Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 22:32   #1921
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Kolor ma ładny - tylko na dwóch zdjęciach widać straszną tapetę
Ja tam wolę Sophie Elis Baxtor
zgadzam się... kolor ładny (i włosy jakieeeeee ), ale tapeta niestety widoczna i ta stylizacja jakaś dziwna, nic do siebie nie pasuje... widzę tu zmarnowany potencjał
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 23:34   #1922
White_Lilly
Raczkowanie
 
Avatar White_Lilly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdzieś w zachodniopomorskim:)
Wiadomości: 44
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, pomóżcie mi. Chciałam sobie kupić podkład/ puder. Oczywiście, główny punkt poszukiwań- allegro. No i są. Pudry w sam raz do mojej bieluteńkiej skóry. Tylko który lepszy Pomóżcie

http://allegro.pl/bare-naturale-najn...204229706.html
http://allegro.pl/shade-mineralny-pu...200740097.html
http://allegro.pl/301-natural-finish...200519267.html
http://allegro.pl/matujacy-puder-syp...207637100.html
__________________
Bo ważę za dużo

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...9d0ac0cb36.png
White_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 07:31   #1923
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

White_Lilly, akurat znalazłaś sobie nieco niepewnego sprzedawcę Znaczy, jego kosmetyki mogą mieć krótką datę ważności, a nawet być przeterminowane; kupowałam od niego (z mamą) dwa razy kosmetyki (bo tanio, i w dodatku przesyłka odpada bo nasze miasto), no i kilka kosmetyków było po terminie ważności, na kilku daty w ogóle nie ma... (ale do użytku się nadają)
No i z tym płynnym podkładem Astora bym uważała, najlepiej najpierw idź do drogerii i sprawdź kolor, bo Ciemną Stronę Mocy w nim wyczuwam...

jak juz udało mi sie wstać wczesniej niz o 10 - wstałam o 7:3o - skorzystam z pięknej, pochmurnej pogody i udam sie do Ross-a po te Lirenkę mineralną...

_________________________ __
edit: no i kupiłam tę Lirenkę mineralna SPF30... Pierwsze wrażenie bardzo dobre, lekka, raczej lejąca, wchłania się nieźle, ale dawkę na twarz musiałam podzielić na dwie warstwy (ok. 10min odstępu); tego, co zostawia na twarzy raczej nie można nazwać matem, ale jest naprawdę ok polubiłyśmy się (mam tylko nadzieję, że nie spowoduje u mnie wysypu... w każdym razie nie wydaje się być ani trochę tłusta) No i mam nadzieje, że z czasem ta minerałowa biel w magiczny sposób zniknie, bo początkowo straaaasznie bieli
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-08-30 o 11:23
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 13:45   #1924
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Jaką ona ma cuuudnie bladą skorę. Kocham taki kolor! Szkoda że ja nie jestem i nigdy nie będę aż tak jasna.
Czytam komentarze i zastanawiam się czemu solariany jeszcze nie przeprowadziły masowego ataku

estra, ja w poniedziałek albo we wtorek zamierzam przeprowadzić szturm na apteki. Potrzebuję nietłustego filtra stricte na twarz, no i bezparsolowego, bo bez kolorówki nie mogę się obejść. Tylko nie mam już pojęcia w co mam uderzyć Dzisiaj w dodatku nałożyłam na buzię filtr Yves Rocher (nie ma parsolu) i strasznie mnie uczulił. Oczy mi łzawią w zasadzie od rana, skóra w okolicach oczu jest zaogniona a na czole wyszła mi jakaś wysypka
Jak znajdziesz jakąś perełkę to daj znać Ja z powodu uczulenia musiałam zrezygnować z babydream SPF50. Był fajny, świecił się trochę, ale to byłam w stanie przeżyć. Jednak to co działo się z moimi oczami to koszmar.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100% ona ma stanowczo za dużo makijażu i nie wygląda to ładnie za to Spohie jak zawsze śliczna i z klasą

Próbowałaś może różowej serii dla mam z Babydream? (tak apropos używania dzieciowych kosmetyków) Mam z niej oliwkę (zawiera same naturalne oleje) oraz płyn do mycia (nie zawiera żadnych SLSów ) i są moim zdaniem świetne
Oczywiście, że próbowałam Rossman nie ma przede mną tajemnic. A w szczególności dział dziecięcy (w to wliczają się też kosmetyki dla mam naturalnie). Wchodzę do sklepu to pan ochroniarz od razu kieruje się w stronę tych półek. Teraz jestem na etapie prób szamponu babydream. Szukam jednak jakiejś fajnej odżywki do włosów, która nie ma wysoko w składzie silikonów, ani jakiegoś innego świństwa, a przede wszystkim będzie dobrze odżywiać

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
White_Lilly, akurat znalazłaś sobie nieco niepewnego sprzedawcę Znaczy, jego kosmetyki mogą mieć krótką datę ważności, a nawet być przeterminowane; kupowałam od niego (z mamą) dwa razy kosmetyki (bo tanio, i w dodatku przesyłka odpada bo nasze miasto), no i kilka kosmetyków było po terminie ważności, na kilku daty w ogóle nie ma... (ale do użytku się nadają)
No i z tym płynnym podkładem Astora bym uważała, najlepiej najpierw idź do drogerii i sprawdź kolor, bo Ciemną Stronę Mocy w nim wyczuwam...

jak juz udało mi sie wstać wczesniej niz o 10 - wstałam o 7:3o - skorzystam z pięknej, pochmurnej pogody i udam sie do Ross-a po te Lirenkę mineralną...

_________________________ __
edit: no i kupiłam tę Lirenkę mineralna SPF30... Pierwsze wrażenie bardzo dobre, lekka, raczej lejąca, wchłania się nieźle, ale dawkę na twarz musiałam podzielić na dwie warstwy (ok. 10min odstępu); tego, co zostawia na twarzy raczej nie można nazwać matem, ale jest naprawdę ok polubiłyśmy się (mam tylko nadzieję, że nie spowoduje u mnie wysypu... w każdym razie nie wydaje się być ani trochę tłusta) No i mam nadzieje, że z czasem ta minerałowa biel w magiczny sposób zniknie, bo początkowo straaaasznie bieli
Daj znać, czy Cię nie zapchała.

Dzisiaj byłam na zakupach. Kupiłam 4 ciuchy i wszystkie są...czarne. To już jest chyba obsesja.

Macie też zaczerwienione dłonie od dłuższego przebywania na zimnie? Zauważyłam, że różowy lakier ładnie się komponuje z moją skórą, ale w atramentowym wyglądam jakbym miała czerwonkę. Co więcej jeden i drugi są chłodne Szkoda, bo jednak ten niebieski jest bliższy mojemu sercu.

Szmatka sieje spustoszenie na mojej twarzy. Dzięki niej pozbyłam się 60% wągrów (i skóry przy okazji). Chyba za mocno tarłam, ale już widzę przyszłe efekty. Jestem baaardzo zadowolona.

Kupiłam też sobie Belissę Hydro. Wszystko było pięknie, aż przeczytałam skład. β-Karoten! Nie wiem czy to łykać. Teoretycznie organizm przetwarza tylko taką jego ilość, jaka jest mu potrzebna, ale boję się żółtym śladów- pozostałosci tego czego nie przetworzył. Pamiętam jak w gimnazjum piłam soczki marchwiowe. Nauczycielka wysłała mnie do dyrektora, bo moje dłonie były podręcznikowym przykładem palacza. Gimnazjum to osobliwa placówka. Można tam zauważyć nagromadzenie buzujących hormonów okraszonym głupotą ciała nauczycielskiego. Z wszystkich ciał jakie poznałam to było zdecydowanie najgorsze

White_Lilly podejrzane mi się te kosmetyki wydają. A mam naprawdę duże doświadczenie w kupowaniu na Allegro. Zastanów się dobrze zanim zamówisz.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-08-30 o 13:47
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 13:46   #1925
White_Lilly
Raczkowanie
 
Avatar White_Lilly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdzieś w zachodniopomorskim:)
Wiadomości: 44
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
White_Lilly, akurat znalazłaś sobie nieco niepewnego sprzedawcę Znaczy, jego kosmetyki mogą mieć krótką datę ważności, a nawet być przeterminowane; kupowałam od niego (z mamą) dwa razy kosmetyki (bo tanio, i w dodatku przesyłka odpada bo nasze miasto), no i kilka kosmetyków było po terminie ważności, na kilku daty w ogóle nie ma... (ale do użytku się nadają)
No i z tym płynnym podkładem Astora bym uważała, najlepiej najpierw idź do drogerii i sprawdź kolor, bo Ciemną Stronę Mocy w nim wyczuwam..
Już nie raz u Niego kupowałam i ma bardzo fajne kosmetyki. Szczególnie balsamiki do ust A z tymi datami. Za granicą serio są inne systemy datowania. A data ważności.... Puder to akurat się szybko zużyje
__________________
Bo ważę za dużo

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...9d0ac0cb36.png
White_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 14:38   #1926
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Droga Estro, czerń jest przecież piękna, elegancka i ponadczasowa. To także kolor intelektualistów. A zresztą nie pozostajesz w swoich obsesjach osamotniona. Mnie przez 3 lata ogólniaka ksiądz prefekt podpytywał czy czasem nie chodzę w żałobie, bo stale widzi mnie w czerni właśnie. Odparłam mu, że ja go również, więc kolor akurat niczego nie dowodzi. Ostatnio zaczynam jednakże doceniać inne barwy, choć przede wszystkim ciemne. Granat, głęboka szmaragdowa zieleń, indygo, fiolety... Z całą pewnością daleko im do tandety, a i nieźle współgrają z bladością. Pastele rezerwuję wyłącznie na upały, choć czuję się w nich dość nieswojo. Jak jedna wielka (i to dosłownie), jasna plama...
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 14:45   #1927
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Szmatka sieje spustoszenie na mojej twarzy. Dzięki niej pozbyłam się 60% wągrów (i skóry przy okazji). Chyba za mocno tarłam, ale już widzę przyszłe efekty. Jestem baaardzo zadowolona.
szmatka? o czym mówisz? Ja też taką chcę...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 15:14   #1928
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Droga Estro, czerń jest przecież piękna, elegancka i ponadczasowa. To także kolor intelektualistów. A zresztą nie pozostajesz w swoich obsesjach osamotniona. Mnie przez 3 lata ogólniaka ksiądz prefekt podpytywał czy czasem nie chodzę w żałobie, bo stale widzi mnie w czerni właśnie. Odparłam mu, że ja go również, więc kolor akurat niczego nie dowodzi. Ostatnio zaczynam jednakże doceniać inne barwy, choć przede wszystkim ciemne. Granat, głęboka szmaragdowa zieleń, indygo, fiolety... Z całą pewnością daleko im do tandety, a i nieźle współgrają z bladością. Pastele rezerwuję wyłącznie na upały, choć czuję się w nich dość nieswojo. Jak jedna wielka (i to dosłownie), jasna plama...

Miałam podobny przypadek z tym, że nie ksiądz a wychowawca myślał, że noszę żałobe :P Zresztą nie tylko on... przez całe gimnazjum, lo ubierałam się TYLKO na czarno I nadal lubie ten kolor, idealnie współgra z moją trupią karnacją ;P
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 15:18   #1929
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Teraz jestem na etapie prób szamponu babydream. Szukam jednak jakiejś fajnej odżywki do włosów, która nie ma wysoko w składzie silikonów, ani jakiegoś innego świństwa, a przede wszystkim będzie dobrze odżywiać


.
ja bardzo polecam oleje do włosów - nakładasz na na noc a rano zmywasz
Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Mnie przez 3 lata ogólniaka ksiądz prefekt podpytywał czy czasem nie chodzę w żałobie, bo stale widzi mnie w czerni właśnie. Odparłam mu, że ja go również, więc kolor akurat niczego nie dowodzi. Ostatnio zaczynam jednakże doceniać inne barwy, choć przede wszystkim ciemne. Granat, głęboka szmaragdowa zieleń, indygo, fiolety... Z całą pewnością daleko im do tandety, a i nieźle współgrają z bladością. Pastele rezerwuję wyłącznie na upały, choć czuję się w nich dość nieswojo. Jak jedna wielka (i to dosłownie), jasna plama...
dobre
ja uwielbiam granat (to z kolei moje kendo-zboczenie), kobalt, wrzos, szmaragd.... chyba naprawdę jestem mieszańcem
zauważyłam dzisiaj w ogrodzie nitki babiego lata. a więc to już naprawdę Jesień
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 15:21   #1930
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Droga Estro, czerń jest przecież piękna, elegancka i ponadczasowa. To także kolor intelektualistów. A zresztą nie pozostajesz w swoich obsesjach osamotniona. Mnie przez 3 lata ogólniaka ksiądz prefekt podpytywał czy czasem nie chodzę w żałobie, bo stale widzi mnie w czerni właśnie. Odparłam mu, że ja go również, więc kolor akurat niczego nie dowodzi. Ostatnio zaczynam jednakże doceniać inne barwy, choć przede wszystkim ciemne. Granat, głęboka szmaragdowa zieleń, indygo, fiolety... Z całą pewnością daleko im do tandety, a i nieźle współgrają z bladością. Pastele rezerwuję wyłącznie na upały, choć czuję się w nich dość nieswojo. Jak jedna wielka (i to dosłownie), jasna plama...
Przekonałaś mnie A tak naprawdę to chyba sama sobie robię krzywdę. Widzę, że mi ta czerń nie bardzo pasuje. Poszarza mi cerę, widać moje niedoskonałości. Ale jakimś dziwnym trafem wszystkie ładne ubrania są czarne. No i ja uwielbiam ten kolor.

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
szmatka? o czym mówisz? Ja też taką chcę...
Miałam na myśli mikrofibrę, o której ostatnio jest na naszym wątku głośno. Nparawdę mi się poprawiła cera. W życiu jeszcze nie miałam tak mało wągrów. Ale łatwo przesadzić i efekt jak po bardzo mocnej mikrodermabrazji jest murowany. I pomyśleć, że to wszystko za 3,4 zł. A ja tyle kasy wydawałam na mikro, kawitacje, peelingi i inne bzdety.

loss_lauri masz na myśli oleje pokroju kokosowego? I nakładasz go na noc, ale pewnie czymś zakrywasz włosy? Bo jakoś nie wyobrażam sobie oleistej poduszki
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-08-30 o 15:23
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 15:36   #1931
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Przekonałaś mnie A tak naprawdę to chyba sama sobie robię krzywdę. Widzę, że mi ta czerń nie bardzo pasuje. Poszarza mi cerę, widać moje niedoskonałości. Ale jakimś dziwnym trafem wszystkie ładne ubrania są czarne. No i ja uwielbiam ten kolor.



Miałam na myśli mikrofibrę, o której ostatnio jest na naszym wątku głośno. Nparawdę mi się poprawiła cera. W życiu jeszcze nie miałam tak mało wągrów. Ale łatwo przesadzić i efekt jak po bardzo mocnej mikrodermabrazji jest murowany. I pomyśleć, że to wszystko za 3,4 zł. A ja tyle kasy wydawałam na mikro, kawitacje, peelingi i inne bzdety.

loss_lauri masz na myśli oleje pokroju kokosowego? I nakładasz go na noc, ale pewnie czymś zakrywasz włosy? Bo jakoś nie wyobrażam sobie oleistej poduszki
no np kokosowy albo kokosowy w połączeniu z bawełnianym, jedwabiem itd (ja robię taką zmodyfikowaną wersję odżywki z Mazideł: o.kokosowy, o.bawełniany, olejowy ekstrakt rozmarynu, jedwab w proszku, lecytyna; zamiast o.bawełnianego możesz dodać lanolinę).
wieczorem nakładam na włosy a rano zmywam szamponem.
a żeby nie zabrudzić poduszki to albo śpię na ręczniku, albo w takim foliowym czepku do kąpieli (w ross za ok 3 zł). dzięki tej odżywce w końcu nie mam sianowatych włosów
a z takich gotowców to podoba mi się nowa odżywka garniera z olejem żurawinowym i arganowym - moimi ulubionymi olejami, które stosuje do twarzy. oleje znajdują się wysoko w składzie i nie ma silikonu o ile dobrze widzę
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 15:47   #1932
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
no np kokosowy albo kokosowy w połączeniu z bawełnianym, jedwabiem itd (ja robię taką zmodyfikowaną wersję odżywki z Mazideł: o.kokosowy, o.bawełniany, olejowy ekstrakt rozmarynu, jedwab w proszku, lecytyna; zamiast o.bawełnianego możesz dodać lanolinę).
wieczorem nakładam na włosy a rano zmywam szamponem.
a żeby nie zabrudzić poduszki to albo śpię na ręczniku, albo w takim foliowym czepku do kąpieli (w ross za ok 3 zł). dzięki tej odżywce w końcu nie mam sianowatych włosów
a z takich gotowców to podoba mi się nowa odżywka garniera z olejem żurawinowym i arganowym - moimi ulubionymi olejami, które stosuje do twarzy. oleje znajdują się wysoko w składzie i nie ma silikonu o ile dobrze widzę
Dziękuję za pomoc Ten garnier jest w takim czarwonym opakowaniu? Chyba go kupię zanim zamówię te oleje i zabiorę sie za domowe laboratorium.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:28   #1933
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

zdałam na prawo jazdy! jeeeeeeeeeeeeeeee!
przepraszam musiałam
a poza tym lubię taką pogodę,przynajmniej się nie spale...
poszukuje jakiegoś filtra do twarzy (może chcecie sie wymienić? mam w podpisie link do wymianki)
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:36   #1934
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
zdałam na prawo jazdy! jeeeeeeeeeeeeeeee!
przepraszam musiałam
a poza tym lubię taką pogodę,przynajmniej się nie spale...
poszukuje jakiegoś filtra do twarzy (może chcecie sie wymienić? mam w podpisie link do wymianki)

Gratulacje. Ja zostałam poinformowana po zdaniu prawka, że muszę przejechać 1000 km z kimś z rodziny zanim mnie wypuszczą na drogę Kocham rodzinkę

Patrzcie jaką fajną stronkę wyhaczyłam a propos filrów.
http://www.ewg.org/2010sunscreen/

Nie dość, że są tam przeanalizowane składy, wskazówki dla filtromaniaczek to jeszcze jest sklep z ciuchami, parasolami itp. z ochroną UV. Pewnie nie zamówię, bo ceny zaporowe, ale miło sobie popatrzeć
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:21   #1935
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc Ten garnier jest w takim czarwonym opakowaniu? Chyba go kupię zanim zamówię te oleje i zabiorę sie za domowe laboratorium.
dokładnie
Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
zdałam na prawo jazdy! jeeeeeeeeeeeeeeee!
przepraszam musiałam
a poza tym lubię taką pogodę,przynajmniej się nie spale...
poszukuje jakiegoś filtra do twarzy (może chcecie sie wymienić? mam w podpisie link do wymianki)
gratulacji życzę szerokiej drogi

estra - świetna strona i jakie fajne kapelusze...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2010-08-30 o 19:45
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:48   #1936
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Filtry..... Dzisiaj łaziłam po aptekach i szukałam tej cholernej Clareny. i nic! Baby ( w sensie farmaceutki) wciskłay mi Antheliosa i emulsję Avene. W końcu sie poddalam i wyszłam... z kolejną tubką Ducraya ( bo przeceniony jest silnie).
W ogóle coś bardzo bardzo niedobrego dzieje się z moją buzią - pojawiły się pryszcze i głębokie zaskórniki ( a nigdy nie miałam problemow ze skórą), pod oczmi mam takie zmarszczki z odwodnienia, natomias skóra pod górną wargą łuszczy mi się tak, że aż podkrwawia! Dzisiaj w pracy myślałam, że wyjdę z siebie, miałam wrażenie że buzia mi pęka z przesuszenia Normalnie jakiś cyrk.
Królowo Zurawin, gratuluję Chce się aż powiedzieć, iż nie dość że blada, to jeszcze zdolna oraz inteligentna Brawo!

White Lilly, z tych pudrów nie miałam tylko tego od Sally Hansen. Pseudominerałów nie polecam; Astor mi ciemniał na skórze i się ważył, no i ogólnie ani nie krył ani nie upiększał skóry. Takie... nic. L'Oreal też się nie sprawdził, wchodził w pory i ciemniał okrutnie. Więc jeśli chodzi o minerały, to polecam raczej te z prawdziwego zdarzenia...
Natomiast płynny astor jest nawet ok; z tym że pozostawia błysk na twarzy( tak gdzieś po 4h) i lubi gromadzić się zmarszkach mimicznych. Leciutko ciemnieje w kierunku koloru żółtego.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-08-30 o 20:51
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:12   #1937
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość


Szmatka sieje spustoszenie na mojej twarzy. Dzięki niej pozbyłam się 60% wągrów (i skóry przy okazji). Chyba za mocno tarłam, ale już widzę przyszłe efekty. Jestem baaardzo zadowolona.


To ja chyba też zainwestuję w szmatę Któraś z was mówiła, że kupiła w Rossmanie: jak sie sprawuje rossmanowa szmata? równie dobrze?
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:17   #1938
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość


Szmatka sieje spustoszenie na mojej twarzy. Dzięki niej pozbyłam się 60% wągrów (i skóry przy okazji). Chyba za mocno tarłam, ale już widzę przyszłe efekty. Jestem baaardzo zadowolona.
wow...jak to możliwe
ale Ty używasz ją tak na...sucho ?
bo chcę ją kupić, ale nie wiem jak jej mam użyć

Edytowane przez Rinaa
Czas edycji: 2010-08-30 o 21:22
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:18   #1939
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
no np kokosowy albo kokosowy w połączeniu z bawełnianym, jedwabiem itd (ja robię taką zmodyfikowaną wersję odżywki z Mazideł: o.kokosowy, o.bawełniany, olejowy ekstrakt rozmarynu, jedwab w proszku, lecytyna; zamiast o.bawełnianego możesz dodać lanolinę).
wieczorem nakładam na włosy a rano zmywam szamponem.
a żeby nie zabrudzić poduszki to albo śpię na ręczniku, albo w takim foliowym czepku do kąpieli (w ross za ok 3 zł). dzięki tej odżywce w końcu nie mam sianowatych włosów
a z takich gotowców to podoba mi się nowa odżywka garniera z olejem żurawinowym i arganowym - moimi ulubionymi olejami, które stosuje do twarzy. oleje znajdują się wysoko w składzie i nie ma silikonu o ile dobrze widzę
gdzie on się w Rossie znajduje? bo mam wrażenie, że w moim go nie ma : >

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Filtry..... Dzisiaj łaziłam po aptekach i szukałam tej cholernej Clareny. i nic! Baby ( w sensie farmaceutki) wciskłay mi Antheliosa i emulsję Avene. W końcu sie poddalam i wyszłam... z kolejną tubką Ducraya ( bo przeceniony jest silnie).
W ogóle coś bardzo bardzo niedobrego dzieje się z moją buzią - pojawiły się pryszcze i głębokie zaskórniki ( a nigdy nie miałam problemow ze skórą), pod oczmi mam takie zmarszczki z odwodnienia, natomias skóra pod górną wargą łuszczy mi się tak, że aż podkrwawia! Dzisiaj w pracy myślałam, że wyjdę z siebie, miałam wrażenie że buzia mi pęka z przesuszenia Normalnie jakiś cyrk.
on jest bez parsolu? : > to ile jest przeceniony? przydałby mi się...
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 21:28   #1940
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Witajcie, często do Was zaglądam, ale raczej się nie udzielam
Niestety, moja wakacyjna praca na świeżym powietrzu zakończyła się opalenizną co prawda twarz opalona lekko i wiem, że za niedługo rozjaśni mi się, ale o ręce i plecy nie dbałam tak bardzo i opaliłam (a raczej spaliłam je dwa razy). Spróbuję może przepisu na tonik cytrynowy, tylko muszę go znaleźć, ale poradźcie proszę, czy pomogło by mi mieszanie balsamu z serum z wit C z BU (dziś właśnie przyszło). Wstyd mi chodzić z twarzą muśniętą słońcem, dość mocno opalonymi rękami (w dodatku mam tonalne przejścia, w zależności od tego, jaką długość rękawka miałam ) i bladą resztą a brązowić się nie chcę
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:46   #1941
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
on jest bez parsolu? : > to ile jest przeceniony? przydałby mi się...
W superpharm przecenili go z 44 zł na 30 zł (piszę o kremie, nie o mleczku). No i jest bez parsolu, tak więc można na niego kłaść dowolną kolorówkę.

Akisia, ja mam ten problem z nogami i dekoltem (w czerwcu się osmaliły, mam na nogach tzw "skarpetki" i dekolocik opalony w szpic). Przyznam szczerze, że na mojej opaleniźnie witamina C nie robi najmniejszego wrażenia! A stosowałam sumiennie juvit i krem Ducrayowy na przebarwienia. I nic. Oczywiście opalenizna powoooli blednie ale według mnie to bardziej zasługa peelingu i czasu niż moich mazideł.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:49   #1942
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
W superpharm przecenili go z 44 zł na 30 zł (piszę o kremie, nie o mleczku). No i jest bez parsolu, tak więc można na niego kłaść dowolną kolorówkę.

Akisia, ja mam ten problem z nogami i dekoltem (w czerwcu się osmaliły, mam na nogach tzw "skarpetki" i dekolocik opalony w szpic). Przyznam szczerze, że na mojej opaleniźnie witamina C nie robi najmniejszego wrażenia! A stosowałam sumiennie juvit i krem Ducrayowy na przebarwienia. I nic. Oczywiście opalenizna powoooli blednie ale według mnie to bardziej zasługa peelingu i czasu niż moich mazideł.
No to pozostanie mi czekać i sumiennie się peelingować
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 22:06   #1943
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, przepraszam za off top, ale czy któraś z Was była ostatnio w superpharm i pamięta ceny popularnych filtrów, np. Avene czy LPR? szukam czegoś w zamian za Uriage, który mi się po prostu znudził
możecie coś więcej o tym Ducrayu powiedzieć?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 22:44   #1944
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wiedziałam, ze o czymś zapomniałam będąc w Rossmanie... o szmatce! jeśli zgodnie z prognozami bedzie jutro padać to moze znowu się wybiorę do Ross-a...

gratuluję, Królowo Żurawin

o ile konsystencja tej mineralnej lirenki mi jak najbardziej odpowiada, ładnie się wchłania i nawilża skórę (nie wiem, czy zapycha, miałam ją na twarzy 3 godziny), ale na twarz sie nie za specjalnie nadaje, bo bieli masakrycznie i ta biel nie znika, jak w przypadku większości filtrów no cóż, nada sie w takim razie pod jakiś nieco za ciemny podkład (choc obecnie takiego nie mam, poza tym niewypałem Mary Kay, ale dla niego nie ma nadziei)
jednak dodatkowe bielenie na twarzy, która i tak jest jaśniejsza od szyi, a w dodatku nieco wybielona bambusem i kaolinem, byłoby chyba lekką przesadą... no cóż, Lirenka będzie na szyje
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 22:44   #1945
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Kurcze, no patrzyłam dzisiaj na avenkę ale cen nie pamiętam; pamiętam tylko swoje zszokowanie na ich widok (bo to było cuś ok. 60 zł?). A za mleczko LPR płciłam ostatnio chyba 67 zł.
Co do Ducraya, hmnn... W opakowaniu jest go 40 ml, ma dosyć lekką konsystencję, ale jak zacznie się go rozprowadzać na twarzy, to człowiek wątpi czy da radę nanieść na buzię te 5-6 pompek (troszkę się lepi i mazia, ale z drugiej strony - ilość filtra podana przez producenta jest mocno zawyżona, w swoim czasie liczyłam ile filtra mam nałożyć na samą twarz i wyszło mi niecałe 0,7 ml - z tym, że ja mam malutką buziulkę). Po chwili filtr wchłania się, a to co zostaje na twarzy gęstnieje, tężeje, tworząc jakby delikatną, aczkolwiek wyczuwalną warstewkę. Skóra się lekko świeci; nie jest to ordynarny, smalcowaty błysk, ale mat idealny to też nie jest. W ciągu dnia błyszczenie przybiera na sile.
Jeśli używasz podkładów w płynie to przygotuj się na walkę - u mnie na tym filtrze trzymają się tylko najlżejsze podkłady rozświetlające, mocniej kryjące tworzą maskę i ogólnie nieestetycznie wyglądają. Jeśli chodzi o minerały, to efekt mi się nie spodobał (ale zaznaczam, że ja używam tylko minerałów z TBS) - miałam wrażenie, że mam ciasto na twarzy.
Podsumowując, filtr całkiem przyjemny. Gdyby nie ten narastający glow i wyczuwlaność na twarzy, byłby moim ideałem.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 22:49   #1946
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

dzięki quench a te Avenki 60zł za ile ml?

i tak znowu skończę z Uriage Hyseac... prawie wszystko mi w nim odpowiada, bo nie bieli, wchłania się każda ilość i nie zapycha mnie po nim, jednak skóra się niemiłosiernie świeci...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 23:16   #1947
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

dzięki dziewczyny jestem przeszczęśliwa!
może ja się zastanowie nad tym Ducaray... myślicie ,że zapcha? do jakiej on cery?
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 23:19   #1948
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Zestaw trzech ręczniczków z mikrofibry kupiłam w Tesco. Są to jak na razie najlepsze jakościowo mikrofibry jakie miałam (to był mój trzeci zakup, ponieważ poprzednie były średniej jakości i miałam wrażenie, że się rozciągają i zużywają).

Ja używam ściereczki zmoczonej tylko w wodzie (czasem namydlam czarnym mydłem). Cathy na swoim blogu zaznaczała również, że można jej używać z żelem do mycia twarzy lub innym detergentem.

Pochwalę się Wam, że moja kuzynka, z którą nie widziałam się ponad pół roku powiedziała mi dziś, że moja skóra wyraźnie wygląda o niebo lepiej. I od razu zaczęła mnie wypytywać co robię Kurcze jedno zdanie, a tak się cieszę! Wiem że moja walka ma jakiś sens.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 23:29   #1949
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
W superpharm przecenili go z 44 zł na 30 zł (piszę o kremie, nie o mleczku). No i jest bez parsolu, tak więc można na niego kłaść dowolną kolorówkę.
no właśnie dlatego się na niego czaję bo niestety wśród bezparsolowych filtrów nie ma za bardzo w czym wybierać...
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 23:30   #1950
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Avenka (emulsja przynajmniej) ma 50 ml.
Co do Ducraya i zapychania, to odnoszę wrażenie, że może trochę zapychać. Wprawdzie nie zaobserwowałam jakiegoś szczególnego wysypu na buzi, ale przypuszczam, że ekran jaki pozostawia, nie będzie rajem dla skóry trądzikowej. Aaa i na opakowaniu nie dopatrzyłam się też typu cery do jakiej jest przeznaczony; tylko lakoniczne że do wrażliwej i jasnej.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.