Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :) - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: czy leczyłaś kiedy panokcie i jaki dało to efekt
tak 0 0%
nie 1 33,33%
tak,ale zaprzestałam-nie chciało mi się 1 33,33%
wyleczyłam całkowicie. 1 33,33%
Głosujący: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-18, 21:05   #3961
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez yane_ Pokaż wiadomość
Może jakimś utwardzaczem powinnaś pomalować?
Musiałabym kupić z jakiejś naprawdę WYŻSZEJ PÓŁKI, bo mam z nimi ogromny problem. Mam tłustą płytkę paznokciową.
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 08:46   #3962
yane_
Raczkowanie
 
Avatar yane_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Musiałabym kupić z jakiejś naprawdę WYŻSZEJ PÓŁKI, bo mam z nimi ogromny problem. Mam tłustą płytkę paznokciową.

Są różne odtłuszczacze do płytki paznokcia, można też przetrzeć przed pomalowaniem zmywaczem do paznokci acetonowym powinno pomóc
__________________

Droga do piekła jest usłana różami.
yane_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 19:50   #3963
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Znów obżarłam... :-( a miałam jeszcze tydzień temu takie ładne

Dziewczyny potrzebuję bratniej duszy do codziennego wspierania się i podtrzymywania na duchu i pilnowania na wzajem...
Jeżeli któraś byłaby chętna na taką wspólną terapię to piszcie na priva...
Moze jakoś wspólnie damy radę...
Ja jestem ciężki przypadek
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 21:08   #3964
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez yane_ Pokaż wiadomość
Są różne odtłuszczacze do płytki paznokcia, można też przetrzeć przed pomalowaniem zmywaczem do paznokci acetonowym powinno pomóc
Absolutnie żadnego acetonu! Jeśli zapuszczamy paznokcie to przecież chcemy je mieć zdrowe i mocne aceton wysusza i niszczy. Są specjalne odtłuszczacze-Cleanery dostępne chociazby na allegro za grosze
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 16:27   #3965
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Witajcie można się przyłączyc? Właśnie moje dłuuugie zapuszczanie poszło w cholerę ech... już były takie ładne przyzwoitej długości to musiał mi się jeden złamac i to po całości gdyby chociaż kawałek się urypał od góry, muszę wszystkie obciąc na krótko Ja to mam zawsze pecha a to gdzieś się uderzę a to o coś zachaczę taka łamaga ze mnie

Zabieram się za obcinanie ale mi szkoda
__________________

Edytowane przez karolcia198506
Czas edycji: 2010-05-02 o 16:29
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 17:53   #3966
princessa16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 33
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja nie daję rady.... Znów będę musiała zakładać tipsy, bo sama nie zapuszczę
princessa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 18:05   #3967
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Absolutnie żadnego acetonu! Jeśli zapuszczamy paznokcie to przecież chcemy je mieć zdrowe i mocne aceton wysusza i niszczy. Są specjalne odtłuszczacze-Cleanery dostępne chociazby na allegro za grosze
sklad niektorych to woda + etanol, mozna nawet samemu to zrobic
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 22:43   #3968
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez princessa16 Pokaż wiadomość
Ja nie daję rady.... Znów będę musiała zakładać tipsy, bo sama nie zapuszczę
Czasem lepiej raz a porządnie przyłożyć się do przedłużania paznokci i mieć ładne, odrośnięte pazurki, niż się denerwować. Jak zobaczysz efekt po zdjęciu sztucznych paznokci, będzie Ci szkoda cokolwiek z nimi robić.
Niemniej, ja postanowiłam dla własnej satysfakcji zapuścić całkiem sama swoje paznokcie. Kupiłam utwardzacz Wibo, żeby miały ochronną powłokę i łykam skrzyp. A, no i wcieram tę odżywkę z Wibo z wapniem. I obowiązkow0 krem do rąk! Zaparłam się i do wakacji będę miała ekstra paznokcie.

Dziewczynki, zapuszczamy!
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 08:43   #3969
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Czasem lepiej raz a porządnie przyłożyć się do przedłużania paznokci i mieć ładne, odrośnięte pazurki, niż się denerwować. Jak zobaczysz efekt po zdjęciu sztucznych paznokci, będzie Ci szkoda cokolwiek z nimi robić.
Niemniej, ja postanowiłam dla własnej satysfakcji zapuścić całkiem sama swoje paznokcie. Kupiłam utwardzacz Wibo, żeby miały ochronną powłokę i łykam skrzyp. A, no i wcieram tę odżywkę z Wibo z wapniem. I obowiązkow0 krem do rąk! Zaparłam się i do wakacji będę miała ekstra paznokcie.

Dziewczynki, zapuszczamy!
Nie zgadzam się. Dobrze przedłużone paznokcie nie ingerują w stan naturalnej płytki paznokcia. Ale zaznaczam że DOBRZE przedłużone. Nie u jakiejś pseudostylistki która się wyżyję na paznokciach. Sama zajmuję się stylizacją paznokci i po kilku próbach zapuszczania zrobiłam sobie tipsy a moje pazurki przez miesiąc pięknie odrosły, po ściągnięciu efekt był znakomity więc je zażelowałam i długo cieszyłam się coraz to dłuższymi moimi paznokciami dopóki na zajęcia trzeba było je ściąć na zero
Absolutnie nikogo nie namawiam do przedłużania paznokci bo niektórzy mają swoje zdanie . Czasem już sił brakuje jak się widzi jak pazurki albo się obgryzie albo gdzieś połamie więc dla niektórych osób przedłużanie to jedyne wyjście. Jeśli tobie starczy tyle silnej woli naprawdę gratuluję i życzę wytrwałości! Polecałabym także chociaż raz w tyg ciepłe kąpiele w oliwie i cytrynie-efkty rewelacyjne
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 10:49   #3970
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Pati, właśnie o to mi chodziło. Że będzie szkoda cokolwiek z nimi robić w sensie obgryzać, zaczepiać czy cokolwiek.
Też jestem po kursie więc wiem, jak to się przedstawia.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 17:20   #3971
princessa16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 33
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

już raz miałam tipsy wiec wiem jaki jest efekt Tyle że po ich zdjęciu kiedy były już śliczne nie pomalowałam ich utwardzaczem i wszystkie się połamały eh..... a były takie ładne, no cóż zrobię sobie na komers i ponoszę przez wakacje
princessa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 11:49   #3972
Monika355
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Myślę, że ważną rzeczą jest aby paznokcie miały odpowiedni kształt jak rosną a nie np. fale także ja regularnie je piłuję, żeby się np same nie naderwały.
Monika355 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 13:26   #3973
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

zgadzam się .... też nadaję kształt już od początku a przynajmniej się staram
ale ostatnio snów się wszystkie połamały i musiałam do zera pościnać... chciałam kupić znów złotą SH albo nailteka ale nie stać mnie chwilowo ... jakie tańsze a dobre odżywki znacie ? (te wibo już nie pomagają ) myślałam o rimmelu bo chyba kiedyś dziewczyny chyba zachwalały ile on kosztuje ?
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:32   #3974
Guuusiaa
Zadomowienie
 
Avatar Guuusiaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 531
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

A mi paznokcie rosną szybko tylko że są ciut za szerokie no ale jak je ładnie wypiłuje to jest ok

Tylko denerwuje mnie to że jak są już wszystkie tej samej długości, pomalowane ładnie to zawsze jeden musi sie złamać, potem kolejny i tak leci że musze w końcu zaczynać od początku

Jak ja tego nie lubie
__________________

08.08.2013 r. Nasze Życie Nabrało Sensu Synuś


Rośnij kruszynko rośnij





Guuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:40   #3975
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Guuusiaa Pokaż wiadomość
A mi paznokcie rosną szybko tylko że są ciut za szerokie no ale jak je ładnie wypiłuje to jest ok

Tylko denerwuje mnie to że jak są już wszystkie tej samej długości, pomalowane ładnie to zawsze jeden musi sie złamać, potem kolejny i tak leci że musze w końcu zaczynać od początku

Jak ja tego nie lubie
Mam tak samo ... nie wiem czy się śmiać z tego tylko czy płakać
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:47   #3976
Guuusiaa
Zadomowienie
 
Avatar Guuusiaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 531
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
Mam tak samo ... nie wiem czy się śmiać z tego tylko czy płakać
__________________

08.08.2013 r. Nasze Życie Nabrało Sensu Synuś


Rośnij kruszynko rośnij





Guuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 17:32   #3977
MoniS_1
Raczkowanie
 
Avatar MoniS_1
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 90
Nie mogę zapuscic paznokci ;(

Mam problem z paznokciami.Wiem , że był on już bardzo wiele razy opisywany , ale wszędzie gdzie spojrzę piszecie o drogich odżywkach (może niezbyt drogich ale moja mama nie pozwala mi na zakupowanie nail teku albo sally hansen bo uważa że paznokcie same mi urosną).Właśnie z tym jest problem . Nie mogę zapuścic paznokci poniewaz ciągle się łamią , ostatnio na matmie (sprawdzian był przyczyną) obgryzłam pazura.I nie wiem ile będzie odrastał.
Paznokcie dalej są brzydkie i szerokie.Do wakacji chciałabym miec ładne pazurasy.Teraz moczę je w oliwce , używam kremu ochronnego i czasem maluję odżywką.Mam też suche skórki i czasem jeszcze odstają.Cały czas je cierpliwie wycinac?Odsuwanie mi nie idzie ;/
Ale chodzi mi też o kształt . Czy do wakacji jest on w stanie się zmienic , tak aby paznokcie były trochę węższe i estetycznie wyglądały?
Chciałam wstawic foty ale aparat mi się buntuje ;/
__________________
'' Nigdy nie jest się za starym , by marzyc . Marzenia też się nie starzeją '


Zapuszczam włosy ; 27 cm ---> 50 cm
Pisarka .... może kiedyś
Zakochana w reggae

www.her-stories.blog.onet.pl <---- zapraszam
MoniS_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:47   #3978
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Nie mogę zapuscic paznokci ;(

Może poszła byś do stylistki na manicure, żeby pokazała Ci jak piłować paznokcie aby były węższe?
Skórek nie wycinamy, odsuwamy, bo inaczej rosną twardsze. Wycinamy jedynie to co wystaje po odsunięciu tzw. firany.
A żeby zapuścić proponuję zażelować paznokcie żelami silikonowymi. Wyglądają na paznokciu jak lakier do paznokci, a są elastyczne i można dzieki nim zapuścić całkiem pokażny pazoor
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 09:44   #3979
axaana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 194
Dot.: Nie mogę zapuscic paznokci ;(

Miałam też taki problem. Paznokcie nie szły do zapuszczenia bo wciąż się łamały. Kszałt też pozostawiał wiele do życzenia. Ale...
Na studniówkę chciałam mieć ładne pazurki i zrobiłam sobie tipsy żelowe. Odpadły mi, właściwie to je zdarłam, po 1,5 tygodnia, bo jechałam na ferie na snowboard, i nijak z takimi pazurasami jeździć było. I jak je zdjęłam... NIESPODZIANKA! Paznokcie mi troszkę odrosły (zawsze miałam maksymalnie krótkie, aż do skóry), ale co bardziej mnie zadowoliło to to, że tipsy nadały im bardzo ładny, smukły kształt

Chcę jeszcze nadmienić, że jak paznokcie Ci urosną i odpowiednio opiłujesz to zdecydowanie obędzie się bez tipsów. Tipsy bardzo niszczą i osłabiają płytkę. Moje nadal jeszcze choruja.

Oczywiście paznokcie nadal mi się łamały. Namówiłam tatę, żeby zamówił mi odzywkę SH złotą na allegro. za 20zł nie za 50zł. Przyszła oryginalna. Zaczęłam smarować jak zalecali, ale paznokcie nadal chorowały po tipsach i kleju. Obecnie, jakieś 2,5 miesiąca od tamtego mam już ładne długie paznokcie. (jeszcze tylko dwa są tak strasznie słabe). NARESZCIE JESTEM Z NICH ZADOWOLONA!

Z tego co wiem (zamierzam wypróbować), bardzo pomocna jest BELISSA ! Wzmacnia witaminowo od środka. Paznokcie stają się podobno twardsze i zdrowsze Ale to tylko tyle co słyszałam od innych wizażanek.

Pozdrawiam, axa.

Edytowane przez axaana
Czas edycji: 2010-05-06 o 09:46
axaana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 09:48   #3980
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Nie mogę zapuscic paznokci ;(

Cytat:
Napisane przez axaana Pokaż wiadomość
Miałam też taki problem. Paznokcie nie szły do zapuszczenia bo wciąż się łamały. Kszałt też pozostawiał wiele do życzenia. Ale...
Na studniówkę chciałam mieć ładne pazurki i zrobiłam sobie tipsy żelowe. Odpadły mi, właściwie to je zdarłam, po 1,5 tygodnia, bo jechałam na ferie na snowboard, i nijak z takimi pazurasami jeździć było. I jak je zdjęłam... NIESPODZIANKA! Paznokcie mi troszkę odrosły (zawsze miałam maksymalnie krótkie, aż do skóry), ale co bardziej mnie zadowoliło to to, że tipsy nadały im bardzo ładny, smukły kształt

Chcę jeszcze nadmienić, że jak paznokcie Ci urosną i odpowiednio opiłujesz to zdecydowanie obędzie się bez tipsów. Tipsy bardzo niszczą i osłabiają płytkę. Moje nadal jeszcze choruja.

Oczywiście paznokcie nadal mi się łamały. Namówiłam tatę, żeby zamówił mi odzywkę SH złotą na allegro. za 20zł nie za 50zł. Przyszła oryginalna. Zaczęłam smarować jak zalecali, ale paznokcie nadal chorowały po tipsach i kleju. Obecnie, jakieś 2,5 miesiąca od tamtego mam już ładne długie paznokcie. (jeszcze tylko dwa są tak strasznie słabe). NARESZCIE JESTEM Z NICH ZADOWOLONA!

Z tego co wiem (zamierzam wypróbować), bardzo pomocna jest BELISSA ! Wzmacnia witaminowo od środka. Paznokcie stają się podobno twardsze i zdrowsze Ale to tylko tyle co słyszałam od innych wizażanek.

Pozdrawiam, axa.
Proponuję najpierw odrobinę zapoznać się z zasadami noszenia przedłużanych paznokci (podrkeślone na czerwono), a później pisać bzdury jakoby "TIPSY" niszczyły paznokci.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 17:10   #3981
MoniS_1
Raczkowanie
 
Avatar MoniS_1
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 90
Dot.: Nie mogę zapuscic paznokci ;(

Tipsy , żele albo inne tego typu rzeczy odpadają bo :
1.nie chcę sobie niszczyc płytki
2.mam 13 lat (no helloł 13 lat i tipsy ? ) coś nie tak.
Paznokcie mam i tak słabe.
Ciągle są suche chociaż smaruje kremami;/
__________________
'' Nigdy nie jest się za starym , by marzyc . Marzenia też się nie starzeją '


Zapuszczam włosy ; 27 cm ---> 50 cm
Pisarka .... może kiedyś
Zakochana w reggae

www.her-stories.blog.onet.pl <---- zapraszam
MoniS_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 19:33   #3982
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Nie mogę zapuscic paznokci ;(

Heloooł! Żel silikonowy to nie tipsy, wygląda jak lakier i jest bardzo elastyczny więc pomoże Ci zapuścić paznokcie, nakłada się go na naturalki a nie przedłuża.

Ale skoro to odpada to proponuję zaiwestować w porządną odżywkę i używać jej częściej niż czasem i dodatkowo kupić oliwkę do skórek i wcierać w skórki i w paznokcie. Albo zrobić sobie serię zabiegów parafinowych.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 20:36   #3983
chwilka1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 283
Dot.: Nie mogę zapuscic paznokci ;(

hejka !!!

Ja miałam taki sam problem ,ale się z mądrzyłam bo łykam witaminy Lino A+E+F i do tego serię odzywek z JOKI mam chyba 4 różne i ładnie rosną są twarde , a swoją drogą czy ty nie jesteś za młoda za długie pazurki. Byliczka mam pytanko co do żelu silikonowego , czytałam w artykułach i to na tips się zakłada i podrzega . Chm jak to załatwić a mozę mi się cos pomyliło np znalazłam taki http://www.allegro.pl/item1008489291...ine_seria.html
chwilka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 20:46   #3984
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Nie mogę zapuscic paznokci ;(

Żel silikonowy stosowany jest do naturalnych paznokci. Można go nałożyć w formie bezbarwnej, ale można również żelami silikonowymi zrobić frencza. Żel utwardza się tak jak zwykłe twarde żele w lampie UV, a żelu z linka nie polecam, generalnie produkty Nail Design i jego pochodne bym sobie darowała.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 21:02   #3985
chwilka1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 283
Dot.: Nie mogę zapuscic paznokci ;(

tak wiem , ja dałam przykładowy czy oto chodziło , ale jak się nie ma lampy uv to musze zapomnieć . to sie nakłada jak lakier powiadasz a jak ze zmywanie . Czy trzeba uzupełniać . jak raz miałam akryle to rosły jak głupie pod żelami też
chwilka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 21:05   #3986
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Nie mogę zapuscic paznokci ;(

No żel silikonowy to normalny żel tylko jest elastyczny więc rośnie razem z naszym paznokciem, czyli trzeba uzupełniać. Silikony usuwamy jak akryle czyli mocząc pazurki w acetonie kilka minut i wtedy masa robi się gumiasta i lekko pilnikiem zdejmujemy. Zostawiła bym to jednak specjalistom
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 21:12   #3987
chwilka1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 283
Dot.: Nie mogę zapuscic paznokci ;(

Dzieki za wyczerpująca informacje ot babka ze mnie ciekawa .A tak wszystko wiem ,
chwilka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 16:06   #3988
MoniS_1
Raczkowanie
 
Avatar MoniS_1
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 90
Dot.: Nie mogę zapuscic paznokci ;(

Byliczka jednak zrobienie paznokci kosztuje no nie ?
Poza tym to nie jestem za żadnymi tipsami , żelami bądz akrylami.
Do żadnego z tych "shitów" mnie nie przekonacie.
Okej pieknie wyglądają zdobienie i wgl.
Ale to nie dla mnie .
Poza tym miałam już kiedyś naklejane paznokcie u manikiurzystki w celu zaprzestania obgryzania.Ale na drugi dzień dwa mi odpadły ;/
Na moją płytkę się to nie nadaje.
Chciałabym jeszcze poprawic kształt swoich paznokci ...
Czy mozna to zrobic jedynie piłując ?
__________________
'' Nigdy nie jest się za starym , by marzyc . Marzenia też się nie starzeją '


Zapuszczam włosy ; 27 cm ---> 50 cm
Pisarka .... może kiedyś
Zakochana w reggae

www.her-stories.blog.onet.pl <---- zapraszam
MoniS_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 17:08   #3989
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Nie mogę zapuscic paznokci ;(

Cytat:
Napisane przez MoniS_1 Pokaż wiadomość
Byliczka jednak zrobienie paznokci kosztuje no nie ?
Poza tym to nie jestem za żadnymi tipsami , żelami bądz akrylami.
Do żadnego z tych "shitów" mnie nie przekonacie.
Okej pieknie wyglądają zdobienie i wgl.
Ale to nie dla mnie .
Poza tym miałam już kiedyś naklejane paznokcie u manikiurzystki w celu zaprzestania obgryzania.Ale na drugi dzień dwa mi odpadły ;/
Na moją płytkę się to nie nadaje.
Chciałabym jeszcze poprawic kształt swoich paznokci ...
Czy mozna to zrobic jedynie piłując ?
no heloł, dobra manikiurzystka potrafi elegancko dobrać kształ i rozmiar, że nie odpadną przez długi czas.
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 20:24   #3990
fergieunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 697
GG do fergieunia
Dot.: Nie mogę zapuscic paznokci ;(

MoniS_1, myślę, ze powinnaś trochę kulturalniej się do nas " odnosić". Wizaż i Wizażanki to nie " shity".
My staramy się Tobie przedstawić różne warianty. Jeżeli jednak sądzisz, ze 13-sto latce nie wypada nosić tipsów itp ( z czym się całkowicie zgadzam), to postaw na pielęgnację. Naprawdę nie trzeba najdroższych odżywek, żeby paznokcie były mocne i zdrowe.
Suplementy diety bardzo się zachwala, one faktycznie pomagają. Dodatkowo chronienie dłoni przed wodą i detergentami ( czytaj: np mycie naczyń). Olejek rycynowy. Krem do rąk i paznokci.
Zaryzykuj i wydaj choćby 5-10zł za odżywkę, może spełni swoje zadanie, jeżeli będziesz stosowałą się do w w reguł.
__________________
Kto powiedział, że muszę być taka jak inni? Indywidualność jest piękna.

Oszczędzam na PERFUMY!!
fergieunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.