Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek! - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-17, 21:57   #1831
sheep_zonz
Rozeznanie
 
Avatar sheep_zonz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o przyrost to pielęgnacja swoją drogą ale wg mnie najwazniejsze dwie kwestie: paznokcie nie mogą być na zero - to niby oczywiste muszą mieć długość chociaż do opuszka lub poza przez dłuższy czas. Wtedy druga kwestia - nie grzebać tam i czekać aż się płytka przyrośnie. Czasem szybciej czasem wolniej, różnie to bywa, ale najczęściej efekt jest
Jeszcze zanim zaczęłam malować paznokcie, to miesiącami nosiłam takie długie paznokcie, poza opuszek, praktycznie cały czas od kilku lat. Przyrostu nie było żadnego, więc może u mnie nie ma na przyrost potencjału?
__________________
Blog młodszej siostry
sheep_zonz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 22:03   #1832
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Jeszcze zanim zaczęłam malować paznokcie, to miesiącami nosiłam takie długie paznokcie, poza opuszek, praktycznie cały czas od kilku lat. Przyrostu nie było żadnego, więc może u mnie nie ma na przyrost potencjału?
u mnie nie ma przyrostu a noszę długie paznokcie od lat,więc chyba są takie felerne wyjątki
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 22:04   #1833
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Jeszcze zanim zaczęłam malować paznokcie, to miesiącami nosiłam takie długie paznokcie, poza opuszek, praktycznie cały czas od kilku lat. Przyrostu nie było żadnego, więc może u mnie nie ma na przyrost potencjału?
Hmm a grzebałaś pod płytką? jeśli tak to przez to, jesli nie to nie wiem, niektórym moze nie przyrasta? a miejsce z tego co widzę jest na przyrost...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 22:09   #1834
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Polecicie mi jakiś serial? Skończyłam Suits nadrabiać i zastanawiam się co odpalić.. Macie jakichś faworytów?
Ja tam jestem w trakcie oglądania Housa od początku - drugi raz, właśnie skończyłam 7 sezon.
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Pamiętacie, jak pisałam, ze nie jestem przekonana co do czerwieni? Chyba właśnie ją pokochałam
Na paznokciach virtual z boxa (piękny, soczysty koral, taki w stronę różu, nie pomarańczu) i miyo (jasna, soczysta czerwień z mnóstwem drobinek, dupe karnawałowej czerwieni PR. Miał być dla Karoli, ale okazało się, że ma już podobne, więc został ze mną). Jestem zakochana w tym połączeniu Niby nic, ale razem wyglądają tak żywo i radośnie! Oczywiście mój aparat na starość jest coraz większym daltonistą - w ogóle nie widać drobinek, a koral jest za mało różowy.
Piękny koral.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a ja ma pytanie... w jakiej cenie masz tam te chinki? stała czy w zależności od koloru itp?
Ceny takie same jak na stronie.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jestem i ja! Trochę mi się pokomplikowało... Abdykacja papieża, meteoryt i meteory w Rosji... Przez Wizaż trochę zaniedbałam resztę Może czas ustąpić ze stanowiska?
Świat wariuje..
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Uprzedzam - uwalane skórki! Muszę je porządnie wymoczyć w kąpieli wtedy puszczą, ale chyba nie będę miała czasu wstawić już zdjęć
Według zapowiedzi: czerwień i boxowy NYC lub Dor. Nie mogłam się zdecydować, więc jest to i to
Śliczne
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
To już nie jest śmieszne
Tak? Chciałabym Ci przypomnieć, że lada dzień wyjdzie kolekcja holo..
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dobra... Zmywam mani... maluje na czerwono!

Teraz leży na fotelu i chrapie.
Omlet znaczy, nie Szczęscie
Ruby musi być w końcu mój.. Cuda Pani, cuda.


Tak, tak ja rozumiem..
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakiś sklep w którym można kupić ciepły płaszcz? Przy czym nie chodzi mi o taki kurtkowy, pikowany, tylko z takiego płaszczowatego materiały, wicie, o co chodzi? 3 lata temu udało mi się dorwać ocieplany w houseie i jest super, ale już się zaczyna rozsypywać i wstyd w nim chodzić Obmacałam wszystkie płaszcze, we wszystkich galeriach i wszystkie są cienkie!
Simple, Orsay, UCOB - ostatnio widziałam tam piękny czerwony ale były też inne kolory w promocji?
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
No śliczne, śliczne żeby jeszcze nabyć wprawy i takie zrobić...
I w moim przypadku jeszcze mieć długie pazurki..

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pyszny chlebek też robię z nieskromnie mówiąc obłędnym smalczykiem
Jak możesz.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Was dziewczyny- czy którejkolwiek z Was Opi z mgiełką się zbąbliło?? Wczoraj pomalowałam dzisiaj rano pacze widzę małe bąble na wszystkich pazurkach w ogromnej ilości. Czy Vibo z Opi sie gryzie??
Nie zaobserwowałam niczego takiego z mgiełką GR..
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Poważnie. Jeden drink, dużo gadania, odkryłam, ze zna rosyjski (bo urodził się we Lwowie) i tylko jeden malusi buziak w policzek.

Zastanowię się poważnie przed taką decyzją
Ruda, Ty wiesz co ja o tym myślę.

Oj tak..

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Jeszcze zanim zaczęłam malować paznokcie, to miesiącami nosiłam takie długie paznokcie, poza opuszek, praktycznie cały czas od kilku lat. Przyrostu nie było żadnego, więc może u mnie nie ma na przyrost potencjału?
Wiesz co ja od roku nie grzebię pod płytką i zapuszczam w miarę możliwości paznokcie a przyrostu większego jak nie było tak nie ma.. Niestety są wyjątki..
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 22:13   #1835
sheep_zonz
Rozeznanie
 
Avatar sheep_zonz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Hmm a grzebałaś pod płytką? jeśli tak to przez to, jesli nie to nie wiem, niektórym moze nie przyrasta? a miejsce z tego co widzę jest na przyrost...
Grzebać pod płytką? Dosłownie pod tą różową płytkę nie, czyściłam jedynie wolny brzeg, jak się zabrudził. Ale tak jakoś głębiej, to nie. Nawet tej białej części czyścić nie można?
__________________
Blog młodszej siostry
sheep_zonz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 22:30   #1836
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Doctor Who
Hmmm ma dobrą ocenę na filmwebie więc może się zainteresuję, dzięki !

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ja tam jestem w trakcie oglądania Housa od początku - drugi raz, właśnie skończyłam 7 sezon.
Wstyd się przyznać ale ja Dr House'a obejrzałam dosłownie tylko kilka odcinków... Ciągle się zabieram żeby obejrzeć go od początku i coś nie mogę...
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 23:54   #1837
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Niebieskie cudeńko z boxa

Strasznie mi jakość zeżarło
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 00:03   #1838
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Niebieskie cudeńko z boxa
Strasznie mi jakość zeżarło
Śliczne. Jakie już długie.
Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Grzebać pod płytką? Dosłownie pod tą różową płytkę nie, czyściłam jedynie wolny brzeg, jak się zabrudził. Ale tak jakoś głębiej, to nie. Nawet tej białej części czyścić nie można?
Chodzi o to, żebyś nie ruszała w miarę możliwości miejsca gdzie wolny brzeg styka się z przyrostem. Nie wiem, czy dobrze to wytłumaczyłam.
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Wstyd się przyznać ale ja Dr House'a obejrzałam dosłownie tylko kilka odcinków... Ciągle się zabieram żeby obejrzeć go od początku i coś nie mogę...
Ja kocham House'a.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 06:24   #1839
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

hellou!
nienawidzę rano wstawać! nienawidzę! za godzinkę na dodatek trip na uczelnię, a za oknem -7 stopni. umrę chyba! albo zasnę po drodze.

rzucił mi się Koboś Cooone po drodze - nie powalił mnie, ale podoba się ! uf! nie jest tak źle ! albo to kwestia Twoich pazurków!

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Ładny kolor, kojarzy mi się z wakacjami.



Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Smoo, kształt mi się coś nie widzi... za bardzo kwadratowo-trójkątny
Ale kolor mistrzowski
mi też się średnio widzi, chyba wolałabym kwadraty
chociaż i tak moje są za krótkie obecnie żeby cokolwiek z nimi robić, może wieczorem je złagodzę
!


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ładniutki kolorek.
dzieki


Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Dobra, wstawiam.
ale masz cudowną długą płytkę!


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję Rimmelem. Polubiłam go bardzo Więcej zdjęć i opis na blogu
piękny!


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
neonki
lubię Twoje pazurki
chociaż Ty, bo ja nie
dzięki


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Pamiętacie, jak pisałam, ze nie jestem przekonana co do czerwieni? Chyba właśnie ją pokochałam
Na paznokciach virtual z boxa (piękny, soczysty koral, taki w stronę różu, nie pomarańczu) i miyo (jasna, soczysta czerwień z mnóstwem drobinek, dupe karnawałowej czerwieni PR. Miał być dla Karoli, ale okazało się, że ma już podobne, więc został ze mną). Jestem zakochana w tym połączeniu Niby nic, ale razem wyglądają tak żywo i radośnie! Oczywiście mój aparat na starość jest coraz większym daltonistą - w ogóle nie widać drobinek, a koral jest za mało różowy.
koral jest obłędny, zabiłaś mnie nim



Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
zanim ja znalazłam Zła wstawiła motylki
o to chodziło?


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ale kolor fajny!
zdjęcia pod światło
znowu?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 06:45   #1840
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Może czas ustąpić ze stanowiska?
jak śmiesz?!
noł łej, Prezes jest tylko jeden!!!!!


Omlet
cudowny jest!

a pazurki - obłęd!


Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Lubię tą nazwę
A tam, ładnie jest
bez szału


Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Jeszcze zanim zaczęłam malować paznokcie, to miesiącami nosiłam takie długie paznokcie, poza opuszek, praktycznie cały czas od kilku lat. Przyrostu nie było żadnego, więc może u mnie nie ma na przyrost potencjału?
czy ja wiem, czy to kwestia potencjału?
wolny brzeg oszczędzaj, staraj się tam pazurków nie pchać, jak coś brudne to ja lecę pod wodę, ewentualnie delikatnie pazurkiem staram się. najlepsze jakieś dobrze kryjące lakiery noś

i coś więcej miała napisać ale wyleciało mi z głowy i w sumie przydałoby się zebrać, bo za poł godziny miałam wychodzić





aaa! wiem! Rudzia!
fejsbukowiczko jedna, no! dziewucho wredna, czytałam o tych buziakach!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 07:34   #1841
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Leń

Fajny ten lakier, słotko dodaje mu szlachetności.
To czerwony mikro brokat w środku
Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Jaki kochany...
Paskudne może i nie, ale przerośnięte owszem
Niesamowity jest ten lakier


AA, no tak. Ale nawiżone ładnie

Zdjęcie połowę uroku zabrało....
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
O mniam !!!! Taki świeżutki, chrupiący z kminkiem bym zjadła chętnie !
Jak ciepły, to się kroić nie daje

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ten to ma życie...

lakier super, aczkolwiek też czułam że przekłamany
pewnie RS albo Art of Seduction z tym że ten drugi jest chropowaty dość.
Ba!

Ten jest chropawy



Ale ty też wyjaśniony mocno....
[QUOTE=czarna kawa;39292477]Czemu?
QUOTE]

proces dziś startuje....
Po roku...
A Pistorius stanał przed sądem w tym samym tygodniu....

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
prawdziwy kot w Dzień Kota... hmmm, tylko koty zawsze mają Dzień Kota
OO tak!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Polecicie mi jakiś serial? Skończyłam Suits nadrabiać i zastanawiam się co odpalić.. Macie jakichś faworytów?
6 syóp pod ziemią
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ruby musi być w końcu mój.. Cuda Pani, cuda.
To chyba Ruby jest...

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Omlet
cudowny jest!

a pazurki - obłęd!

Wieeem

Dzięki
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 07:58   #1842
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ceny takie same jak na stronie.


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Niebieskie cudeńko z boxa

Strasznie mi jakość zeżarło
mrrr

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Grzebać pod płytką? Dosłownie pod tą różową płytkę nie, czyściłam jedynie wolny brzeg, jak się zabrudził. Ale tak jakoś głębiej, to nie. Nawet tej białej części czyścić nie można?
no różową to nie wolno, a wolny brzeg to tak bardzo z umiarem, no bo pod nim ma urosnąć "ciało" a jak tam się rusza to nie da rady


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
o to chodziło?

znowu?
dokładnie o to

nom

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Ten jest chropawy

Ale ty też wyjaśniony mocno....
Raczej chyba Ruby, ale nie mam żadnego, a swatche w necie to różne są
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 08:00   #1843
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Znam to skądś.. Niestety.
Mam kilka takich różów, nie dość że same w sobie beznadziejnie kryją, to dodatkowo białe końcówki i tak prześwitują, nawet po 5 warstwach.. a ja na 5 warstw nie mam cierpliwości i siły, a co dopiero na więcej.
Dlatego wielbię jednowarstwowce, szukam ładnego różu (jasnego) kryjącego po 1-2 warstwach. I szybko schnącego.
Polecam catrice ultimate nude, z tym, że to nie jest czysty róż, tylko taki podbity beżem.
Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
No to daję, chociaż teraz nie mam się czym chwalić, ale czekam na wszelkie rady.
Na zdjęciu może tego nie widać, ale na palcu wskazującym płytka jest najdłuższa, najkrótsza na serdecznym i małym, na środkowym coś pomiędzy. Ale za to na środkowym najbardziej się rozszerza.
Zapuścisz trochę i będą świetne migdałki Masz taka okrągłą płytkę, w sam raz do tego kształtu.
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Już trąbią w tv... jutro zaczyna się proces i już mowa o nowych dowodach itd itp... eeh
Aha. Tak to jest, jak się telewizji nie ogląda
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Hmm a grzebałaś pod płytką? jeśli tak to przez to, jesli nie to nie wiem, niektórym moze nie przyrasta? a miejsce z tego co widzę jest na przyrost...
U mnie przez rok prawie żadnego przyrostu nie było, po czym nagle bum i się płytka o milimetr wydłużyła
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Simple, Orsay, UCOB - ostatnio widziałam tam piękny czerwony ale były też inne kolory w promocji?
Dzięki za info, rozejrzę się tam
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Niebieskie cudeńko z boxa
Ale soczyście!
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 08:01   #1844
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Serio? Prawie 400 postów w jeden weekend? Zwariowały...


I dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
niee, mi po rozjasnianiu połowa włosów poszła. Nie jest ich za dużo
Albo ściemniasz albo genialnie to kamuflujesz
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Wrzucam dzisiejsze pazury
Piękne
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
hejka
witam się i pędzę nadrabiać, a póki co chwalę się że wpadną mi 3 nowe lakiery
o spod tego klika, hihi [COLOR="Silver"]
Wygrałaś? Gratki
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mani... trzęsą się łapki...
Jaki cudny błyskotek
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
viv, nie wiem coś Ty po kablach przesłała, ale lapek sam mi się wyłączył jakby ktoś zasilanie mu odciął o.O wtf...

Wczoraj się mój wyłączył... Jak małżon pykał w stalkera. A mówiłam dziadowi, że lapek to nie sprzęt na takie zabawy. Albo Viv coś faktycznie po kablach puściła...

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Pocieszę Cię tym, że gęściory wcale nie są łatwe w utrzymaniu. Już nie mówiąc o tym, że w takim razie u Ciebie na raz jest jedna porcja odżywki, a u mnie dwie, ostatnio odżywkę w 2 tygodnie zużyłam, a myję włosy co 2-4 dni.
Wybacz moja droga, ale to tak jakby powiedzieć: Och, nie wyrabiam z tymi moimi dziesięcioma luksusowymi autami w garażu - wiecie ile to rozterek? Wziąć dziś auto pod kolor paznokci czy torebki? Nie... nie ma czego zazdrościć... tyle z tym problemów

Nie gniewaj się, wiem że chciałaś dobrze tą wypowiedzią, ale prawda jest taka, że wygrałaś zapewne na genetycznej loterii i "problemy" jakie tu przedstawiasz powodują u mnie facepalma... Ale to tak śmiechowo, bez napinki


Bosz... nadrabiam dalej...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 08:16   #1845
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
U mnie przez rok prawie żadnego przyrostu nie było, po czym nagle bum i się płytka o milimetr wydłużyła
o widzisz czyli nadzieja zawsze jest
ja to nawet nie pamiętam kiedy i jak to się stało że przyrosły
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 08:27   #1846
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Raczej chyba Ruby, ale nie mam żadnego, a swatche w necie to różne są
Też tak myslę, ale nie ważne to. Ważne, że piękny jest.

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3929742 2]Jaki cudny błyskotek

[/QUOTE]
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 08:28   #1847
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wczoraj emocje mnie powaliły, więc fotek nie bylo.
Ooobłęd...
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Cześć! Wraca córka marnotrawna
Wiesz co, róż mi się bardzo podoba i JJ też... ale myślę że w zestawieniu z różem JJ traci... no odcień mi nie gra chyba... Chociaż może to tylko kwestia zdjęcia
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Hej ponownie

Wczoraj udziabałam sobie nożem część kwadraciaka więc zmuszona byłam spiłować all.

Nie wiem jak to jest z kształtem. Oceńcie.
Oczywiście był powód do nowego mani
Załączam zdjęcie kwadraciaków do porównania.
Na dobre Ci to wyszło
Teraz pazurki takie lekkie się wydają i ogólnie dłoń zyskała. Śniegowa ma rację, spróbuj migdałków
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
niebieskie to kanapka, ale nie udana, jeden dzień wytrzymały
szare są po piłowaniu i lekkim skróceniu bo sobie już krzywdę robiłam
Faaajna ta kanapka...
Wiesz co, maruda z Ciebie, taki ładny efekt a Ty wybrzydzasz...

Szare też ładne, żeby nie było...
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Wkurzone, bo obudziłam
Mru...

Spóźnione życzenia dla wszystkich Kotów, i przy okazji Omletów i takich tam...
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie wiem.. po prostu zaczyna mnie irytować to, że jestem taką dupą wołową, moja nieśmiałość, tchórzostwo i w ogóle.. przez to wszystko czuję, jak moje prawdziwe życie przechodzi obok
Miał...
Ty chcesz wiedzieć jak się zachowuje prawdziwa dupa wołowa? Chcesz?

Nic Ci nie przechodzi koło nosa, za młoda na to jesteś. Nieśmiałość jest niedoceniana ostatnimi czasy ale uwierz, czasem oszczędzi Ci wielu problemów. A na życie masz jeszcze o ho ho... tyyyle czasu... Nic na siłę
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Kuwa, no, ale ze mnie prosiak Miałam ograniczyć jedzenie i co? I dopadł mnie głód na słodkie - zjadłam dzisiaj dwa batoniki-wafelki, gałkę lodów i wytrąbiłam gorąca czekoladę. Nigdy się nie pozbędę tego tłuszczyku
A naklepać Ci za tego prosiaka?

A to tak Cię dopadło samo z siebie? Bo ja właśnie jak jem za mało to potem mnie ciągnie do słodyczy. A ja generalnie nie lubię słodyczy, jak nie chodzę głodna to patrzeć na nie nie mogę. Może się przegłodziłaś za bardzo?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ojj... Pachna nieziemsko...
Pszenne bułeczki na żytnim zakwasie... Wyszły super.

Mogę zapodać przepisy
Łaaa... podeślij trochę... Małżon wczoraj pączków nasmażył... bo on jest łasuch na słodkie, a żonie to już słonych bułeczek nie upiekł Mogę się wymienić...


Daleko jeszcze?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 08:38   #1848
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Niebieskie cudeńko z boxa

Strasznie mi jakość zeżarło
Jaaaaki piekny <3 uwielbiam niebieskosci na paznokciach
bopp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 08:56   #1849
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Witanko na wstępie



Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Niebieskie cudeńko z boxa

Strasznie mi jakość zeżarło
Śliczny smerfik i pazurki też )
Trochę ciemniejszy od mojego


Z racji zbąblowania się opi ( dziewczyny dziękuję za info o Vibo), zmyłam niebiesko-szarości. Nie mogę się przyzwyczaić do migdałków , jakoś kwadraciaki mi bardziej leżą, więc na okres przeczekania chyba będę malować jakimiś neutralnymi.
W załączeniu zwyklaki z mgiełką, z Vibo. Jak Wam się widzi??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000242.jpg (40,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000250.jpg (41,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000254.jpg (38,7 KB, 31 załadowań)
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 09:03   #1850
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3929777 0]
Łaaa... podeślij trochę... Małżon wczoraj pączków nasmażył... bo on jest łasuch na słodkie, a żonie to już słonych bułeczek nie upiekł Mogę się wymienić...


Daleko jeszcze? [/QUOTE]

Ja to nie przepadam za pączkami....

Daleeeko

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Z racji zbąblowania się opi ( dziewczyny dziękuję za info o Vibo), zmyłam niebiesko-szarości. Nie mogę się przyzwyczaić do migdałków , jakoś kwadraciaki mi bardziej leżą, więc na okres przeczekania chyba będę malować jakimiś neutralnymi.
W załączeniu zwyklaki z mgiełką, z Vibo. Jak Wam się widzi??
Łady kształt. Jeszcze nie migdały, ale lepiej im tak
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 09:23   #1851
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
A propos umęczenia...
Jedna z moich "podopiecznych" - nieszczęśliwa mężatka wręczyla mi ostatnio książkę i kazała przeczytać, bo cyt: "to jest o mnie i musisz ją przeczytać KONIECZNIE"
Książka nosi wiele mówiący tytuł "Opowieść niewiernej". Ostatnie dwie godziny spędziłam na jej czytaniu.
Boli mnie mózg. To było straszne. Niech mnie ktoś przytuli
Jeny, przeczytałam tylko recenzję i króciutką "zapowiedź" tej książki i aż mną trząchnęło... Nie lubię takich klimatów...
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
świeżaczki jeszcze bez topa
skórki dla owieczki specjalnie nie kremowane jeszcze dzisiaj


ten nowy świeżutki Goldenek RC 17
Fajny, taki oczodajny kolorek
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kot na dziś. Prawie spi
Ooo... chyba im wygodnie...
Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Dobra, wstawiam.
Naprawdę nie jest źle.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję Rimmelem. Polubiłam go bardzo Więcej zdjęć i opis na blogu
Ładnie
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Pamiętacie, jak pisałam, ze nie jestem przekonana co do czerwieni? Chyba właśnie ją pokochałam
Na paznokciach virtual z boxa (piękny, soczysty koral, taki w stronę różu, nie pomarańczu) i miyo (jasna, soczysta czerwień z mnóstwem drobinek, dupe karnawałowej czerwieni PR. Miał być dla Karoli, ale okazało się, że ma już podobne, więc został ze mną). Jestem zakochana w tym połączeniu Niby nic, ale razem wyglądają tak żywo i radośnie! Oczywiście mój aparat na starość jest coraz większym daltonistą - w ogóle nie widać drobinek, a koral jest za mało różowy.
Super ten Virtual . Jak już dostanę boxa to poszukam takiego kolorku...
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jestem i ja! Trochę mi się pokomplikowało... Abdykacja papieża, meteoryt i meteory w Rosji... Przez Wizaż trochę zaniedbałam resztę Może czas ustąpić ze stanowiska?


Preziu końca świata tam nie widać czasem?
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Uprzedzam - uwalane skórki! Muszę je porządnie wymoczyć w kąpieli wtedy puszczą, ale chyba nie będę miała czasu wstawić już zdjęć
Według zapowiedzi: czerwień i boxowy NYC lub Dor. Nie mogłam się zdecydować, więc jest to i to
Aparat zupełnie nie łapie czerwieni, ciągle ją spomarańczawia, ale oglądałam też słocze w necie i to samo - kolor trudny do uchwycenia To Vitrual Strawberry Kiss.
Dalej mamy dwa brokaciki - Nyc Midnight Confetti (fioleto-róż i jasnoniebieski/morski) i Dor 105 (złoto-seledynowy) Cuda, panie, cuda! Zapowiada się długie noszenie bez nudy
No cuda
Kolejny piękny Virtual... Gdzie to to się kupuje? Mają jakieś swoje sklepy czy wysepki, czy raczej szafy w sieciowych drogeriach? Ale ze mnie lakierowa sierota


Już mi dużo nie zostało
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 09:38   #1852
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Ale fajny niebieski

Moje brzydale dalej wracają do siebie. Chcę mieć takie jak kiedyś. Zaczęłam męczyć je odżywką, może przestaną się rozdwajać.
Jakiś kolor lakieru wyszedł przekłamany.

Edytowane przez 8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Czas edycji: 2013-02-18 o 09:39
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 09:59   #1853
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Wróciłam z gór wczoraj.Było super tylko szkoda że tak krótko.Wczoraj miałam takie zakwasy że wszystko mnie bolało,dziś boli mnie tylko ramie
To wszystko przez wojnę na poduszki i na śnieżki. Normalnie jak dzieci
Jazda z górki na dupolocie i sankach też spoko było
U mnie w mieście to 1-2 cm śniegu a tam to metr
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 10:01   #1854
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;39298921]Ale fajny niebieski

Moje brzydale dalej wracają do siebie. Chcę mieć takie jak kiedyś. Zaczęłam męczyć je odżywką, może przestaną się rozdwajać.
Jakiś kolor lakieru wyszedł przekłamany.[/QUOTE]

Jak przekłamany?

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;39299360]Wróciłam z gór wczoraj.Było super tylko szkoda że tak krótko.Wczoraj miałam takie zakwasy że wszystko mnie bolało,dziś boli mnie tylko ramie
To wszystko przez wojnę na poduszki i na śnieżki. Normalnie jak dzieci
Jazda z górki na dupolocie i sankach też spoko było
U mnie w mieście to 1-2 cm śniegu a tam to metr [/QUOTE]
W Hszpanii jest kilka metrów....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 10:09   #1855
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Oj tam oj tam,ale do Hiszpanii to daleeeeeeeko
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 10:18   #1856
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakiś sklep w którym można kupić ciepły płaszcz? Przy czym nie chodzi mi o taki kurtkowy, pikowany, tylko z takiego płaszczowatego materiały, wicie, o co chodzi? 3 lata temu udało mi się dorwać ocieplany w houseie i jest super, ale już się zaczyna rozsypywać i wstyd w nim chodzić Obmacałam wszystkie płaszcze, we wszystkich galeriach i wszystkie są cienkie!
Wiesz co, ja nie wiem jak w tym roku ale to różnie bywa... Kilka lat temu mama moja w H&M ustrzeliła genialny płaszcz, cieplutki mega i trzyma się genialnie. Ale to tak jak i Ty trafiłaś - to był jeden na ileś tam taki konkretny, ja kupiłam u nich w tym samym roku kurtkę (ale z wełny, taka płaszczykowa), cena prawie ta sama a jak to się mówi... wiatrem podszyta. I nie noszę na co dzień, tylko na zmianę z innymi a złachał się okropnie.

Innym razem w Camaieu trafiłam taki cieniutki, wydawał się niezbyt na mroźną zimę a jest super ciepły. Loteria...

Ale i tak sobie obiecałam, że następnym razem ciepłą kurtkę to sobie kupię w sklepie z wyposażeniem sportowo/turystycznym. Może to i nieładne ale konkretne...
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Już
Co to wczoraj było - zbiorowe kuszenie czerwieniami?
Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
Jeszcze zanim zaczęłam malować paznokcie, to miesiącami nosiłam takie długie paznokcie, poza opuszek, praktycznie cały czas od kilku lat. Przyrostu nie było żadnego, więc może u mnie nie ma na przyrost potencjału?
Mi kiedyś też nie przyrastały mimo długich, nawet malowałam często - ale po partyzancku, zanim trafiłam tu to było średnio ze mną...

Do sedna. Zaczęły mi paznokcie przyrastać właśnie równocześnie z poprawą ich stanu. Zaczęłam używać Nailteka, paznokcie robiły się grubsze, mocniejsze, przestały się rozdwajać, non stop były pomalowane tak konkretnie - odżywka podkładowa, lakier kolorowy i na to jeszcze jedna odżywka. I tak sobie pomału przyrastały aż mi teraz za opuszek ten przyrost wystaje.
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Niebieskie cudeńko z boxa
Strasznie mi jakość zeżarło
Pazurki...
Jak Ty to robisz że masz tak idealnie symetryczne boki - jak od ekierki? Jak na nie patrzę to mam ochotę rzucić kwadraty w cholerę i znowu się zmigdalić...
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Aha. Tak to jest, jak się telewizji nie ogląda
No, człowiek sobie żyje w słodkiej nieświadomości, w necie czytam tylko to co mnie interesuje, ewentualnie tv lokalną mogę obejrzeć, żeby wiedzieć czy gdzieś remontu dróg nie robią, albo czy coś się ciekawego nie dzieje w moim mieście.

I to nie to, że nie oglądam TV bo jestem taka cool - po prostu mnie to wszystko strasznie denerwuje, dobija, mam wystarczająco dużo własnych problemów, żeby jeszcze słuchać o takiej pipie co dziecko zabiła, potem mieszkanie dostała, i jeszcze inne cuda niewidy. Im mniej tv oglądam, tym mniej depresyjnie się czuję.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
W załączeniu zwyklaki z mgiełką, z Vibo. Jak Wam się widzi??
Mi się podoba. Zdecydowanie obstajesz przy kwadratach? Co Ci szkodzi spróbować migdałków?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja to nie przepadam za pączkami....
Ja też... niestety...


Pamiętacie moje brwiowe rozterki?
Bo tak sobie pomyślałam, że podrzucę babci dwie rzeczy, niech sobie wypróbuje i zdecyduje. Pierwsza rzecz to ten wiboś żel ze szczoteczką. Ale też chciałam, żeby sobie spróbowała cieni, bo jednak inny efekt dają i stąd pytanie: catrice się nada? Opinie na KWC ekstremalnie dobre. Ktoś ma? Czy szukać jakiegoś essence, a może coś kobo znajdę?

Raczej musi być cień typowo do brwi bo i tak pędzelek bym musiała babci dokupić, więc niech już będzie w jednym pudełeczku.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 10:24   #1857
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3929742 2]Serio? Prawie 400 postów w jeden weekend? Zwariowały...

Wybacz moja droga, ale to tak jakby powiedzieć: Och, nie wyrabiam z tymi moimi dziesięcioma luksusowymi autami w garażu - wiecie ile to rozterek? Wziąć dziś auto pod kolor paznokci czy torebki? Nie... nie ma czego zazdrościć... tyle z tym problemów [/QUOTE]

A wiesz ile ja mam nadrabiania?
Zawsze kiedy mnie nie ma, to naklikane 560486245 stron. A kiedy jestem mogę odświeżać stronę co minutę i cisza

Dokładnie

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3929777 0]
Miał...
Ty chcesz wiedzieć jak się zachowuje prawdziwa dupa wołowa? Chcesz?

Nic Ci nie przechodzi koło nosa, za młoda na to jesteś. Nieśmiałość jest niedoceniana ostatnimi czasy ale uwierz, czasem oszczędzi Ci wielu problemów. A na życie masz jeszcze o ho ho... tyyyle czasu... Nic na siłę [/QUOTE]

Ja nie Miał, ale ja chcę wiedzieć



Jakby nadrabiania było mało, to jeszcze mi się żelki skończyły
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2013-02-18 o 10:30
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 10:29   #1858
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A wiesz ile ja mam nadrabiania?
Zawsze kiedy mnie nie ma, to naklikane 560486245 stron. A kiedy jestem mogę odświeżać stronę co minutę i cisza
...
Ja nie Miał, ale ja chcę wiedzieć
To teraz my naklepiemy drugie tyle, co Ty na to?

Aaa... wiesz, pójdę z tym do klubu, oki?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 10:32   #1859
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3929994 6]To teraz my naklepiemy drugie tyle, co Ty na to?

Aaa... wiesz, pójdę z tym do klubu, oki? [/QUOTE]

Jestem za Mam wolny dzień
Tylko najpierw skoczę po żelki Swoją drogą to już jest uzależnienie, żeby lecieć jakieś 40 minut w jedną stronę z buta, by sobie paczkę żelków kupić
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 10:38   #1860
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jestem za Mam wolny dzień
Tylko najpierw skoczę po żelki Swoją drogą to już jest uzależnienie, żeby lecieć jakieś 40 minut w jedną stronę z buta, by sobie paczkę żelków kupić
A to dobre jest bo spalisz żelki zanim zjesz
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.