Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-11, 21:16   #511
sevesnake
Przyczajenie
 
Avatar sevesnake
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Murowana Goślina k.Poznania
Wiadomości: 14
GG do sevesnake Send a message via Skype™ to sevesnake
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Piling kawitacyjny nie powinien podrażniać. To raczej preparat,który miałeś nałożony. A może ci oczyszczała mechanicznie oprócz kawitacji....???. Ten krem też jest raczej do bani.
Skonczyl mi sie AA Help nawilzajacy i to jest krem alternatywny xD
usuwala mechnicznie tez ale zeby zaraz takie zaczerwienienie?
pewnie to preparat mam nadzieje ze jutro rano jak sie obudze to poznam siebie w lustrze ; ))
__________________
Kobieta patrzy na jednego mężczyznę,rozmawia z drugim,mysli o trzecim.

"Dbanie o cere to moja mala obsesja <bezradny> "
sevesnake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 11:30   #512
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

sevesnake Po pierwsze troszke nieszczęśliwy wybór kremu, powinieneś wybrać coś nieperfumowanego, nawilżającego i regenerującego. Krostki mogą wyskakiwać przez pierwsze kilka dni- skóra oczyszcza się. Zaczerwienie też mieści się w normie zwłaszcza jak było oczyszczanie manualne. J ak możesz powtórz zabieg za tydzień, dla lepszego efektu. I poproś o lampę na koniec zabiegu albo inny krem.
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 13:49   #513
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez thecla Pokaż wiadomość
sevesnake Po pierwsze troszke nieszczęśliwy wybór kremu, powinieneś wybrać coś nieperfumowanego, nawilżającego i regenerującego. Krostki mogą wyskakiwać przez pierwsze kilka dni- skóra oczyszcza się. Zaczerwienie też mieści się w normie zwłaszcza jak było oczyszczanie manualne. J ak możesz powtórz zabieg za tydzień, dla lepszego efektu. I poproś o lampę na koniec zabiegu albo inny krem.
Zgadzam się w całej rozciągłosci. Przy wrażliwej skórze trzeba uważać co się na nią kładzie. Zainwestuj w dobry, niedrażniący krem. To podstawa. Poczytaj o kremach nawilżających i składnikach kosmetyków które są drażniące lub zatykające pory.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 14:41   #514
sevesnake
Przyczajenie
 
Avatar sevesnake
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Murowana Goślina k.Poznania
Wiadomości: 14
GG do sevesnake Send a message via Skype™ to sevesnake
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez thecla Pokaż wiadomość
sevesnake Po pierwsze troszke nieszczęśliwy wybór kremu, powinieneś wybrać coś nieperfumowanego, nawilżającego i regenerującego. Krostki mogą wyskakiwać przez pierwsze kilka dni- skóra oczyszcza się. Zaczerwienie też mieści się w normie zwłaszcza jak było oczyszczanie manualne. J ak możesz powtórz zabieg za tydzień, dla lepszego efektu. I poproś o lampę na koniec zabiegu albo inny krem.
Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Zgadzam się w całej rozciągłosci. Przy wrażliwej skórze trzeba uważać co się na nią kładzie. Zainwestuj w dobry, niedrażniący krem. To podstawa. Poczytaj o kremach nawilżających i składnikach kosmetyków które są drażniące lub zatykające pory.
Dziekuje bardzo za odpowiedzi.
Rzeczywiscie moze to kwestia kremu ktory uzywam pierwszy raz.
Czy AA help bedzie dobry, czyli krem ktory uzywam wlasciwie caly czas?
Uzywam rowniez krem matujacy garniera (garnier czysta skora).
Po uzyciu tego kremu nie mam podraznionej skory.
Dzisiaj cera ma sie o wiele lepiej niz wczoraj lecz nadal jest zaczerwieniona lecz jest do przyjecia.
Czy po tym zabiegu trzeba jakis czas odczekac od uzywania tonikow czy pianek do oczyszczania? ( uzywam ronik garnier czysta skora oraz raz na jakis czas Zel gleboko oczyszczajacy Under 20 dla mezczyzn)

btw, po zabiegu rzeczywiscie prosilem o to aby zamowiono dla mnie krem nawilzajacy / matujacy chyba firmy Dermika ale nie jestem pewnien 150ml/90 zł , wydaje mi sie ze to bedzie dobry krem dla mojej skory.

pozdrawiam i dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi
__________________
Kobieta patrzy na jednego mężczyznę,rozmawia z drugim,mysli o trzecim.

"Dbanie o cere to moja mala obsesja <bezradny> "
sevesnake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 16:34   #515
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez sevesnake Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za odpowiedzi.
Rzeczywiscie moze to kwestia kremu ktory uzywam pierwszy raz.
Czy AA help bedzie dobry, czyli krem ktory uzywam wlasciwie caly czas?
Uzywam rowniez krem matujacy garniera (garnier czysta skora).
Po uzyciu tego kremu nie mam podraznionej skory.
Dzisiaj cera ma sie o wiele lepiej niz wczoraj lecz nadal jest zaczerwieniona lecz jest do przyjecia.
Czy po tym zabiegu trzeba jakis czas odczekac od uzywania tonikow czy pianek do oczyszczania? ( uzywam ronik garnier czysta skora oraz raz na jakis czas Zel gleboko oczyszczajacy Under 20 dla mezczyzn)

btw, po zabiegu rzeczywiscie prosilem o to aby zamowiono dla mnie krem nawilzajacy / matujacy chyba firmy Dermika ale nie jestem pewnien 150ml/90 zł , wydaje mi sie ze to bedzie dobry krem dla mojej skory.

pozdrawiam i dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi

Garnier Skin Naturals, Czysta Skóra (dawniej: Synergie Pure), Krem nawilżająco-matujący


Skład: Aqua, Cyclohexasiloxane, Glycerin, Montmorillonite, Glyceryl Stearate SE, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Stearyl Alcohol, Camphor, Carbomer, CI 42090, Disodium EDTA, Niacinamide, Octyl Methoxycinnamate, Panthenol, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Spirea Ulmaria, Triclosan, Xanthan Gum, Zinc PCA, Methylparaben, Chlorphenensin, Butylparaben, (B3684/1)

Mocno zapycha skórę ?

Teoretycznie moga zapychac silikony,gliceryna ale nie wydaje mi sie aby tak sie dzialo.Nawilzenie moze byc slabe,jst tutaj kwas salicylowy wiec dobrze byloby uzywac tez filtrow na wszelki wypadek by uniknac przebarwien.
Krem prezentuje sie nienajgorzej

Ode mnie. Krem z kwasem i silikonami nie załagodzi podrażnień po oczyszczaniu
Składy kosmetyków których używasz możesz sprawdzić w tym wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ra#post4795954
lub w jego kontynuacjach.
O nawilżaniu przy problematycznej skórze masz mnóstwo cennych informacji tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=116074

Znajdziesz dużo porad odnośnie cery trądzikowej i o kosmetykach łagodzących podrażnienia. Polecam serdecznie i pozdrawiam.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-07-12 o 16:45
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 11:02   #516
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Witam
Chciałam się poradzić. Czy przy peelingu kawitacyjnym tak jak np. przy kwasowych trzeba używać wysokich filtrów? Mam już za sobą kurację salicylową i nie chciałabym znów nakładać tłustego filtra +50 w lato
I druga sprawa. Czy możliwe jest zakażenie skóry przy takim zabiegu? Widziałam dziewczynę co prawda po oczyszczaniu manualnym, której kosmetyczka źle wykonała zabieg. Wdało się zakażenie. Wyglądało to strasznie i tego się boję
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:14   #517
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam się poradzić. Czy przy peelingu kawitacyjnym tak jak np. przy kwasowych trzeba używać wysokich filtrów? Mam już za sobą kurację salicylową i nie chciałabym znów nakładać tłustego filtra +50 w lato
I druga sprawa. Czy możliwe jest zakażenie skóry przy takim zabiegu? Widziałam dziewczynę co prawda po oczyszczaniu manualnym, której kosmetyczka źle wykonała zabieg. Wdało się zakażenie. Wyglądało to strasznie i tego się boję
Każdy zabieg wykonany zainfekowanymi narzędziami może spwodować infekcję. Kawitacja nie jest inwazyjna, więc ryzyko zakażenia jest na pewno mniejsze niż przy innych zabiegach inwazyjnych. Moim zdaniem filtry nalezy stosować zawsze, jeśli się chce mieć ładną buźkę w wieku 40 czy 50 lat.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 15:11   #518
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Każdy zabieg wykonany zainfekowanymi narzędziami może spwodować infekcję. Kawitacja nie jest inwazyjna, więc ryzyko zakażenia jest na pewno mniejsze niż przy innych zabiegach inwazyjnych. Moim zdaniem filtry nalezy stosować zawsze, jeśli się chce mieć ładną buźkę w wieku 40 czy 50 lat.
Ja stosuje filtry, ale w normalnych warunkach kiedy na dworze spędzam z 15 minut w drodze do pracy wystarcza 15. W czasie stosowania kuracji kwasowej wytrwale filtrowałam się 40. W bardzo słoneczne dni 50, ale uważam, że przy minimalnej ekspozycji na słońcu 15 starcza
Nie jestem zatwardziałą filtromaniaczką Chciałam się tylko dowiedzieć czy ten peeling uwrażliwia skórę na promieniowanie jak np kwasy.
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 15:34   #519
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Ja stosuje filtry, ale w normalnych warunkach kiedy na dworze spędzam z 15 minut w drodze do pracy wystarcza 15. W czasie stosowania kuracji kwasowej wytrwale filtrowałam się 40. W bardzo słoneczne dni 50, ale uważam, że przy minimalnej ekspozycji na słońcu 15 starcza
Nie jestem zatwardziałą filtromaniaczką Chciałam się tylko dowiedzieć czy ten peeling uwrażliwia skórę na promieniowanie jak np kwasy.
Mam zestaw do tego pillingu i w instrukcji nic ostrzegającego przed promieniami słonecznymi nie napisali. Moim zdaniem on nie odsłania głębokich warstw naskórka i nie uwrażliwia tak jak kwasy czy retinoidy. Jednak dla ostrożności na wszelki wypadek kilka dni po zabiegu bym się wstrzymała przed zbytnią ekspozycją. On raczej jakby usuwa martwy naskórek , rozbija płytkie zaskórniki, działa stymulująco i pobudzająco. Nie ściera tak jak mikrodermabrazja.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 16:56   #520
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Mam zestaw do tego pillingu i w instrukcji nic ostrzegającego przed promieniami słonecznymi nie napisali. Moim zdaniem on nie odsłania głębokich warstw naskórka i nie uwrażliwia tak jak kwasy czy retinoidy. Jednak dla ostrożności na wszelki wypadek kilka dni po zabiegu bym się wstrzymała przed zbytnią ekspozycją. On raczej jakby usuwa martwy naskórek , rozbija płytkie zaskórniki, działa stymulująco i pobudzająco. Nie ściera tak jak mikrodermabrazja.
Majreg mówiąc zestaw masz na myśli takie urządzonko do kupienia np na allegro?
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 17:37   #521
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Majreg mówiąc zestaw masz na myśli takie urządzonko do kupienia np na allegro?
Tak. Mozna nim zrobić pilling kawitacyjny, sonoforezę i mikromasaż.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 17:44   #522
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Tak. Mozna nim zrobić pilling kawitacyjny, sonoforezę i mikromasaż.
I jak się sprawuję? Efekty są porównywalne do zabiegu w gabinecie? U mnie cena jednego zabiegu zaczyna się od 150 zł. Za trzy zabiegi miałabym swoje własne urządzenie i nie bałabym się infekcji
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 18:19   #523
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
I jak się sprawuję? Efekty są porównywalne do zabiegu w gabinecie? U mnie cena jednego zabiegu zaczyna się od 150 zł. Za trzy zabiegi miałabym swoje własne urządzenie i nie bałabym się infekcji
Ja robiłam też w gabinecie i urządzenie było niemal identyczne tyle że innej firmy. Jestem zadowolona i sprawuje się bardzo dobrze. Mam je ok 2 m-cy więc jest stosunkowo nowe. Kosztowało chyba coś ok 4 lub 5 stówek. Siostra też zakupiła i jest również zadowolona. Wygodniesze jest chyba tylko to bezprzewodowe bo kabelek się po twarzy nie plącze. Podobnie jak z depilatorem. Wiem,że są lepsze z dodatkowymi funkcjami. zalezy ile możesz przeznaczyc pieniązków. Ja lubię zwłaszcza sonoforezę i mikromasaż.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 11:34   #524
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

majreg zazdroszczę Tobie tego urządzania, mnie nie stać na takie cudo- chociaż może kiedyś

Ghost19 kawitacja "zdziera" naskórek, więc jakiś filtr to nie głupi pomysł, ja przez kilka dni unikam słoneczka i drażniących kremów, lepiej dmuchać na zimne
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 21:07   #525
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ja robiłam też w gabinecie i urządzenie było niemal identyczne tyle że innej firmy. Jestem zadowolona i sprawuje się bardzo dobrze. Mam je ok 2 m-cy więc jest stosunkowo nowe. Kosztowało chyba coś ok 4 lub 5 stówek. Siostra też zakupiła i jest również zadowolona. Wygodniesze jest chyba tylko to bezprzewodowe bo kabelek się po twarzy nie plącze. Podobnie jak z depilatorem. Wiem,że są lepsze z dodatkowymi funkcjami. zalezy ile możesz przeznaczyc pieniązków. Ja lubię zwłaszcza sonoforezę i mikromasaż.
Widziałam różne wersję na Allegro. Różnią się mocą. Chyba im większa moc tym mocniejszy peeling Dla siebie wybrałabym chyba z zasilaczem sieciowym. Mam urządzenie do epilacji z zasilaczem. W wersji przenośnej nie wyrobiłabym na baterie
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 22:28   #526
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Tak. Mozna nim zrobić pilling kawitacyjny, sonoforezę i mikromasaż.
Nie wiem jakie parametry mają te wasze domowe urządzonka, ale podczytuje wątek i tak od siebie chciałam tylko dopowiedzieć, że w przypadku ultradźwieków nie powinno się przekraczać ilości 1-2 serii zabiegów rocznie...to tak dorzucam by ktos nie stosował permanentnie na okrągło cały rok. A po 45-tym roku życia najbezpieczniej tylko 1 seria w roku.

I popieram Thecla - filtr obowiązkowy po kawitacji.

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-07-14 o 22:29
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 06:28   #527
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie parametry mają te wasze domowe urządzonka, ale podczytuje wątek i tak od siebie chciałam tylko dopowiedzieć, że w przypadku ultradźwieków nie powinno się przekraczać ilości 1-2 serii zabiegów rocznie...to tak dorzucam by ktos nie stosował permanentnie na okrągło cały rok. A po 45-tym roku życia najbezpieczniej tylko 1 seria w roku.

I popieram Thecla - filtr obowiązkowy po kawitacji.

Też tak czytałam, że nie mozna non stop. I do pół godz. przy 1 zabiegu. Może wiesz czy sonoforeza 2 razy w m-cu to za dużo ? A jak często mikromasaż żeby nie przedawkować? Będę wdzięczna za info. Ponadto nie wiem jakie ampułki stosować i skąd je wziąć do sonoforezy. Do tej pory stosowałam czysty żel aloesowy, ale podejrzewam że z witaminkami mogłyby być o niebo lepsze.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-07-15 o 06:31
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 22:14   #528
zielona1311
Raczkowanie
 
Avatar zielona1311
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Wiadomości: 147
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

cześć dziewczyny byłam pierwszy raz na kawitacji, na drugi dzień po zabiegu pojawił się wysyp krostek

mam skłonność do zaskórników i wyprysków szczególnie na brodzie i czole tylko że po kawitacji zrobiło się ich więcej szczególnie krostek z żółtą ropą

to normalne? myślałam że ten zabieg usuwa powoli pryszcze
zielona1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 16:21   #529
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Też tak czytałam, że nie mozna non stop. I do pół godz. przy 1 zabiegu. Może wiesz czy sonoforeza 2 razy w m-cu to za dużo ? A jak często mikromasaż żeby nie przedawkować? Będę wdzięczna za info. Ponadto nie wiem jakie ampułki stosować i skąd je wziąć do sonoforezy. Do tej pory stosowałam czysty żel aloesowy, ale podejrzewam że z witaminkami mogłyby być o niebo lepsze.
Majreg optymalny czas to 10min kawitacja i 10 min sonoforeza - w przypadku twarzy. Dwa razy w m-cu to nie za dużo ale warto po serii 10 zabiegów zrobić jakąś przerwę. Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząć mikromasaż, bo mikromasaż jest to zjawisko występujące zarówno przy kawitacji jak i sonoforezie, a polega na wprowadzeniu w ruch komórki skóry co ma wpływ na mikrokrążenie oraz ich metabolizm. Jeżeli chodzi o ampułki to nie wszytskie sie nadają, jesli chcesz mogę ci poszukać koncentraty (ampułki) do sonoforezy tylko jakie one maja mieć działanie? nawilżające, odżywcze itp

DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 10:26   #530
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez zielona1311 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny byłam pierwszy raz na kawitacji, na drugi dzień po zabiegu pojawił się wysyp krostek

mam skłonność do zaskórników i wyprysków szczególnie na brodzie i czole tylko że po kawitacji zrobiło się ich więcej szczególnie krostek z żółtą ropą

to normalne? myślałam że ten zabieg usuwa powoli pryszcze

spokojnie, konieczne będzie "doczyszczenie" buzi umów się na kolejny zabieg jak możesz
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 14:50   #531
Kagome_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 48
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

pytanko
mam 2 piercingi w wardze + w jezyku, moge wiec isc na taki zabieg?

Edytowane przez Kagome_17
Czas edycji: 2009-07-23 o 15:06
Kagome_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 08:48   #532
asiunia550
Przyczajenie
 
Avatar asiunia550
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Kagome_17 Pokaż wiadomość
pytanko
mam 2 piercingi w wardze + w jezyku, moge wiec isc na taki zabieg?
Kosmetyczka będzie Ci kazała zdjąć wszystkie metalowe rzeczy (typu kolczyki, zegarek itp) nie można ich mieć podczas tego zabiegu.
asiunia550 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 17:57   #533
nauzykaa
Raczkowanie
 
Avatar nauzykaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 63
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Byłam dziś w salonie THALGO w moim Inowrocławiu zapisać się na peeling kawitacyjny. Idę w środę. Mam malusieńkiego straszka;-) z powodu złych doświadczen z kosmetyczkami, ale dodaje mi otuchy fakt, że dobrze piszecie o kawitacji, no a poza tym autoryzowany gabinet...I pani, która wykonuje zabieg, cieszy sie dobra opinią.Zdam później relację;-)
nauzykaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 18:36   #534
nauzykaa
Raczkowanie
 
Avatar nauzykaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 63
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez nauzykaa Pokaż wiadomość
Byłam dziś w salonie THALGO w moim Inowrocławiu zapisać się na peeling kawitacyjny. Idę w środę. Mam malusieńkiego straszka;-) z powodu złych doświadczen z kosmetyczkami, ale dodaje mi otuchy fakt, że dobrze piszecie o kawitacji, no a poza tym autoryzowany gabinet...I pani, która wykonuje zabieg, cieszy sie dobra opinią.Zdam później relację;-)
Było bosko! Półtorej godziny relaksu, z masażem wstępnym, peelingiem, nawilżaniem, maską.Muzyczka w tle, przemiła, fachowa obsługa.Chyba przestanę bać się kosmetyczek. Koszt: 110 zł.
nauzykaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 19:42   #535
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

nauzykaa cieszę się że jesteś zadowolona i zrelaksowana

ja dziś byłam też na zabiegu, akurat w weekend pojawiło sie kilka krostek pod nosem więc kosmetyczka się nimi zajęła
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 22:15   #536
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

dziewczyny polećcie prosze jakis gabinet z tania kawitacja w KRAKOWIE przeszukałam to forum ale znalazłam doslownie kilka adresow i ceny w okolicach 100 zl skadinad , mozna zrobic kawitacje za nawet 30-40 zl ale w mniejszych gabinetach a nie duzych studiach kosmetycznych, tylko te male raczej w necie sie nie raklamuja,( dlugo szukalam). Jezeli macie jakies informacje prosze dajcie znac!
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:22   #537
samanthea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Kraków czy nie, najtaniej i tak wychodzi własna kawitacja. Można kupić domowe urządzenie za 600 zł i po kilku peelingach masz już za darmo
samanthea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 16:59   #538
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Majreg optymalny czas to 10min kawitacja i 10 min sonoforeza - w przypadku twarzy. Dwa razy w m-cu to nie za dużo ale warto po serii 10 zabiegów zrobić jakąś przerwę. Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząć mikromasaż, bo mikromasaż jest to zjawisko występujące zarówno przy kawitacji jak i sonoforezie, a polega na wprowadzeniu w ruch komórki skóry co ma wpływ na mikrokrążenie oraz ich metabolizm. Jeżeli chodzi o ampułki to nie wszytskie sie nadają, jesli chcesz mogę ci poszukać koncentraty (ampułki) do sonoforezy tylko jakie one maja mieć działanie? nawilżające, odżywcze itp
Oooooo!!!!!Dopiero zauważyłam Twój post.Bardzo chcę znależć te ampułki. Co do działania to bez znaczenia. Mogą być i nawilżające i odżywcze. Obie mojej buźce się przydadzą jesienią.
Co do mikromasażu to w tym urządzeniu są 3 opcje:
kawitacja,sonoforeza i mikromasaż. Przy włączeniu końcówka inaczej się zachowuje. Przy tym mikromasażu czuję jakby większe drganie.
Pozdrawiam.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 12:49   #539
alekssis
Raczkowanie
 
Avatar alekssis
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 194
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Witam Was,
czy są jakieś ograniczenia wiekowe co do PK? od którego roku życia można się wybrać na taki zabieg?
alekssis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 19:08   #540
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez alekssis Pokaż wiadomość
Witam Was,
czy są jakieś ograniczenia wiekowe co do PK? od którego roku życia można się wybrać na taki zabieg?
też mam takie pytanie, może ktoś wie?

bylam raz na kawitacji, bardzo mi się podobalo, skora oczyszczona jasniejsza, świerza, miekka, po prostu super, po miesiącu wybieram sie jeszcze raz, mam cere naczynkowa i wrazliwa, czy miesiąc odstępu wystarczy?
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.