Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 23:57   #3391
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

A to mój dzisiejszy pacnący łup z MIYO Na zywo widać tam więcej drobinek- niebieskich zielonych i fioletowych
Aaale piękny ogłupieję tu z Wami
Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
golasy, brak weny malowania ich
bardzo ladny holo juz nie pamietam czyj i srebrne te niewiem kogo
i lakier mgielki normalnie slinotok
O kurde, ale długość nieźle
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 08:15   #3392
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie mam pomysłu na paznokcie sylwestrowe, pewnie poszukam czegoś pod ubranie...


Nie chce ktoś wpaść na imprezę sylwestrową? mam brata na wydaniu I szwagra (Ale brat przystojniejszy ^^)
Ja maluję ino na jeden kolor- czerwony. Robimy przebieranego Sylwka i mam czarny strój z czerwonymi dodatkami, więc tak będzie pasować

mENżczyźni? I dopiero teraz mi to mówisz! Gardzę Tobą

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Szwagra, brata... Obaj informatycy, trzeba im pomóc w realnym życiu
Uwielbiam jak ktoś ciśnie z informatyków Mam dwóch kumpli inf. i zawsze im dogryzamy

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
zdjęcie zrobiłam ale na tele, jutro zgram
HaHa. Moja władza rozrasta się na cała Polskę. mam swoich ludzi na mieście


Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
A ja od listopada mówiłam, że coś u siebie zrobię, a jak się okazało, będę tylko ja, Kuba, mój brat i Kuby brat. Bo nagle wszyscy gdzieś idą/jadą/są chorzy.
Ewentualnie, nie mają nawet jaj, żeby powiedzieć, że nie chcą przyjść, tylko wykręcają się tym, że "jeszcze nie myślą o sylwestrze". Strasznie mi miło, szczególnie, jeśli chodzi o tą ostatnią osobę. No, ale, jak widać, Monika jest tylko, jak ktoś czegoś potrzebuje.
Tylko jedna koleżanka napisała, że nie wie, bo dopiero 31 wraca z nart i nie wie, czy będzie miała siłę. Wiec ewentualnie będzie ona z chłopakiem jeszcze.
Cóż, w przyszłym roku pojadę do Wiednia i niech mnie wszyscy w dupę pocałują. Skończyło się rumakowanie.
Uwielbiam takich ludzi :/
Chyba jedyna opcja- olać Skoro oni się nie przejmują, to z jakiej racji Ty masz się martwić :/ A Sylwester będzie udany. Ważne, że z Kubą (chociaż nie ma cycków )

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A to mój dzisiejszy pacnący łup z MIYO Na zywo widać tam więcej drobinek- niebieskich zielonych i fioletowych
Ślicznyyyy. Mam bardzo podobny z Wibo. Jeden z moich pierwszych lakierów Mam do niego strraszny sentyment

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
To ja zapraszam do siebie
Ej. Śmiejesz się. Te kumpele co do mnie się zjeżdżają na Sylwestra to właśnie poznane na Wizażu Portal łaczący ludzi Często się widujemy

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
golasy, brak weny malowania ich
Ale dłuuugie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Moje serpentynki heheh w szkole ludzie myśleli ze ja faktycznie codziennie je na lokówkę
Bo tak wyglądają Z tym, że o wiele zdrowiej

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
(...) Czyzby dążyły do izostazji?
Eeee... Czy Ty mnie obrażasz czy o co Ci chodzi bo nie rozumiem
I po co się uczyć języków jak człowiek się we własnym kraju dogadać nie może


<myśli>

Moment! Coś się kiedyś o tym uczyłam... Chyba Boszszsz. Jestem stara. Kiedy ja do szkoły chodziłam

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Znowu moje maniery gdzieś uciekły. Dzień dobry oczywiście...

Byłam wczoraj na szybkich zakupach. Tak szybkich, że zapomniałam wskoczyć na 2 minety do Natury i zakupić Blue Addicted z Essence A tak się na niego napaliłam. Teraz będę dopiero po Nowym Roku
A nie! Jutro jeszcze jadę Muszę tą szarańczę z dworca odebrać.
Przypomnijcie mi, że mam go kupić co
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 08:34   #3393
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
To ja mam taki ładny lakier? Kurczę, ja go zakupiłam, przez Ewalucję chyba nawet, a jeszcze nim nie malowałam paznokci... Podobnie jak zielonym... No muszę nadrobić

Ja w dalszym ciągu zapraszam każdą sztukę, która chce Wrocław odwiedzić w Sylwestra
Hahaha. On w buteleczce na pierwszy rzut oka to taki niepozorny jest To się chyba lakieroholizm nazywa, jak masz kilka takich nieużytych sztuk. Nie tyle malować co posiadać Też tak mam

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Sniegowa ja z Warszawy także wiesz

Sara dla mnie zdecydowanie za długie i dlatego mi się nie podobają. O połowe bym je skróciła. Może umalowane lepiej ale i tak ich jakoś nie widze

Ruda no wiesz?;P ja się starałam a ty!?
Ale, spoko. Może być zabawnie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Moje serpentynki heheh w szkole ludzie myśleli ze ja faktycznie codziennie je na lokówkę

Nie dziwne... Dokładnie tak wyglądają. Moje to są tak proste, że o cozienne użytkowanie prostownicy byłam posądzana. A wtedy jeszcze nawet nie miałam
No w sumie... nadal osobiście nie posiadam- Córcia ma, ale w zasadzie od świeta tylko używa

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Aaale piękny ogłupieję tu z Wami
No ale ja przynajmniej ekonomicznie kuszę- za niespełna 5PLNów

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Ja maluję ino na jeden kolor- czerwony. Robimy przebieranego Sylwka i mam czarny strój z czerwonymi dodatkami, więc tak będzie pasować
Buuuuuuuu.... Ja robiłam takie przez ostatnie 3 lata. Bosko było Szlak mnie trafia jak pomyślę o tegorocznym

Nie kuś dłużej bo też Cię napadnę w Sylwka

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Ślicznyyyy. Mam bardzo podobny z Wibo. Jeden z moich pierwszych lakierów Mam do niego strraszny sentyment
To możesz odświeżyć znajomość z tym kolorem

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Moment! Coś się kiedyś o tym uczyłam... Chyba Boszszsz. Jestem stara. Kiedy ja do szkoły chodziłam
No bez kitu... Ja tu mam monopol na grzybienie Maturę 16 lat temu robiłam
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 09:14   #3394
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Ja maluję ino na jeden kolor- czerwony. Robimy przebieranego Sylwka i mam czarny strój z czerwonymi dodatkami, więc tak będzie pasować

mENżczyźni? I dopiero teraz mi to mówisz! Gardzę Tobą


Uwielbiam jak ktoś ciśnie z informatyków Mam dwóch kumpli inf. i zawsze im dogryzamy
(...)
Uwielbiam takich ludzi :/
Chyba jedyna opcja- olać Skoro oni się nie przejmują, to z jakiej racji Ty masz się martwić :/ A Sylwester będzie udany. Ważne, że z Kubą (chociaż nie ma cycków )
(...)
Ej. Śmiejesz się. Te kumpele co do mnie się zjeżdżają na Sylwestra to właśnie poznane na Wizażu Portal łaczący ludzi Często się widujemy
A ja nie wiem, na jaki maluję i czy w ogóle Planowałam się odstawić w moją supersukienkę, zakupioną z myśla o poprawinach studniówki, na które nie poszłam i tak się kurzy od trzech lat.
Pokurzy się jeszcze, bo chyba nie będę się stroić
Teraz mówię, teraz, może jeszcze się ktoś skusi

Taaak, jedyne wyjście to olać, czyli zrobić dokładnie to, co mi zostało zrobione Trudno, w przyszłym roku ja będę miała w dupie, co one robią Kij im w oko
Taaak, ja i trzech facetów, będzie sylwester jak malowany. Tylko kto ze mną wypije likierek?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hahaha. On w buteleczce na pierwszy rzut oka to taki niepozorny jest To się chyba lakieroholizm nazywa, jak masz kilka takich nieużytych sztuk. Nie tyle malować co posiadać Też tak mam
Nie, nie, nie! Ty mi tu żadnych -holizmów nie wmawiaj! To po prostu brak wolnych paznokci w stosunku do ilości zakupionych lakierów
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:37   #3395
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
descentrada
ja tez z polsatem
bardzo ładne, juz komentowalam na blogu.
ale u siebie nie lubię zlota czy srebra u kogos tak, u siebie nie
ja chyba też... sam na sam z tv..

i to samo odczuwam ze złotem i srebrem, u Was mi się podoba (i tak wyjątkowo) ale u mnie nigdy, nawet nie mam takiego

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
W takim razie nie wnikam



Też chcę
W sumie ja mam taki żywy kolor z NYC, ale nie mam pojęcia, jaki na paznokciach wyjdzie... Aż sprawdzę

A ja jestem rozczochrana i w piżamie



A ja śmiało witam
Pazurki wykonane ładnie, z tym, że dla mnie kamyczki niet. Ale jak lubisz, to czemu by ich nie przyklejać



Ja ciekawa, bo u mnie trzeciego Będzie 30 dni picia drożdży i jestem ciekawa, czy coś to dało, oprócz wypryszczonej brody i mocnych, rosnących jak opętane paznokci



Dobrze, że nie masz wąsika, bo mnie dziewczyny z wąsikiem irytują, szczególnie taka jedna, kiedyś wspominałam
Czekaj, czekaj, jeśli mówisz o VAXie (bo juz się zgubiłam), to ja mam zapytanie: nie wypłukuje koloru? Bo mam cudowną maskę ze Sleeka, jest przeboska, ale nieco mi farbe wypłukuje z włosów.
(Przepraszam za OT, ale mi się skojarzyło wlaśnie, że miałam gdzieś kogoś w końcu zapytać)



Beznadziejnie


A tak w ogóle, to jestem chora
szybkiego powrotu do zdrowia

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Właśnie tak rozważam zakup, ale mam jeszcze 3/4 litrowego opakowania Sleek Line Stapiza i nie wiem...
Nie obciąża włosów? (bo moje wystarczająco się przetłuszczają...)



Ja jeszcze nie mam pomysłu na paznokcie sylwestrowe, pewnie poszukam czegoś pod ubranie...



A ja z Dwójką
Może się przejdę na Rynek wrocławski, ale wątpię, czy będzie mi się chciało

Nie chce ktoś wpaść na imprezę sylwestrową? mam brata na wydaniu I szwagra (Ale brat przystojniejszy ^^)
brat na wydaniu ?

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Hmmm... Pomyślę, jak mi się obecna skończy



Szwagra, brata... Obaj informatycy, trzeba im pomóc w realnym życiu



Lepsze to niż biała sala
mąż mojej mamy jest informatykiem, też z niego grzejemy, więc może zapoznam się z bratem

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
A ja od listopada mówiłam, że coś u siebie zrobię, a jak się okazało, będę tylko ja, Kuba, mój brat i Kuby brat. Bo nagle wszyscy gdzieś idą/jadą/są chorzy.
Ewentualnie, nie mają nawet jaj, żeby powiedzieć, że nie chcą przyjść, tylko wykręcają się tym, że "jeszcze nie myślą o sylwestrze". Strasznie mi miło, szczególnie, jeśli chodzi o tą ostatnią osobę. No, ale, jak widać, Monika jest tylko, jak ktoś czegoś potrzebuje.
Tylko jedna koleżanka napisała, że nie wie, bo dopiero 31 wraca z nart i nie wie, czy będzie miała siłę. Wiec ewentualnie będzie ona z chłopakiem jeszcze.
Cóż, w przyszłym roku pojadę do Wiednia i niech mnie wszyscy w dupę pocałują. Skończyło się rumakowanie.
jak ja dobrze to znam... ale przynajmnie macie fajną domówkę i miłym gronie. Ja siedzę w domu. Sama. Rodzice zapraszając 2pary znajomych czyli 4 + 2 = 6 osób w jednym pokoju, ja w drugim, byle się za bardzo nie szwędać po domu i nie przeszkadzać...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O ty.... Normalnie zaśliniłam klawiaturę!



Że ja? No nie dam rady wszystkim "mamować" poza tym sama go chcieć!




AAAAj dlaczego te chinki takie drogie.... Cudo.

A włosy masz obłedne. Te loczki to takie jak byś je godzinami kręciła.



Normalnie świąteczny avatek




Dokładnie mam tak samo.... Krew mnie zalewa. Zapowiada się na Sylwestra we dwoje. Zapraszam do siebie!!!


A to mój dzisiejszy pacnący łup z MIYO Na zywo widać tam więcej drobinek- niebieskich zielonych i fioletowych
przepiękny ! Ostatnio polują na coś z drobinkami właśnie w takich odcieniach rózo-czerwieni, malinowych, ale nic z tego.. Pomyślałam, że kupię Hello Holo też nie ma. No to może chociaż blue addicted ? Nie, skążde, gdzie by tam w mojej naturze. No to w desperacji może stempelki z essence i ten lakier do nich, stempelków brak.

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
golasy, brak weny malowania ich
bardzo ladny holo juz nie pamietam czyj i srebrne te niewiem kogo
i lakier mgielki normalnie slinotok


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Sniegowa ja z Warszawy także wiesz

Sara dla mnie zdecydowanie za długie i dlatego mi się nie podobają. O połowe bym je skróciła. Może umalowane lepiej ale i tak ich jakoś nie widze

Ruda no wiesz?;P ja się starałam a ty!?
ja bym skróciła d jednej trzeciej, jak dla mnie za długie ale może chociaż pomalowane lepiej wyglądają

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Ja maluję ino na jeden kolor- czerwony. Robimy przebieranego Sylwka i mam czarny strój z czerwonymi dodatkami, więc tak będzie pasować

mENżczyźni? I dopiero teraz mi to mówisz! Gardzę Tobą


Uwielbiam jak ktoś ciśnie z informatyków Mam dwóch kumpli inf. i zawsze im dogryzamy.


HaHa. Moja władza rozrasta się na cała Polskę. mam swoich ludzi na mieście


Uwielbiam takich ludzi
Chyba jedyna opcja- olać Skoro oni się nie przejmują, to z jakiej racji Ty masz się martwić A Sylwester będzie udany. Ważne, że z Kubą


Ślicznyyyy. Mam bardzo podobny z Wibo. Jeden z moich pierwszych lakierów Mam do niego strraszny sentyment


Ej. Śmiejesz się. Te kumpele co do mnie się zjeżdżają na Sylwestra to właśnie poznane na Wizażu Portal łaczący ludzi Często się widujemy


Ale dłuuugie


Bo tak wyglądają. Z tym, że o wiele zdrowiej


Eeee... Czy Ty mnie obrażasz czy o co Ci chodzi bo nie rozumiem
I po co się uczyć języków jak człowiek się we własnym kraju dogadać nie może


<myśli>

Moment! Coś się kiedyś o tym uczyłam... Chyba Boszszsz. Jestem stara. Kiedy ja do szkoły chodziłam

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Znowu moje maniery gdzieś uciekły. Dzień dobry oczywiście...

Byłam wczoraj na szybkich zakupach. Tak szybkich, że zapomniałam wskoczyć na 2 minety do Natury i zakupić Blue Addicted z Essence A tak się na niego napaliłam. Teraz będę dopiero po Nowym Roku
A nie! Jutro jeszcze jadę Muszę tą szarańczę z dworca odebrać.
Przypomnijcie mi, że mam go kupić co

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
A ja nie wiem, na jaki maluję i czy w ogóle Planowałam się odstawić w moją supersukienkę, zakupioną z myśla o poprawinach studniówki, na które nie poszłam i tak się kurzy od trzech lat.
Pokurzy się jeszcze, bo chyba nie będę się stroić
Teraz mówię, teraz, może jeszcze się ktoś skusi
Taaak, jedyne wyjście to olać, czyli zrobić dokładnie to, co mi zostało zrobione.Trudno, w przyszłym roku ja będę miała w dupie, co one robią
Kij im w oko
Taaak, ja i trzech facetów, będzie sylwester jak malowany. Tylko kto ze mną wypije likierek?

Nie, nie, nie! Ty mi tu żadnych -holizmów nie wmawiaj! To po prostu brak wolnych paznokci w stosunku do ilości zakupionych lakierów
Ruda, chętnie bym wpadła... Spędzam tego Sylwestra sam na sam z tv, zresztą napisałam wyżej.. W dodatku mam doła, a masa tłoczących się obowiązków, zaległości i sprawdzianów szkolnych od 02.01 mnie przeraża i najchętniej nałykałabym się jakiś tabletek.. ostatniotakie mam myśli, nie wiem co się ze mną dzieje, nie daje rady
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:46   #3396
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
szybkiego powrotu do zdrowia
(...)
brat na wydaniu ?
(...)
mąż mojej mamy jest informatykiem, też z niego grzejemy, więc może zapoznam się z bratem
(...)
jak ja dobrze to znam... ale przynajmnie macie fajną domówkę i miłym gronie. Ja siedzę w domu. Sama. Rodzice zapraszając 2pary znajomych czyli 4 + 2 = 6 osób w jednym pokoju, ja w drugim, byle się za bardzo nie szwędać po domu i nie przeszkadzać...
(...)
Ruda, chętnie bym wpadła... Spędzam tego Sylwestra sam na sam z tv, zresztą napisałam wyżej.. W dodatku mam doła, a masa tłoczących się obowiązków, zaległości i sprawdzianów szkolnych od 02.01 mnie przeraża i najchętniej nałykałabym się jakiś tabletek.. ostatniotakie mam myśli, nie wiem co się ze mną dzieje, nie daje rady
Już trochę podzdrowiałam
Brat na wydaniu, kurator nad nim już nie siedzi, trochę młody, bo 17 lat skończy w marcu, ale za to dupa się niezła z niego robi

Do Wrocławia masz pociąg bezpośredni
Na dodatek dzisiaj brat dzwonił, że nie wie, czy dotrze (ja mu utnę pewną część ciała), bo nie wie, czy mu się chce. Po prostu sylwester na całego, chyba pójdę spać przed północą



Opiłowałam pazurki na króciutko i zaraz je będę moczyć w ciepłej oliwie z oliwek z dodatkiem soku z połowy cytryny. O.
Bo moje skórki o pomstę do nieba wołają już. Nawilżanie, nawilżanie, nawilżanie. A później odżywka na paznokcie. I może jakiś kolorek? Mam ochotę na coś spokojnego
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 12:05   #3397
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Opiłowałam pazurki na króciutko i zaraz je będę moczyć w ciepłej oliwie z oliwek z dodatkiem soku z połowy cytryny. O.
Bo moje skórki o pomstę do nieba wołają już. Nawilżanie, nawilżanie, nawilżanie. A później odżywka na paznokcie. I może jakiś kolorek? Mam ochotę na coś spokojnego
Takiej Cię brakowało przez te kilka dni
Ja też coś takiego powinnam zafundować pazurkom
Może fiolet?
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 12:14   #3398
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Kochane moje jeśli któraś chce pędzle z iherb zanówić u mnie to musicie zrobić to dziś albo jutro do 12 bo musze zrezygnować z mojego konta. W bzwbk wprowadzili zmiany i jakies opłaty a ja płącić nie będę<bunt> Także przepraszam ze takie zamieszanie robie ale w balona przez bank zrobic się nie dam i jutro je likwiduje

Loli wyslij mi nr telefony pw
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 12:27   #3399
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Już trochę podzdrowiałam
Brat na wydaniu, kurator nad nim już nie siedzi, trochę młody, bo 17 lat skończy w marcu, ale za to dupa się niezła z niego robi

Do Wrocławia masz pociąg bezpośredni
Na dodatek dzisiaj brat dzwonił, że nie wie, czy dotrze (ja mu utnę pewną część ciała), bo nie wie, czy mu się chce. Po prostu sylwester na całego, chyba pójdę spać przed północą



Opiłowałam pazurki na króciutko i zaraz je będę moczyć w ciepłej oliwie z oliwek z dodatkiem soku z połowy cytryny. O.
Bo moje skórki o pomstę do nieba wołają już. Nawilżanie, nawilżanie, nawilżanie. A później odżywka na paznokcie. I może jakiś kolorek? Mam ochotę na coś spokojnego
Miło bardzo jednakże 17 to ja skończyłam w czerwcu rocznik 94. Ale skoro mówisz, że takie mięsko (ostatnio podobno nie mówi się ciacho tylko mięso -.- )
Ja chyba też pójdę spać przed północą, będą się uczyć, poczytam książkę, pójdę spać o 23, co by mimo gości zapomnieć o tym, jaki mamy dzień, a w niedziele wstanę jakby nigdy nic. Sama nie wierzę, że to mówię ja. Presja na zabawę w sylwestra źle na mnie działa.

Ja dzisiaj zmyłam swój pierwszy, świąteczny frencz, nawiasem jak dla mnie całkiem udany. W święta byłam komplementowana za te paznokcie, pytali nawet czy to żelowe ? Dzisiaj go zmyłam,trochę przywiłowałam, nakremowałam, zadbane, teraz albo atramentowy granat, który dostałam w prezencie na święta albo mój ulubiony oryginalny niebanalny róż z Miss Sporty.
Ostatnio miałam ochotę na jakiś nude, może chociaż to uda mi się kupić na moim zadupiu. Chociaż ostatnio miałam wrażenie, że przez Wibowe stoisku w Rossmannie przeszedł tabun kobiet
Macie może jakiś fajny nude z Wibo?

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Takiej Cię brakowało przez te kilka dni
Ja też coś takiego powinnam zafundować pazurkom
Może fiolet?
fiolety są fajne
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 12:27   #3400
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Takiej Cię brakowało przez te kilka dni
Ja też coś takiego powinnam zafundować pazurkom
Może fiolet?
Niee, miałam śliwkę ostatnio. Taki mam fajny brązik kawazmlekiem, raczej to.
Okazało sie, ze nie mam oliwy z oliwek, więc zrobiłam combo: olej z pestek winogron plus oliwka dla niemowląt plus sok z cytryny. Jeszcze nie wybuchło, idę sie moczyć

Później Wam pokażę sukienkę planowaną na sylwestra, może mi ktoś mani wymyśli xD

Jednak koleżanka nr 1 postanowiła namówić koleżankę nr 2 i jeśli koleżanka nr 2 się zgodzi, to wpadną Mam nadzieję
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 12:40   #3401
lady catherine
Zadomowienie
 
Avatar lady catherine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 573
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

hej!
macie jakieś pomysły na sylwestrowe pazurki?
wybieram się do kolegi i chciałam zabłysknąć
narazie zafundowałam sobie Adosa 001 Extra Long Lasting + Essence 07 Blair...
licze na wykonalne przeze mnie pomysły
lady catherine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 13:10   #3402
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Kochane moje jeśli któraś chce pędzle z iherb zanówić u mnie to musicie zrobić to dziś albo jutro do 12 bo musze zrezygnować z mojego konta. W bzwbk wprowadzili zmiany i jakies opłaty a ja płącić nie będę<bunt> Także przepraszam ze takie zamieszanie robie ale w balona przez bank zrobic się nie dam i jutro je likwiduje

Loli wyslij mi nr telefony pw
łeee ojej;/ szkoda, ze wczoraj nie wiedzialam, bo bym przeslala a tak to nie mam jak ale wyslij mi dane do przelewu na wszelki wypadek

edit: a wystarczy miec konto, czy konieczna jest karta kredytowa?

ew bede sabb molestować
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2011-12-29 o 13:18
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 13:26   #3403
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Jestem porąbana
Kupiłam dzisiaj w ciągu JEDNYCH zakupów CZTERY odżywki do włosów (jedną na spółkę z kumplem, bo nie szło jej nigdzie znaleźć, więc jak zobaczyłam, to wzięłam, jedno serum na końcówki i dwie do spłukiwania) tylko dlatego, że: a) były, b) były tanie, c) miały dość fajny skład. Chyba powoli staję się włosomaniaczką. A po tygodniu już tak tęsknię do olejów że mnie nosi (nie wzięłam ze sobą do domu, bo bałam się katastrofy w walizce).

A żeby nie offtopować - dwa lakierki miyo moje
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 13:30   #3404
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Jestem porąbana
Kupiłam dzisiaj w ciągu JEDNYCH zakupów CZTERY odżywki do włosów (jedną na spółkę z kumplem, bo nie szło jej nigdzie znaleźć, więc jak zobaczyłam, to wzięłam, jedno serum na końcówki i dwie do spłukiwania) tylko dlatego, że: a) były, b) były tanie, c) miały dość fajny skład. Chyba powoli staję się włosomaniaczką. A po tygodniu już tak tęsknię do olejów że mnie nosi (nie wzięłam ze sobą do domu, bo bałam się katastrofy w walizce).

A żeby nie offtopować - dwa lakierki miyo moje
A ja nadal trochę nie wiem, jak te włosy olejować. Czym, w jaki sposób, całe czy częściowo...
Słyszałam nawet opcję wcierania we włosy oleju z pestek slonecznika, ale to już chyba jaja
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 13:35   #3405
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Jestem porąbana
Kupiłam dzisiaj w ciągu JEDNYCH zakupów CZTERY odżywki do włosów (jedną na spółkę z kumplem, bo nie szło jej nigdzie znaleźć, więc jak zobaczyłam, to wzięłam, jedno serum na końcówki i dwie do spłukiwania) tylko dlatego, że: a) były, b) były tanie, c) miały dość fajny skład. Chyba powoli staję się włosomaniaczką. A po tygodniu już tak tęsknię do olejów że mnie nosi (nie wzięłam ze sobą do domu, bo bałam się katastrofy w walizce).


A żeby nie offtopować - dwa lakierki miyo moje
mowilaaam, wlosomaniactwo jest jak pandemia!
i jak tam , wloski odzyly po olejowaniu ? ja wczoraj siostrze użyczylam babydream bo miala odrosty robione(blond) i na calosc przeciągniete chyba i mowila ze duzo lepiej.
ja jak zaczelam olejowac regularnie od wrzesnia to NIGDY nie mialam tak swietnych wlosow chalipięta

ja mam czarnego holo, ale mysle, ze ponosze go do powrotu na stancje, bo podklad- NTFII a na wierzch SV wiec powinien sie ladnie trzymac. Poza tym, wzielam dwa nudne lakiery wiec nie wiem co tworzyc ;p
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 13:48   #3406
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Dziewczynyyyy nie moge zamówić tych pędzi:zly: wyskakuje mi nowe konto ale w podliczeniu nie uwzględniając kodu rabatowego... wrrrr
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 13:51   #3407
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Dziewczynyyyy nie moge zamówić tych pędzi:zly: wyskakuje mi nowe konto ale w podliczeniu nie uwzględniając kodu rabatowego... wrrrr
zawsze tak jest jak malo czasu zostanie

dziewczyny macie zloty lakier do stempli? ostatnio jak widzialam sie z malina i mgielka, to mgiela mowila, ze zloty z metallics sie nadaje, ale nic znalezc nie moge w necie chce probowac wzorki w innych kolorach a nie tylko biale i czarne :nuuuda:
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 14:02   #3408
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Orchi - co do olejowania to widzę różnicę, olejowałam 3 tygodnie dzień w dzień i później jeszcze przez 2 tyg. 2-3 razy w tyg. Włosy były nawilżone, odżywione, błyszczące, nie pojawiła się żadna rozdwojona końcówka. Bardzo polubiłam tę formę pielęgnacji.

A lakiery do magnesowania z essence są faktycznie moocno kryjące, o tym mogę zapewnić. Ale nie próbowałam jeszcze nimi stemplować. Mój nie jest typowo złoty, to coś między złotem, srebrem, szarością i różem, kolor paskudny, ale jeśli chcesz zaczekać do 2 to mogę Ci zesłoczować ten lakier w roli stempelkowego, wtedy zobaczysz czy efekt Cię satysfakcjonuje.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 14:06   #3409
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

loli bylabym ogrooomnie wdzięczna nie lubię kupować lakierow w ciemno, aa taka sknera jestem
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 14:13   #3410
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość

ja pokażę moją opcję na sylwestra - spędzam go co prawda w domu, ale poszaleć z paznokciami mogę, nikt mi nie zabroni
piękne srebro

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

A to mój dzisiejszy pacnący łup z MIYO Na zywo widać tam więcej drobinek- niebieskich zielonych i fioletowych
śliczny

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
golasy, brak weny malowania ich
bardzo ladny holo juz nie pamietam czyj i srebrne te niewiem kogo
i lakier mgielki normalnie slinotok
chyba jednak za długie dla mnie, chyba że pomalowane inaczej

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
sara na krótka mi nie wygląda az tak Masz dłuzsze niz Anula na moje oko
duuużo dłuższe niż Anuli!! Anula już nie zapuszcza dłuższych, tylko Anula odkąd ma nowy kształt ma lenia na piłowanie i same rosną no ale skróciłam teraz do 2,2 i mam zamiar sumiennie trzymać taką długość
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 15:22   #3411
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Witajcie dziewczyny, może wy mi mi pomożecie Pytałam już na forum o kształcie paznokcia, ale ono jakoś kiepsko prosperuje, więc pewnie tu szybciej uzyskam pomoc.
Moje pazury są takie typowo łopatkowe, mocno się rozszerzają i wyglądają po prostu ciężko (na zdjęciach i tak maja spiłowane brzegi). Zastanawiam się, jak je piłować? Zawsze chodziłam w okrągłych, ale może lepiej byłoby im w kwadratach? A do tego jeszcze paznokieć na wskazującym ma zupełnie inny kształt niż reszta Poradzicie coś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02205.jpg (28,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02206.jpg (33,7 KB, 49 załadowań)
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 15:26   #3412
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, może wy mi mi pomożecie Pytałam już na forum o kształcie paznokcia, ale ono jakoś kiepsko prosperuje, więc pewnie tu szybciej uzyskam pomoc.
Moje pazury są takie typowo łopatkowe, mocno się rozszerzają i wyglądają po prostu ciężko (na zdjęciach i tak maja spiłowane brzegi). Zastanawiam się, jak je piłować? Zawsze chodziłam w okrągłych, ale może lepiej byłoby im w kwadratach? A do tego jeszcze paznokieć na wskazującym ma zupełnie inny kształt niż reszta Poradzicie coś?
teraz masz bardzo ładny kształt, ja bym nic nie zmieniala, wydaje mi się, ze w kwadracie będa wyglądać bardziej " łopatkowo" ale nie jestem ekspertka od kształtów, Malina może sie odezwie
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 16:09   #3413
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, może wy mi mi pomożecie Pytałam już na forum o kształcie paznokcia, ale ono jakoś kiepsko prosperuje, więc pewnie tu szybciej uzyskam pomoc.
Moje pazury są takie typowo łopatkowe, mocno się rozszerzają i wyglądają po prostu ciężko (na zdjęciach i tak maja spiłowane brzegi). Zastanawiam się, jak je piłować? Zawsze chodziłam w okrągłych, ale może lepiej byłoby im w kwadratach? A do tego jeszcze paznokieć na wskazującym ma zupełnie inny kształt niż reszta Poradzicie coś?
Ja bym zostawiła takie, jakie są, ale może się nie znam
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 16:54   #3414
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Jestem porąbana
Kupiłam dzisiaj w ciągu JEDNYCH zakupów CZTERY odżywki do włosów (jedną na spółkę z kumplem, bo nie szło jej nigdzie znaleźć, więc jak zobaczyłam, to wzięłam, jedno serum na końcówki i dwie do spłukiwania) tylko dlatego, że: a) były, b) były tanie, c) miały dość fajny skład. Chyba powoli staję się włosomaniaczką. A po tygodniu już tak tęsknię do olejów że mnie nosi (nie wzięłam ze sobą do domu, bo bałam się katastrofy w walizce).

A żeby nie offtopować - dwa lakierki miyo moje
Haha
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
A ja nadal trochę nie wiem, jak te włosy olejować. Czym, w jaki sposób, całe czy częściowo...
Słyszałam nawet opcję wcierania we włosy oleju z pestek slonecznika, ale to już chyba jaja
Nakładasz olej na całe włosy dzień przed myciem Ja to co prawda dopiero w to wchodzę więc wiedza teoretyczna
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
mowilaaam, wlosomaniactwo jest jak pandemia!
i jak tam , wloski odzyly po olejowaniu ? ja wczoraj siostrze użyczylam babydream bo miala odrosty robione(blond) i na calosc przeciągniete chyba i mowila ze duzo lepiej.
ja jak zaczelam olejowac regularnie od wrzesnia to NIGDY nie mialam tak swietnych wlosow chalipięta

ja mam czarnego holo, ale mysle, ze ponosze go do powrotu na stancje, bo podklad- NTFII a na wierzch SV wiec powinien sie ladnie trzymac. Poza tym, wzielam dwa nudne lakiery wiec nie wiem co tworzyc ;p
Noo, dokładnie

Te olejowanie to świetna sprawa jest
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 17:10   #3415
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Nakładasz olej na całe włosy dzień przed myciem Ja to co prawda dopiero w to wchodzę więc wiedza teoretyczna
Właśnie próbuję. Ale mi to się nie podoba, muszę znaleźć coś, co ładnie pachnie


Moje paznokcie, z rana opiłowane, nawilżone, a później pomalowane.

1. Golaski.
2. Z odżywką.
3. Pomalowane L'Oreal Resist&Shine, nr 007.
Przy okazji, przypomniałam sobie, dlaczego tak strasznie bardzo nie lubię tego lakieru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCI1848.jpg (46,3 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI1851.jpg (48,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI1861.jpg (60,6 KB, 48 załadowań)
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 17:41   #3416
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda - najladniej pachna moim zdaniem olejki z alterry, ten i ten. A jesli chodzi o delikatny zapach to ten. Kazdy z nich nadaje sie do wlosow, ja wlasnie tych uzywam (i z pestek winogron, ale tego najrzadziej wlasnie ze wzgledu na brak zapachu.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 17:54   #3417
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - najladniej pachna moim zdaniem olejki z alterry, ten i ten. A jesli chodzi o delikatny zapach to ten. Kazdy z nich nadaje sie do wlosow, ja wlasnie tych uzywam (i z pestek winogron, ale tego najrzadziej wlasnie ze wzgledu na brak zapachu.
No właśnie ja z braku laku użyłam z pestek winogron, a to to śmierdzi niemiłosiernie.
Jutro zrobię najazd na Rossmanna, może coś wypaczę

Chyba mi paznokieć u nogi wrasta
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 18:01   #3418
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Od dziś oficjalnie boję się odżywek i zaczynam kurację oliwą z oliwek. Po mojej przygodzie z odżywką z oriflame postanowiłam kupić coś, co działa. Oczywiście pomyliłam firmy, więc zastanawiałam się pomiędzy diamentową wibo a eveline 8w1. Jako że po oriflejmie piekły mnie trochę pazurki, to stweirdzilam - wezmę wibo, przynajmniej słabsza. Potem przeczytałam jej recenzję. Pomalowałam nią jako lakierem podkładowym, już nawet nie mając nadziei, że coś zadziała. Musiałam wszyściutko zmyć, bo piekły mnie okropnie! Teraz mam na sobie błyszczący wibo i idę zaraz doklejać cekinki, żeby to jakoś wyglądało. Dziewczyny, wiecie może dlaczego odżywki mnie pięką? W nich wszystkich jest ten sam składnik? Teraz przez ten incydent boję się spróbować Eveline, a moje paznokcie czegoś potrzebują!


A z tych dobrych rzeczy to wreszcie znalazłam mój wymarzony lakier! Nie przez kolor, ale przez buteleczkę. H&M z serii Myszki Miki :3 Potem wrzucę foto.
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 18:05   #3419
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dziewczyny macie zloty lakier do stempli? ostatnio jak widzialam sie z malina i mgielka, to mgiela mowila, ze zloty z metallics sie nadaje, ale nic znalezc nie moge w necie chce probowac wzorki w innych kolorach a nie tylko biale i czarne :nuuuda:
o to to, ja delej tego metallicsa nie kupiłam a choruję na złote wzorki

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

A lakiery do magnesowania z essence są faktycznie moocno kryjące, o tym mogę zapewnić. Ale nie próbowałam jeszcze nimi stemplować. Mój nie jest typowo złoty, to coś między złotem, srebrem, szarością i różem, kolor paskudny, ale jeśli chcesz zaczekać do 2 to mogę Ci zesłoczować ten lakier w roli stempelkowego, wtedy zobaczysz czy efekt Cię satysfakcjonuje.
też bym nie pogardziła takim swatchem

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, może wy mi mi pomożecie Pytałam już na forum o kształcie paznokcia, ale ono jakoś kiepsko prosperuje, więc pewnie tu szybciej uzyskam pomoc.
Moje pazury są takie typowo łopatkowe, mocno się rozszerzają i wyglądają po prostu ciężko (na zdjęciach i tak maja spiłowane brzegi). Zastanawiam się, jak je piłować? Zawsze chodziłam w okrągłych, ale może lepiej byłoby im w kwadratach? A do tego jeszcze paznokieć na wskazującym ma zupełnie inny kształt niż reszta Poradzicie coś?
chyba widzę podobny kształt do moich, tylko twoje są wg mnie idelnie spiłowane. Ja też mam rozszerzające się pazurki tylko wskazujące NIE. I nigdy nie mogę zrobic tak żeby były takie jak reszta.
A kwadraty to chyba najgorsze wyjscie z mozliwych. Miałam - zobacz sama.
A jeszcze dodam ze im są dłuższe tym wyglądają lepiej. Też patrz załącznik. Mam nawet opcję krótkie kwadraty i długie kwadraty - obie równie okropne. Bo
a) jeszcze bardziej łopatowato toporne
b) wskazujące się zawijają i kciuki trochę i tracą kwadrat.



Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - najladniej pachna moim zdaniem olejki z alterry, ten i ten. A jesli chodzi o delikatny zapach to ten. Kazdy z nich nadaje sie do wlosow, ja wlasnie tych uzywam (i z pestek winogron, ale tego najrzadziej wlasnie ze wzgledu na brak zapachu.
o właśnie przypomniałaś mi ze chciałam kupic któryś z tych olejków który pachnie ładniej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00163.jpg (21,2 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00412.jpg (38,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06363jdyer.jpg (34,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06571.jpg (39,2 KB, 50 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2011-12-29 o 18:07
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 18:07   #3420
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Mgielka wszystkie wzorki i polecznienia slczine
poczekamy na loli, ma zrobic swatche.
ja widzialam sliczny mani, blękitna baza i zloty wzorek
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2011-12-29 o 18:47
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.