Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-22, 14:49   #1561
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

W ramach rachunku sumienia
Oleje:
1.jpg
P1060239.jpg
1. Olej sezamowy
2. BD, krem do brodawek sutkowych
3. Olej z pestek winogron
4. Sesa o ziołowym zapachu
5. Navratna
6. Olej ze słodkich migdałów
7. BD, olejek pielęgnujacy
8. Alterra, olejek migdał i papaja

9. Isana, krem do ciała oliwka
10. Isana, krem do ciała kakao i shea

Odżywki do spłukiwania:
2.jpg
11. Alterra, odżywka morela i pszenica
12. Dolce latte
13. Nivea, Long repair
14. Garnier, olejek z awokado i masłem karite
15. Issana, olej/masło babassu

Odżywki bez spłukiwania:
3.jpg
16. Joanna, Z apteczki babuni, balsam do włosów nawilżająco-regenerujący
17. Gliss Kur, kompleks z płynną keratyną
18. Joanna, Naturia z pokrzywą i zieloną herbatą
19. Joanna, Naturia z lnem i rumiankiem
20. Ziaja, odżywka codzienna pielęgnacja (nie ma na zdjęciu)

Stylizatory i inne:
4.jpg
21. Isana, pianka do loków
22. Joanna, żel mrożący
23. Floslek, żel z aloesem
24. Green Pharmacy, eliksir ziołowy do włosów, wzmacniający, przeciw wypadaniu
25. Nivea, Flexible Curls, balsam podkreślający loki (nie ma na zdjęciu)

Myjadła:
5.jpg
26. Facelle Sensitive
27. Barwa ziołowa, szampon rumiankowy
28. BD, balsam do kąpieli dla mam
29. BD szampon
30. Alterra, szampon morela i pszenica
__________________

Edytowane przez vivinn
Czas edycji: 2012-08-22 o 14:51
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 16:16   #1562
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
W ramach rachunku sumienia
Oleje:
Załącznik 4841692
Załącznik 4841700
1. Olej sezamowy
2. BD, krem do brodawek sutkowych
3. Olej z pestek winogron
4. Sesa o ziołowym zapachu
5. Navratna
6. Olej ze słodkich migdałów
7. BD, olejek pielęgnujacy
8. Alterra, olejek migdał i papaja

9. Isana, krem do ciała oliwka
10. Isana, krem do ciała kakao i shea

Odżywki do spłukiwania:
Załącznik 4841693
11. Alterra, odżywka morela i pszenica
12. Dolce latte
13. Nivea, Long repair
14. Garnier, olejek z awokado i masłem karite
15. Issana, olej/masło babassu

Odżywki bez spłukiwania:
Załącznik 4841694
16. Joanna, Z apteczki babuni, balsam do włosów nawilżająco-regenerujący
17. Gliss Kur, kompleks z płynną keratyną
18. Joanna, Naturia z pokrzywą i zieloną herbatą
19. Joanna, Naturia z lnem i rumiankiem
20. Ziaja, odżywka codzienna pielęgnacja (nie ma na zdjęciu)

Stylizatory i inne:
Załącznik 4841695
21. Isana, pianka do loków
22. Joanna, żel mrożący
23. Floslek, żel z aloesem
24. Green Pharmacy, eliksir ziołowy do włosów, wzmacniający, przeciw wypadaniu
25. Nivea, Flexible Curls, balsam podkreślający loki (nie ma na zdjęciu)

Myjadła:
Załącznik 4841696
26. Facelle Sensitive
27. Barwa ziołowa, szampon rumiankowy
28. BD, balsam do kąpieli dla mam
29. BD szampon
30. Alterra, szampon morela i pszenica
jak oceniasz :
*olejek z alterry i sesę?
*odzywkę z garniera ?
*spray z glisskur?
* płyn facelle i babydream dla matek?? który lepiej zmywa oleje/ mniej wyszusza włosy ?
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 16:30   #1563
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

vivinn a ja się chętnie dowiem jakie efekty daje eliksir z Green Pharmacy, przyspiesza może przyrost?
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 17:15   #1564
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;33909619]Dzięki dziewczyny! Olejek babydream dla mam sprawuje się bardzo dobrze, to już moja druga butelka. Dobrze nawilża i nie ma takiego odrzucającego zapachu jak reszta serii Babydream :P A co do Tołpy, to dla mnie klapa. Okrutnie odpycha mnie zapach, w działaniu też nic specjalnego. Mieszam ją z kwasem hialuronowym i olejem, żeby zauwazyć jakieś efekty. Wiecej jej nie kupię. Czaję się na maseczkę mango z Lavery, miałam próbkę i bardzo dobrze podziałała na moje włosy [/QUOTE]
Możesz zdradzić co najbardziej wpłynęło tak dobrze na Twoje włosy?
Olejek arganowy? Czy coś innego?
Pytam bo naprawdę jestem pod wrażeniem poprawy kondycji Twoich włosów.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Moja obecna pielęgnacja (włosy niefarbowane, ciemne, cienkie, mieszane- suche na końcach z tendencją do przetłuszczania przy nasadzie) to:
szampon Yves Rocher z malwą (bez SLS, które mnie podrażnia)- bez problemu zmywa oleje.
Zmywałam nim Vatikę kokosową, ekologiczny monoi a teraz olej z YR.
maska Kallos Crema al Latte (mam prawie litr więc będzie ze mną na długo, mam obecnie jakieś 2/3 opakowania)- stosuję co 2 mycie
olejek do masażu Tradition de Hamman YR- jako olej na włosy, przed myciem, co 3 mycie.

Mam ochotę na inne maski i oleje ale narazie zużywam to, co już mam.
Włosy mają się dobrze bo dość szybko rosną- regularnie je podcinam a szybko widać nowy odrost. Jeszcze na Wielkanoc miałam grzywkę a już w czerwcu nie było po niej śladu.
Po lecie odrobinę zrudziały od słońca więc może postaram się je przyciemnić olejami indyjskimi i maską L'oreal z kakao.
Rozważam też sięgnięcie po jedwab do włosów bo jeszcze nigdy nie używałam i po kapsułki GAL twist off z keratyną i witaminami A i E.

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2012-08-22 o 17:18
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 18:56   #1565
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
jak oceniasz :
*olejek z alterry i sesę?
*odzywkę z garniera ?
*spray z glisskur?
* płyn facelle i babydream dla matek?? który lepiej zmywa oleje/ mniej wyszusza włosy ?
Najpierw napiszę dla jasności - mam włosy blond, kręcone, o raczej wyższej porowatości
Sesa - niedawno pisałam w innym wątku, że to w większości jej przypisuję moje bejbiki Dzięki niej nie mam żadnych prześwitów, kiedy włosy zaczeszę do tyłu, by związać je w kucyk, linia włosów też jakby trochę przesunęła się w tę dobrą stronę. Nie zapycha mnie, nie wysusza i umila czas zapachem Stosuję tylko na skalp, bo po pierwsze - nie widzę sensu stosować jej na długość (ma zioła i może wysuszyć, w końcu to olej przeznaczony na porost), po drugie - szkoda mi jej Oceniam, jako kosmetyk, który ciężko mi będzie zastąpić innym
Alterra migdał i papaja - ni mnie grzeje, ni ziębi. Na pewno nie robi nic złego, a ogromnym plusem jest zapach Ale jedyna forma zastosowania, która mi odpowiada, to wymieszanie z rycynowym, kiedy mam ochotę położyć go na skalp (czyli taka zapchajdziura - na pewno nie warta ceny, wiem brutal ze mnie). Jako mieszanka olei o wiele bardziej odpowiada mi olejek BD
Garnier AiK - jeżeli masz porównanie z Isaną z babassu, to Garnier jest o wiele bardziej wygładzającą, emolientową odżywką. Kiedy ją się nakłada po prostu czuć, że to cięższy kaliber i może obciążyć (co mi się nie zdarzyło). Zapewnia dobrą ochronę przed ucieczką wody z włosa. Lubię ją, choć stosuję krótko
Gliss Kur, kompleks z płynną keratyną - wiązałam z nim duże nadzieje i niestety Próbowałam łączyć go z różnymi kosmetykami, ale podejrzewam, że nasilał mi puszenie (co jest całkiem prawdopodobne, biorąc pod uwagę stosunkowo wysoko w składzie keratynę). Niemniej - będę próbowała używać go jeszcze, kiedy za oknem się ochłodzi. Może w ziemie będzie jak znalazł, nie skreślam go
Facelle i BD balsam dla mam - żaden z nich nie wysusza mi włosów, oba dobrze zmywają oleje, choć w tej roli skłaniam się ku Facelle. Oba uważam za bardzo dobre myjadła

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
vivinn a ja się chętnie dowiem jakie efekty daje eliksir z Green Pharmacy, przyspiesza może przyrost?
Hmm, nie mierzę włosów i mam je krecone, więc ciężko mi ocenić rzeczony przyrost Ale odkąd go kupiłam, stosuję przeważnie pod Sesę (czyli najpierw nakładam na skórę głowy psikacz, potem olej) i muszę powiedzieć, że od tego czasu bejbiki jakby przyspieszyły, a przy takich krótkich włoskach łatwo to zaobserwować
Poza tym: przyjemny zapach, nadaje się jako dodatek do masek, czy pod olej, czyli fajny wielofunkcyjny kosmetyk za niewygórowaną cenę
Aha - nie stosuję go samodzielnie na długość.
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 22:14   #1566
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Najpierw napiszę dla jasności - mam włosy blond, kręcone, o raczej wyższej porowatości
Sesa - niedawno pisałam w innym wątku, że to w większości jej przypisuję moje bejbiki Dzięki niej nie mam żadnych prześwitów, kiedy włosy zaczeszę do tyłu, by związać je w kucyk, linia włosów też jakby trochę przesunęła się w tę dobrą stronę. Nie zapycha mnie, nie wysusza i umila czas zapachem Stosuję tylko na skalp, bo po pierwsze - nie widzę sensu stosować jej na długość (ma zioła i może wysuszyć, w końcu to olej przeznaczony na porost), po drugie - szkoda mi jej Oceniam, jako kosmetyk, który ciężko mi będzie zastąpić innym
Alterra migdał i papaja - ni mnie grzeje, ni ziębi. Na pewno nie robi nic złego, a ogromnym plusem jest zapach Ale jedyna forma zastosowania, która mi odpowiada, to wymieszanie z rycynowym, kiedy mam ochotę położyć go na skalp (czyli taka zapchajdziura - na pewno nie warta ceny, wiem brutal ze mnie). Jako mieszanka olei o wiele bardziej odpowiada mi olejek BD
Garnier AiK - jeżeli masz porównanie z Isaną z babassu, to Garnier jest o wiele bardziej wygładzającą, emolientową odżywką. Kiedy ją się nakłada po prostu czuć, że to cięższy kaliber i może obciążyć (co mi się nie zdarzyło). Zapewnia dobrą ochronę przed ucieczką wody z włosa. Lubię ją, choć stosuję krótko
Gliss Kur, kompleks z płynną keratyną - wiązałam z nim duże nadzieje i niestety Próbowałam łączyć go z różnymi kosmetykami, ale podejrzewam, że nasilał mi puszenie (co jest całkiem prawdopodobne, biorąc pod uwagę stosunkowo wysoko w składzie keratynę). Niemniej - będę próbowała używać go jeszcze, kiedy za oknem się ochłodzi. Może w ziemie będzie jak znalazł, nie skreślam go
Facelle i BD balsam dla mam - żaden z nich nie wysusza mi włosów, oba dobrze zmywają oleje, choć w tej roli skłaniam się ku Facelle. Oba uważam za bardzo dobre myjadła
dziękuję za odpowiedź też mam raczej wysokoporowate włosy więc twoja opinia bardzo mi się przyda
też mam sesę, niedługo bedę ja pierwszy raz uzywać, mam nadzieję ze równiez tak jak tobie pojawi sie po niej dużo bejbików
myslę że zaopatrzę się również w tego garniera- mam teraz strasznie przesuszone włosy i w balsam dla matek
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 08:17   #1567
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź też mam raczej wysokoporowate włosy więc twoja opinia bardzo mi się przyda
też mam sesę, niedługo bedę ja pierwszy raz uzywać, mam nadzieję ze równiez tak jak tobie pojawi sie po niej dużo bejbików
myslę że zaopatrzę się również w tego garniera- mam teraz strasznie przesuszone włosy i w balsam dla matek
Jestem do dyspozycji
W takim połączeniu uważaj na obciążenie - być może będziesz musiała częściej oczyszczać włosy szamponem z siarczanem, balsam BD i Garnier mają oleje w składach
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 15:56   #1568
Pani_Herbatka
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Herbatka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 728
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

jak na razie z odżywek dysponuję tylko glisskurem czarnym (3xkeratyna). oh, jaka ja uboga w odżywki jestem! pora to nadrobić
__________________
If you change nothing, nothing will change
Pani_Herbatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 16:33   #1569
goodwill
Przyczajenie
 
Avatar goodwill
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Witam kochane. Chcialabym poradzić się Was co do odżywki. 2 miesiące temu zrobiłam sobie ombre poprzez rozjaśnianie końcówek rozjaśniaczem, który bardzo zniszczył mi włosy. Obciełam połowe ombre u fryzjera, ale wciąż są suche, łamliwe i zniszczone i mają rozdwojone końcówki. Teraz nie dość, że chce się pozbyć ombre to na dodatek chce mieć znowu zdrowe włosy. Używałam odżywki z Loreala https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ie-wlosow.html , zużyłam 2 opakowania i nie widze różnicy. Proszę o pomoc, nie chcę znów podcinać włosów bo już są średniej długości. Myślałam o olejowaniu olejkiem rycynowym, oliwą z oliwek i 2 żółtkami jajka. Co o tym myślicie? Pozdrawiam cieplutko.

Edytowane przez goodwill
Czas edycji: 2012-08-24 o 16:39
goodwill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 21:32   #1570
Budino
Przyczajenie
 
Avatar Budino
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
GG do Budino
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Moja skromna 3-tygodniowa kolekcja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120912_152809.jpg (99,0 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120912_152738.jpg (87,7 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120912_152832.jpg (92,3 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120912_152902.jpg (109,4 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120912_152928.jpg (94,8 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120912_152950.jpg (112,8 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120912_153243.jpg (97,7 KB, 181 załadowań)
__________________
Chwilę trzeba łapać nie w dwa palce, ale całą garścią.

dbam o włosy od 22.08
piję drożdże od 20.08
piję pokrzywę od 23.08
wcieram Jantar od 28.08
Budino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 12:34   #1571
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Budino, co to za maseczka w środku w takim białym opakowaniu? Możesz coś więcej o niej powiedzieć?
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 08:21   #1572
Budino
Przyczajenie
 
Avatar Budino
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
GG do Budino
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez joracuppi Pokaż wiadomość
Budino, co to za maseczka w środku w takim białym opakowaniu? Możesz coś więcej o niej powiedzieć?
Kupiłam ją w sklepie fryzjerskim Wybrałam się tam specjalnie po Kallosa Latte, którego niestety nie było, ale pani poleciła mi tą maskę "koktajl mleczny", mówiła, że dużo Pań ją kupuje i chwali, a skład jest nawet lepszy niż ten Kallosa

link do maski na allegro

Cytat:
Cosmofarma cosmo EXTRA HAIR TREATMENT natural argan & horsetail extract
skład:Aqua(Water),Ceteary l Alcohol,Cetyl Alcohol,Glycine Soja(Soybean)Oil,Behentri monium Chloride,Glycerin,Argania Spinosa Kernel oil,Butyrospermum Parkii(Shea Buter),Equisetum Arvense Extract,Panthenol,Tocophe ryl Acetate,Dimethicone,Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride,Parfum(Fragrance ),Lactic Acid,Propylene Glycol,Disodium Edta, AminomethylPropanol, Bha, Magnesium,Nitrate, Methylchloroisothiazolino ne, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone, Citric Acid,

Podstawą tej kuracji są alkohole tłuszczowe, olej sojowy (niewnikający, ale świetnie zabezpieczający włosy), antystatyk, który sprawi, ze łatwiej rozczeszemy włosy i nie będą się one elektryzować, oraz gliceryna, która zwiąże wodę i doprowadzi do wyrównania poziomów wilgotności.
Obiecany olejek arganowy o właściwościach antyoksydacyjnych dopiero dalej, zatem jego stężenie nie będzie znaczne, a za nim masło shea. Będziemy mieć więc do czynienia z mocno zabezpieczającym produktem przed ucieczką wilgoci, którego działanie wzmocni jeszcze silikon i substancja działająca podobnie do niego.
Wzmacniający skrzyp, dodająca miękkości prowitamina B5 i antyoksydacyjna witamina E raczej jako przyjemne dodatki. Podobnie zresztą jak i kwas mlekowy, który może być zarówno humektantem, jak i regulatorem pH.
Konserwanty, rozpuszczalniki, stabilizatory, substancja chelatująca.

Jest możliwe, że produkt lekko obciąży włosy, szczególnie te umyte odżywką.

Niezgodny z cg.
Użyłam jej dopiero parę razy, ślicznie pachnie, jest gęsta i włosy są po niej mięciutkie i pachnące, nie obciążyła też przynajmniej moich włosów, więc ja polecam
Koleżanka, która też ją kupiła a wcześniej miała Kallosa mówiła po pierwszym użyciu, że tamten mimo wszystko lepszy, ale trzymała tą maskę tylko 3 minuty - tyle ile podali na opakowaniu. Jak za drugim razem nałożyła ją na parę godzin to zachwycała się że świetna i dużo lepsza
__________________
Chwilę trzeba łapać nie w dwa palce, ale całą garścią.

dbam o włosy od 22.08
piję drożdże od 20.08
piję pokrzywę od 23.08
wcieram Jantar od 28.08
Budino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 14:53   #1573
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Budino Pokaż wiadomość
Kupiłam ją w sklepie fryzjerskim Wybrałam się tam specjalnie po Kallosa Latte, którego niestety nie było, ale pani poleciła mi tą maskę "koktajl mleczny", mówiła, że dużo Pań ją kupuje i chwali, a skład jest nawet lepszy niż ten Kallosa

link do maski na allegro



Użyłam jej dopiero parę razy, ślicznie pachnie, jest gęsta i włosy są po niej mięciutkie i pachnące, nie obciążyła też przynajmniej moich włosów, więc ja polecam
Koleżanka, która też ją kupiła a wcześniej miała Kallosa mówiła po pierwszym użyciu, że tamten mimo wszystko lepszy, ale trzymała tą maskę tylko 3 minuty - tyle ile podali na opakowaniu. Jak za drugim razem nałożyła ją na parę godzin to zachwycała się że świetna i dużo lepsza
O kurczę to może wypróbuję, bo wlasnie skończył mi się biowax do suchych i zniszczonych. I nawet nie jest taka droga, dzięki
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 20:01   #1574
czoko1989
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: sierakowice- pomorskie
Wiadomości: 223
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Ja używam szamponów i odżywek garniera już dłuższy czas, uwielbiam ta firmę, a szampony spełniają swoje zadanie... właśnie widziałam nową reklame garniera, są znowu nowe , już się nie mogę doczekać kiedy wypróbuje
https://www.youtube.com/user/GarnierPolska
czoko1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 11:57   #1575
Lana Del Rey
Rozeznanie
 
Avatar Lana Del Rey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 634
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

To i ja się pochwalę:
Szampony:
1. Malwa - szampon brzozowy.
2. Alterra - szampon z papają i bambusem.
3. Joanna - szampon wygładzający.
4. Farmona - szampon lniany.
5. Alterra - szampon z morelą i pszenicą.

Oleje:
1. Olej Vatika kokosowy.
2. Olej kokosowy Oilmedica.
3. Green Pharmacy - olejek łopianowy z czerwoną papryką.
4. Green Pharmacy - olejek łopianowy ze skrzypem polnym.

Maski:
1. Alterra - maska z granatem i aloesem.
2. Rosyjska maska drożdżowa na pobudzenie porostu włosów.
3. Kallos Color - maska do włosów farbowanych z wyciągiem z czarnych jagód.
4. Kallos Frutta - maska do włosów z wyciągiem z owoców.
5. Kallos Placenta - maska do włosów z wyciągiem z łożysk.
6. Kallos Argan - maska do włosów z olejkiem arganowym.

Została mi też połowa buteleczki nafty kosmetycznej z wyciągiem z czarnej rzodkwi i odżywka z olejkiem z avocado i masłem karite firmy Garnier.

Edytowane przez Lana Del Rey
Czas edycji: 2012-11-29 o 11:59
Lana Del Rey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 12:19   #1576
graphicdesign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 165
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Moje skarby:

Oleje:
1. Oej Vatika kokosowy
2. Olej z pestek winogron
3. Olej lniany

Szampony:
1. Barwa, szampon pokrzywowy
2. Babydream

Odżywki/balsamy/maski/wcierki/mgiełki
1. Garnier, Awokado i masło karite
2. Mr.Potters- balsam aloesowy
3. Isana z olejkiem babassu (już niestety końcówka)
3. Joanna, Naturia z miodem i cytryną
4. Joanna, Z apteczki babuni, balsam nawilżająco - regenerujący
5. L'Biotica, Biovax Latte, Intensywnie regenerująca maseczka odbudowa osłabionych włosów + proteiny
6. Farmona, Jantar odżywka do włoców i skóry głowy
7. Jantar, Mgiełka nawilżająco - ochronna z wyciągiem bursztynu i filtrami UV
8. Profis-Fryzopol, Scandic Line, Organic Banana Mask
9. Alterra, odżywka z granatem i aloesem

graphicdesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 12:40   #1577
Lana Del Rey
Rozeznanie
 
Avatar Lana Del Rey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 634
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez graphicdesign Pokaż wiadomość
Moje skarby:

Oleje:
1. Oej Vatika kokosowy
2. Olej z pestek winogron
3. Olej lniany

Szampony:
1. Barwa, szampon pokrzywowy
2. Babydream

Odżywki/balsamy/maski/wcierki/mgiełki
1. Garnier, Awokado i masło karite
2. Mr.Potters- balsam aloesowy
3. Isana z olejkiem babassu (już niestety końcówka)
3. Joanna, Naturia z miodem i cytryną
4. Joanna, Z apteczki babuni, balsam nawilżająco - regenerujący
5. L'Biotica, Biovax Latte, Intensywnie regenerująca maseczka odbudowa osłabionych włosów + proteiny
6. Farmona, Jantar odżywka do włoców i skóry głowy
7. Jantar, Mgiełka nawilżająco - ochronna z wyciągiem bursztynu i filtrami UV
8. Profis-Fryzopol, Scandic Line, Organic Banana Mask
9. Alterra, odżywka z granatem i aloesem
Co sądzisz o tym balsamie Mrs. Potters? Bo zastanawiam się nad kupnem
Lana Del Rey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 18:10   #1578
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

moj malutki zbior, brakuje waxa i szamponu Joanny rzepowego lub z serii naturia, ten nie zabardzo mi pasuje za gesty, w butelce bez podpisu woda pokrzywowa
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 20:15   #1579
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

[1=881a135baa34e075ff271ac 6ad77e43317518c11;3791672 6]moj malutki zbior, brakuje waxa i szamponu Joanny rzepowego lub z serii naturia, ten nie zabardzo mi pasuje za gesty, w butelce bez podpisu woda pokrzywowa[/QUOTE]
Mogłabyś porównać Vatikę oliwkową i migdałową? Właśnie kończy mi się Amla i nie wiem którą z nich zamówić.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 20:20   #1580
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

[1=881a135baa34e075ff271ac 6ad77e43317518c11;3791672 6]moj malutki zbior, brakuje waxa i szamponu Joanny rzepowego lub z serii naturia, ten nie zabardzo mi pasuje za gesty, w butelce bez podpisu woda pokrzywowa[/QUOTE]
Jak Ci się Amla sprawdza? I czy ona czasem nie przyciemnia włosów?


Moja kolekcja w podpisie
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 20:31   #1581
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

versatille amli uzylam dopiero pare razy ale efekt jest super, wlosy sa blyszczace, przyciemnienia nie zauwazylam.

winklepicker
niestety nie jestem w stanie porownac, jak widac po zuzyciu Vatike migdalowa zaczelam uzywac jako pierwszej, a ta oliwkowa uzylam moze z 2 razy.
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 20:53   #1582
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Jak Ci się Amla sprawdza? I czy ona czasem nie przyciemnia włosów?


Moja kolekcja w podpisie
Ja mam 2 olejki z Amly , jeden do włosów farbowanych /blond z jaśminem, a druga butelka to zwykła Amla .
Do włosów farbowanych kupiłam dla mamy a ten drugi dla siebie.

Moja mama która jest farbowaną blondynką użyła kilka razy tej zwykłej i rzeczywiście blond już nie był taki jasny, nie przyciemniło jakoś bardzo mocno ale widać było różnice szczególnie przy cebulkach.

Ja mam włosy ciemne, ale jakoś nie widzę żeby kolor się pogłębił.

Ale teraz mama nie myli butelek i używa swojej


Ja dopiero zaczynam przygodę z olejkami i moja skromna kolekcja odżywek
Szampon to w sumie nic wartego pokazania :Timotei a odżywka do rozczesywania po myciu to Gliss kur z olejkiem z Marakeszu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 006 (new).jpg (105,4 KB, 97 załadowań)
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 17:57   #1583
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
9. Isana, krem do ciała oliwka
10. Isana, krem do ciała kakao i shea
Jak się sprawdzają te kremy? Dobrze się zmywają? I który, według ciebie lepszy?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 18:45   #1584
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Jak się sprawdzają te kremy? Dobrze się zmywają? I który, według ciebie lepszy?
Oba zmywają się bez problemów, ALE zazwyczaj nakładam je na jakąś odżywkę lub psikacz na odżywce
Działanie i efekty porównywalne, ten z shea jest moim zdaniem lżejszy, a może nawet nie lżejszy, co ciut mnie puszy (jestem wysokoporem). Ale nie narzekam na niego - uwielbiam za zapach i właściwości relaksujące
Ten oliwkowy za to fajnie dociąża (ale nie obciąża) mi włosy
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 08:40   #1585
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Oba zmywają się bez problemów, ALE zazwyczaj nakładam je na jakąś odżywkę lub psikacz na odżywce
Działanie i efekty porównywalne, ten z shea jest moim zdaniem lżejszy, a może nawet nie lżejszy, co ciut mnie puszy (jestem wysokoporem). Ale nie narzekam na niego - uwielbiam za zapach i właściwości relaksujące
Ten oliwkowy za to fajnie dociąża (ale nie obciąża) mi włosy
Dziękuję za odpowiedź Muszę kupić i wypróbować ten z shea
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 11:45   #1586
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Właśnie sobie cała kolekcję Toni&Guy kupiłam w rossmannie Szampon, odżywkę, maskę, żel, spray nawilżający i klej do stylizacji dla mojego M. Kumpela tak zachwalała te kosmetyki, że jak tylko pojawiły się w Polsce to od razu kupiłam.
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 15:08   #1587
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Mycha84 Pokaż wiadomość
Właśnie sobie cała kolekcję Toni&Guy kupiłam w rossmannie Szampon, odżywkę, maskę, żel, spray nawilżający i klej do stylizacji dla mojego M. Kumpela tak zachwalała te kosmetyki, że jak tylko pojawiły się w Polsce to od razu kupiłam.
W jakiej cenie są te produkty?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 14:48   #1588
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Aktualizacja

Obecnie mój zbiór jest dość mały ale prawie z większości produktów jestem bardzo zadowolona i na razie nie będę wprowadzać jakiś wielkich zmian /chociaż wiele rzeczy kusi /

1. szampony, odżywki
2. maski
3. reszta - oleje, wcierki (w butelce po rzepie jest kozieradka) itd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-12-16 14.36.30.jpg (62,3 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-12-16 14.37.30.jpg (61,0 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-12-16 14.40.40.jpg (55,1 KB, 121 załadowań)
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 17:09   #1589
NeverGoAlone
Raczkowanie
 
Avatar NeverGoAlone
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 177
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Aktualizacja

Obecnie mój zbiór jest dość mały ale prawie z większości produktów jestem bardzo zadowolona i na razie nie będę wprowadzać jakiś wielkich zmian /chociaż wiele rzeczy kusi /

1. szampony, odżywki
2. maski
3. reszta - oleje, wcierki (w butelce po rzepie jest kozieradka) itd.
Mam kilka pytań Jak sprawuje się maska LadySpa? Ma silikony? Co powiesz o jedwabie Chi i oleju ruskim? Chciałam też wiedzieć co to jest na trzecim zdjęciu w różowej butelce LadySpa
NeverGoAlone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 17:30   #1590
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez NeverGoAlone Pokaż wiadomość
Mam kilka pytań Jak sprawuje się maska LadySpa? Ma silikony? Co powiesz o jedwabie Chi i oleju ruskim? Chciałam też wiedzieć co to jest na trzecim zdjęciu w różowej butelce LadySpa
maska lady spa jest bardzo fajna, włosy są po niej gładkie i miękkie, takie mięsiste, a przy tym takie lekkie i nieobciążone, no po prostu ładne, pachnie fajnie karmelowo, ma dwa silikony na samym końcu składu za zapachem

jedwab chi to chyba mój ulubiony jedwab do włosów, ładnie wygładza i zmiękcza końcówki, pachnie trochę męsko ale bardzo lubię ten zapach

rosyjski olej odżywczy to absolutnie mój ulubiony olej do włosów, niesamowicie zmiękcza włosy (a moje są z natury sztywne), są po nim błyszczące, do tego ładnie pachnie więc jest przyjemny w użyciu, plusem jest to że ja widzę efekty nawet jak go nałożę na krótki czas przed myciem 1-2 godz

to coś różowe to jest odżywka w sprayu bez spłukiwania, kupiłam ją ze ze względu na zapach jak użyła go moja fryzjerka, natomiast szczerze powiedziawszy nie robi z włosami nic ciekawego albo ja tego nie widzę, więc zużywam głównie jako psikacz pod olej
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-15 17:33:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.