Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-02, 08:10   #31
nehema
Raczkowanie
 
Avatar nehema
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 43
GG do nehema
Dot.: swędząca skóra głowy

No właśnie mam zamiar udać się do kogoś innego - z opini znalezionych na necie wywiedziałam się ze plyn owszem pomaga ale doraźnie - jak sie odstawi to problem wraca ze zdwojona siłą
na chwilę obecną to stwierdzam ze czasem zaraz po myciu swedzi bo skóra jest jakby sucha - potem wkracza w stadium gdzie jest OK a potem zaczyna swedziec bo przetluszcza sie i wlosy sa nieswieze :/
ehh i jak tu dogodzic ?
nehema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 18:55   #32
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: swędząca skóra głowy

Odgrzebuję wątek
Mam to samo co przedmówczyni-czasem tuż po myciu też swędzi mnie głowa, chociaż już nie tak bardzo jak wtedy, kiedy mam przetłuszczone włosy.Ostatnio doszłam do wniosku, że to faktycznie z przesuszenia może swędzieć...mi dodatkowo szybko zaczęły się włosy przetłuszczać;/ Trochę przeszło po szamponie pokrzywowym, ale chciałam coś skuteczniejszego kiedyś nabyć...W necie wyszperałam coś takiego jak szampon Alpecin na bazie kofeiny do wrażliwej skóry głowy...może on pomoże?;/ Stosował ktoś?
http://esentia.pl/Alpecin_Medicinal_...owy_p29404.htm
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 08:34   #33
nehema
Raczkowanie
 
Avatar nehema
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 43
GG do nehema
Dot.: swędząca skóra głowy

Ja narazie dzielnie walcze staram sie nie myslec o swedzeniu i przedewszystkim nie dłubac we wlosach!
Co do szamponu to nie słyszałam o nim więc nie mogę się ustosunkować.
Ja za to zamówiłam sobie w aptece OCERIN
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4546
oraz przymierzam się do zakupu ojelku jojoba i wcierania go przed myciem w skórę głowy.

A co do łuszczącej się skóry głowy to widziałam ostatnio w tramwaju dziewczynę której było widać TAKIE STRUPY za uszami ze az mnie chyba przestało troche swedziec! a juz napewno mam motywacje do nie drapania
nehema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 17:06   #34
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: swędząca skóra głowy

Cytat:
Napisane przez nehema Pokaż wiadomość
Ja też cierpię na swędzącą skórę głowy - i czasem nawet coś dziwnego (niekoniecznie łupież) się z niej sypie
zakupiłam babydream - może mnie brak SLS pomoże?
dziwi mnie konsystencja podczas mycia - piania jest taka śmieszna?
a u dermatologa byłam kilka dni temu ale jakoś pan doktor nie specjalnie przyłożył się do diagnozy - zajrzał w moją czuprynę (tyle że nie w miejsce gdzie mam zaczerwienienia i swędzenia) i przepisał jakiś płyn Elocam - ale z tego co sprawdzałam to jakieś sterydy ?? - może przejdę się jeszcze do innego lekarza ?
Mam identyczną sytuację, jak Ty. Swędząca skóra głowy. Zaczęło się od szamponu Lifetex Welli potem już nic nie pomagało. Nieco lepiej było po szamponie Neutrogeny T-gel, ale nie wytrzymałam tego i poszłam do dermatologa. Też dostałam płyn do wcierania Elocom. Dermatolog stwierdziła, ze nie mam łupieżu, ale uczulił mnie któryś preparat do włosów. Niekoniecznie szampon, może być odżywka, albo lakier cy co tam sie używa!

Płyn stosuję, jest dużo lepiej... na ulotce jednak przeczytałam, że gwałtowne odstawienie może spowodować nawrót. Więc odstawię go stopniowo

Myję teraz Hipp'em dla dzieci, ale zaczęłam się zastanawiać, bo go tu mocno krytykujecie...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 19:21   #35
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: swędząca skóra głowy

mnie tak uczulenie dopada po szamponach owocowych bardzo zwiazanych z chemia przyklad nie polecam: garniery do wlosow suchych energia i blask oraz wszystkie jabluszka zielone z shaumy... masakra... obecnie uzywam z apteczki babuni szamp[on joanna ekstrakt miodowo mleczno proteinowy i powiem do wrazliwej skoreczxki na glowce rewelka i wloski sa zdrowe
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 22:42   #36
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: swędząca skóra głowy

Ech, to jest najgorsze, że jest bardzo dużo przyczyn swędzenia i nie zawsze się urafi z odpowiednim lekarstwem.Ja do tej pory nie wiem czy to uczulenie, czy łojotok, czy podrażnienie...Jest trochę lepiej po łagodnym szamponie, ale swędzi nadal
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 03:50   #37
pigheadedmonkey
Raczkowanie
 
Avatar pigheadedmonkey
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 91
Unhappy Dot.: swędząca skóra głowy

Ja ostatnio "spaliłam" sobie skóre głowy maską z rossmana,fakt moja wina bo się zapomnialam i duzo za długo trzymałam ją na włosach...Niestety nie zlagodził tego podraznienia nawet head&shoulders- ten nawilzający skórę głowy,który zawsze mi pomagał na przesuszenie czy swędzenie...Wręcz przeciwnie,teraz mnie po nim piecze skóra...
Problem polega na tym ,że niewiem na jaki leczniczy szampon się zdecydować...Vichy,ocerin ....Sama niewiem.Myślę nad wypróbowaniem Capilarte z Dermedica,w sumie nie jest drogi...jeśli któraś z was go używała niech się podzieli wrażeniami
pigheadedmonkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 15:26   #38
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Question Dot.: swędząca skóra głowy

A co ze swędzeniem głowy po farbowaniu?Ja mam za każdym razem i nie wiem co z tym fantem zrobić?
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 19:14   #39
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: swędząca skóra głowy

Nie farbuj.to moja jedyna rada.Masz widocznie podrażnioną skórę głowy właśnie przez farbowanie.Daj jej odpocząć i zacznij używać łagodnych, ziołowych szamponów.
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 16:42   #40
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: swędząca skóra głowy

swedzenie skory glowy jest spowodowane przez np. to ze wlosy sie przetluszczaja. Ja mam ten sam problem i wczesniej myslalam ze to wina SLS w szamponach i ze wlasnie SLS wysuszaja mi skore glowy i dlatego upiornie swiedzi... ale.... NIE! odkrylam inna przyczyne... podobno swedzenie glowy jest powodowane przez to ze mozesz miec przetluszczajace sie wlosy tzn. lupiez tlusty. Tworzy on pewna powloke przy skorze glowy ktora powoduje swedzenie... ja znalazlam na to szapon... KLORANE z wyciagiem z mirtu. na razie tylko raz go testowalam ale glowa nie swedzi juz 3 dzien polecam
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 19:42   #41
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: swędząca skóra głowy

Cóż, mam podobnie, często wydrapuję sobie płaty skóry w ten sposób. Odstawiłam Elseve (swędziochy, po których włosy są śliczne), pachnące Timotei i Fructisy (są tłustsze, nie polecam przy łupieżu spowodowanym przetłuszczaniem). Nie podrażnia mnie L'Oreal Absolut Repair oraz tanie szampony, np. z czarnej rzepy (polecam rzepowo-łopianowy z Polleny Evy, nie śmierdzi; nie polecam Joanny z Apteczki Babuni, bo zawiera denata). Pomaga nawilżanie skóry maskami. Mam Waxa, nie lubię jego zapachu, ale zaraz psikam na włosy pachnący nabłyszczacz lub odżywkę w spray'u Gliss Kura. Nie próbowałam specyfików zielarsko-aptecznych oprócz Seboradinu i Fitomedu, bo których przeżyłam traumę z niedomytymi kołtunami.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 20:10   #42
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: swędząca skóra głowy

Ja też zauważyłam, że bardziej mnie swędzi kiedy się włosy przetłuszczają.Ale nie mam żadnych płatów na głowie ani nic, tylko delikatny łupież.Mam dni, kiedy mnie głowa wcale nie swędzi i wydaje mi się, że jest już dobrze, a po następnym myciu znowu drapię się non stop
W planach mam zakup tego szamponu ALpecin do wrażliwej skóry głowy (tylko nie wiem czy dostanę go w zwykłych aptekach czy tylko przez internet) i zastanawiam się ostatnio nad tym lotionem Seboradin do włosów przetłuszczających się...Kilka osób twierdzi, że on im zlikwidował swędzenie...
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 17:45   #43
nehema
Raczkowanie
 
Avatar nehema
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 43
GG do nehema
Dot.: swędząca skóra głowy

u mnie kolejne zmiany na gorsze zmienilam miejsce pracy - spedzam kilka godzin w pomieszczeniu wentylowanym przez nawiew/klimatyzacja - zero otiweranych okien i świeżego powietrza (wstretne biurowce)
i włosy tłuszcza mi się jeszcze bardziej
narazie myję baby dream z rossmana i jest "w miarę" za to jeden dzien umylam fitomedem do włosów tłustych i co - znów nasiliło się sypanie i mam małe strupki (( bu..
nehema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 20:50   #44
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: swędząca skóra głowy

Widzę, że Babydream jest tu nieźle zachwalany, a jakie widzicie w nim minusy? Da się rozczesać po nim włosy, nie są suche? Bo jak suche, to też niezbyt dobrze... Moja skóra wczoraj w bardzo ciepłym pomieszczeniu tak wyschła, że jak ruszę głową, to z tyłu zostawiam biały pyłek, choć z przodu ani płatka...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 20:58   #45
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: swędząca skóra głowy

mi pomaga ten Sunsilk (link na poczatku), ślicznie pachnie!!!

ale w sumie odkąd stosuję serię Seboradin nie mam już kłopotów ze swędzącą głową
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 23:12   #46
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: swędząca skóra głowy

Nie ma co, kupuję ten Seboradin.zbyt wiele pozytywnych opinii słyszałam o nim.A nuż na swędzenie pomoże.Jak zacznę uzywać to dam znać,czy pomógł
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 08:21   #47
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: swędząca skóra głowy

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Nie ma co, kupuję ten Seboradin.zbyt wiele pozytywnych opinii słyszałam o nim.A nuż na swędzenie pomoże.Jak zacznę uzywać to dam znać,czy pomógł
mi bardzo pomógł ojej, dopiero teraz jak zobaczyłam ten wątek to sobie przypomniałam: woooow, faktycznie! przecież mnie też kiedyś głowa od KAŻDEGO szamponu swędziała!

już o tym zapomniałam
Seboradin poprawił kondycję mojej skóry głowy; jest w nim dużo naturalnych składników, a właśnie widzę, że jest na nim napisane, że pomaga również przy tego typu problemach
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 12:01   #48
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: swędząca skóra głowy

Zastanawiam sie czy moje swędzenie glowy spowodowane jest szamponem (loreal Elseve) czy lakierem do wlosów (czerwony Taft)?
Jak myślicie? Myślę, żeby zmienić szampon do wlosów na jakiś inny. Może ten loreal rzeczywiście podrażnia moją skóre. Jak myślicie?
Tylko jeszcze nie wiem na jaki się zdecydować... Zastanawiam się nad gliss kurem a fructisem. Który z nich jest w miare lagodny i nie podraznia?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-12-02 o 12:27
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 12:51   #49
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: swędząca skóra głowy

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie czy moje swędzenie glowy spowodowane jest szamponem (loreal Elseve) czy lakierem do wlosów (czerwony Taft)?
Jak myślicie? Myślę, żeby zmienić szampon do wlosów na jakiś inny. Może ten loreal rzeczywiście podrażnia moją skóre. Jak myślicie?
Tylko jeszcze nie wiem na jaki się zdecydować... Zastanawiam się nad gliss kurem a fructisem. Który z nich jest w miare lagodny i nie podraznia?

mnie podraznialy wszystkie przez ciebie wymienione. dobrze dziala na mnie sunsilk, dove, eva natura i jakies ziolowe
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-02, 13:23   #50
Hanutkowo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 69
GG do Hanutkowo
Dot.: swędząca skóra głowy

Mam ten sam problem. Dermatolog poleciła mi Polytar Liquid (szampon apteczny), Cerumen 10 (płyn do smarowania skóry głowy na 30 min przed jej umyciem co drugi dzień) i kilka razy posmarować głowę sterydem (Elocom) ale tylko 2-3 razy. Nie mam już problemu z łupieżem ,zniknął problem swędzenia i łuski na głowie.
__________________
Nie palę od 21.01.2009 r.
I dobrze mi z tym...
Hanutkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 13:47   #51
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: swędząca skóra głowy

madzia.a - Elseve to straszne swędziuchy! Fructisy źle działają w przypadku tłustych włosów i tłustego łupieżu. Gliss Kurów nie lubię, bo robią mi siano na głowie i wydaje mi się, że niedomywają.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 13:53   #52
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: swędząca skóra głowy

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
madzia.a - Elseve to straszne swędziuchy! Fructisy źle działają w przypadku tłustych włosów i tłustego łupieżu. Gliss Kurów nie lubię, bo robią mi siano na głowie i wydaje mi się, że niedomywają.
Ja mam suche wlosy.
A co myślisz o sunsilku fioletowym?

Dziewczyny, zalozylam sonde, jakie szampony powodują u nas swedzenie glowy. Mam nadzieje, ze temat się przyjmie i bedziemy wiedzialy, które szampony najczęsciej nas uczulają
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 14:20   #53
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: swędząca skóra głowy

Super!!!
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 14:21   #54
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: swędząca skóra głowy

Podaje link do sondy
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=223409

co myslicie o sunsilku fioletowym?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 20:59   #55
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: swędząca skóra głowy

Możliwe, że to ten Elseve podrażnił.Według mnie jak ktoś raz podrażnił sobie szamponem skórę głowy, to powinien już zrezygnować z szamponów drogeryjnych, które tak naprawdę w większości zawierają same świństwa.Polecam jakiś łagodny szampon apteczny, typu Pregaine, albo ziołowy Urtekram.
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 23:42   #56
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: swędząca skóra głowy

madzia.a, imienniczko, miałam tylko sunsilka zielonego, ale jakoś nie wszedł mi w łaski. Wygładzający często oznacza niedomywający, czyli tłusty, co oznacza swędzenie. Nie zwracaj uwagi na szampony, lepiej zainwestuj w lepszą odżywkę, a do mycia wybierz coś łagodnego.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 08:51   #57
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: swędząca skóra głowy

ja używam szamponu drogeryjnego na zmiane z aptecznym.Nie wyobrazam sobie np. prostowania włosów po umyciu ich w szamponie aptecznym!!! Raz tak spróbowałam, to nie dość że włosy w ogóle nie chciały się wyprostować, to później były sianiaste, matowe, twarde, wyglądały jakby były mega zniszczone A takie nie są
Takim szamponem myje wtedy jak związuje włosy w kitke, albo jestem w domu. Na "większe" wyjścia potrzebuje szamponu drogeryjnego!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 12:37   #58
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: swędząca skóra głowy

madzia.a, też tak robię Drogeryjne mają silikony, po których włosy są gładsze i bardziej błyszczące. Mam też w zapasie pomoc apteczną lub zwykłe, tanie produkty, jak wspomniana Pollena Eva rzepa, łopian, skrzyp, która mimo zawartości SLES i NaCl ani trochę mnie nie podrażnia. Wypróbowałam już parę szamponów profesjonalnych L'Oreal czy Kerastase, ale obecnie używam zwykłych szamponów i odżywek głównie bez spłukiwania - to im wolę poświęcić większą uwagę. Szampon jest jak mydło, byle oczyszczał i nie wysuszał na wiór. Odżywka jest jak balsam - ma wygładzać i pachnieć.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 13:38   #59
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: swędząca skóra głowy

Mój misiek używa szamponu Vichy do wrażliwej skóry głowy. Jest to JEDYNY szampon jak do tej pory, po którym sie nie drapie (oprócz Nizoralu, ale tego używa od czasu do czasu). Nawet po Hippie trochę go główka swędziała. Dodam, że wypróbowywał masę szamponów, nawet ja mu szukałam po różnych drogeriach szamponów do wrażliwej skóry głowy... i guzik. Jedynie Vichy pomógł. Używa go od prawie roku i bardzo go sobie chwali.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 19:13   #60
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: swędząca skóra głowy

Ja miałam ten Vichy niebieski do wrażliwej skóry glowy, fakt, sporo pomógł, ale n dłuższą metę odstraszała mnie cena i szybkie przetłuszczanie się włosów.
Co do lotionu Seboradinu...jeszcze go co prawda nie uzyłam,ale na opakowaniu nie jest napisane, żeby łagodził swędzenie.Hm...ciekawe, czy mnie nie podrażni...
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-01 15:31:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.