Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-15, 17:23   #4231
raszpel
Raczkowanie
 
Avatar raszpel
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PŃ
Wiadomości: 270
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ja się też cieszę, że tak się ta przygoda skończyła Użyło mi:P te żółte włosy miałam tylko kilkanaście godzin, ale były naprawdę niesamowicie tragiczne. Wyglądałam, jakbym świeciła mi głowa, bo buzię mam taką typową dla lata - jasną, różowawą.
Teraz jest ok, kolor mi pasuje, czego w życiu bym się nie spodziewała, bo chciałam osiągnąć ciut ciemniejsze włosy. Tył jest rudawy, ale dla mnie to do ogarnięcia przy kolejnym farbowaniu. I co najważniejsze włosy nie są wcale w złym stanie. Przeciwnie. Zaraz po były lekko przesuszone, ale jeden raz maska i już widzę ogromny progres.
raszpel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:14   #4232
evvelajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

[QUOTE=fryz5;34126650]wszystko właściwie moze ściemniec nie ma złotego środka mi palette 100 skandynawski nie ciemniał. ciemnienie opóźnia także umycie wlosów szamponem z sodą oczyszczona lub szamponem bambino nastepnie polanie ich cytryna ( po tych zabiegach będa splątane, nie nakładaj odzywki dopiero dzień po zabiegu)[COLOR="Silver"]



Fryz5 Ok dziękuje za rade wypróbuje wszystkiego, szamponu z sodą i płukanie cytryną Bo nie chce farbować włosów po dekoloryzacji, ponieważ kolor po tym zabiegu nie odbiega od moich naturalnych. Mam nadzieje,że tym razem się uda i odżywkę na drugi dzień dopiero tak??? bo ja zawsze w tym samym dniu nakładałam i to może był mój błąd
evvelajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 18:30   #4233
smrt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Hej! Piszę, ponieważ potrzebuję porady. Zamarzył mi się blond, nie jakiś super jasny mniej więcej taki jak na zdjęciu, może trochę jaśniejszy. Moje naturalne włosy to jasny brąz, obecnie mam na nich resztkę teoretycznie zmywalnej farby L'oreal Casting, kolor chyba bursztyn w każdym razie jakiś rudawy, która jednak całkiem się nie sprała, mimo że 28 myć mam już dawno za sobą. Próbowałam rozjasnić włosy farbą, ale jedyne co wyszło to trochę jaśniejsza rudość. Kolor niby w porządku, ale nie jest to mój wymarzony blond. I zastanawiam się co teraz zrobić. Chciałabym uniknąć rozjasniacza, bo kiedyś mocno zniszczył mi włosy. Czy powinnam zrobić dekoloryzacje i dopiero wtedy rozjaśniać włosy farbą? W załączniku obecny kolor włosów i ten który chciałabym uzyskać. Pomóżcie prosze!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3514.jpg (20,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-Bob-haircut-from-Lauren-Conrad-1.jpg (18,9 KB, 13 załadowań)
smrt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 19:42   #4234
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

[QUOTE=evvelajna;34164086]
Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wszystko właściwie moze ściemniec nie ma złotego środka mi palette 100 skandynawski nie ciemniał. ciemnienie opóźnia także umycie wlosów szamponem z sodą oczyszczona lub szamponem bambino nastepnie polanie ich cytryna ( po tych zabiegach będa splątane, nie nakładaj odzywki dopiero dzień po zabiegu)[COLOR="Silver"]



Fryz5 Ok dziękuje za rade wypróbuje wszystkiego, szamponu z sodą i płukanie cytryną Bo nie chce farbować włosów po dekoloryzacji, ponieważ kolor po tym zabiegu nie odbiega od moich naturalnych. Mam nadzieje,że tym razem się uda i odżywkę na drugi dzień dopiero tak??? bo ja zawsze w tym samym dniu nakładałam i to może był mój błąd
zawsze możesz położyc tą 100 rozjaśniającą i zmyć po 2 min. tylko nałozyć od razu na całe włosy, bez bawienia się pędzelkiem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 21:02   #4235
evvelajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

[QUOTE=fryz5;34166429]
Cytat:
Napisane przez evvelajna Pokaż wiadomość

zawsze możesz położyc tą 100 rozjaśniającą i zmyć po 2 min. tylko nałozyć od razu na całe włosy, bez bawienia się pędzelkiem


fryz5 tylko boję sie kłaść farby bo mam spory odrost i po dekoloryzacji różnica miedzy farbowanymi a naturalnymi jest widoczna minimalne i zależy w jakim świetle. ale jak nałożę na chwilkę i postaram się na tylko dekoloryzowane to z naturalnymi nic się nie stanie :P
evvelajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 21:15   #4236
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

sądze ze z naturalnymi także nic się nie stanie większego. tylko wiesz, pacnij reką (w rękawiczkach) na włosy i rozmasuj od razu, w przypadku gdybyś zauwazyła ciemnienie to zmyj
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 21:20   #4237
_wieczorynka_
Przyczajenie
 
Avatar _wieczorynka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 12
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Mój pierwszy post na forum i już do Was lecę z prośbą o pomoc.
Włosy mam w kolorze takim jak na zdjęciu ( następny post - dobre zdjęcie ) a marzy mi się blond..Bardzo mi się marzy powrót do blondu.
Poradźcie proszę czym i jak zadziałać..Nie chcę mieć później kurczaka na głowie jak zacznę sama wymyślać..
Niestety w tej chwili średnio z kasą by iść wydać u fryzjera lekką ręką 150zł..

Mój naturalny kolor to ciemny blond wręcz jasny brąz. Włosy wielokrotnie farbowane od bardzo jasnego blondu po ciemną czekoladę z różnymi odcieniami rudego.
Ostatnio cała głowa farbowana WELLA OGNISTA CZERWIEŃ ( grudzień 2011 ), w kwietniu u fryzjera balejage tylko z blondu ( dużo cienkich pasm ).
Włosy bardzo podatne na farbowanie.

Czym je potraktować by później nałożyć ładną blond farbę o odcieniu który mi się marzy??

Edytowane przez _wieczorynka_
Czas edycji: 2012-05-17 o 15:07 Powód: dodanie zdjęcia
_wieczorynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 05:05   #4238
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez _wieczorynka_ Pokaż wiadomość
Mój pierwszy post na forum i już do Was lecę z prośbą o pomoc.
Włosy mam w kolorze takim jak na zdjęciu a marzy mi się blond..Bardzo mi się marzy powrót do blondu.
Poradźcie proszę czym i jak zadziałać..Nie chcę mieć później kurczaka na głowie jak zacznę sama wymyślać..
Niestety w tej chwili średnio z kasą by iść wydać u fryzjera lekką ręką 150zł..

Mój naturalny kolor to ciemny blond wręcz jasny brąz. Włosy wielokrotnie farbowane od bardzo jasnego blondu po ciemną czekoladę z różnymi odcieniami rudego.
Ostatnio cała głowa farbowana WELLA OGNISTA CZERWIEŃ ( grudzień 2011 ), w kwietniu u fryzjera balejage tylko z blondu ( dużo cienkich pasm ).
Włosy bardzo podatne na farbowanie.

Czym je potraktować by później nałożyć ładną blond farbę o odcieniu który mi się marzy??
hej , w sumie ładny kolorek masz na głowie
RENE BLANCHE -dekoloryzator dobrze się sprawdza,( tylko trzeba ściśle trzymać się ulotki) ja go użyłam - ściągnął sztuczny pigment do bardzo jasnej rudości- z machoniowo- czerwonego koloru po farbach i odrazu położyłam farbe rudą i jest git albo kłasć farby blond poziom 8-a nawet 9 z wodą 9% po 3 koloryzacji powinnas uzyskać kolor docelowy
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 12:52   #4239
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz mam pytanie - może coś doradzisz

mam obecnie włosy na poziomie 5 /patrząc na próbnik marijel/ docelowo chciałabym na poziomie 8 -7 .
Naturalne mam jasny blond -od 2 lat farbuje na brąz /poziom ok 5/

kusi mnie teraz ten jaśniejszy odcień

chciałam rozjaśnić całość loreal platinium /nie wiem która wersja z amoniakiem czy bez/ i jakie oxy do tego 6, 9?
włosy z tego co pamiętam bo miałam pasemka i inne na tych ciemnych rozjaśniają się ok - do rudo-żółtych.

Co dalej po rozjaśnianiu - nałozyć marijel w zalezności od efektu rozjaśniania z poziomu 8-7 - na jakim oxydancie?

dzięki za odpowiedź
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:05   #4240
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Fryz mam pytanie - może coś doradzisz

mam obecnie włosy na poziomie 5 /patrząc na próbnik marijel/ docelowo chciałabym na poziomie 8 -7 .
Naturalne mam jasny blond -od 2 lat farbuje na brąz /poziom ok 5/

kusi mnie teraz ten jaśniejszy odcień

chciałam rozjaśnić całość loreal platinium /nie wiem która wersja z amoniakiem czy bez/ i jakie oxy do tego 6, 9?
włosy z tego co pamiętam bo miałam pasemka i inne na tych ciemnych rozjaśniają się ok - do rudo-żółtych.

Co dalej po rozjaśnianiu - nałozyć marijel w zalezności od efektu rozjaśniania z poziomu 8-7 - na jakim oxydancie?

dzięki za odpowiedź
ja platinium nie używałem nie znam go natomiast jeżeli chcesz rozjaśnić, a nie dekoloryzować, to polecam Vincent Ledier zielony z wodą 6% jesli masz dłuzsze włosy to weź 2 saszetki i więcej wody %
ale wiesz ze rozjaśnienie wysuszy włosy troszkę? dekoloryzacja nie, ale po dekoloryzacji ściemnieja wlosy (duze prawdopodobieństwo).
z farbami sie wstrzymaj zeby zobaczyć efekt po rozjaśnieniu co uważasz o 9,22? moim zdaniem wygląda jak taka naturalna 8 chłodna zresztą miałem go na głowie .
farbe z 6%
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:33   #4241
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

zaraz zakkegruje tego vincenta - albo spr w hurtowni
9,22 też świetny!

dzięki za wytumaczenie co do oxy


a nie wystarczy kąpiel rozjaśniająca?
tak głośno dumam - pierwszy raz sama będę rozjaśniała i boję się, że mi wyleca mimo, że włosy w dobrej kondycji nawet bardzo no ale 6% jest "bezpieczny" chyba

a ten chłodny 9,22 na rozjaśnionych włosach /liczę na żółto-rudawe włosy/ nie da efektu zielonego?
__________________


Edytowane przez Mirabilka
Czas edycji: 2012-05-17 o 13:48
Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 13:43   #4242
_wieczorynka_
Przyczajenie
 
Avatar _wieczorynka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 12
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
...
RENE BLANCHE -dekoloryzator dobrze się sprawdza...
Czyli sprówabać zdekoloryzować je RENE BLANCHE a później mogę kłaść jakiś chłodny blond? Zależy mi na czasie niestety..
Pomóżcie..

A jeśli nie znajdę w miejscowym sklepie fryzjerskim RENE to czego szukać? Co jest godne polecenia?
_wieczorynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:49   #4243
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
zaraz zakkegruje tego vincenta - albo spr w hurtowni
9,22 też świetny!

dzięki za wytumaczenie co do oxy


a nie wystarczy kąpiel rozjaśniająca?
tak głośno dumam - pierwszy raz sama będę rozjaśniała i boję się, że mi wyleca mimo, że włosy w dobrej kondycji nawet bardzo no ale 6% jest "bezpieczny" chyba
na 6% spalonych mieć nie będziesz ale nie wiem tez jak długo farbujesz sie 5 i czy jedne raz wystarczy. vincent jest łagodny jak na rozjaśniacz. ten zielony "intense" weź. na allegro są albo na pro-sprzęt tam saszetka ok 4,50 kosztuje
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:15   #4244
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Wieczorynka, moim skromnym zdaniem dekoloryzator to zly pomysl, bo po nim nie uzyskasz jasniutkiego blondu, tak zeby tylko go stonowac i bylo ok. Zdejmie ze 2-3 tony i to wszystko. Wiem, bo sama robilam. I tak musialam wlosy rozjasniac, zeby byly ok. Zreszta duzo zachodu z tym dekolorem, zeby nie ciemnial... niektorym sie robia ciemniejsze wlosy niz mieli wczesniej, takze to przemysl. Nie wiem, w jakiej kondycji masz wlosy, ale moze lepszym wyjsciem bedzie ten rozjasniacz, ktory polecal Fryz? Lepiej zrobic raz, a porzadnie, niz paprac wlosy w nieskonczonosc, a z dekolorem tak bywa ( ja w sumie wydalam na dekoloryzatory, rozjasniacze, farby jakies 250zł, dolozylabym 100 i by mi profesjonalnie w salonie zrobili..).
I najlepiej, jakbys dodala zdjecia robione na dworze, bo trudno okreslic, jaki masz wlasciwie kolor
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?

Edytowane przez atkka
Czas edycji: 2012-05-17 o 14:18
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:48   #4245
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez _wieczorynka_ Pokaż wiadomość
Czyli sprówabać zdekoloryzować je RENE BLANCHE a później mogę kłaść jakiś chłodny blond? Zależy mi na czasie niestety..
Pomóżcie..

A jeśli nie znajdę w miejscowym sklepie fryzjerskim RENE to czego szukać? Co jest godne polecenia?
a to co teraz masz na głowie to farba? a pod spodem rozjasnione włosy?

ciężko stwierdzic Twój obecny kolor, ja miesiac temu robiłam kąpiel i kładłam farbe , a ze nie umiem dobrac odpowiedniego odcienia rudości , bo to nawet fryzjerce nie do końca wychodzi- to ciężki kolor!!! wiec dekoloryzacja była ok I wcale tyle pieniędzy nie wydałam!!!!!

no ale , niech spec sie wypowie


co do dekolor., to nie zgodze się z twoja opinia , wiem , że wiele dziewczyn krytykuje, bo ciemnieja im włosy . Jak zrobią źle to pewnie ze tak bedzie . Ja sciągałam 2 razy farbe, 1 nie podobał mi sie kolor, i zaraz po nałozyłam farbe i na 2 dzień tez ściagałam bo nie do końca podobał mi sie - mimi ze trzymałam 10-15 min to wyszedł za ciemny a ja chciałam jasny , paleta przekłamuje włosy nie zniszczone , mam rudy kolor i jestem zadowolona
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:02   #4246
_wieczorynka_
Przyczajenie
 
Avatar _wieczorynka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 12
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Kochane moje..
Włosy wyglądają tak jak na zdjęciu poniżej - zdjęcie zrobione przed chwilką na zewnątrz.
Z zaciekawieniem słucham waszych rad..Dekoloryzować? Rozjaśniać? Farbować?
Czym?Jak? I w jakiej kolejności?
Jestem totalnym laikiem w tej kwestii..

Po za tym w gorącej wodzie kąpana.

Tak jak wcześniej wspominałam - pod spodem był jakiś brąz ( ale nie pamiętam co ), na to wulkaniczna czerwień welli ( grudzień 2011 ), w kwietniu balejage blond u fryzjera ( wydaje mi się, że rozjaśniaczem a nie farbą ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4342.jpg (25,3 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez _wieczorynka_
Czas edycji: 2012-05-17 o 15:04
_wieczorynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:26   #4247
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez _wieczorynka_ Pokaż wiadomość
Kochane moje..
Włosy wyglądają tak jak na zdjęciu poniżej - zdjęcie zrobione przed chwilką na zewnątrz.
Z zaciekawieniem słucham waszych rad..Dekoloryzować? Rozjaśniać? Farbować?
Czym?Jak? I w jakiej kolejności?
Jestem totalnym laikiem w tej kwestii..

Po za tym w gorącej wodzie kąpana.

Tak jak wcześniej wspominałam - pod spodem był jakiś brąz ( ale nie pamiętam co ), na to wulkaniczna czerwień welli ( grudzień 2011 ), w kwietniu balejage blond u fryzjera ( wydaje mi się, że rozjaśniaczem a nie farbą ).
na to co napisałas dekoloryzator nie ściągnie Ci koloru , sciągnie tylko pasemka i kolor farby który miałas kładziony, chyba czeka Cie rozjaśnianie , tamto zdjecie dawało efekt całkiem inny ja sama robiłam kąpiel rozjaśniajaca , rozjasniło sie dobrze , ale niech madrzejsi poradzą moje włosy to moje , nikogo nie pytałam , poczytałam posty i woala
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:37   #4248
soulleafix
Raczkowanie
 
Avatar soulleafix
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ktoś wie, gdzie można dostać Renee Blanche w Kielcach? Byłam w dwóch sklepach fryzjerskich i nie było, był tylko Chantal
soulleafix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:45   #4249
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez soulleafix Pokaż wiadomość
Ktoś wie, gdzie można dostać Renee Blanche w Kielcach? Byłam w dwóch sklepach fryzjerskich i nie było, był tylko Chantal
nie lepiej zamówić przez neta? gdybyś dzia zamówiła to jutro byś miała bądź w poniedziałek
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 15:55   #4250
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

http://strefa-kobiety.pl/wp-content/...03/jesien2.jpg Fryz a jaką farbą uzyskać taki ciepły brąz, że się tak wtrącę? Sklepową najlepiej.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 16:09   #4251
soulleafix
Raczkowanie
 
Avatar soulleafix
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Wolę kupić jutro gdzieś na mieście, bo już na pon chciałabym mieć zdjęty kolor
Byłam w Tromaxie i na Karczówkowskiej. Gdzież to można zdobyć?

Chyba, że użyłabym Chantala. Czy Renee Blanche jest lepszy (lepiej ściąga kolor)? Kurde bo nie wiem który kupić

Edytowane przez soulleafix
Czas edycji: 2012-05-17 o 16:17
soulleafix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 16:28   #4252
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
http://strefa-kobiety.pl/wp-content/...03/jesien2.jpg Fryz a jaką farbą uzyskać taki ciepły brąz, że się tak wtrącę? Sklepową najlepiej.
sądzę że jakiś złocisty jasny brąz lub ciemny blond

palette:
W5

568

750

loreal:
6.30
6.13


garnier:
5.3
4.3
5
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 16:33   #4253
_wieczorynka_
Przyczajenie
 
Avatar _wieczorynka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 12
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

FRYZ - czy ja również mogłabym prosić o poradę? Widzę, że jesteś tu specjalistą
_wieczorynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:12   #4254
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez _wieczorynka_ Pokaż wiadomość
FRYZ - czy ja również mogłabym prosić o poradę? Widzę, że jesteś tu specjalistą
no słucham Cię
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:16   #4255
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz dzięki - zamówię z tego Pro_sprzęt bo na all jest tylko ten siwy.

Jak dojdzie to będę męczyła o techniczne sprawy - jak nakładać - najpierw odrost później reszta i tak dalej ale poczekam aż przesyłka dojdzie
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:23   #4256
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Fryz dzięki - zamówię z tego Pro_sprzęt bo na all jest tylko ten siwy.

Jak dojdzie to będę męczyła o techniczne sprawy - jak nakładać - najpierw odrost później reszta i tak dalej ale poczekam aż przesyłka dojdzie
ok a wodę masz? bo woda na sklepie chyba jest tylko w samych duzych butlach
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:32   #4257
evvelajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
sądze ze z naturalnymi także nic się nie stanie większego. tylko wiesz, pacnij reką (w rękawiczkach) na włosy i rozmasuj od razu, w przypadku gdybyś zauwazyła ciemnienie to zmyj
Fryz5 wybacz ze tak Ci głowe zawracam. Więc kupiłam farbę ale nie z pallete bo nie było jej u mnie nigdzie. Kupiłam z joanny złoty piasek z utleniaczem 9%. Nadaje się? zrobić dekolorzyację, następnie dobrze wypłukać, sok z cytryny, szampon z sodą a następnie kłaść farbę ?
evvelajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 19:49   #4258
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

zamówiłam dużą butlekę 6% i 9% jakby mi 6 nie ruszyła i 4 saszetki

zastanawiam się tylko nad miarką skąd znajdę żeby dozować jakoś po ludzku
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 20:11   #4259
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
zamówiłam dużą butlekę 6% i 9% jakby mi 6 nie ruszyła i 4 saszetki

zastanawiam się tylko nad miarką skąd znajdę żeby dozować jakoś po ludzku
dobra do odmierzania jest strzykawka trzeba przejść się do apteki lepszej miarki nie ma
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 20:53   #4260
_wieczorynka_
Przyczajenie
 
Avatar _wieczorynka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 12
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no słucham Cię
Tak żeby nie zaśmiecać wątku powtarzając się przekopiuję tylko link:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post34180568

FRYZ - będę mega wdzięczna za pomoc
_wieczorynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.