Zorac raz jeszcze - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-06, 08:23   #541
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Tak sobie kombinuję, że jeśli Zorac jest produkowany w PL na licencji - to może licencja sie skonczyła?
a jeżeli jest importowany w FR to może znowu są jakieś cuda z rejestracją albo cuś- przecież w naszym pięknym kraju nie może być tak łatwo i prosto

Idzie koniec roku może chcą "przewalić" Zorac jako lek refundowany albo coś takiego ...jejku ale jestem zła :/
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 08:36   #542
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mówisz Kasiu, że na ulotce jest napisane, że go produkują we Francji.
Sprawdź to koniecznie i daj znać.

Namiary na Pierre Fabre Medicament
ul. Belwederska 26/30 Warszawa

0-22 840-19-78
0-22 682-25-30
0-22 841-75-92
Na ulotce stoi:

Miejsce wytwarzania:
PF Medicament Production
Zone Industrielle 45220 Chateaurenard - Francja

Wytwórca:
PF Dermatologie
Boulogne Cedex - Francja

Zadałam już pytanie komu trzeba, odpowiedź popołudniu.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 08:45   #543
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Zadałam już pytanie komu trzeba, odpowiedź popołudniu.
Super Kasiu - jak zwykle jesteś niezawodna
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 09:10   #544
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Zorac raz jeszcze

Jezu! Narobilam zamieszania! Czuje sie zobowiazana zdobyc informacje na temat wycofania lub nie Zoracu. Jeszcze dzis dam znac!
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 11:48   #545
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Zorac raz jeszcze

Pol godziny wisialam na telefonie i obdzwanialam hurtownie farmaceutyczne. Prawie nigdzie nie maja Zoracu na stanie, ale nigdzie nie maja oficjalnej informacji o wycofaniu
Potem udam sie do mojej apteki i powiem kobiecie, ze przez jej hurtownikka zasialam panike na Wizazu.
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 12:38   #546
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Klara02 Pokaż wiadomość
Pol godziny wisialam na telefonie i obdzwanialam hurtownie farmaceutyczne. Prawie nigdzie nie maja Zoracu na stanie, ale nigdzie nie maja oficjalnej informacji o wycofaniu
Potem udam sie do mojej apteki i powiem kobiecie, ze przez jej hurtownikka zasialam panike na Wizazu.
...i nie zapomnij kopnać jej w kostkę ....
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 12:46   #547
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
...i nie zapomnij kopnać jej w kostkę ....
Marianna jak czytam Twoje posty to wyję ze śmiechu i cała moja pielęgnacja retinoidowa, czyli przeciwzmarszczkowa idzie w diabły
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-06, 12:51   #548
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Moja zaprzyjaźniona farmaceutka sprawdziła w hurtowniach z którymi współpracuje i zorac normalnie jest na stanie, nikt w tych hurtowniach nie wie nic o jego ew. wycofaniu, a nie dzieje się coś takiego z dnia na dzień. Pacjenci leczeni tym żelem na inne niż zmarszczki okoliczności , muszą zostać przestawieni na inne leki itp, hurtownie są wcześniej powiadamiane itp. Procedura taka trochę trwa.
W każdym razie wg. śląskich hurtowni nie ma powodu do obaw o niedostępność zoracu.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 12:54   #549
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Zorac raz jeszcze

Contax, nie wiem czy czytalas poprzednia strone? Bo to kopanie w kostke to kontynuacja 503 postu
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 14:22   #550
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

a ja zauwazyłąm dziwną zalezność...i jestem strasznie z tego powodu niezadowolona...

cały czas jak używałam serum C lub LRP Active C miałam przez cały dzien lekki zaczerwienioną twarz.. od niedzieli z racji problemu ze skórą zrezygnowałam z wszytskie z wyjatkiem filtru... a póxniej juz nie miałam czasu na zrobienie serum wiec od tygodnia na dzien tylko filtr a na noc wrócił juz wczoraj zorac.. no i buzia bialutka... wiec nic ztego nie rozumiem ... wit C rozjasnia twarz teoretycznie.. a u mnie powoduje zaczerwienienia? zrobie podejscie nr 2 uzywając może jej co drugi dzien bo było jej za duzo.. jak myślicie?
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 14:58   #551
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
a ja zauwazyłąm dziwną zalezność...i jestem strasznie z tego powodu niezadowolona...

cały czas jak używałam serum C lub LRP Active C miałam przez cały dzien lekki zaczerwienioną twarz.. od niedzieli z racji problemu ze skórą zrezygnowałam z wszytskie z wyjatkiem filtru... a póxniej juz nie miałam czasu na zrobienie serum wiec od tygodnia na dzien tylko filtr a na noc wrócił juz wczoraj zorac.. no i buzia bialutka... wiec nic ztego nie rozumiem ... wit C rozjasnia twarz teoretycznie.. a u mnie powoduje zaczerwienienia? zrobie podejscie nr 2 uzywając może jej co drugi dzien bo było jej za duzo.. jak myślicie?
Hmmm....ja tam nigdy nie widziałam jakiejś szczególnej poprawy mojej skóry w trakcie stosowania wit. c i w odniesieniu do okresów bezwitaminowych ( a te serwuję sobie dość często bo po prostu nie lubię serum z wit. c - kremów LRP z wit. C też nie lubię )

dziś rano po dwutygodniowej przerwie pacnęłam się wreszcie serum z wit. c i do pracy jechałam z czerwonym pycholem...ba! cały dzien czuję jakbym wypieki na twarzy miała (no, ale to może być efekt podrażnienia po Zoracu)

za to uzywam innych antyutleniaczy zewnętrznie i wewnętrznie , i już
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-06, 15:06   #552
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Zorac raz jeszcze

A tan kwas to tak bezposrednio na twarz sie smaruje? Albo ten olejek z wiesiolka? Bo ja to leniwa jestem... Nawet serum z vit C nie robilam. Uzywalam juvit C dla dzieci. Na szczescie 86% glceryny mnie nie zapycha
Tak sobie pozwolilam skopiowac mojego posta z poprzedniej strony Ktos mi moze odpowiedziec, prosze.
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 16:10   #553
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Zorac raz jeszcze

Dzisiaj zamawiałam w aptece zorac i Atrederm z hurtowni. I jest .

A co do wit. C. wszyscy zapominają ,że przeciez to jest także kwas i zbyt silne stężenie lub torturowana twarz retinoidamy reaguje podraznieniem.
Więc albo robimy niższe stężenie , albo na okres silnego podraznienia wogóle rezygnujemy zwit C,a stosujemy pod filrt inne sera antyoksydacyjne .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 17:18   #554
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

marianno a moze polecisz mi coś w zamian wit C, co będzie miało włąściwości rozjaśniające skóre? nie mam jako takich przebarwien na twarzy... ale ogólnie skóra ma szary koloryt i brak jej "tego czegoś"

a moze można sobie u Ciebie zamówic juz gotowe mazidełka ty masz inwencje twórczą której mnie niestety brakuje no i nie daleko mieszkam
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 17:40   #555
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Klara02 Pokaż wiadomość
A tan kwas to tak bezposrednio na twarz sie smaruje? Albo ten olejek z wiesiolka? Bo ja to leniwa jestem... Nawet serum z vit C nie robilam. Uzywalam juvit C dla dzieci. Na szczescie 86% glceryny mnie nie zapycha
Tak sobie pozwolilam skopiowac mojego posta z poprzedniej strony Ktos mi moze odpowiedziec, prosze.
bezposrednio, na czysta twarz, a olejke to neiw iem, pewnie też
Ja dzisiaj dostaje nową tubkę zoracu, zapytam się mamy, zeby moze sprawdziła co i jakz tym zoraciem,ale ja jakos nie mogę uwierzyć w to, ze mogliby go wycofać.....

Erato, a po jakim czasie od umycia twarzy nakładasz zorac?? Mnie nic, a nic nie szczypie jak nałoże go 45 minut po, nawet teraz znowu zrobiłam 2 dni pod rząd i żadnego buraczka, ale sie łuszczę na policzkach, ojej.... i chyba mnie filtr zapychatakie mam wrażenie, bo po nocy zorac mnie oczysci swietnie, a potem wieczorem patrze,, ze tak jakos na nosie nie jest juz tak czysto, jakis tam zapchany por na czole sie zrobił, ale jak nałoze zorac, to znowu czysto. Ahhh, te filtry
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 18:38   #556
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Shadi, no jak to miło znów zobaczyć Twoją buzię w avatarku
Fakt, ja zorac nakładam nie czekając po myciu. Ale nie mam buraka ani nic nie szczypie, tylko to swędzenie... W każdym razie pomysł jest dobry, dzisiaj nałożę po odczekaniu i zobaczę, jak będzie
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 19:28   #557
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Zorac raz jeszcze

In The Shadows, dzieki
Zaczynam to sobie ukladac: zorac co 3 dni, inne wieczory nawilzanie, kwasic buzie, filtry rano.
Cos jeszcze?
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 19:44   #558
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Shadi, no jak to miło znów zobaczyć Twoją buzię w avatarku
Tia No to czekam jak tam odczucia po innym sposobie nakłądaniu zoracu

Cytat:
Napisane przez Klara02 Pokaż wiadomość
In The Shadows, dzieki
Zaczynam to sobie ukladac: zorac co 3 dni, inne wieczory nawilzanie, kwasic buzie, filtry rano.
Cos jeszcze?
Wszystko dobrze, ale nie musisz się nawilżać w każdą noc, jeżeli tego nie potrzebujesz. do tego może zaopatrz sie w jakis peeling enzymatyczny, czy nawet możesz sobie zorbić peeling maseczka aspirynową.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 22:43   #559
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Zorac raz jeszcze

Tak, o peelingu pamietalam, ale zapomnialam napisac
No i jeszcze jedno mnie nurtuje-BLADOSC. Z natury do bladych nie naleze, mam jasno oliwkowa cere. Mimo, ze slonca nie unikam (wlasnie sie nawracam) nie widac tego po mojej skorze. Nie mam zmarszczek, przebarwien, ogolnie i obiektywnie nie wygladam na swoj podeszly wiek. Wakacje prawie zawsze spedzam w Grecji. Opalam sie tam, oczywiscie z razsadkiem i filtrem, ale wracam bardzo ciemna. A w Polsce- o zgrozo! - chodze czasem do solarium. Nie jestem glupia, jesli sie zdecyduje na Zorac, to oczywiscie zrezygnuje z tych smiertelnych dla skory praktyk. Tyle, ze w bladosci nie wygladam dobrze... Jakis samoopalacz? I wlasciwie od czego mam byc jasna taka? Od Zoracu czy filtrow? A moze nie zjasnieje calkiem?
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-06, 22:50   #560
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Zorac raz jeszcze

Opalenizna schodzi pod wpływem złuszczania się naskórka, a rotinoidy to właśnie robią. Przecież normalnie opalenizna też schodzi- tylko dłużej to trwa, bo nic tego złuszczania nie przyspiesza, złazi sobie swoim własnym cyklem.
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 22:51   #561
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ale ja nawet jak nie jestem opalona, to jestem troszke ciemniejsza niz inni. Wiec calkiem blada chyba nie bede? Bledne tylko w czasie choroby. Ja wiem, ze opalenizna schodzi, ja pytalam raczej o cos w rodzaju efektu wybielenia.
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 23:18   #562
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Fakt, ja zorac nakładam nie czekając po myciu. Ale nie mam buraka ani nic nie szczypie, tylko to swędzenie...
Ja robie tak samo i tez swedzi

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
cały czas jak używałam serum C lub LRP Active C miałam przez cały dzien lekki zaczerwienioną twarz..
Ja bym juz nic nie nakladala, tylko filtr, jednak to kwasy, mnie z kolei Effaclar dal w kosc

A buzie ja tez mam troszke zaczerwieniona w ciagu dnia, chyba zuzyje tubke i rezygnuje, bo jakos ta pielegnacja stala sie dla mnie tortura, tu cos swedzi, tu cos szczypie, broda wciaz sie luszczy, bleeeee
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 23:25   #563
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez agniecha17 Pokaż wiadomość
Ja robie tak samo i tez swedzi
A ja odczekuję i nie swędzi a obłażę tak czy siak


Cytat:
Napisane przez agniecha17 Pokaż wiadomość
ta pielegnacja stala sie dla mnie tortura, tu cos swedzi, tu cos szczypie, broda wciaz sie luszczy, bleeeee
Coś za coś

Cytat:
Napisane przez Klara02 Pokaż wiadomość
Ale ja nawet jak nie jestem opalona, to jestem troszke ciemniejsza niz inni. Wiec calkiem blada chyba nie bede? Bledne tylko w czasie choroby. Ja wiem, ze opalenizna schodzi, ja pytalam raczej o cos w rodzaju efektu wybielenia.
No ale używałaś wcześniej filtrów? I mimo używania ich byłaś ciemniejsza? Przy używaniu tak wysokich filtrów, melanina nie jest produkowana (bo i po co?) i stąd wybielenie.
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 07:29   #564
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez agniecha17 Pokaż wiadomość




Ja bym juz nic nie nakladala, tylko filtr, jednak to kwasy, mnie z kolei Effaclar dal w kosc

A buzie ja tez mam troszke zaczerwieniona w ciagu dnia, chyba zuzyje tubke i rezygnuje, bo jakos ta pielegnacja stala sie dla mnie tortura, tu cos swedzi, tu cos szczypie, broda wciaz sie luszczy, bleeeee
Agniecha ja juz zrezygnowałm z Effaclaru bo piekł i wyzerał skóre niesamowicie teraz stosuje tylko tonik BHA.. wysusza niemiłosiernie ale przynajmniej nie piecze

a ostatnie doniesienia z frontu.. znów się łuszcze ale po nocnym Linomagu tak jakość dziwnie - tłusto
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 10:37   #565
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Klara02, jeśli z natury masz oliwkową cerę, to ani Zorac, ani nic innego nie spowoduje, że nagle zmienisz kolor na alabastrowy Po prostu ta opalenizna, którą masz, szybciej zblednie, ale nie bardziej, niż normalnie. Ja mam po lecie trochę opalone ciało, a twarz wcale, dzięki filtrom no i teraz złuszczaniu. Więc mam zupelnie inny kolor gęby, niż odwłoka Wyrównuję odrobinką pudru brązującego albo filtra koloryzującego i po problemie. A jak odwłok w zimie zblednie, to będzie równo

Wczoraj nie zdzierżyłam - nie nałożyłam już Zoracu, tylko Epitheliale, które mam z wymiany. Co za ulga, wreszcie się wyspałam Dzisiaj też zrobię swojej paszczy dobrze i będę się nawilżać, a Zorac wznawiam od niedzieli A teraz filterek na pysk i idę na spacer
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 11:33   #566
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ja obłażę do kwadratu od kilku dni. Co jedną warstwę zedrę to obłazi następna.
Filtr nałożyć to sztuka i tak ledwo się trzyma.

Tak trzymać .

Za to swędzenia i innych atrakcji brak.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 11:44   #567
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

Jestem po pierwszej nocy z zorakiem 0,01. Nakladalam naprawde malusienko, tylko na czole troszke wiecej mi sie nalozylo. Nic nie pieklo ani nic podobnego. Czolo troszke swedzialo chwilke po nalozeniu. Ale dzis rano po przemyciu sie tonikiem bylam zdecydowanie zaczerwieniona, zwlaszcza nos. Tonik benzacne jest chyba lagodny, prawda? Lubie go, mimo zapachu, bo ladnie nawilza i nie chcialabym z niego rezygnowac.
Dekolt i plecy traktowane juz kolejna noc z rzedu atredermem- niewzruszone.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 13:04   #568
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

No dobra, pozbyłam się właśnie wiszących płatów skóry aspirynówką - ostatnio jest u mnie w programie bardzo często.
Na to oliwka hipp, zaraz ją odcisnę, A-L i można wyjść do ludzi .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 13:11   #569
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja obłażę do kwadratu od kilku dni. Co jedną warstwę zedrę to obłazi następna.
Filtr nałożyć to sztuka i tak ledwo się trzyma.

Tak trzymać .

Za to swędzenia i innych atrakcji brak.
Ja juz sie tak mocno nie, łuszcze i swędzenia też brak. Miałam noc z AD i musze powiedzieć, że moja skóra jest po nim brzydkaTaka czerwona jakaś, blee nie to co po zoracu. Więc AD tylko na wybrane partie czasami a tak to zorac cały czas. Oczywiscie efekt zoracu musiałam popsuć swoją głupotą:/

Muszę sobie jakis peeling kupić, zastanawiałam sie nad tym z bromelainą, z kapsułek Ortis. To poprostu trzeba przekłuć te tabletki i płyn zmieszać z wodą?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 14:25   #570
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Zorac raz jeszcze

In_ThE_ShAdOwS
Ja mam taki przepis B. Kwiatkowskiej:

*5 -10 kapsułek z ananasa firmy Ortis ok. 5 g
*10 g mleka w proszku

Podane skladniki nalezy wymieszać. Pudełko plastikowe, w ktorym znajdzie sie peeling nalezy trzymac szczelnie zamkniete. Podczas kapieli, po umyciu twarzy, mozna nalozyc odrobinę proszku na zagłębienie dłoni, a nastepnie wymieszac z odrobina wody i nalozyc na jeszcze mokra twarz. Nie nalezy dopuszczać do zaschnięcia papki na twarzy, a takze nie powinno sie trzymać papki na twarzy dłużej niż 5-10 minut (przy cerze wrażliwej max. 5 minut).

Można też 1-2 kapsułki zmieszać tylko z wodą i do papki dodać odrobinę oleju.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-20 09:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.