Fryzjer - Częstochowa - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-13, 15:48   #91
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Witam Was, ja również byłam kilka razy w salonie "Natura". Ostatni raz byłam jakieś pół roku temu (o ile nie dalej). Jeśli chodzi o fryzurę to za każdym razem byłam zadowolona, ale ostatniego razu się trochę zniechęciłam, bo fryzjerka za mycie i podcięcie zawołała 55 zł Wtedy pracowały 2 blondynki, z tego co piszecie albo któraś zmieniła kolor albo któraś jest nowa Mam zamiar wybrać się niedługo, ale na początku zapytam o cenę.
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 19:48   #92
7Niunia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 32
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez Sc-laja Pokaż wiadomość
Witam Was, ja również byłam kilka razy w salonie "Natura". Ostatni raz byłam jakieś pół roku temu (o ile nie dalej). Jeśli chodzi o fryzurę to za każdym razem byłam zadowolona, ale ostatniego razu się trochę zniechęciłam, bo fryzjerka za mycie i podcięcie zawołała 55 zł Wtedy pracowały 2 blondynki, z tego co piszecie albo któraś zmieniła kolor albo któraś jest nowa Mam zamiar wybrać się niedługo, ale na początku zapytam o cenę.
Ja byłam tam przed Sylwestrem i zapłaciłam za obcięcie i umycie 25zł pracuje tam blondynka która jest szefową i taka młoda brunetka. Mnie obcinała ta blondynka. Zawsze jestem zadowolona. Pozdrawiam
7Niunia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 09:29   #93
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: Fryzjer w Częstochowie


jestem wkurzona, pisałam odp. i się skasowało -.-
więc jeszcze raz , ale już w skrócie...

Cytat:
Napisane przez kinda Pokaż wiadomość
mam pytanie czy ktos wie gdzie jest fryzjer w czestochowie który obcina fryzury emo i jest nie drogo !
polecam 'Naturę',
byłam tam robić 'emo' w październiku, zapłaciłam 25zł, bez mycia, ale z wystylizowaniem, pani Monika {czarna} nie wypuści 'byle jak'
było dokładnie tak jak chciałam, przyszłam ze zdjęciem.
wcześniej na tej stronie jest recenzja z mojej wizyty.
jestem bardzo zadowolona z tego salonu.

ostatnio poszłam w lutym, już nie na 'emo', zapłaciłam 23zł.
ceny nie są zawrotne, możesz spytać się podcięciem ile zapłacisz.

Cytat:
Napisane przez 7Niunia7 Pokaż wiadomość
Ja byłam tam przed Sylwestrem i zapłaciłam za obcięcie i umycie 25zł pracuje tam blondynka która jest szefową i taka młoda brunetka. Mnie obcinała ta blondynka. Zawsze jestem zadowolona. Pozdrawiam
... zauważyłam, że blondynka i brunetka są rano/południe, a pani Monika {czarna} po południu, gdzieś od ok. 16-17.

ale miałabym pytanie do 7Niunia7, czy blondynka doradziłaby jaką fryzurkę wybrać? bo muszę się podciąć, ale waham się, nie wiem na co się zdecydować. czyli coś a'la stylistka.
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 17:04   #94
lotka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

ja zazwyczaj chodze do blondynki teraz sie przefarbowala i ma na imie Marzena zawsze bylam i jestem zadowolona potrafi dobrze doradzic i dobrac odpowiednia fryzurke .Polecilam ja innym osoba i wszystkie byly zadowolone nie bylo jeszcze takiej ktora by narzekala na nia. Ona jest tam od samego poczatku jak tylko tam chodze i byc moze jest szefowa ale niewiem tego na 100% wiec POLECAM WAM CENTRUM ZDROWIA I URODY NATURA brama za Trollem ALEJA 29
lotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 17:22   #95
lotka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Częstochowie

hej ja chodze do pani Marzenki W bramie za Trollem aleja 29 jestem bardzo z niej zadowolona potrafi mi dobrac odpowiednia fryzurke i kolor musisz sprobowac a napewno nie pozalujesz
lotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 19:45   #96
7Niunia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 32
Smile Dot.: Fryzjer w Częstochowie

... zauważyłam, że blondynka i brunetka są rano/południe, a pani Monika {czarna} po południu, gdzieś od ok. 16-17.

ale miałabym pytanie do 7Niunia7, czy blondynka doradziłaby jaką fryzurkę wybrać? bo muszę się podciąć, ale waham się, nie wiem na co się zdecydować. czyli coś a'la stylistka.[/quote]


Odnośnie godzin które napisałaś wyżej to nie jest chyba tak bo ja byłam po pracy w sobote i była szefowa i taka młoda brunetka.

W zasadzie kiedy wybierałam się przed sylwestrem miałam ze soba konkretne zdjęcie, ale gdy tylko Marzena bo tak ma na imię blondynka która jest szefową chciała pokazac mi katalogi i pytała czy mam cos konkretnego czy chce aby mi czegoś poszukała.
Kiedy byłam tam pierwszy raz nie miałam zielonego pojęcia jak się obciąć i wyszłam tak zadowolona że sama nie wierze że to wogóle możliwe, zanim cokolwiek zrobiła pytała mnie o zdanie i mówiła jak ona to widzi, nawet mnie na grzywkę namówiła i rewelacja. Naprawde polecam.

Ja tez mam do Was pytanie co to jest ta fryzura emo?
7Niunia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 15:06   #97
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Ja polecam salon fryzjerski 'Trendy' a szczególnie panią Basię. Pięknie, szybko, tanio
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 18:17   #98
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez 7Niunia7 Pokaż wiadomość
Odnośnie godzin które napisałaś wyżej to nie jest chyba tak bo ja byłam po pracy w sobote i była szefowa i taka młoda brunetka.

W zasadzie kiedy wybierałam się przed sylwestrem miałam ze soba konkretne zdjęcie, ale gdy tylko Marzena bo tak ma na imię blondynka która jest szefową chciała pokazac mi katalogi i pytała czy mam cos konkretnego czy chce aby mi czegoś poszukała.
Kiedy byłam tam pierwszy raz nie miałam zielonego pojęcia jak się obciąć i wyszłam tak zadowolona że sama nie wierze że to wogóle możliwe, zanim cokolwiek zrobiła pytała mnie o zdanie i mówiła jak ona to widzi, nawet mnie na grzywkę namówiła i rewelacja. Naprawde polecam.

Ja tez mam do Was pytanie co to jest ta fryzura emo?
a może w sobotę inaczej? ja zawsze w tygodniu byłam, ale nie znam się na ich grafiku, więc nie będę wnikała xP

o, to fajnie, ale doszłam do wniosku, że zapuszczę włosy.
może mi się odwidzi-to pójdę do Marzenki.
chociaż Monika też pomaga, konsultuje się, to chciałabym spróbować z blondynką

'emo' - to głównie:
przy głowie, krótsze natapirowane włosy {cieniowane, ale specjalnymi nożyczkami}, reszta dłuższa.
fotki można znaleźć na wątku dotyczącym fryzur 'emo', w 'Fryzury i styling'
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 18:31   #99
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Dzisiaj byłam w Naturze, obcinała mnie blondynka (karmelowo-miodowy blond). Bardzo jestem zadowolona Doradziła, pogadała, szybko obcięła i bardzo fajnie. Zapłaciłam 25 zł. Polecam
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 09:48   #100
klatsch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

szukam dobrego fryzjera który dorobi mi trwała na moje odrosty. Jestem z Radomska ale słyszałam , że gdzieś u was takie cuda sie robi. bardzo proszę o pomoc
klatsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 11:59   #101
Sydzia
Rozeznanie
 
Avatar Sydzia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 770
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Też szukam dobrego fryzjera w Częstochowie lub okolicach, ale zależy mi żeby była to osoba, która pomoże mi dobrać rodzaj fryzury. Chcę coś zmienić, a z moimi włosami (siano ) trudno cokolwiek sensownego zrobić... Myślicie, że panie w salonie Natura podołają?
__________________
Anioły są naiwne i zawsze myślą, że to całe zło ominie właśnie je...
Sydzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 12:12   #102
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Dziewczyny a gdzie jest salon Natura? Tyle lat już tu mieszkam, a nigdy go nie widziałam
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 12:52   #103
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie jest salon Natura? Tyle lat już tu mieszkam, a nigdy go nie widziałam
W bramie za Trollem
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 14:24   #104
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez Sc-laja Pokaż wiadomość
W bramie za Trollem
Dzięki. Już wiem dlaczego nigdy go nie widziałam. Po prostu nigdy nie wchodzę w tą bramę
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 14:50   #105
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Dzięki. Już wiem dlaczego nigdy go nie widziałam. Po prostu nigdy nie wchodzę w tą bramę
Jak kiedyś weszłam przypadkowo, zapisałam się i nie żałowałam W tej bramie jest fryzjer, kosmetyczka i solarium
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 19:05   #106
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Dziewczyny ja też byłam w Naturze ( w bramie za Trollem). Pracują tam 2 dziewczyny. Ja trafiłam na ciemną blondynkę i jestem naprawdę zadowolona. Zapłaciłam 45 zl.
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 22:02   #107
kampinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Witam!

Prosze o pomoc, mam wesele w Cz-wie 1 maja i poszukuje fryzjera w Cz-wie ktory uczesalby mnie w tym dniu .
Czy moze macie namiar na jakiegos fryzjera, ktory czesze w domu lub znacie zakład, ktory pracuje w tym dniu.
HELP!!!!!

PS. Ja takze korzystalam z uslug Darka z Factory i polecam go. On potrafi godzine podcinac wloski, bardzo sie wczuwa w swoja robote.

Studia Silver przy Estakadzie nie polecam - tna dosc dobrze ale nie podoba sposob traktowania klientow.

Pan Sebastian w Welli na Jasnogorskiej strzyze dobrze ale ciezko go przekonac do nowej fryzury. Ostre strzepienia i inna fryzura nie wchodzi w grę
kampinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:17   #108
Lizala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez kampinka Pokaż wiadomość
Witam!

Prosze o pomoc, mam wesele w Cz-wie 1 maja i poszukuje fryzjera w Cz-wie ktory uczesalby mnie w tym dniu .
Czy moze macie namiar na jakiegos fryzjera, ktory czesze w domu lub znacie zakład, ktory pracuje w tym dniu.
HELP!!!!!

PS. Ja takze korzystalam z uslug Darka z Factory i polecam go. On potrafi godzine podcinac wloski, bardzo sie wczuwa w swoja robote.

Studia Silver przy Estakadzie nie polecam - tna dosc dobrze ale nie podoba sposob traktowania klientow.

Pan Sebastian w Welli na Jasnogorskiej strzyze dobrze ale ciezko go przekonac do nowej fryzury. Ostre strzepienia i inna fryzura nie wchodzi w grę
Witam!
Sama mialam podobny problem. Kolezanka podala mi numer do Salonu Narcyzowa 31 w Kiedrzynie i kazala tam zapytac. Zadzwonilam i okazalo sie, ze moge sie umowic. Skorzystalam i bylam bardzo zadowolona. Dziewczyny swietnie sobie poradzily. Polecam. ( nr tel.: 0-34 3448376 )
Lizala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 09:55   #109
mmarsi
Raczkowanie
 
Avatar mmarsi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 225
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

A słyszałyście może o salonie Clementine na Narcyzowej? Jakie wrażenia?
mmarsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 13:48   #110
Demee
Przyczajenie
 
Avatar Demee
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Witam, no i cóż, Silver odradzam. Poszła moja mama i obcięli ją koszmarnie, zwyczajnie, bez polotu, jak starszą panią.
Demee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 14:22   #111
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez 7Niunia7 Pokaż wiadomość
nie wiem gdzie sie obcinasz i skad takie zdanie bo ja zaplacilam 23 zlo i jestem zadowolona bardziej niz jak zaplacilam ponad 100zl. Wiecej wiary w ludzi.!
To prawda ze nawet fryzjer za 100 potrafi nawalic.
Ale naprawde widac roznice po fryzjerze styliscie a fryzjerze ze sredniej polki.
Bylam u blondynki w naturze- podobalo mi sie - ale na dluzsza mete fryzury sie nie sprawdzily.
Teraz ze wzg finansowych i czasowych wybaralabym nature - zaplace 25zl i 1h strzyzenia (fryzura na m-c) niz siedziec prawie 2h i zaplacic 80zl ( efekt super fryzury utrzyma sie moze 2m-ce)

Cytat:
Napisane przez kampinka
PS. Ja takze korzystalam z uslug Darka z Factory i polecam go. On potrafi godzine podcinac wloski, bardzo sie wczuwa w swoja robote.
To prawda ze potrafi godzine podcinac wlosy ale chyba nic poza tym.
Robi to tak mozolnie ze szkoda gadac i efekt marny jak za 80zl !

Z Hair Factory polecam Kube i Anie [?] ( blondynka).
Ta dziewczyna najsprawniej zdecydowanie obcina.
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 15:33   #112
kaerlynn
Raczkowanie
 
Avatar kaerlynn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 62
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Hej, dziewczyny Czytam sobie ten wątek i czytam, ale nadal nie jestem pewna, gdzie iść do fryzjera...

moje włosy są NAPRAWDĘ ciężkie to uczesania kręcone, ale każdego dnia są inne, raz bardzo mocno kręcone, innym razem proste przy głowie i dalej delikatne loczki, innym razem puchate :/ odkąd wyjechałam na studia do innego miasta moje włosy wyglądają jeszcze gorzej - nie pasuje im tamtejsza woda (w Częstochowie trochę odżywają zawsze)... na dodatek farbowałam się tam - i fryzjerka spartoliła robotę, stały się na dodatek suche i nieprzyjemne.

jednym słowem: dramat!!! nie wiem nawet, czy z moich włosów da się zrobić fryzurę - można ściąć na skos prawie, a i tak nie widać że coś się zmieniło, bo tak różnie się kręcą a BARDZO mi zależy na czymś innym niż mam, bo już od kilku lat wyglądam dokładnie tak samo...

czyli: potrzebuję naprawdę dobrego fryzjera. nie mam pomysłu, co mogłabym mieć na głowie, nawet nie mogę przynieść zdjęcia z sieci - bo każde włosy kręcone inne i się nie da 'powtórzyć' efektu. dlatego to powinien być człowiek, który spojrzy, i będzie wiedział, co można zrobić, żeby fajnie wyglądało jest wielu dobrych fryzjerów, którzy są świetni jeśli chodzi o proste włosy, ale jakby nie znają się na kręconych i potem kiepsko wychodzi

nie mam jakoś bardzo dużo kasy, ale za dobry efekt jestem w stanie wyskoczyć trochę z pieniędzy ^^

może do Mosiołka??
__________________
In your arms I feel sunshine
Moja wymianka
kaerlynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 16:33   #113
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez kaerlynn Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny Czytam sobie ten wątek i czytam, ale nadal nie jestem pewna, gdzie iść do fryzjera...

moje włosy są NAPRAWDĘ ciężkie to uczesania kręcone, ale każdego dnia są inne, raz bardzo mocno kręcone, innym razem proste przy głowie i dalej delikatne loczki, innym razem puchate :/ odkąd wyjechałam na studia do innego miasta moje włosy wyglądają jeszcze gorzej - nie pasuje im tamtejsza woda (w Częstochowie trochę odżywają zawsze)... na dodatek farbowałam się tam - i fryzjerka spartoliła robotę, stały się na dodatek suche i nieprzyjemne.

jednym słowem: dramat!!! nie wiem nawet, czy z moich włosów da się zrobić fryzurę - można ściąć na skos prawie, a i tak nie widać że coś się zmieniło, bo tak różnie się kręcą a BARDZO mi zależy na czymś innym niż mam, bo już od kilku lat wyglądam dokładnie tak samo...

czyli: potrzebuję naprawdę dobrego fryzjera. nie mam pomysłu, co mogłabym mieć na głowie, nawet nie mogę przynieść zdjęcia z sieci - bo każde włosy kręcone inne i się nie da 'powtórzyć' efektu. dlatego to powinien być człowiek, który spojrzy, i będzie wiedział, co można zrobić, żeby fajnie wyglądało jest wielu dobrych fryzjerów, którzy są świetni jeśli chodzi o proste włosy, ale jakby nie znają się na kręconych i potem kiepsko wychodzi

nie mam jakoś bardzo dużo kasy, ale za dobry efekt jestem w stanie wyskoczyć trochę z pieniędzy ^^

może do Mosiołka??

Polecam Ci Kube z Hair Factory.
Naprawde dobrze sobie radzi z kreconymi wlosami.
Sama sie o tym przekonalam jak i moje znajome [z kreconymi wlosami].
Z czym jak z czym ale krecone wlosy Kuba obcinac potrafi swietnie.
Liczy sobie za to 80zl.
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 17:06   #114
kaerlynn
Raczkowanie
 
Avatar kaerlynn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 62
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

ana gabi, dziękuję co prawda trochę daleko jest Wręczycka, ale spróbuję.

jak sądzę, powinnam tam wcześniej zadzwonić i się umówić? i mam powiedzieć, że chciałabym, żeby obcinał Kuba? (czy on ma jakieś nazwisko, bo tam głupio po imieniu? )

głupie to pytania, ale całe życie chodziłam do osiedlowych fryzjerek, żeby tylko podcięły na szybko, więc nawet nie musiałam się umawiać, tylko wpadałam, jak mi pasowało...
__________________
In your arms I feel sunshine
Moja wymianka
kaerlynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 14:21   #115
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

chciałabym przedłużyć włosy.
sama nie wiem jaką metodą, dlatego pytam: {}
czy wiecie gdzie można skonsultować się, gdzie profesjonalny fryzjer pomoże w wyborze metody i dobrze przedłuży włosy?

na pewno będą to sztuczne, bo na prawdziwe nie mam kasy.
w ogóle nie wiem, czy te sztuczne nie wyniosą masakrycznie dużo xD
chociaż słyszałam, że tak do 300zł? {pomińmy, że i tak na razie tylu nie mam }

bo ... ja raczej nie chcę całości, tylko kilkanaście takich dłuższych {od moich włosów} pasemek , swoje wycieniowane, tak, że będzie pasowało, a nie jak debilka, z kilkoma pasemkami długimi w ogóle do niczego niepasującymi

taki mam obraz w głowie. mam nadzieje, że dobry xP
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:03   #116
Norik0
Rozeznanie
 
Avatar Norik0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 989
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

przedłużanie pasemek jest drogie, nie wiem czy się zmieścisz w 300zł moja koleżanka przedłużała i zapłaciła ponad 1000zł, ale Ty chcesz tylko kilka, więc nie wiem ;p

co do salonu fryzjerskiego..
dziś w gazecie pisali o stylistach z Częstochowy, którzy czeszą gwiazdy z programu: "Taniec z Gwiazdami" i "Jak Oni Śpiewają"
Są to: Dariusz Suchecki i Jakub Chmielowski z Hair Factory Także nie ma wątpliwości, że to specjaliści.

Chciałabym też polecić salon na Dąbrowskiego (pierwsza brama za consonią "Romeo i Julia" I piętro) Naprawdę świetnie obcina P.Tomek, pracują na znanych markach tj. Kadus,Matrix. Polecam P.Tomka - dla odważnych dziewczyn nie bojących się zmian.
Jak bylam u niego 1szy raz, to w szkole mnie nie poznali. Chodze tam już od 3 lat i za każdym razem mam inną fryzurkę więc polecam ^^
Norik0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 14:26   #117
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez Norik0 Pokaż wiadomość
przedłużanie pasemek jest drogie, nie wiem czy się zmieścisz w 300zł moja koleżanka przedłużała i zapłaciła ponad 1000zł, ale Ty chcesz tylko kilka, więc nie wiem ;p

co do salonu fryzjerskiego..
dziś w gazecie pisali o stylistach z Częstochowy, którzy czeszą gwiazdy z programu: "Taniec z Gwiazdami" i "Jak Oni Śpiewają"
Są to: Dariusz Suchecki i Jakub Chmielowski z Hair Factory Także nie ma wątpliwości, że to specjaliści.

Chciałabym też polecić salon na Dąbrowskiego (pierwsza brama za consonią "Romeo i Julia" I piętro) Naprawdę świetnie obcina P.Tomek, pracują na znanych markach tj. Kadus,Matrix. Polecam P.Tomka - dla odważnych dziewczyn nie bojących się zmian.
Jak bylam u niego 1szy raz, to w szkole mnie nie poznali. Chodze tam już od 3 lat i za każdym razem mam inną fryzurkę więc polecam ^^
Też słyszałam dużo dobrego o Tomku, a ile bierze za ścięcie?
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 16:02   #118
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

dzięki Norik0, sorka tylko namieszałam.
akurat miałam taki dzień, że rano myślałam: strzyżenie.
po południu pewna: przedłużanie.
teraz wiem, że przedłużanie za bardzo w grę nie wchodzi

teraz chcę pójść do Natury, do pani Marzenki.
już miałam dzisiaj się umówić, ale ... odwidziało mi się {chwilowo mam nadzieje}

strasznie niezdecydowana jestem. ale coś zrobić muszę {chyba }
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 13:30   #119
Norik0
Rozeznanie
 
Avatar Norik0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 989
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

do Sc-laja
zależy od długości włosów, ode mnie bierze 70zł ;p (mycie,strzyzenie,czesani e) może to i drogo, ale ja jestem zadowolona bo zawsze mam nowy fryz xD
teraz np. mam takie:
http://img225.imageshack.us/img225/4...3240415ir4.jpg
Norik0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 14:24   #120
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez Norik0 Pokaż wiadomość
do Sc-laja
zależy od długości włosów, ode mnie bierze 70zł ;p (mycie,strzyzenie,czesani e) może to i drogo, ale ja jestem zadowolona bo zawsze mam nowy fryz xD
teraz np. mam takie:
http://img225.imageshack.us/img225/4...3240415ir4.jpg
Jak odłożę trochę kaski to skorzystam Super fryz
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-26 18:48:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.