Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-12, 23:31   #3751
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Fiasco a ciebie nie wysypuje po różu z talkiem? Bo mnie talk (w podkładzie) zapycha i nie wiem czy w przypadku różu też będzie...
Podzielam Twoje obawy, dlatego sięgam po róż bez talku. Tutaj świetnie sprawdzają się minerały Tylko może być problem z wyborem właściwego odcienia przez internet
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 11:22   #3752
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ogólnie do całości kolor włosów też ma znaczenie.
Ja mam usta w kolorze dość ciemnego, przybrudzonego różu, w takim różu na policzkach wyglądam jakbym się po prostu czymś przybrudziła.

Ja używam dwóch różów na zmianę, z limitowanek Essence Cute As Hell i Marble Mania (czy jakoś tak). Pierwszy to oczoj**ny zimny czysty matowy róż, drugi jest cieplejszy, taki słodszy.
Ten Cute As Hell nigdy mi się chyba nie skończy On pewnie pożyje dłużej niż ja. Po 2,5 roku bardzo częstego stosowania nadal dobrze widać wytłoczony motyw kwiatków.
Nie mówię, że to ma być ten sam kolor różu co szminki...

Ogólnie zauważyłam, ze u wielu osób, niezależnie od typu sprawdza się czysty, dość chłodny róż, tylko trzeba dobrać ilość. Nie może też być zbyt kryjący. Taki kolor wtapia się w skórę, zarówno chłodną jak i ciepłą.

A właśnie na kolory zgaszone i ciemne trzeba uważać.

Wydaje mi się, że to dlatego, że róż ma imitować rumieniec, a rumieniec to krew przeświecająca przez skórę.

Do bardzo jasnej cery mam taki myk, żeby róż przypudrować po wierzchu białym pudrem - matowym lub błyszczącym, to daje super efekt transparentności.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 14:42   #3753
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Do bardzo jasnej cery mam taki myk, żeby róż przypudrować po wierzchu białym pudrem - matowym lub błyszczącym, to daje super efekt transparentności.
kiedyś coś podobnie robiłam (jak miałam ładniejszą cerę, mniej niespodzianek i brak buraka) że właśnie na róż nakładałam cienką warstwę podkładu mineralnego, bardzo ładnie i naturalnie to wygląda

też uważam, że najuniwersalniejsze są czyste róże. ewentualnie rudym dziewczynom często pasują brzoskwinki. Te zgaszone kolory, przybrudzone i ciepłe to raczej do ciemnych cer... I to wtedy, kiedy ma się wyraźnie widoczne kości policzkowe.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 15:51   #3754
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja swego czasu chorowałam na fioletowe róże ale jak już jeden dorwałam to efekt mi się niezbyt podobał
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:46   #3755
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Kiedyś (dawno, dawno) Helena Rubinstein (kiedy jeszcze mieli fajne kolory) wypuściła super makijaż sezonowy fioletowo - pomarańczowy. Był manadarynkowy róż do polików, pomarańczowe cienie, bzowy tusz do rzęs i już nie pamiętam jaka szminka -albo pomarańczowa albo fioletowa. Jak to zobaczyłam to oczywiście musiałam to wszystko z testerów nałożyć na twarz, o dziwo efekt był super, a ten pomarańczowy róż dał wprost świetny efekt, ale już nigdy nie udało mi się takiego koloru znaleźć. To był z tego co pamiętam czysty, transparentny pomarańczowy, a większość róży wpada w brzoskwinię albo są łagodnie pomarańczowe
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 18:03   #3756
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Kiedyś (dawno, dawno) Helena Rubinstein (kiedy jeszcze mieli fajne kolory) wypuściła super makijaż sezonowy fioletowo - pomarańczowy. Był manadarynkowy róż do polików, pomarańczowe cienie, bzowy tusz do rzęs i już nie pamiętam jaka szminka -albo pomarańczowa albo fioletowa. Jak to zobaczyłam to oczywiście musiałam to wszystko z testerów nałożyć na twarz, o dziwo efekt był super, a ten pomarańczowy róż dał wprost świetny efekt, ale już nigdy nie udało mi się takiego koloru znaleźć. To był z tego co pamiętam czysty, transparentny pomarańczowy, a większość róży wpada w brzoskwinię albo są łagodnie pomarańczowe
ja mam matowy pomarańczowy cień z Inglota i czasem w mikroskopijnej ilości i z wielką rozwagą używam go jako różu bo lubię make up w odcieniach pomarańczy, fantastycznie wydobywa błękit tęczówki
kiedyś widziałam laskę z wrzosowym różem na policzkach, była typową zimą, miała czarne włosy i idealną niemalże biała cerę, ten wrzos wyglądał ślicznie ale cerę do takich trudnych odcieni różu trzeba mieć perfekt.
Fajnie się wygląda jak ma się usta i policzki w tym samym kolorze- tak świeżo i czysto jak czasem używam jako różu pomadki którą aktualnie kładę na usta
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 18:32   #3757
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja po wielu metodach prób i błędów doszłam do tego, że najlepiej mi w czystych, mocnych różach, bez żadnych przybrudzeń. Najgorzej mi w brzoskwiniach i bardziej naturalnych odcieniach - wyglądam, jakbym miała placek utlenionego pudru/podkładu.
Moim ulubieńcem pod względem koloru jest fioletowy Violaceous z Lumiere, kolor po prostu dla mnie idealny Obecnie też męczę Candy Pink z Golden Rose, jest niesamowicie trwały, ale niestety ma talk na pierwszym miejscu (co mi na szczęście nie szkodzi).
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 22:49   #3758
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
kiedyś coś podobnie robiłam (jak miałam ładniejszą cerę, mniej niespodzianek i brak buraka) że właśnie na róż nakładałam cienką warstwę podkładu mineralnego, bardzo ładnie i naturalnie to wygląda

też uważam, że najuniwersalniejsze są czyste róże. ewentualnie rudym dziewczynom często pasują brzoskwinki. Te zgaszone kolory, przybrudzone i ciepłe to raczej do ciemnych cer... I to wtedy, kiedy ma się wyraźnie widoczne kości policzkowe.
Ja najlepiej czuję się w czystym, delikatnym, chłodnym różu. Wygląda bardzo naturalnie. Brudne odcienie wyglądają u mnie przerażająco. Niestety, trzeba uważać robiąc zakupy przez internet, ponieważ sprzedawcy chłodnym, jasnym różem czasem nazywają cegłę...
Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ja swego czasu chorowałam na fioletowe róże ale jak już jeden dorwałam to efekt mi się niezbyt podobał
A jaki fioletowy róż dorwałaś, bo mnie kusi taki odcień Od Hexx wiem, że taki róż ma w swojej ofercie Lumiere. Ale może Ty znalazłaś go wśród łatwiej dostępnych kosmetyków
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 08:13   #3759
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Tzn czysty fiolet to nie był, Once and again z EDM.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 23:57   #3760
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Tzn czysty fiolet to nie był, Once and again z EDM.
Dziękuję Przyjrzę się mu, poszukam swatchy w internecie
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 12:31   #3761
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Bardziej fioletowy jest Nature Sweet Side z EDM:P
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-16, 23:51   #3762
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Bardziej fioletowy jest Nature Sweet Side z EDM:P
Mam go i źle się w nim czuję... Próbuje się jakoś oswoić, ale na razie wychodzi mi to z różnym skutkiem
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 09:16   #3763
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja to w ogóle z żadnym różem nie mogę się oswoić wyglądam albo na pobitą albo jakbym miała wysoką gorączkę, to pewnie wina mojej niewprawnej ręki i pędzla. Btw marzy mi się ten http://www.alledrogeria.pl/product.php?id_product=511 megilounge zawsze go używa i fajnie to wygląda
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 15:53   #3764
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Róże w kremie dają według mnie o wiele naturalniejszy, świeższy efekt od tych prasowanych. Z takim pudrowymi trzeba uważać żeby nie przesadzić- bo lubią po kilku minutach dopiero stać się nagle widoczne no i czasem ciężko symetrycznie je nałożyć ja od kilku miesięcy stosuję metodę naszych babć czyli wklepuję z przodu w centralną część policzka odrobinę kremowej (ale bez drobinek) szminki pięknie się stapia i wygląda jak naturalny rumieniec. Cera też musi być perfekt matowa przed nałożeniem różu w kamieniu lub wypiekanego. Bo błyszcząca buźka i placek suchej plamy różu wygląda słabo
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 00:07   #3765
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle z żadnym różem nie mogę się oswoić wyglądam albo na pobitą albo jakbym miała wysoką gorączkę, to pewnie wina mojej niewprawnej ręki i pędzla. Btw marzy mi się ten http://www.alledrogeria.pl/product.php?id_product=511 megilounge zawsze go używa i fajnie to wygląda
Mam pędzel Real Techniques, ale wersję kabuki 2 w 1 (do różu i do podkładu). Do różu sprawdza się średnio, ale nakładanie nim podkładu to bajka Nic się nie osypuje, a pędzel jest miękki
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Róże w kremie dają według mnie o wiele naturalniejszy, świeższy efekt od tych prasowanych. Z takim pudrowymi trzeba uważać żeby nie przesadzić- bo lubią po kilku minutach dopiero stać się nagle widoczne no i czasem ciężko symetrycznie je nałożyć ja od kilku miesięcy stosuję metodę naszych babć czyli wklepuję z przodu w centralną część policzka odrobinę kremowej (ale bez drobinek) szminki pięknie się stapia i wygląda jak naturalny rumieniec. Cera też musi być perfekt matowa przed nałożeniem różu w kamieniu lub wypiekanego. Bo błyszcząca buźka i placek suchej plamy różu wygląda słabo
Ja nie umiem się przyzwyczaić do kremowych róży Nimi potrafię zmalować sobie wielkie placki Najlepszy efekt uzyskuję przy pomocy prasowanych róży
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 13:26   #3766
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Moim zdaniem, róże najlepiej wyglądają na cerze ujednoliconej. Ja aktualnie nie mam podkładu, więc i róże sobie daruję
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 19:06   #3767
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, róże najlepiej wyglądają na cerze ujednoliconej. Ja aktualnie nie mam podkładu, więc i róże sobie daruję
zgadzam się z tobą dla mnie jeśli cera nie jest ładna tudzież ujednolicona, z zatuszowanymi niedoskonałościami, to resztę makijażu należy sobie darować.
na przykład dzisiaj moja dermatolog się załamała tym, co zobaczyła na mojej twarzy a jeszcze bardziej tym, co mam na plecach zareagowała słowami, cytuję: "jak coś się polepszy to się zaraz spie*rzy". Dostałam i coś zewnętrznego (chyba Duac) i antybiotyk doustny. Nie wiem jak przeżyje to mój wrażliwy żołądek. Dobrze, że istnieje coś takiego jak podkład i korektor.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-12-18 o 19:09
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 19:24   #3768
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Róże w kremie dają według mnie o wiele naturalniejszy, świeższy efekt od tych prasowanych. Z takim pudrowymi trzeba uważać żeby nie przesadzić- bo lubią po kilku minutach dopiero stać się nagle widoczne no i czasem ciężko symetrycznie je nałożyć ja od kilku miesięcy stosuję metodę naszych babć czyli wklepuję z przodu w centralną część policzka odrobinę kremowej (ale bez drobinek) szminki pięknie się stapia i wygląda jak naturalny rumieniec. Cera też musi być perfekt matowa przed nałożeniem różu w kamieniu lub wypiekanego. Bo błyszcząca buźka i placek suchej plamy różu wygląda słabo
Ja też tak ostatnio robię, wygląda to super świeżo i naturalnie, bez efektu suchości i zbyt dużego matu No i łatwiej chyba dobrać kolor, bo gamy szminek mają zwykle mnóstwo odcieni a róży to niekoniecznie
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 19:25   #3769
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja też jakoś nie potrafię obchodzić się z różami. W ogóle nie znalałam jeszcze odcieniu różu, który by mi pasował. We wszystkich wyglądam jakoś komicznie. Już bliżej mi do bronzerów, ale tylko baardzo jasnych, reszta robi mi pomarańczowe plamy.
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 19:25   #3770
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dobra
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 19:29   #3771
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
zgadzam się z tobą dla mnie jeśli cera nie jest ładna tudzież ujednolicona, z zatuszowanymi niedoskonałościami, to resztę makijażu należy sobie darować
Też tak myślę
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 20:41   #3772
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

OGŁASZAM WSZEM I WOBEC ŻE ZNALAZŁAM PODKŁAD DLA MNIE KOLORYSTYCZNIE IDEALNY To nowy rimmel
Niestety nie wiem jak sprawuje się w noszeniu
Oczywiście najbardziej jasny odcień

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...on.html&next=1
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 21:35   #3773
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
zgadzam się z tobą dla mnie jeśli cera nie jest ładna tudzież ujednolicona, z zatuszowanymi niedoskonałościami, to resztę makijażu należy sobie darować.
na przykład dzisiaj moja dermatolog się załamała tym, co zobaczyła na mojej twarzy a jeszcze bardziej tym, co mam na plecach zareagowała słowami, cytuję: "jak coś się polepszy to się zaraz spie*rzy". Dostałam i coś zewnętrznego (chyba Duac) i antybiotyk doustny. Nie wiem jak przeżyje to mój wrażliwy żołądek. Dobrze, że istnieje coś takiego jak podkład i korektor.
Uzywasz lekow oslonowych prawda? Upewniam sie, bo dla niektorych to nie jest oczywiste, a one bardzo pomagaja.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 21:38   #3774
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Uzywasz lekow oslonowych prawda? Upewniam sie, bo dla niektorych to nie jest oczywiste, a one bardzo pomagaja.
Linex jest super

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
zgadzam się z tobą dla mnie jeśli cera nie jest ładna tudzież ujednolicona, z zatuszowanymi niedoskonałościami, to resztę makijażu należy sobie darować.
na przykład dzisiaj moja dermatolog się załamała tym, co zobaczyła na mojej twarzy a jeszcze bardziej tym, co mam na plecach zareagowała słowami, cytuję: "jak coś się polepszy to się zaraz spie*rzy". Dostałam i coś zewnętrznego (chyba Duac) i antybiotyk doustny. Nie wiem jak przeżyje to mój wrażliwy żołądek. Dobrze, że istnieje coś takiego jak podkład i korektor.
Trzymam kciukasy za kurację
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 21:40   #3775
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

neska, gratuluję, oby się dobrze nosił Ja znów eksploatuję Elemonga, odstawiłam Bourjois HM, bo chociaż latem był idealny, jak się zrobiło zimniej zaczął się strasznie ważyć i ciastolić... Chyba źle znosi zmiany temperatur - z zimnego dworu do ciepłych pomieszczeń. Elemong też nie jest idealny, ale z braku laku...
Postanowiłam, że będę zużywać te co mam (a mam tylko trzy) i rozejrzeć się za czymś lepszym.

Aha, mam do wydania korektor HM. Niestety u mnie pod oczy się nie sprawdził, a do niczego innego korektora nie potrzebuję.

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2012-12-18 o 21:41
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 22:06   #3776
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
OGŁASZAM WSZEM I WOBEC ŻE ZNALAZŁAM PODKŁAD DLA MNIE KOLORYSTYCZNIE IDEALNY To nowy rimmel
Niestety nie wiem jak sprawuje się w noszeniu
Oczywiście najbardziej jasny odcień

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...on.html&next=1
Dzięki za cynk, jutro sobie go obejrzę- ciekawostek na temat jasnych podkładów nigdy dość
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 09:10   #3777
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Gratulejszyn
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 11:20   #3778
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Dzięki za cynk, jutro sobie go obejrzę- ciekawostek na temat jasnych podkładów nigdy dość
On jest naprawdę jasny SZOK
Kropla na dłoni wyglądała na jaśniejszą niż moja skóra
jak dotąd nigdy mi się to nie zdarzyło , zawsze brałam kropelkę
zawsze była za ciemna po czym rozcierałam do granic możliwości,
i ewentualnie zastanawiałam się jakim pudrem będę mogła rozjaśnić...
A tu biały na dłoni, biały na twarzy a po roztarciu niewidoczny
wymazałam sobie pół twarzy (bez zbytniego roztarcia) a mój maż nic nie zauważył że mam coś na twarzy.
Jego minusem zapewne będzie to ze nie będzie kryjący, ma bardzo lekką konsystencję , coś ala burżuj 10 hours.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Gratulejszyn



Edit i na dodatek w rossie jest za 27 zł , nie wiecie do kiedy obowiązuje ta promocja? już wiem do 26 tego , trzeba będzie się wybrać jak czas pozwoli

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2012-12-19 o 11:42
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:14   #3779
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
OGŁASZAM WSZEM I WOBEC ŻE ZNALAZŁAM PODKŁAD DLA MNIE KOLORYSTYCZNIE IDEALNY To nowy rimmel
Niestety nie wiem jak sprawuje się w noszeniu
Oczywiście najbardziej jasny odcień

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...on.html&next=1
A możesz go jakoś pod względem koloru porównać do najjaśniejszego Bourjois healthy mix?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:42   #3780
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
A możesz go jakoś pod względem koloru porównać do najjaśniejszego Bourjois healthy mix?
Zdecydowanie jasniejszy, wpada w roz, a nie w zolc/pomarancz jak HM.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.