Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-06-16, 10:40   #661
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny i ch³opaki!!!
Mam nadziejê, ¿e mi doradzicie Mianowicie sprawa jest taka, ¿e zdecydowa³am siê na blond z niefarbowanego prawie 8 miesiêcy br±zu.
100_0023.jpg
W³osy potraktowa³am na razie 1 raz rozja¶niaczem a chcê mieæ jasny blond, na razie s± ¿ó³te-bardzo lekko marchewkowe ja¶niejsze ni¿ na 2 zdjêciu - prawie jak na 1.
Za³±cznik 4027738 100_0304.jpg
Niestety zabrak³o mi ciut rozja¶niacza i dzisiaj robiê jeszcze to co jest ciemne, nasady w³osów- lekko prze¶wituj±
Moje pytanie jest takie: czy lepiej jeszcze raz rozja¶niæ ca³e czego raczej nie chcê robiæ czy farba powinna mi juz z³apaæ te w³osy?? I kiedy mog± staæ siê zielone? bo tego to ju¿ w ogóle nie wiem wiem, ¿e po basenie ale na basen siê nie wybieram Farbowaæ chcê Garnierem, bo ju¿ nie raz br±z nim robi³am i by³am b. zadowolona a z tego co czyta³am to Garnier 100% Color 101 http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...iel,26357.html- ultra jasny blond popiel który chcê jest ch³odny i o taki odcieñ mi chodzi albo Palette XXL Mro¼ny Blond albo Naturalsem Garniera http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_pr...0179722&back=1 chyba, ¿e jest co¶ lepszego
Acha, w³osy po rozja¶nieniu s± w bardzo dobrym stanie, co prawda te¿ po ogromnej ilo¶ci maski ale s± miêciutkie, koñcówki ca³e, wszystko ok
__________________



Edytowane przez kasiulkasp
Czas edycji: 2011-07-05 o 15:15
kasiulkasp jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-16, 13:41   #662
LittleCrow
Raczkowanie
 
Avatar LittleCrow
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Francja, Pary¿
Wiadomo¶ci: 163
GG do LittleCrow
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxSokzzuka Poka¿ wiadomo¶æ
Na decyzje mam czas, bo aktualnie testujê nowy czarny gliss kur
OOO!! Nareszcie kto¶, kto wie o tych czarnych Gliss Kurah Ogl±da³am ostatnio w drogerii ten czarny psikach, kusi mnie keratyna w sk³adzie, ale chcia³am poczytaæ o tym jakie¶ opinie zanim kupiê, a tu nic Nawet na KWC ich nie ma. Który produkt masz i jak Ci siê spisuje?
__________________
Prawda o prawdzie jest taka, ¿e boli, wiêc k³amiemy...

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w³osy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-16, 16:54   #663
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

[QUOTE=kasiulkasp;27546717]Hej dziewczyny i ch³opaki!!!
Mam nadziejê, ¿e mi doradzicie Mianowicie sprawa jest taka, ¿e zdecydowa³am siê na blond z niefarbowanego prawie 8 miesiêcy br±zu.
Za³±cznik 4027726 Za³±cznik 4027756
W³osy potraktowa³am na razie 1 raz rozja¶niaczem a chcê mieæ jasny blond, na razie s± ¿ó³te-bardzo lekko marchewkowe ja¶niejsze ni¿ na 2 zdjêciu - prawie jak na 1.
Za³±cznik 4027738 Za³±cznik 4027739
Niestety zabrak³o mi ciut rozja¶niacza i dzisiaj robiê jeszcze to co jest ciemne, nasady w³osów- lekko prze¶wituj±
Moje pytanie jest takie: czy lepiej jeszcze raz rozja¶niæ ca³e czego raczej nie chcê robiæ czy farba powinna mi juz z³apaæ te w³osy?? I kiedy mog± staæ siê zielone? bo tego to ju¿ w ogóle nie wiem wiem, ¿e po basenie ale na basen siê nie wybieram Farbowaæ chcê Garnierem, bo ju¿ nie raz br±z nim robi³am i by³am b. zadowolona a z tego co czyta³am to Garnier 100% Color 101 http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...iel,26357.html- ultra jasny blond popiel który chcê jest ch³odny i o taki odcieñ mi chodzi albo Palette XXL Mro¼ny Blond albo Naturalsem Garniera http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^C OLOR_NATURALS^COLOR_NATUR ALS_DISCOVER&prdcode=P520 01&varcode=3600540179722& back=1 chyba, ¿e jest co¶ lepszego
Acha, w³osy po rozja¶nieniu s± w bardzo dobrym stanie, co prawda te¿ po ogromnej ilo¶ci maski ale s± miêciutkie, koñcówki ca³e, wszystko ok[/QUOTE

Je¶li chcesz zej¶æ do jasnego blondu to polecam Ci farby z palette rozja¶niaj±ce typu e20 superjasny blond Mówi³a¶ ¿e chcesz je jeszcze ja¶niejsze to radzê kupiæ rozja¶niaj±c± farbê, ale te specyfiki o które pyta³a¶ s±dzê, ¿e "wziê³yby" Ci Twój kolor
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-16, 21:39   #664
xxSokzzuka
Przyczajenie
 
Avatar xxSokzzuka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Osobi¶cie probowa³am farbe delii ksiezycowy blond ale na jasniejsze wlosy od twoich, raczej nie za³apa³y, by³e ziemniejsze je¶li o odcieñ chodzi, nic poza tym, ani super jasne, ani nic. Mo¿e z³a farba, ale to moje do¶wiadczenie
Gliss kur sprawia ¿e w³osy s± miekkie i takie lej±ce przy sp³ukiwaniu, ³atwo sie rozczesuja, po wyschnieciu (nie suszê w³osów) mia³am sprê¿yste loczki, l¶ni±ce i bardziej miêkkie ni¿ po innych od¿ywkach (zazwyczaj lekko sianowate). A na³o¿y³am go tylko na 3 minutki. Zaraz idê siê relaksowaæ w wannie wiêc bêdê mia³a od¿ywkê na w³osach d³u¿ej, mogê napisaæ jaki efekt, ale dopiero jutro wieczorem
xxSokzzuka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-16, 22:19   #665
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;27555073]
Je¶li chcesz zej¶æ do jasnego blondu to polecam Ci farby z palette rozja¶niaj±ce typu e20 superjasny blond Mówi³a¶ ¿e chcesz je jeszcze ja¶niejsze to radzê kupiæ rozja¶niaj±c± farbê, ale te specyfiki o które pyta³a¶ s±dzê, ¿e "wziê³yby" Ci Twój kolor[/QUOTE]

Dziêki, w³asnie w sklepie zdecydowa³am siê jednak na Palette bo nie by³o tego Garniera, a widzia³am na blogu blond bunny jak ³adnie zmieni³ kolorek w³osów i mam nadziejê, ¿e wyjdzie fajnie, wziê³am a10 ultrapopielaty blond
__________________



Edytowane przez kasiulkasp
Czas edycji: 2011-06-16 o 22:21
kasiulkasp jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-17, 10:45   #666
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiulkasp Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki, w³asnie w sklepie zdecydowa³am siê jednak na Palette bo nie by³o tego Garniera, a widzia³am na blogu blond bunny jak ³adnie zmieni³ kolorek w³osów i mam nadziejê, ¿e wyjdzie fajnie, wziê³am a10 ultrapopielaty blond
S±dzê, ¿e we¼mie;]
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-17, 15:49   #667
LittleCrow
Raczkowanie
 
Avatar LittleCrow
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Francja, Pary¿
Wiadomo¶ci: 163
GG do LittleCrow
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxSokzzuka Poka¿ wiadomo¶æ
mogê napisaæ jaki efekt, ale dopiero jutro wieczorem
Czekam Ja wyposa¿y³am siê w maskê i psikacz Joanna Jedwab, narazie jestem zadowolona, ale zobaczê jak sobie ten zestaw poradzi na d³u¿sz± metê.

Cytat:
Napisane przez kasiulkasp Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki, w³asnie w sklepie zdecydowa³am siê jednak na Palette bo nie by³o tego Garniera, a widzia³am na blogu blond bunny jak ³adnie zmieni³ kolorek w³osów i mam nadziejê, ¿e wyjdzie fajnie, wziê³am a10 ultrapopielaty blond
Koniecznie wklej zdjêcie jak ju¿ bêdziesz "po"
__________________
Prawda o prawdzie jest taka, ¿e boli, wiêc k³amiemy...

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w³osy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 16:43   #668
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LittleCrow Poka¿ wiadomo¶æ
Koniecznie wklej zdjêcie jak ju¿ bêdziesz "po"
Jak bêdzie siê czym chwaliæ to nie ma sprawy
__________________


kasiulkasp jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-18, 14:57   #669
KatePe
Przyczajenie
 
Avatar KatePe
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Hej mam maly problem, mianowicie.... mialam brazowo wisniowe wlosy po wizycie u fryzjerki z zoltymi blond pasemkami wygladam strasznie! A najgorsze ze farba przez 2tygondnie sie nie splukala!? Wiec polozylam 9 jasny blond garniera chcialam je troche rozjasnic ale nie zeby wyszly blond, generanie tuz po farbowaniu nie zauwazylam zadnej roznicy jednak po kilkunastu dniach zobaczylam ze maja jasny braz z jakims rudawym odcieniem, potem polozylam 73 zloty blond garnier nutrisse, niestety mialam odrosty ktore zrobily sie rude a calosc jeszcze bardziej zrudziala..... kolor caly czas mi sie splukuje ale czekam az sie splucze do konca poniewaz bo glebszych rozwazaniach postanowliam ze chce byc blondynka i kupilam 111 superjasny popielaty blond (tez oczywiscie garniera) i tak sie zastanawaim co mi na tej glowie wyjdzieXD i kiedy mam farbowac!? jak bd miala odrosty to po farbie bd rude a reszta blond jakas
KatePe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-18, 15:57   #670
xxSokzzuka
Przyczajenie
 
Avatar xxSokzzuka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

gliss kur jak mowi³am, w³osy l¶ni±ce i mniej suche ni¿ by³y, delikatne przy sp³ukiwaniu. Ca³kiem dobra jest ta od¿ywka. Odrosty chwilê temu rozja¶nia³am Palette Deluxe UIL, potem poka¿ê efekt.
xxSokzzuka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-18, 17:18   #671
lolka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Dzieczyny mam pytanko Mam w³osy w kolorze jasnego br±zu i chce uzyskaæ taki ciemny ¶redni blond. Kupi³am farbê garniera jasny be¿owy blond bo pomy¶la³am ¿e lkepiej rozja¶ni mi w³osy i mam zamiar jeszcze pó¼niej kiedy bêd± ju¿ rozja¶nione zafarbowaæ na taki kolorek jaki sobie wymarzy³am. My¶licie ¿e da rade czy wyjd± mi po tej farbce ,,¶liczne" marchewkowe w³oski ? Pozdrawiam
lolka34 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 20:59   #672
xxSokzzuka
Przyczajenie
 
Avatar xxSokzzuka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lolka34 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieczyny mam pytanko Mam w³osy w kolorze jasnego br±zu i chce uzyskaæ taki ciemny ¶redni blond. Kupi³am farbê garniera jasny be¿owy blond bo pomy¶la³am ¿e lkepiej rozja¶ni mi w³osy i mam zamiar jeszcze pó¼niej kiedy bêd± ju¿ rozja¶nione zafarbowaæ na taki kolorek jaki sobie wymarzy³am. My¶licie ¿e da rade czy wyjd± mi po tej farbce ,,¶liczne" marchewkowe w³oski ? Pozdrawiam
My¶lê, ¿e dobrze by by³o jakby¶ poda³a link do farby zdjêcie opakowania, jej numer albo chocia¿ o ile tonów rozja¶nia..je¶li w ogóle rozjasnia, nie próbowa³am osobi¶cie k³a¶æ jasnej farby na w³osy ciemniejsze ni¿ kolor który chce uzyskaæ.. da siê tak w ogóle?


Dodajê zdjêcia rozja¶nionych odrostów. W³osy mokre i suche.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg _6183007.jpg (34,8 KB, 73 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg _6183008.jpg (35,1 KB, 125 za³adowañ)
xxSokzzuka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-19, 00:05   #673
lolka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

To jest link do farby: http://www.nokaut.pl/szukaj/farby-do...do-wlosow.html
lolka34 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-19, 12:10   #674
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

W³oski po, to jeszcze nie taki odcieñ jak chcia³am ale farbê trzyma³am krótko bo ba³am siê o w³osy- tyle siê nas³ucha³am, ¿e na pewno mi siê pokrusz± rozdwoj± ale wylec±, w sumie mog³am potrzymac d³u¿ej, ale efekt jest dla mnie zadowalaj±cy, chocia¿ siê mogê pokazaæ na ulicy Bêd± jeszcze raz na pewno farbowane ale na razie dam im odsapn±æ, chocia¿ s± w ¶wietnym stanie i to mnie najbardziej dziwi, mam w³osy najbardziej miêkkie w domu, bardziej ni¿ moje 2 siostry, które nie farbuj± w ogóle w³osków i nie s± rozdowjone a o to bardzo siê ba³am i chyba jaki¶ czas zostnê blondynk± Sorry za niedyskretny retusz, ale w dole pojawi³ siê mój syn na ¿ywo odcieñ jest bardziej naturalny.
100_0400.jpg 100_0440.jpg
__________________



Edytowane przez kasiulkasp
Czas edycji: 2011-06-19 o 12:11
kasiulkasp jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-19, 13:23   #675
aleksandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Witam po raz kolejny. Ci±gle borykam siê z problemem odpowiedniego rozja¶nienia w³osów.
Mam pytanie: czy je¿eli pofarbujê w³osy mniej wiêcej tego koloru: http://www.zeberka.pl/img/cam/pon0.JPG (kolor mam naturalny) farb± Garnier color naturals nr 7 -blond. http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-28217-big.jpg
to czy jest szansa, ¿e mi siê ³adnie rozja¶ni±, chocia¿by o 3 tony? Najwa¿niejsze, ¿eby nie wysz³y ¿ó³te, czy rude.
Czekam na odpowied¼ i ju¿ dajê Wam spokój.
aleksandy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-19, 18:33   #676
aleksandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Witam po raz kolejny
Ja ju¿ z ostatnim pytaniem.
Mój naturalny kolor w³osów jest mniej wiêcej taki: http://www.zeberka.pl/img/cam/pon0.JPG
Planujê pofarbowaæ je t± farb±: http://img.bazarek.pl/43770/6412/232...84b08b4194.jpg
Moje pytanie: Czy nie wyjdzie mi ¿ó³ty/rudy kolor? Chcia³abym, by choæ odrobinê siê rozja¶ni³y, ale byle by nie by³y ¿ó³te!
B³agam o odpowied¼.
POZDRAWIAM.

Edytowane przez aleksandy
Czas edycji: 2011-06-19 o 18:34
aleksandy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-19, 22:31   #677
xxSokzzuka
Przyczajenie
 
Avatar xxSokzzuka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Generalnie to farbowanie w³osów farb± trwa³±, a nie rozja¶niaczem nie zrobi rudych w³osów raczej...
rozja¶niacz (rozja¶nia kolor wstêpny o kilka tonów np. br±z przez rudo¶ci do blondu) =/= farba (która maskuje aktualny kolor np. blond ciemnym np. br±zem).
xxSokzzuka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-20, 16:39   #678
aleksandy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Dziêki za odpowied¼
aleksandy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 20:27   #679
ch00dy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 4
Przej¶cie z br±zowego na blond

Witam wszystkich.
Piszê tutaj w imieniu mojej dziewczyny ;p
Zastanawiamy siê od d³u¿szego czasu, i nie mo¿emy znale¼æ z³otego ¶rodka, otó¿: jak przej¶æ najskuteczniej z koloru br±z na blond.

Historia farbowañ: pierwotny kolor ciemny blond -> kasztan -> intensywny ciemny rubin -> br±z (zwyczajny)

Chodzi o to, ¿eby po farbowaniu nie wyszed³ kolor ¿ó³ty lub pochodny.
Rozwa¿amy opcjê pierw u¿ycia rozja¶niacza, a potem farby, lecz czy to da oczekiwany efekt?

Nadmieniam ¿e ona posiada cienkie w³osy wiêc ¿adne wiêksze eksperymenty s± nie wskazane. Czasu jest ma³o bo z 9 na 10 lipca wyje¿d¿amy wiêc ostatecznie decyzjê musimy podj±æ do wtorku.

z góry dziêkujemy za odpowiedzi
pozdrawiamy
ch00dy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 22:02   #680
ch00dy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Witam wszystkich.
Piszê tutaj w imieniu mojej dziewczyny ;p
Zastanawiamy siê od d³u¿szego czasu, i nie mo¿emy znale¼æ z³otego ¶rodka, otó¿: jak przej¶æ najskuteczniej z koloru br±z na blond.

Historia farbowañ: pierwotny kolor ciemny blond -> kasztan -> intensywny ciemny rubin -> br±z (zwyczajny)

Chodzi o to, ¿eby po farbowaniu nie wyszed³ kolor ¿ó³ty lub pochodny.
Rozwa¿amy opcjê pierw u¿ycia rozja¶niacza, a potem farby, lecz czy to da oczekiwany efekt?

Nadmieniam ¿e ona posiada cienkie w³osy wiêc ¿adne wiêksze eksperymenty s± nie wskazane. Czasu jest ma³o bo z 9 na 10 lipca wyje¿d¿amy wiêc ostatecznie decyzjê musimy podj±æ do wtorku.

z góry dziêkujemy za odpowiedzi
pozdrawiamy
ch00dy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-02, 20:11   #681
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ch00dy Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkich.
Piszê tutaj w imieniu mojej dziewczyny ;p
Zastanawiamy siê od d³u¿szego czasu, i nie mo¿emy znale¼æ z³otego ¶rodka, otó¿: jak przej¶æ najskuteczniej z koloru br±z na blond.

Historia farbowañ: pierwotny kolor ciemny blond -> kasztan -> intensywny ciemny rubin -> br±z (zwyczajny)

Chodzi o to, ¿eby po farbowaniu nie wyszed³ kolor ¿ó³ty lub pochodny.
Rozwa¿amy opcjê pierw u¿ycia rozja¶niacza, a potem farby, lecz czy to da oczekiwany efekt?

Nadmieniam ¿e ona posiada cienkie w³osy wiêc ¿adne wiêksze eksperymenty s± nie wskazane. Czasu jest ma³o bo z 9 na 10 lipca wyje¿d¿amy wiêc ostatecznie decyzjê musimy podj±æ do wtorku.

z góry dziêkujemy za odpowiedzi
pozdrawiamy
Mo¿ecie najpierw na³o¿yæ jaki¶ rozja¶niacz np z Joanny(ja taki u¿ywam), A gdy wyjdzie Wam lekko ¿ó³ty, taki, z którego nie bêdziecie zadowoleni, mo¿ecie kupiæ farbê rozja¶niaj±c± palette np e20 Ja tak± u¿ywam i jest ¶wietna, w³osy po niej s± bardzo jasne prawie bia³e, nie niszczy mocno i w³osy po niej miêciutkie
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-04, 11:33   #682
Omara1000
Raczkowanie
 
Avatar Omara1000
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: POLAND
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Mam w³osy ¶redni br±z, wcze¶niej farbowa³am na ciemny br±z ale którego¶ dnia wymy¶li³am sobie wi¶niowy i owszem pocz±tkowo wyszed³ piêkny ale z czasem farba zaczê³a siê zmywaæ i teraz pozosta³y mi miedziane prze¶wity. Mój naturalny kolor to blond i chcia³abym do niego wróciæ. Tylko boje siê o moje w³oski, s± s³abe i nie wiem czy to wytrzymaj±. Zastanawiam siê czy zrobiæ tylko parê pasemek ¿eby je rozja¶niæ czy znów pofarbowaæ na jaki¶ odcieñ br±zu ??? Porad¼cie mi
Omara1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-04, 12:11   #683
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Omara1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam w³osy ¶redni br±z, wcze¶niej farbowa³am na ciemny br±z ale którego¶ dnia wymy¶li³am sobie wi¶niowy i owszem pocz±tkowo wyszed³ piêkny ale z czasem farba zaczê³a siê zmywaæ i teraz pozosta³y mi miedziane prze¶wity. Mój naturalny kolor to blond i chcia³abym do niego wróciæ. Tylko boje siê o moje w³oski, s± s³abe i nie wiem czy to wytrzymaj±. Zastanawiam siê czy zrobiæ tylko parê pasemek ¿eby je rozja¶niæ czy znów pofarbowaæ na jaki¶ odcieñ br±zu ??? Porad¼cie mi
to zale¿y co w koñcu chcesz mieæ ;D albo ca³e w kolorze blond, ten naturalny, albo br±z, albo pasemka. wszytsko da siê zrobiæ, ale z blondem to bêdziesz musia³a uzbroiæ siê w cierpliwo¶æ, z br±zem to tak czy inaczej bêd± Ci wychodzi³y rude refleksy, a pasemka, zalezy jaki kolor pasemek.
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-04, 12:39   #684
Omara1000
Raczkowanie
 
Avatar Omara1000
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: POLAND
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
to zale¿y co w koñcu chcesz mieæ ;D albo ca³e w kolorze blond, ten naturalny, albo br±z, albo pasemka. wszytsko da siê zrobiæ, ale z blondem to bêdziesz musia³a uzbroiæ siê w cierpliwo¶æ, z br±zem to tak czy inaczej bêd± Ci wychodzi³y rude refleksy, a pasemka, zalezy jaki kolor pasemek.

chcia³abym rozja¶niæ swoje w³osy. Fryzjerka powiedzia³a mi, ¿e najlepiej bedzie pasemkami i tak te¿ wyczyta³am w internecie. Wiadomo, ¿e najlepiej rozja¶niæ je ca³e, ale to by³by koszmar dla moich w³osów. Pasemka chcia³abym taki jasny blond, ale wydaje mi siê, ¿e je chwyci tylko rozja¶niacz.
Omara1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-10, 20:59   #685
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 88
Exclamation Z br±zu na blond.

Hej
Moje naturalne wlosy , to mniej wiecej taki ciemny blond. Niedawno farbowalem na jasny braz , dokladnie ta farba -> http://www.syoss.pl/index.php?id=146
Przy nastepnym farbowaniu , chcialbym jednak zrobic ja¶niejszy kolor. Tak aby wyszedl ciemny- sredni blond.
I teraz mam pytanie, czy wystarczy ze na te wlosy co teraz mam , na³o¿ê po prostu jasniejsza farbe? Jakis ciemny , albo sredni blond?
Jezeli tak to , jaka farbe polecacie?
Na niektórych farbach blond, jest pokazane, ¿e mo¿na j± po³o¿yæ na jasny br±z.
Myslicie, ¿e z³apie na blond?
Bede wdzieczny za pomoc
devil inside jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-10, 22:22   #686
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Z br±zu na blond.

Cytat:
Napisane przez devil inside Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Moje naturalne wlosy , to mniej wiecej taki ciemny blond. Niedawno farbowalem na jasny braz , dokladnie ta farba -> http://www.syoss.pl/index.php?id=146
Przy nastepnym farbowaniu , chcialbym jednak zrobic ja¶niejszy kolor. Tak aby wyszedl ciemny- sredni blond.
I teraz mam pytanie, czy wystarczy ze na te wlosy co teraz mam , na³o¿ê po prostu jasniejsza farbe? Jakis ciemny , albo sredni blond?
Jezeli tak to , jaka farbe polecacie?
Na niektórych farbach blond, jest pokazane, ¿e mo¿na j± po³o¿yæ na jasny br±z.
Myslicie, ¿e z³apie na blond?
Bede wdzieczny za pomoc
Nie. na farbach jets pokazane jak wychodz± one na w³osach NIEfarbowanych, ca³kowicie naturalnych i ka¿da farba tak ma. nic nie wyjdzie, a nawet przyciemni, jesli na³ozysz ciemny blond. powiniene¶ albo rozja¶niæ, albo zdekoloryzowaæ w³osy i po³ozyc na to ja¶niejsza farbê dopiero.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Omara1000 Poka¿ wiadomo¶æ
chcia³abym rozja¶niæ swoje w³osy. Fryzjerka powiedzia³a mi, ¿e najlepiej bedzie pasemkami i tak te¿ wyczyta³am w internecie. Wiadomo, ¿e najlepiej rozja¶niæ je ca³e, ale to by³by koszmar dla moich w³osów. Pasemka chcia³abym taki jasny blond, ale wydaje mi siê, ¿e je chwyci tylko rozja¶niacz.
fryzjerki to mówi± ró¿ne rzeczy g³ównie takie zeby by³o im najwygodniej, bo sie boj± ze co¶ nie wyjdzie, za pasemka wezm± i tak troche kasy, nie musz± siê kolorem martwiæ, a wiedz± ze przyjdziesz za pewien czas zeby zrobiæ wiêcej pasemek w celu rozja¶nienia ca³o¶ci to im siê op³aca. ale zobacz ze tak czy inaczej ca³e w³osy potraktuje Ci rozja¶niaczem kto wie czy nie te same pasemka dwukrotnie przy kolejnym robieniu ich.

Najlepiej to ca³e w³osy zdekoloryzuj, pó¼niej k³ad¼ jasn± farbê
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-13, 19:30   #687
melinda90
Przyczajenie
 
Avatar melinda90
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Witam dziewczyny.

Obecnie mam w³osy w kolorze br±z, jak na za³±czonym obrazku, a chcia³abym osi±gn±æ blond te¿ doda³am za³±cznik - dok³adnie taki kolor.
Czy jest to mo¿liwe podczas jednego farbowania?

Pozdrawiam.
Proszê o odpowied¼, byæ mo¿e jest tu jaka¶ fryzjerka lub dziewczyna która mia³a podobny problem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg moj braz.jpg (21,9 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (106,9 KB, 65 za³adowañ)
melinda90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-14, 14:21   #688
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez devil inside Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Moje naturalne wlosy , to mniej wiecej taki ciemny blond. Niedawno farbowalem na jasny braz , dokladnie ta farba -> http://www.syoss.pl/index.php?id=146
Przy nastepnym farbowaniu , chcialbym jednak zrobic ja¶niejszy kolor. Tak aby wyszedl ciemny- sredni blond.
I teraz mam pytanie, czy wystarczy ze na te wlosy co teraz mam , na³o¿ê po prostu jasniejsza farbe? Jakis ciemny , albo sredni blond?
Jezeli tak to , jaka farbe polecacie?
Na niektórych farbach blond, jest pokazane, ¿e mo¿na j± po³o¿yæ na jasny br±z.
Myslicie, ¿e z³apie na blond?
Bede wdzieczny za pomoc
rozjasniacz lub kapiel rozjasniajaca a potem farba

Cytat:
Napisane przez melinda90 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam dziewczyny.

Obecnie mam w³osy w kolorze br±z, jak na za³±czonym obrazku, a chcia³abym osi±gn±æ blond te¿ doda³am za³±cznik - dok³adnie taki kolor.
Czy jest to mo¿liwe podczas jednego farbowania?

Pozdrawiam.
Proszê o odpowied¼, byæ mo¿e jest tu jaka¶ fryzjerka lub dziewczyna która mia³a podobny problem
nie
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-15, 20:43   #689
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 88
Dot.: Z br±zu na blond.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie. na farbach jets pokazane jak wychodz± one na w³osach NIEfarbowanych, ca³kowicie naturalnych i ka¿da farba tak ma. nic nie wyjdzie, a nawet przyciemni, jesli na³ozysz ciemny blond. powiniene¶ albo rozja¶niæ, albo zdekoloryzowaæ w³osy i po³ozyc na to ja¶niejsza farbê dopiero.[COLOR="Silver"]
Ok. Dziêki za t± odpowied¼

Jak bym teraz na³o¿y³ ciemny blond, to przyciemni mi w³osy?
Przecie¿ farba jest ja¶niejsza...

A gdybym po³o¿y³ na to rozja¶niacz, to jaki? I co by wysz³o? Pewnie jaki¶ rudy..?
I potem mo¿na by po rozja¶nieniu po³o¿yæ ¶redni blond?

Nie chcia³bym tak bardzo mêczyæ tych moich cienkich kud³ów :P

Edytowane przez devil inside
Czas edycji: 2011-07-15 o 20:45
devil inside jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-15, 22:16   #690
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Z br±zu na blond.

Cytat:
Napisane przez devil inside Poka¿ wiadomo¶æ
Jak bym teraz na³o¿y³ ciemny blond, to przyciemni mi w³osy?
Przecie¿ farba jest ja¶niejsza...
farba ci nie rozjasni brazu, a ciemny blond i tak ma w zwyczaju wychodzic jak braz

Cytat:
Napisane przez devil inside Poka¿ wiadomo¶æ
A gdybym po³o¿y³ na to rozja¶niacz, to jaki? I co by wysz³o? Pewnie jaki¶ rudy..?
I potem mo¿na by po rozja¶nieniu po³o¿yæ ¶redni blond?

Nie chcia³bym tak bardzo mêczyæ tych moich cienkich kud³ów :P
tak, po rozjasniaczu wyjdzie ci rudo zolty kolor i przygotuj sie, ze nie rowno. A jaki kolor chcesz uzyskac? jak polozysz za jasny to ci nie przykryje dobrze, poza tym i tak za jednym razem nie uzyskasz takiego blondu jakiego chcesz i bedzie mial on cieply rudawy poblask
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.