaalinaa Pokaż wiadomość
Hej
A macie kogoś sprawdzonego w czesaniu do ślubu?? Jestem posiadaczką długich kręconych włosów i wiem że nie każdy fryzjer potrafi coś fajnego z nimi zrobić..może doradzicie kogoś??
Co prawda do Częstochowy mam kawał drogi, ale mieszka tam cześć rodziny i w zeszłym miesiącu byłam w Częstochowie na ślubie kuzynki. Wiadomo, jak ślub to wizyta u fryzjera konieczna, a że do Częstochowy pojechałam trzy dni wcześniej (aby nie ściągać gromów na moja głowę, nie "siedziałam na głowie Pannie Młodej" tylko byłam u drugiej kuzynki) więc oczywistym jest chyba, że fryz musiałam zrobić w Częstochowie... Kuzynka poleciła mi salon Creativ przy Tesco na Drogowców czy Drogowej (jakoś taka nazwa ulicy), w każdym razie na 100% poprawna jest nazwa salonu i lokalizacja przy Tesco (jak zadzwonię go Marty to spytam się dokładnie o nazwę ulicy i ewentualnie poprawie wpis). Jeszcze mogę podać nr telefonu, bo ten akurat wpisałam do komórki i jeszcze go nie wykasowałam 34-3240257. Ale wracając do tematu, korzystając z rady kuzynki skorzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Tez mam w miarę długie włosy. Więc troszkę zabawy ze mną było. Co do cen to się nie wypowiem, bo mogę podać kwotę ogólną, ale to była i zabawa u fryzjera i u kosmetyczki łącznie z tipsami. Łącznie wszystkiego wyszło prawie 250zł. Ale efekt piorunujący. Zresztą do niniejszego salonu chodzi prawie cały mój "częstochowski odłam" rodziny i każda ich polecała. Kuzynka też się u nich czesała, podobnie jak obydwoje młodzi korzystali z ich usług przed ślubem. Jedynie co nie nie powiem jak ma na imię ta fryzjerka, która mnie czesała, bo zapomniałam. Pamiętam, że "młodą" czesała Agnieszka i jest to podobno specjalistka od fryzur ślubnych, choć ja u niej nie byłam i naprawdę byłam zadowolona. Ta moja miała chyba na imię Kasia (może inaczej jedna to była Kasia, a druga Paulina-tylko nie wiem już która to fryzjerka, a która kosmetyczka, dlatego napisałam powyżej, że zapomniałam...)
OlkaWlkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 21:08   #465
TroolleyLaady
Przyczajenie
 
Avatar TroolleyLaady
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez kaalinaa Pokaż wiadomość
hehe noo moi mieliby ciekawe miny jakbym wyparadowała w białej sukni z dredami zawsze mi się podobały ale nigdy nie miałam odwagi ich zrobić
to byłaby bardzo oryginalna fryzura :d
TroolleyLaady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 18:27   #466
kasiaa87
Raczkowanie
 
Avatar kasiaa87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 170
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

hej dziewczyny, skorzystałam z niedawno zakupionego grupona, odwiedziłam salon stawskich w Częstochowie, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, moje kręcone włosy zostały bardzo ładnie obcięte, p. Kamila wszystko doradziła, poradziła ale nic nie robiła bez mojego przyzwolenia następny raz pójde może jeszcze na kolor . Pozdrawiam
kasiaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 20:49   #467
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez kasiaa87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, skorzystałam z niedawno zakupionego grupona, odwiedziłam salon stawskich w Częstochowie, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, moje kręcone włosy zostały bardzo ładnie obcięte, p. Kamila wszystko doradziła, poradziła ale nic nie robiła bez mojego przyzwolenia następny raz pójde może jeszcze na kolor . Pozdrawiam
Mogłabyś napisać coś więcej o cięciu? Mam kręcone włosy i poszukuję fryzjera.
W jaki sposób cięła, czym, jak suszyła, na suchych cięła czy na mokrych?
Ile razy miałaś myte przed cięciem, czy była odżywka, czego używała do stylizacji?
Chyba tyle
Przepraszam, że tyle pytań.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 21:56   #468
kasiaa87
Raczkowanie
 
Avatar kasiaa87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 170
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać coś więcej o cięciu? Mam kręcone włosy i poszukuję fryzjera.
W jaki sposób cięła, czym, jak suszyła, na suchych cięła czy na mokrych?
Ile razy miałaś myte przed cięciem, czy była odżywka, czego używała do stylizacji?
Chyba tyle
Przepraszam, że tyle pytań.
hm... generalnie dostosowała kształt fryzury do mojego kształtu twarzy z czym się spotkałam pierwszy raz, grupon obejmował mycie, potem była odżywka i sauna specjalna do włosów suchych, a potem strzyżenie już na mokrych, (wyciśniętych), z długości nie skracała bo nie chciałam, ale pocieniowała, że teraz są dużo lżejsze, podzieliła głowę na równe części i te części cieniowała, potem z tyłu głowy zwijała kosmyki włosów w spiralę i tak nacinała dziwnie, a do tego zaproponowała prostą krótką grzywkę bo mam wysokie czoło, całość wygląda lekko i ładnie do twarzy zobaczymy jak z dalszym układaniem będzie gdyby nie grupon to nie wiem czy bym poszła mają wysokie ceny... :/. Ps. stylizacja nie wiem czym bo nie znam tych profesjonalnych kosmetyków
kasiaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 22:20   #469
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Rozumiem o co chodzi z tym nacinaniem. Kiedyś też tak miałam.
Zastanowię się w takim razie, skoro tak pozytywnie oceniasz ten salon
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-04, 13:21   #470
malenka1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: święte miasto i nietylko:)
Wiadomości: 90
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Czy ktoś był w nowym salonie Tomka na ul. łódzkiej? Jeżeli tak to proszę o opinię, jakiś nr tel no i oczywiście jakieś info o tym jak kształtują się ceny
malenka1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 14:00   #471
87Andzia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez lenka300 Pokaż wiadomość
Może któraś z was poleci mi dobrego fryzjera w Częstochowie? Ktoś zareklamował mi zakład Mosiołka. Chcę żeby mi fajnie postrzępili, tzn. porobili zęby na krótkich włosach.
Ostatnio bylam w effect studio na ul Koscielnej. Znalazlam oferte na gruponie! Bylam tam pierwszy i ostatni raz pracownicy poganiani przez szefa ktory jest totalnym kretynem chce zwalic jak najwiecej osob ktore nigdy nie wyjda z salonu zadowolone. Obcinala mnie Pani sylwia mam zeby na calej dlugosci wlosow i na grzywce wycieta wielka dziure, farbe nakladala mi pani ruda krutko obcieta z tego co zrozumialam jest to zona szefa na przedzialku mialam jedna wilka plame. Szew proponowal mi strzyzenie wykonane przez pana bartka hmmm genewski stylista powiedzial. Taki z niego stylista genewski jak ze mnierobotnik budowlany. Zenada zero profesjonalizmu, okropna atmosfera! Jak tam sie macie zamiar wybrac to przemyslcie bardzo dobrze ta decyzje bo jestem przkonana ze bedziecie zalowac!
87Andzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 12:45   #472
kaalinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez malenka1717 Pokaż wiadomość
Czy ktoś był w nowym salonie Tomka na ul. łódzkiej? Jeżeli tak to proszę o opinię, jakiś nr tel no i oczywiście jakieś info o tym jak kształtują się ceny

Hej
Jestem zapisana do niego na czesanie w sobotę więc będę mogła powiedzieć więcej na ten temat. Póki co mogę powiedzieć że salon bardzo przyjemnie urządzony a ceny całkiem przystępne.
Czesze się na swój ślub, oczywiście nie powiedziałam że to ślubna fryzura i niby mam zapłacić 40zł-zobaczymny czy się z tego wywiąża
kaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 16:09   #473
malenka1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: święte miasto i nietylko:)
Wiadomości: 90
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez kaalinaa Pokaż wiadomość
Hej
Jestem zapisana do niego na czesanie w sobotę więc będę mogła powiedzieć więcej na ten temat. Póki co mogę powiedzieć że salon bardzo przyjemnie urządzony a ceny całkiem przystępne.
Czesze się na swój ślub, oczywiście nie powiedziałam że to ślubna fryzura i niby mam zapłacić 40zł-zobaczymny czy się z tego wywiąża
To bardzo tanio, normalnie jestem w szoku Hmm a mówiłaś mu mniej więcej co chcesz żeby zrobił Ci z włosów? Mam prośbę napisz potem jakie są Twoje wrażenia ok? Chciałabym pójść do niego na ścięcie włosów ale najpierw chciałabym poznać opinię kogoś kto już u niego był.
malenka1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 10:48   #474
OlkaWlkp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez OlkaWlkp Pokaż wiadomość
Co prawda do Częstochowy mam kawał drogi, ale mieszka tam cześć rodziny i w zeszłym miesiącu byłam w Częstochowie na ślubie kuzynki. Wiadomo, jak ślub to wizyta u fryzjera konieczna,
Co prawda od ślubu minęło już troszkę czasu, ale byłam również troszkę zabiegana, więc wpis z opinią na temat salonu przedstawionego w wątku dołączam dzisiaj. Aby nie rozpisywać się co i jak. Podsumuję wszytko jednym zdaniem. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z wykonanej usługi. fryzjerka wiedziała co robi, wszystko zrobiła idealnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Fryzura nie rozpadła sie po 15 minutach na wietrze. Wiec, ja byłam naprawdę zadowolona
OlkaWlkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 14:07   #475
Bionda1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cześć Laski słuchajcie, gdzie najlepiej zrobić Headlines w Częstochowie?, Trendy odpadają, bo sa za drogie, jakaś normalna cena i dobry fryzjer. Dzięki.
Bionda1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 15:11   #476
kaalinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Hej dziewczyny zgodnie z obietnicą opisuje swoje wrażenia z Salonu Tomka na Łódzkiej.
W ostatnia sobotę czesałam się u nich na swój ślub o czym nie poinformowałam zapisując się. Mówiłam tylko o fryzurze którą chciałabym aby mi zrobili. Dlatego cena która powiedział Tomek to 40zł. Byłam tam więc widzieli moje kręcone i długie włosy, a chciałam żeby je troszkę bardziej ujarzmili, tzn równomiernie zakręcili i luźno zaczesali na jeden bok. Genaralnie prostrzej fryzury chyba nie ma!!
Czesał mnie pracownik Tomka, o czym wcześniej wiedziałam i nie miałam zastrzeżeń. To jaką zrobił mi fryzurę jak to moja ciocia nazwała woła o pomstę do nieba. Zrobił mi kwadratową głowę!! Kręcił włosy na prostownicę choć mówiłam że chce mieć je zakręcone od czubka głowy co oczywiście prostownicą jest nierealne, i do tego ta kwadratowa głowa! Oczywiście włosy były bardziej rozprostowane niż zakręcone- masakra! W efekcie u kosmetyczki po prostu zmoczyłam głowę i uczesałam się sama, co według wszystkich którzy widzieli mnie po wizycie u fryzjera było bardzo dobrym pomysłem! Do tego na fotelu wygadałam się że jest to mój ślub i ..wiecie co?...cena skoczyła do 70zł....!! Nie miałam już czasu na wyjasnianie, negocjowanie itd po prostu zapłaciłam i wyszłam niezadowolona z uczesania i kosztów.
Reasumując czesanie w moim przypadku facetowi ewidentnie nie poszło!! Jednak jeżeli chodzi o porady dotyczące pielęgnacji włosów to stawiam mu plusa. Fachowo-tak myślę, do tego podszedł, dał mi kilka praktycznych porad i widać że w tym temacie jest obeznany.
Powtarzam jeszcze raz że czesał mnie nie Tomek, który chyba jest właścicielem salonu, a jego pracownik/kolega/współwłaściciel.
To tyle w temacie
kaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 17:35   #477
anow
Przyczajenie
 
Avatar anow
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Hej. Znacie jakiegoś taniego fryzjera? Muszę ufarbować włosy, a nie mam teraz kasy na drogich fryzjerów....
Proszę pomóżcie
__________________
=> Jak pokochać własne życie <=
anow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 10:50   #478
kasiaa87
Raczkowanie
 
Avatar kasiaa87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 170
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

anow mam ten sam problem, chciałabym na zimę zrobić cieplejszy kolor a nie prawie czarny jak mam teraz, kiedy byłam u Stawskich taka przyjemność koło 200zł! więc chodzę z tym co mam
kasiaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 21:31   #479
anow
Przyczajenie
 
Avatar anow
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 26
Unhappy Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez kasiaa87 Pokaż wiadomość
anow mam ten sam problem, chciałabym na zimę zrobić cieplejszy kolor a nie prawie czarny jak mam teraz, kiedy byłam u Stawskich taka przyjemność koło 200zł! więc chodzę z tym co mam
ehhh no ale te odrosty jakoś muszę zafarbować, bo już duuże są..... nie chce farbować sama, bo kiedyś jak próbowałam sama to zazwyczaj mi brzydki kolor wychodził
Wolałabym u fryzjera, no tylko potrzebuję takiego co niedrogo bierze za farbowanie
Zna ktoś takiego?
__________________
=> Jak pokochać własne życie <=

Edytowane przez anow
Czas edycji: 2011-10-15 o 21:33
anow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 15:05   #480
malenka1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: święte miasto i nietylko:)
Wiadomości: 90
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez kaalinaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny zgodnie z obietnicą opisuje swoje wrażenia z Salonu Tomka na Łódzkiej.
W ostatnia sobotę czesałam się u nich na swój ślub o czym nie poinformowałam zapisując się. Mówiłam tylko o fryzurze którą chciałabym aby mi zrobili. Dlatego cena która powiedział Tomek to 40zł. Byłam tam więc widzieli moje kręcone i długie włosy, a chciałam żeby je troszkę bardziej ujarzmili, tzn równomiernie zakręcili i luźno zaczesali na jeden bok. Genaralnie prostrzej fryzury chyba nie ma!!
Czesał mnie pracownik Tomka, o czym wcześniej wiedziałam i nie miałam zastrzeżeń. To jaką zrobił mi fryzurę jak to moja ciocia nazwała woła o pomstę do nieba. Zrobił mi kwadratową głowę!! Kręcił włosy na prostownicę choć mówiłam że chce mieć je zakręcone od czubka głowy co oczywiście prostownicą jest nierealne, i do tego ta kwadratowa głowa! Oczywiście włosy były bardziej rozprostowane niż zakręcone- masakra! W efekcie u kosmetyczki po prostu zmoczyłam głowę i uczesałam się sama, co według wszystkich którzy widzieli mnie po wizycie u fryzjera było bardzo dobrym pomysłem! Do tego na fotelu wygadałam się że jest to mój ślub i ..wiecie co?...cena skoczyła do 70zł....!! Nie miałam już czasu na wyjasnianie, negocjowanie itd po prostu zapłaciłam i wyszłam niezadowolona z uczesania i kosztów.
Reasumując czesanie w moim przypadku facetowi ewidentnie nie poszło!! Jednak jeżeli chodzi o porady dotyczące pielęgnacji włosów to stawiam mu plusa. Fachowo-tak myślę, do tego podszedł, dał mi kilka praktycznych porad i widać że w tym temacie jest obeznany.
Powtarzam jeszcze raz że czesał mnie nie Tomek, który chyba jest właścicielem salonu, a jego pracownik/kolega/współwłaściciel.
To tyle w temacie
Hmm byłam u niego ostatnio zapisać się na jakiś wolny termin ale w środku rozmyśliłam się a to dlatego:
1) widziałam jak młody fryzjer (nie Tomek) obcinał włosy jakiemuś chłopakowi i jak dla mnie totalna masakra, tak samo skwitowała to matka tego chłopaka choć on twardo powtarzał że jemu się podoba;
2) gdy przychodzę do kogoś to wymagam jakiegoś zaangażowania a nie olewki. Atmosfera fatalna...
malenka1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-26 18:48:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.