NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-17, 11:02   #2461
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Czesc Wam ! to są moje "skromne" zbiory patrzac na to co tu widzialam , ale mnie wystarcza
pokarzę wam za niedlugomakijaż wykonany z tych kosmetykow
zawsze podstawą u mnie byl dobry podklad jakies brazowe cienie i tusz do rzez pogrubiajacy bo nosze okulary
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2160088.JPG (117,7 KB, 420 załadowań)
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 11:18   #2462
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
heeello Dziewczyny, co wiecie o "gwiazdach" tegorocznej wiosennej kolorówki ? Słyszałyście może, jakie cuda dla nas szykują ? Ja znalazłam lomitowankę Diora na wiosnę:
http://www.allegro.pl/item166368483_...a_nowosc_.html
Bardziej skłaniałabym się ku wersji różowej Jak znam Diora to wyposażył swoje "błyskotki" w duże, brokatowe drobiny czego NIE NA WI DZĘ !!!!
W Twoim Stylu jest też zdjęcie rozświetlacza Clinique Fresh Bloom
http://cgi.ebay.pl/Ltd-Edition-Clini...QQcmdZViewItem
Jest jeszcze ten cienio - nabłyszczacz Chanel w kształcie cekinów (gdzieś już się pojawił na wizażu).
Wiecie coś może o innych nowościach, np. Guerlain ?

Acha, wiecie może kiedy wchodzi do sklepów nowa wiosenna kolorówka? Na początku marca planuję się wybrać so Sephory (so "sefci" - jak mówi mój TŻ ) na małe "obczajanko" i, być może, zakupy...Będzie już wtedy "świeża" oferta, jak myślicie ?

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-02-17 o 16:50 Powód: Post pod postem.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 11:37   #2463
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Tak btw: co powiecie na założenie wątku perełkowego na wizażystce? Tak jak na perfumeryjnym, gdzie wkleja się linki z Allegro do dobrych ofert cenowych, limitowanek czy rzadko spotykanych okazów, tak tam, na tej samej zasadzie - do perełek makijażowych? Dziś przypadkiem znalazłam limitowane 5 diora, których szukałam od 3 miesięcy na Allegro i nie było, aktualnie mam inne wydatki ale może którejś z was tez na nich zależało
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 11:39   #2464
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Tak btw: co powiecie na założenie wątku perełkowego na wizażystce? Tak jak na perfumeryjnym, gdzie wkleja się linki z Allegro do dobrych ofert cenowych, limitowanek czy rzadko spotykanych okazów, tak tam, na tej samej zasadzie - do perełek makijażowych? Dziś przypadkiem znalazłam limitowane 5 diora, których szukałam od 3 miesięcy na Allegro i nie było, aktualnie mam inne wydatki ale może którejś z was tez na nich zależało
Drugi głos "za"
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 12:02   #2465
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Tak btw: co powiecie na założenie wątku perełkowego na wizażystce? Tak jak na perfumeryjnym, gdzie wkleja się linki z Allegro do dobrych ofert cenowych, limitowanek czy rzadko spotykanych okazów, tak tam, na tej samej zasadzie - do perełek makijażowych? Dziś przypadkiem znalazłam limitowane 5 diora, których szukałam od 3 miesięcy na Allegro i nie było, aktualnie mam inne wydatki ale może którejś z was tez na nich zależało
Mogę coś takiego założyć na próbę. Tylko często na Wizażystce pojawiają się sprzedawcy z Allegro i sami reklamują swoje aukcje. Ja nie mam aż tak wiele czasu, żeby dokładnie czytać każdy wątek, więc jeśli tylko obiecacie mi pomoc w moderowaniu go (poprzez zgłaszanie postów budzących wątpliwości) to nie ma problemu, żeby istniał
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 12:14   #2466
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Mogę coś takiego założyć na próbę. Tylko często na Wizażystce pojawiają się sprzedawcy z Allegro i sami reklamują swoje aukcje. Ja nie mam aż tak wiele czasu, żeby dokładnie czytać każdy wątek, więc jeśli tylko obiecacie mi pomoc w moderowaniu go (poprzez zgłaszanie postów budzących wątpliwości) to nie ma problemu, żeby istniał
Ana, z przyjemnością
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 12:39   #2467
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ana, z przyjemnością
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=174558 - to zapraszam do dyskusji Przez tydzień podwieszony będzie jako wątek redakcyjny, później go zdejmę

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-17, 15:48   #2468
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Na zdjęciu reklamowym Sephory w Twoim Stylu. Na początku marca znów przewidzieli swoją wydumaną promocję. Tym razem jeśli mężczyzna w dniach 2.03 - 8.03 - czy coś tak - kupi swojej partnerce w prezencie z okazji Dnia Kobiet kilka kosmetyków z serii makijażowej Sephory i jednoczesnie okaże właśnie tą stronę gazety z reklamą, to otrzyma 20% zniżkę
Taki zamysł znów skłania Polaków-kombinatorów do sprytnych rozwiązań typu pójście do Sephory z bratem/kuzynem/TŻ, wybranie sobie kosmetyków i poproszenie faceta, żeby podszedł do kasy i zapłacił
a z boku strony malutkim drukiem pisza, ze promocja jest wazna dla kazdego klienta - kobiety i mezczyzny, to sie moze bez wlaczania zmyslu kombinowania obejdzie
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 16:40   #2469
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
a z boku strony malutkim drukiem pisza, ze promocja jest wazna dla kazdego klienta - kobiety i mezczyzny, to sie moze bez wlaczania zmyslu kombinowania obejdzie
Rzeczywiście, właśnie obejrzałam tą stronę pod mikroskopem
Wysyłają człowiekowi sprzeczne sygnały, no

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Czy ja wiem, czy bez rewelacji? Kiedyś bawiłam się granatową konturówką do oczu i kilka razy udało mi sie bardzo ładnie wydobyć zielony kolor. Chyba to kwestia wprawy w makijażu.
Mnie raczej wprawy nie brakuje Maluję się od 5-6 lat i wszystkie moje koleżanki wiedzą, że mogą na mnie liczyć w kwestii wykonania jakiegoś okazjonalnego czy dziennego makijażu.
Ostatnio nawet mój pan dermatolog i panie, które pomagały mu w moim zabiegu bardzo chwalili mój makijaż Na zabieg przyszłam w moim typowym, delikatnym makijażu - pan mi się przygląda, ja początkowo nie rozumiem o co chodzi ale gdy pyta "Proszę pani, co tutaj poprawiać?" zrozumiałam, że nie zauważył makijażu i myślał, że to moja cera taka idealna, buzia o idealnym kształcie, rzęsy jak u laleczki a usteczka błyszczące tak już z natury
Kiedy powiedziałam, że najpierw jest potrzebny demakijaż, to wszystko było jasne W każdym razie później mówił, że bardzo ładny makijaż robię i żadna niedoskonałość nie była widoczna Dermatolog, który pracuje ponad 10 lat, ma gabinety pod Warszawą, w Gdańsku i gdzieś tam jeszcze a za zabieg bierze grube pieniądze.

To, że na mojej twarzy mi osobiście (nie wiem jak inni to widzą) nie podobają się błękitne i niebieskie cienie to prawdopodobnie dlatego, że w moim odczuciu u platynowej blondynki o średnim odcieniu karnacji, jasnej oprawie oczu i ciemnozielonych oczach to się po prostu gryzie.
Może u kogos innego wygląda to ciekawie, ale u mnie nie.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-02-17 o 23:18 Powód: Post pod postem.
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 17:22   #2470
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
Czesc Wam ! to są moje "skromne" zbiory patrzac na to co tu widzialam , ale mnie wystarcza
pokarzę wam za niedlugomakijaż wykonany z tych kosmetykow
zawsze podstawą u mnie byl dobry podklad jakies brazowe cienie i tusz do rzez pogrubiajacy bo nosze okulary
jaki ma nr ta paleta ruby rose?:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 17:23   #2471
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, właśnie obejrzałam tą stronę pod mikroskopem
Wysyłają człowiekowi sprzeczne sygnały, no
też lubię tę ich logikę
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-17, 17:53   #2472
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Mnie raczej wprawy nie brakuje Maluję się od 5-6 lat i wszystkie moje koleżanki wiedzą, że mogą na mnie liczyć w kwestii wykonania jakiegoś okazjonalnego czy dziennego makijażu.
Miałam na myśli moje przygody z granatową kredką mówiąc o wprawie
Ja uważam, że niebieski po prostu nie jest fajnym kolorem w makijażu i nawet się cieszę, że mi nie pasuje.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 21:06   #2473
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
heeello Dziewczyny, co wiecie o "gwiazdach" tegorocznej wiosennej kolorówki ? Słyszałyście może, jakie cuda dla nas szykują ? Ja znalazłam lomitowankę Diora na wiosnę:
http://www.allegro.pl/item166368483_...a_nowosc_.html
Bardziej skłaniałabym się ku wersji różowej Jak znam Diora to wyposażył swoje "błyskotki" w duże, brokatowe drobiny czego NIE NA WI DZĘ !!!!
W Twoim Stylu jest też zdjęcie rozświetlacza Clinique Fresh Bloom
http://cgi.ebay.pl/Ltd-Edition-Clini...QQcmdZViewItem
Jest jeszcze ten cienio - nabłyszczacz Chanel w kształcie cekinów (gdzieś już się pojawił na wizażu).
Wiecie coś może o innych nowościach, np. Guerlain ?

Acha, wiecie może kiedy wchodzi do sklepów nowa wiosenna kolorówka? Na początku marca planuję się wybrać so Sephory (so "sefci" - jak mówi mój TŻ ) na małe "obczajanko" i, być może, zakupy...Będzie już wtedy "świeża" oferta, jak myślicie ?
kolekcja chanel jest juz w sephorach
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 21:24   #2474
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
heeello Dziewczyny, co wiecie o "gwiazdach" tegorocznej wiosennej kolorówki ? Słyszałyście może, jakie cuda dla nas szykują ? Ja znalazłam lomitowankę Diora na wiosnę:
http://www.allegro.pl/item166368483_...a_nowosc_.html
Bardziej skłaniałabym się ku wersji różowej Jak znam Diora to wyposażył swoje "błyskotki" w duże, brokatowe drobiny czego NIE NA WI DZĘ !!!!
W Twoim Stylu jest też zdjęcie rozświetlacza Clinique Fresh Bloom
http://cgi.ebay.pl/Ltd-Edition-Clini...QQcmdZViewItem
Jest jeszcze ten cienio - nabłyszczacz Chanel w kształcie cekinów (gdzieś już się pojawił na wizażu).
Wiecie coś może o innych nowościach, np. Guerlain ?

Acha, wiecie może kiedy wchodzi do sklepów nowa wiosenna kolorówka? Na początku marca planuję się wybrać so Sephory (so "sefci" - jak mówi mój TŻ ) na małe "obczajanko" i, być może, zakupy...Będzie już wtedy "świeża" oferta, jak myślicie ?
w Douglasie mieli juz nowa kolekcje YSL;
Guerlain wypuszcza na pewno nowe poczwórne cienie; Lancome paletke cieni w (chyba) 2 wariantach kolorystycznych; Estee Lauder o ile pamietam tez rozswietlacz, Clinique wspomniane "kwiaty", a do regularnej sprzedazy (tj. nie limitowanej) maja wejsc róże patchwork ("krateczki") - też bodaj w 2 wersjach; no i oczywiscie nowe blyszczyki etc...
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 22:05   #2475
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Estee Lauder o ile pamietam tez rozswietlacz,
dzisiaj go ogladalam, bardzo fajny, jest w dwoch odcieniach - rozu i bezu/zlota, kosztuje 180,00
Nowosci Clinique nie bylo niestety, a chcialam obejrzec nowy rozswietlacz.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 22:21   #2476
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Sathi ja też mam tą paletkę i nie polecam, jeżeli jesteś przyzwyczajona do łatwości używania cieni inglota to przy tej paletce będziesz siedenerwować, nałożyć te cienie, aby były intensywne jest prawie niemożliwe. Kolory rzeczywiście są cudne, trwałe też, ale nakładanie to koszmar, żeby uzyskać intensywność koloru trzeba się napocić, lepiej kupić ruby rose

A ta palete kolorow ruby rose to mozna nabyc np. w sephorze? bo chyba w zwykłych kosmetycznych to jej nie oferują? No i ile kosztuje taka paleta?

Z góry bardzo dziekuje za pomoc ^_^
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 22:22   #2477
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
...
Daigee, ja mam bardzo ciemną tęczówkę. W zależności od dnia nieraz jest orzechowa, nieraz wręcz czarna. Generalnie - ciemnobrązowa Dlatego też jeśli chodzi o dobór cieni nie mam związanych rąk, bo pasuje mi 99% kolorów ...
Piękne oczy, zazdroszcze koloru teczowki
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 23:11   #2478
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
Sathi ja też mam tą paletkę i nie polecam, jeżeli jesteś przyzwyczajona do łatwości używania cieni inglota to przy tej paletce będziesz siedenerwować, nałożyć te cienie, aby były intensywne jest prawie niemożliwe. Kolory rzeczywiście są cudne, trwałe też, ale nakładanie to koszmar, żeby uzyskać intensywność koloru trzeba się napocić, lepiej kupić ruby rose

A ta palete kolorow ruby rose to mozna nabyc np. w sephorze? bo chyba w zwykłych kosmetycznych to jej nie oferują? No i ile kosztuje taka paleta?

Z góry bardzo dziekuje za pomoc ^_^
Paleta ruby rose mozna kupic na bazarze, na targu, na allegro. Kosztuje w granicach 17 zł i jest niewarta zakupu-moim zdaniem.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 23:46   #2479
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
dzisiaj go ogladalam, bardzo fajny, jest w dwoch odcieniach - rozu i bezu/zlota, kosztuje 180,00
Nowosci Clinique nie bylo niestety, a chcialam obejrzec nowy rozswietlacz.
Też jestem ciekawa tej kolekcji Cliniqua . Zwlaszcza, za -20% . Kusi mnie tez baza (czy jak to tam nazwac) YSL, ale tu też sie bez testow nie obejdzie, a poki co czasu mi braklo .
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-17, 23:50   #2480
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Paleta ruby rose mozna kupic na bazarze, na targu, na allegro. Kosztuje w granicach 17 zł i jest niewarta zakupu-moim zdaniem.


nie do konca tak jest - ja mam dwie paletki - duza i mala i duza rzeczywiscie porazka w nakladaniu a mala jest CUDOWNA - niestety przed zakupem sie nie da sprawdzic tego jak sie nakladaja:/ a poza tym one sa takie specyficzne i jakos nie trafilam na cienie dajace podobny efekt w takiej cenie.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 00:21   #2481
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
nie do konca tak jest - ja mam dwie paletki - duza i mala i duza rzeczywiscie porazka w nakladaniu a mala jest CUDOWNA - niestety przed zakupem sie nie da sprawdzic tego jak sie nakladaja:/ a poza tym one sa takie specyficzne i jakos nie trafilam na cienie dajace podobny efekt w takiej cenie.
To znaczy jaki efekt dają te cienie, Twoim zdaniem?

Jak dla mnie są po prostu kiepskawe o dość płaskich kolorach. Rzekomo mają być perłowe, a są takie ni perłowe, ni satynowe. Trwałośc jest w miarę ok., ale ich jakość jest po prostu mierna i moim zdaniem nie ma się co spodziewać fajerwerków po bazarowych cieniach. A że są tanie i jest ich dużo to już inna para kaloszy...
Mam tę dużą palete-48 kolorów i na jej podstawie daję opinię. NIe wiem może te mniejsze paletki są lepsze, ale wtedy RR musiałoby zmienić-ulepszyć formułe cieni, w co mocno watpię. Myślę, że tłoczą ten sam produkt tylko w różnej wielkości opakowania.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 05:42   #2482
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
To znaczy jaki efekt dają te cienie, Twoim zdaniem?

Jak dla mnie są po prostu kiepskawe o dość płaskich kolorach. Rzekomo mają być perłowe, a są takie ni perłowe, ni satynowe. Trwałośc jest w miarę ok., ale ich jakość jest po prostu mierna i moim zdaniem nie ma się co spodziewać fajerwerków po bazarowych cieniach. A że są tanie i jest ich dużo to już inna para kaloszy...
Mam tę dużą palete-48 kolorów i na jej podstawie daję opinię. NIe wiem może te mniejsze paletki są lepsze, ale wtedy RR musiałoby zmienić-ulepszyć formułe cieni, w co mocno watpię. Myślę, że tłoczą ten sam produkt tylko w różnej wielkości opakowania.
Pomadko, ja mam tę paletkę i przyznam, że nie jestem jej w stanie używać własnie ze względu na to, że kolory są okrutnie perłowe, a ja tego nie lubię. Są też bardzo żywe/intensywne. Sama substancja (można powiedzieć cień?) jest miękka i odrobinkę się osypuje przy nakładaniu. Nie wiem tylko, jak z trwałością, bo (jak już pisałam) nie używam i nie pokazałabym się ludziom w czymś tak błyszczącym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rr_1505s_6_m.jpg (34,0 KB, 76 załadowań)
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 09:12   #2483
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

no ja wlasnie duza paletke mam taka ni w piesc ni w oko (ni to perla ni satyna) - i BARDZO ciezko sie naklada (chociaz po pewnym czasie jak sie troche juz pouzywa jeden cien to nie jest zle). Ta duza wlasnie ma 48 kolorow.

a mala jest bardzo perlowa i daje fajny efekt (oczywiscie zalezy co chcemy osiagnac )

Nie wiem od czego to zalezy ale ja juz chyba sie nie pokusze na ich paletke bo po prostu nie chce trafic na te z ktora sie trzeba nameczyc - ale jak dla mnie i tak warto jedna chociaz miec.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 10:55   #2484
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
Sathi ja też mam tą paletkę i nie polecam, jeżeli jesteś przyzwyczajona do łatwości używania cieni inglota to przy tej paletce będziesz siedenerwować, nałożyć te cienie, aby były intensywne jest prawie niemożliwe. Kolory rzeczywiście są cudne, trwałe też, ale nakładanie to koszmar, żeby uzyskać intensywność koloru trzeba się napocić, lepiej kupić ruby rose

A ta palete kolorow ruby rose to mozna nabyc np. w sephorze? bo chyba w zwykłych kosmetycznych to jej nie oferują? No i ile kosztuje taka paleta?

Z góry bardzo dziekuje za pomoc ^_^
jeżeli chodzi o te cienie Ruby Rose to trzeba moze miec wprawna ręke , ale aby otrzymac intensywny kolor wystarczy pomoczyc gąbeczke do nakladania ich
tej palety raczej nie znajdziesz w sephorze bo to są cienie tzw.niższej polki cenowej duzo ich sie pojawilo ostatnio na allegro
ja za 48 kolorkow zaplacilam 25zl na bazarku

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
jaki ma nr ta paleta ruby rose?:P
hmmm jest tam naklejone kółeczko z 1 wiec bedzie to nr1

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
To znaczy jaki efekt dają te cienie, Twoim zdaniem?

Jak dla mnie są po prostu kiepskawe o dość płaskich kolorach. Rzekomo mają być perłowe, a są takie ni perłowe, ni satynowe. Trwałośc jest w miarę ok., ale ich jakość jest po prostu mierna i moim zdaniem nie ma się co spodziewać fajerwerków po bazarowych cieniach. A że są tanie i jest ich dużo to już inna para kaloszy...
Mam tę dużą palete-48 kolorów i na jej podstawie daję opinię. NIe wiem może te mniejsze paletki są lepsze, ale wtedy RR musiałoby zmienić-ulepszyć formułe cieni, w co mocno watpię. Myślę, że tłoczą ten sam produkt tylko w różnej wielkości opakowania.
no ja mam tą palete i bardzo nie narzekam jezeli chodzi o kolory prawie ich nie używam , tylko brązy i są OK!
__________________
tlumaczenia-nowysacz

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-02-18 o 21:54 Powód: Post pod postem.
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 11:23   #2485
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Daigee dzieki za odpowiedz

Imago84 chetnie obejrze nowe makijaze na MM
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 19:33   #2486
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

fakt- RR są mocno perłowe, ale o ile jasnych kolorków nie da się z tego powodu używać- o tyle te ciemne są właśnie warte uwagi
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 22:02   #2487
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Pomadko, ja mam tę paletkę i przyznam, że nie jestem jej w stanie używać własnie ze względu na to, że kolory są okrutnie perłowe, a ja tego nie lubię. Są też bardzo żywe/intensywne. Sama substancja (można powiedzieć cień?) jest miękka i odrobinkę się osypuje przy nakładaniu. Nie wiem tylko, jak z trwałością, bo (jak już pisałam) nie używam i nie pokazałabym się ludziom w czymś tak błyszczącym.
Tak, są miękkie i trochę się obsypują przy nakładaniu.

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
no ja wlasnie duza paletke mam taka ni w piesc ni w oko (ni to perla ni satyna) - i BARDZO ciezko sie naklada (chociaz po pewnym czasie jak sie troche juz pouzywa jeden cien to nie jest zle). Ta duza wlasnie ma 48 kolorow.

a mala jest bardzo perlowa i daje fajny efekt (oczywiscie zalezy co chcemy osiagnac )

Nie wiem od czego to zalezy ale ja juz chyba sie nie pokusze na ich paletke bo po prostu nie chce trafic na te z ktora sie trzeba nameczyc - ale jak dla mnie i tak warto jedna chociaz miec.
No własnie ta 48 kolorów jest taka jak piszesz... I teraz ciekawe czemu te małe palety są bardziej perłowe od tych większych? Dziwne...

Wiem jedno, że paleta 48 kolorów jest mizerna. Małej paletki nie miałam, może i jest faktycznie lepsza, bardziej ciekawsze kolorystycznie i jakościowo. Z tej dużej palety to najczęściej uzywam brązów, reszta nie bardzo. No nic, może kiedyś wypróbuję tę małą. Na razie - czasami męczę tę wielką RR.

Dziewczyny czemu macie takie same nicki?
Już nie czaję, z którą rozmawiam o cieniach RR.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 02:33   #2488
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość

Dziewczyny czemu macie takie same nicki?
Już nie czaję, z którą rozmawiam o cieniach RR.
Kurczę, przyznaję się - byłam druga.

Pierwotnie byłam zdecydowana na inny, ale było zarejestrowanych kilka podobnych (żadnego nie spotkałam na forum), więc szukałam wszystkich typu Sabbath i Black Sabbath. Nie było. Na sabbathę z małej nie wpadłam...

Mnie osobiście to nie przeszkadza, bo dziewczyna fajnie pisze i z głową, więc nawet jeśli ktoś mnie pomyli (w co wątpię w sumie) to siary nie będzie.

Sabbatha - pozdrawiam!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 07:24   #2489
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
aaa i spójrz na khole na Allegro, są w dobrej cenie - ale nie ma białego
Dziś pojawił się biały khol na Allegro.
Ja nadal czekam na czarny tej allegrowiczki.
Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 08:33   #2490
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

hehe i mam inny avatar zupelnie ;D
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.