Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-29, 20:00   #2161
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Justyś!!! Gratulację!!! Gratuluję z całego serca i ciesze się razem z Tobą Farciarz z Twojego Narzeczonego

Zakupy ładne bardzo
dziękuję
Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Ooo gratuluję i życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia
Szczerze zazdroszczę, u mnie się na to jeszcze dłuuugo nie zanosi

A za zakupy oczywiscie
dziękuje Będzie szybciej niż się spodziewasz, zobaczysz

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Justynka gratulacje

za wszystkie zakupy

wklejam kilka ostatnich nabytków

zauważyłam, że po masce regenerującej put&rub bardzo prostują mi się włosy (a ja lubię moje powykręcane końce)... Wy też tak macie?

pomadka jmo jest cudna, rozpływa się w kontakcie z ustami i zostawia na nich wilgotno-oleisty połysk, pięknie nawilża, najlepsza z dotychczas używanych
jakie cuda jaki pędzel i to masło chce to masło i peelingi z P&R. Jak wzrośnie moja wypłata to kupie se, a co
dziękuje
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 20:33   #2162
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Justynka gratulacje

za wszystkie zakupy

wklejam kilka ostatnich nabytków

zauważyłam, że po masce regenerującej put&rub bardzo prostują mi się włosy (a ja lubię moje powykręcane końce)... Wy też tak macie?

pomadka jmo jest cudna, rozpływa się w kontakcie z ustami i zostawia na nich wilgotno-oleisty połysk, pięknie nawilża, najlepsza z dotychczas używanych

Jak odżywka andalou Ci się podoba??
Widzę, że innersense też u Ciebie zagościł
Ja nie zauważyłam nic takiego po masce p&r nie mam kręconych włosów i przeważnie je suszę na suszarce, ale jak zostawiałam do wyschnięcia same to bardzo fajnie się układały i na pewno nie prostowały bardziej niż zwykle.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

w tej promo -40% kupiłam jakiś czas temu micel phenome - zapomniałam się przyznać
dobrze się u mnie sprawdza, dokładnie i szybko usuwa tusz, ale coslys robi na mnie lepsze wrażenie bo fajniejszą skórę zostawia.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:01   #2163
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
dziękuję

dziękuje Będzie szybciej niż się spodziewasz, zobaczysz

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------


jakie cuda jaki pędzel i to masło chce to masło i peelingi z P&R. Jak wzrośnie moja wypłata to kupie se, a co
dziękuje
o tak, pędzel jest cudny, wyglądem cieszy oko i jest ultramiękki, poprosiłam mlodziutką by zamówiła mi 2 kolejne
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Jak odżywka andalou Ci się podoba??
Widzę, że innersense też u Ciebie zagościł
Ja nie zauważyłam nic takiego po masce p&r nie mam kręconych włosów i przeważnie je suszę na suszarce, ale jak zostawiałam do wyschnięcia same to bardzo fajnie się układały i na pewno nie prostowały bardziej niż zwykle.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

w tej promo -40% kupiłam jakiś czas temu micel phenome - zapomniałam się przyznać
dobrze się u mnie sprawdza, dokładnie i szybko usuwa tusz, ale coslys robi na mnie lepsze wrażenie bo fajniejszą skórę zostawia.
z andalou jest szampon i odżywka z tej samej serii, kupiłyśmy sobie na spółę z mlodziutką, ogólnie bardzo udany zestaw, szampon mocno się pieni i ładnie landrynkowo pachnie - przypomina mi lavere pomarańczową, w ogóle nie plącze moich włosów, odżywka treściwa, włosy rozczesują się po niej bez żadnych problemów, są puszyste tak jak lubię - niestety jak dla mnie jest jedno spore "ale"...szampon jest za mocny i swędzi mnie po nim głowa ale to już taka moja przypadłość...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:05   #2164
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Justynka gratulacje

za wszystkie zakupy

wklejam kilka ostatnich nabytków

zauważyłam, że po masce regenerującej put&rub bardzo prostują mi się włosy (a ja lubię moje powykręcane końce)... Wy też tak macie?

pomadka jmo jest cudna, rozpływa się w kontakcie z ustami i zostawia na nich wilgotno-oleisty połysk, pięknie nawilża, najlepsza z dotychczas używanych
Dziewczyny piękne zakupy ale Twoje promolciu wymiatają
Ja czekam az ten pędzel pojawi się na kosmetykach mineralnych to przy okazji kliknę nowy korektor pod oczy Pixie
Ja mam ostatnio mega wysyp na twarzy z nowości użyłam kilka razy mydła najel 12%,podkładu Living Nature i ampułki dr.Haushka do wrażliwej-podejżewam podkład
Ogólnie moja cera bardzo się buntuje właściwie na noc nic nie stosuje a na dzień tylko Nufountain jak użyje czegoś dodatkowego to wszystko spływa mi z twarzy no i pory zapchane Takiego koszmarku to dawno nie miałam a w zeszłym tygodniu musiałam z tym koszmarkiem jechac na galę do W-wy 3xona
Miło popatrzeć na wasze zakupy,ja cały czas na odwyku teraz przymusowym bo cała luzna kaska idzie w ogród
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:21   #2165
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny piękne zakupy ale Twoje promolciu wymiatają
Ja czekam az ten pędzel pojawi się na kosmetykach mineralnych to przy okazji kliknę nowy korektor pod oczy Pixie
Ja mam ostatnio mega wysyp na twarzy z nowości użyłam kilka razy mydła najel 12%,podkładu Living Nature i ampułki dr.Haushka do wrażliwej-podejżewam podkład
Ogólnie moja cera bardzo się buntuje właściwie na noc nic nie stosuje a na dzień tylko Nufountain jak użyje czegoś dodatkowego to wszystko spływa mi z twarzy no i pory zapchane Takiego koszmarku to dawno nie miałam a w zeszłym tygodniu musiałam z tym koszmarkiem jechac na galę do W-wy 3xona
Miło popatrzeć na wasze zakupy,ja cały czas na odwyku teraz przymusowym bo cała luzna kaska idzie w ogród
wysyp BE! idź precz od Emilii bo będzie...
próbowałaś toniku azelo z noalab? u mnie działanie przeciwpryszczowe jest bardzo widoczne...warto spróbować
za pędzle RT w Polsce trzeba sporo przepłacić, opłaca się bardzo nabyć je na iherbie, dorzucając przy okazji kilka niedostępnych u nas drobiazgów ... ale Ty pościsz więc nie będe się więcej mądrować ...
jak filtr AO do twarzy się sprawuje?

ps. bardzo dziękuję za polecone probiotyki...działają
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 00:10   #2166
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Post chwalipiętowy Zakupy z eco esthetique
krem pod oczy Organic Therapy
henna Khadi Ciemny brąz
Planeta Organica: szampon wzmacniający, oczyszczający, odżywka odżywcza
Love2mix szampon z acai

I prywata, bo jestem z Wami już tak długo, od początku istnienia wątku, że jesteście dla mnie ważne: od 27.04 jestem narzeczoną
Dziewczyny, wspaniałe zakupy.
Serdecznie gratuluję


Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wysyp BE! idź precz od Emilii bo będzie...
próbowałaś toniku azelo z noalab? u mnie działanie przeciwpryszczowe jest bardzo widoczne...warto spróbować
za pędzle RT w Polsce trzeba sporo przepłacić, opłaca się bardzo nabyć je na iherbie, dorzucając przy okazji kilka niedostępnych u nas drobiazgów ... ale Ty pościsz więc nie będe się więcej mądrować ...
jak filtr AO do twarzy się sprawuje?

ps. bardzo dziękuję za polecone probiotyki...działają
Ja po masce włosy mam normalne. Nie prostują się, ani nie kręcą bardziej.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 08:06   #2167
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
o tak, pędzel jest cudny, wyglądem cieszy oko i jest ultramiękki, poprosiłam mlodziutką by zamówiła mi 2 kolejne

z andalou jest szampon i odżywka z tej samej serii, kupiłyśmy sobie na spółę z mlodziutką, ogólnie bardzo udany zestaw, szampon mocno się pieni i ładnie landrynkowo pachnie - przypomina mi lavere pomarańczową, w ogóle nie plącze moich włosów, odżywka treściwa, włosy rozczesują się po niej bez żadnych problemów, są puszyste tak jak lubię - niestety jak dla mnie jest jedno spore "ale"...szampon jest za mocny i swędzi mnie po nim głowa ale to już taka moja przypadłość...
oj wiem, wiem - kupiłam ten zestaw już dawno i rozpływam się nad nim od dawna odzywkę i szampon juz skończyłam, ale na szczęście jedna dobra dusza zaopatrzyła mnie w prawie cały, kolejny szampon cytrynowy
bo Ty delikatna kobietka jesteś

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Doszedł od Advercika lekki krem nagietkowy sylveco i oczywiście od razu wysmarowałam nim ryjka
Powiem Wam tak - nie wiem jeszcze jak bedzie działał, ale jest znacznie bardziej tłusty od lekkiego brzozowego, zdecydowanie gorzej się wchłania i widocznie natłuszcza. Lekki brzozowy jest idealny na dzień - wchłania się w mig, super nawilża. Nagietkowy sporo cięższy, u mnie napewno nie nadaje się na dzień. Ale bedę używać na noc
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 09:45   #2168
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Witam
Może któaś mamusia (bądź przyszła mamusia) chciałaby pół kremu łagodzącego (eko odpowiednij Sudocremu) Biofficina Toscana?

Kupiłam dla mojej córci, bo sporadyczne podrażnienia jej się jeszcze zdarzają, ale kremiku jest sporo, 50 ml, na pewno całości nie zyużyjemy w pół roku. Nówka, wczoraj do mnie przyleciał. Oddam połowę, albo nawet 2/3 w oryginalnym opakowaniu
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:49   #2169
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

jp91 Gratulacje!!!-

ja właśnie siedzę z henna khadi orzechowy brąz na głowie (miałam już cały kolor naturalnyale mi się znudziły)

czy ja mogę jak to zmyje położyć na nie jakąś odzywkę żeby kołtun ujarzmić?
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 10:15   #2170
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Małgoś, mamusiów chętnych na pewno się znajdzie do mnie będzie problem z wysyłką, więc poczekajmy, aż się zgłoszą mamusie "krajowe"
Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
ja właśnie siedzę z henna khadi orzechowy brąz na głowie (miałam już cały kolor naturalnyale mi się znudziły)

czy ja mogę jak to zmyje położyć na nie jakąś odzywkę żeby kołtun ujarzmić?
jak najbardziej!
np. henna logony ma być robiona w 3 krokach:
- najpierw odtłuszczanie, oczyszczanie (do tego jakieś glinkowate maski mają)
- potem henna lub henna w kremie - już z dodatkiem olejów
- na koniec maska na bazie olejów i nawilżaczy, czyli ogólnie możesz użyć jakiejś mocno odżywczej, naturalnej maski
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 10:43   #2171
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
jp91 Gratulacje!!!-

ja właśnie siedzę z henna khadi orzechowy brąz na głowie (miałam już cały kolor naturalnyale mi się znudziły)

czy ja mogę jak to zmyje położyć na nie jakąś odzywkę żeby kołtun ujarzmić?
możesz, ale z osobistych obserwacji wiem, że wtedy kolor krócej trzyma. coś za coś...
jednak najlepiej henna łapie i najdłużej się trzyma jak się przemęcze te dwa dni po farbowaniu bez mycia i odzywiania.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 10:48   #2172
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

dzieki za info dziewczyny

mysle ze jednak odzywke jakas dam bo inaczej koltun bedzie ze hoho
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 12:46   #2173
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

czy sklad kremu hipp jest znosny wg Waszego czujnego oka ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...parzeniom.html

i chcialabym cos wybrac z NOAlab - na przebarwienia na twarzy (gl. potradzikowe), polecacie bardziej toniki czy sera?

Edytowane przez wspaniala
Czas edycji: 2013-04-30 o 12:47
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 13:00   #2174
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny piękne zakupy ale Twoje promolciu wymiatają
Ja czekam az ten pędzel pojawi się na kosmetykach mineralnych to przy okazji kliknę nowy korektor pod oczy Pixie
Ja mam ostatnio mega wysyp na twarzy z nowości użyłam kilka razy mydła najel 12%,podkładu Living Nature i ampułki dr.Haushka do wrażliwej-podejżewam podkład
Ogólnie moja cera bardzo się buntuje właściwie na noc nic nie stosuje a na dzień tylko Nufountain jak użyje czegoś dodatkowego to wszystko spływa mi z twarzy no i pory zapchane Takiego koszmarku to dawno nie miałam a w zeszłym tygodniu musiałam z tym koszmarkiem jechac na galę do W-wy 3xona
Miło popatrzeć na wasze zakupy,ja cały czas na odwyku teraz przymusowym bo cała luzna kaska idzie w ogród
Jeśli chcesz, to mogę Ci oddać korektor pod oczy Pixie (tyle że w takim normalnym słoiczku z napisem, nie w tym różowym cudzie) - dostałam do zamówienia z podkładami, a używać nie będę na pewno
A wysyp też mam, co prawda nie jakiś wielki, ale jednak... odstawienie tabletek anty zrobiło swoje Ale wytrzymam
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 13:50   #2175
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

dziewczyny zmylam orzechowy braz i jestem RUDA
nie zeby byla tragedia ale moze ja cos zle zrobilam ?
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:21   #2176
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
dziewczyny zmylam orzechowy braz i jestem RUDA
nie zeby byla tragedia ale moze ja cos zle zrobilam ?
jak najbardziej może być rudy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 15:15   #2177
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz, to mogę Ci oddać korektor pod oczy Pixie (tyle że w takim normalnym słoiczku z napisem, nie w tym różowym cudzie) - dostałam do zamówienia z podkładami, a używać nie będę na pewno
A wysyp też mam, co prawda nie jakiś wielki, ale jednak... odstawienie tabletek anty zrobiło swoje Ale wytrzymam
a jak sie serum z vit c sprawuje??
ja tez teraz wrocilam do mineralkow..akurat lucy, ale wyjatkowo ladnie sie zachowuja na buzi i nie podkreslaja porow
a tego nowego korektorka Pixie dlaczego nie bedziesz uzywac... probowalas i ci nie podpasowal, czy jak... bo sie nad nim zastanawiam do jakiegos czasu, ale boje ze bedzie za ciezki :/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 16:56   #2178
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
a jak sie serum z vit c sprawuje??
ja tez teraz wrocilam do mineralkow..akurat lucy, ale wyjatkowo ladnie sie zachowuja na buzi i nie podkreslaja porow
a tego nowego korektorka Pixie dlaczego nie bedziesz uzywac... probowalas i ci nie podpasowal, czy jak... bo sie nad nim zastanawiam do jakiegos czasu, ale boje ze bedzie za ciezki :/
Nie, ja po prostu nie potrzebuję niczego pod oczy, nie mam cieni. Za to mam wysyp
Serum ok, ale staram się chwilowo buzi nie przemęczać niczym nowym, także regularnego stosowania brakuje i ciężko przez to ocenić działanie Zwłaszcza że szczypie w niedoskonałości
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 17:14   #2179
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Nie, ja po prostu nie potrzebuję niczego pod oczy, nie mam cieni. Za to mam wysyp
Serum ok, ale staram się chwilowo buzi nie przemęczać niczym nowym, także regularnego stosowania brakuje i ciężko przez to ocenić działanie Zwłaszcza że szczypie w niedoskonałości
Tak, szczypie niestety... trochę mnie to z drażniło, no ale cóż bywa...
Ja pod oczami mam tak cienką skórę że widać żyłki, cieni samych w sobie nie mam...ale te żyłki mnie denerwują ;/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 17:28   #2180
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jak najbardziej może być rudy
a co mam zrobic zeby byly bardziej orzechowe

kupiłam eko ampulke do cery naczynkowej i jest na prawdę dobra
bardzo ja lubię cera uspokojona, nawilżona ładnie leżą na niej minerały
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 17:42   #2181
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
a co mam zrobic zeby byly bardziej orzechowe

kupiłam eko ampulke do cery naczynkowej i jest na prawdę dobra
bardzo ja lubię cera uspokojona, nawilżona ładnie leżą na niej minerały
cięzko powiedzieć, bo kolor po farbowaniu zależy od koloru bazowego u każdego wyjdzie inaczej.......
może po prostu spróbuj ciemniejszego koloru? Albo do orzecha domieszaj indygo. Kolor można też ochłodzić dodając amlę, ale to tylko stłumi czerwienie, nie przyciemni.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-04-30 o 17:43
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 19:40   #2182
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Effcia - ale zapuściłaś włosiska! Fajne!
niestety byly 6 cm poszlo do sciecia

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
prawie trafilas... moje wlosy sa falowane, jak powalcze z nimi to wychodza loki, ale teraz mocno mimurosly sa straszliwe ciezkie :/ wiec nic z nich nie wychodzi :/... zreszta koncowki po zimie jakos tak tragicznie wygladaja:/

nad zamowieniem z iher zastanawiam sie juz dobry tydzien, bo kusza mnie oedzle RT ... chyba bede musiala popelnic zamowienie
a mozesz mi napisac jakie sa te odzywki... czy one nie zostawiaja takiego filmu na wlosach ktory czuc? i czy nie obciazaja?

a wloski sliczne... mialam kiedys taki kolor, jasniutki blond
dziekuje moje jak sa za dlugie to tez sie nie chca krecic mimo iz sa cienkie i bardzo deliktane. Zadna z odzywek moich wlosow nie obciaza ani nie pozostawia tlustego filmu. Ta do krecownych wlosow to mam chyba 4 butle a ja raczej z tych co lubia eksperymentowac i testowac nowosci Nowa odzywka z Govanni ktora nabylam podczas ostatniego zamowienia tez zapowiada sie calkiem ciekawieJak masz jakis spryskiwacz to moge odlac Ci troche z kazdej odzywki i sobie przetestujesz
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Post chwalipiętowy Zakupy z eco esthetique
krem pod oczy Organic Therapy
henna Khadi Ciemny brąz
Planeta Organica: szampon wzmacniający, oczyszczający, odżywka odżywcza
Love2mix szampon z acai

I prywata, bo jestem z Wami już tak długo, od początku istnienia wątku, że jesteście dla mnie ważne: od 27.04 jestem narzeczoną
oraz serdeczne gartulacje szczescia i wytrwalosci
Krem z retinolem to mocny zawodnik po 3 zastosowaniach wygladam jak jaszczurka zrzucajaca skore

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-04-30 o 19:41
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 19:47   #2183
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
niestety byly 6 cm poszlo do sciecia



Krem z retinolem to mocny zawodnik po 3 zastosowaniach wygladam jak jaszczurka zrzucajaca skore
Odrosną, Tobie rosną bardzo szybciutko nie to co mi........
Ewus to ten krem co się rozlał? Czy nie? Iherb odpisał? Sorki, jesli przegapiłam........
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:04   #2184
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

dziekuje moje jak sa za dlugie to tez sie nie chca krecic mimo iz sa cienkie i bardzo deliktane. Zadna z odzywek moich wlosow nie obciaza ani nie pozostawia tlustego filmu. Ta do krecownych wlosow to mam chyba 4 butle a ja raczej z tych co lubia eksperymentowac i testowac nowosci Nowa odzywka z Govanni ktora nabylam podczas ostatniego zamowienia tez zapowiada sie calkiem ciekawieJak masz jakis spryskiwacz to moge odlac Ci troche z kazdej odzywki i sobie przetestujesz

oraz serdeczne gartulacje szczescia i wytrwalosci
Krem z retinolem to mocny zawodnik po 3 zastosowaniach wygladam jak jaszczurka zrzucajaca skore
No i wdzisz...ja też lubię ekperymentować ale w zimie trochę przesadziłam... no i moje włosy chyba właśnie osiągneły stan - > "idz do fryzjera"... bo sie cholernie ciężkie zrobiły ;/ musze je wycieniować z wieszchu, bo nawet w kitce mi "zjeżdzają" a lubie wysoką kitkę

chętnie bym wypróbowała coś co polecasz... bo koszyk w iherb mam pełny i sama nie wiem co i jak... psikacz też by się znalazł Mogę oczywiście się czyms owdzęczyć...

A co do kremów z retinoelm...to ja się trochę ich boję, tego łuszczenia, potencjalnych wysypów itd... w sumie jest dużo pozytywnych opinii...ale jakoś tak się boję ;/ może kiedyś się skuszę...
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:33   #2185
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
niestety byly 6 cm poszlo do sciecia


dziekuje moje jak sa za dlugie to tez sie nie chca krecic mimo iz sa cienkie i bardzo deliktane. Zadna z odzywek moich wlosow nie obciaza ani nie pozostawia tlustego filmu. Ta do krecownych wlosow to mam chyba 4 butle a ja raczej z tych co lubia eksperymentowac i testowac nowosci Nowa odzywka z Govanni ktora nabylam podczas ostatniego zamowienia tez zapowiada sie calkiem ciekawieJak masz jakis spryskiwacz to moge odlac Ci troche z kazdej odzywki i sobie przetestujesz

oraz serdeczne gartulacje szczescia i wytrwalosci
Krem z retinolem to mocny zawodnik po 3 zastosowaniach wygladam jak jaszczurka zrzucajaca skore
hmmm. Jaszczura mówisz? No to koniecznie muszę go poszukać.
Oj dawno już się nie łuszczyłam.
Jakiś czas temu w przypływie rozpaczy po dorzuceniu B3 do azelo Noalab (mega wysyp, podskórne grudy) sięgnęłam po kwas glikolowy z mazideł. Piwko na odwagę i zadziałałam . Efekt - szczypanie. Nie było przesuszu, ani łuszczenia. Za to cera się uspokoiła.

Komponuję zamówienie na iherbie. Proponujesz coś jeszcze prócz spray'u z Beautiful Curls?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:33   #2186
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Odrosną, Tobie rosną bardzo szybciutko nie to co mi........
Ewus to ten krem co się rozlał? Czy nie? Iherb odpisał? Sorki, jesli przegapiłam........
obciela za moja zgoda teraz mam na rowno, ale troche czasu minie zanim sie przyzywczaje do "krotkich wlosow"
Tak odpisali, ze krem bezpiecznie nadaje sie do uzytku. Czytalam w komentarzach, ze ostry z niego zawodnik wiec bylam swiadoma tego co sie moze dziac ale bylam swiecie przekonana ze nic mojej skory nosorozca nie ruszy

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
No i wdzisz...ja też lubię ekperymentować ale w zimie trochę przesadziłam... no i moje włosy chyba właśnie osiągneły stan - > "idz do fryzjera"... bo sie cholernie ciężkie zrobiły ;/ musze je wycieniować z wieszchu, bo nawet w kitce mi "zjeżdzają" a lubie wysoką kitkę

chętnie bym wypróbowała coś co polecasz... bo koszyk w iherb mam pełny i sama nie wiem co i jak... psikacz też by się znalazł Mogę oczywiście się czyms owdzęczyć...

A co do kremów z retinoelm...to ja się trochę ich boję, tego łuszczenia, potencjalnych wysypów itd... w sumie jest dużo pozytywnych opinii...ale jakoś tak się boję ;/ może kiedyś się skuszę...
Daj dane na pw to po majowce postaram Ci sie podeslac jakies probki kosmetykow do kreconych wlosow z iherba
Nie ma sie czego bac kremow z retinolem. Te w PL maja zazwyczaj bardzo male stezenie retinolu. Ten krem ma 1% retinolu wiec jak na kosmetyk ogolno dostepny to dosc wysokie stezenie. Po 3 uzyciach widze juz roznice pod oczami pomimo tego iz nie mam tam niewiadomo jakich zmarszczek to skora sie pieknie wyprasowala i jest taka jasniutka
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:37   #2187
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
obciela za moja zgoda teraz mam na rowno, ale troche czasu minie zanim sie przyzywczaje do "krotkich wlosow"
Tak odpisali, ze krem bezpiecznie nadaje sie do uzytku. Czytalam w komentarzach, ze ostry z niego zawodnik wiec bylam swiadoma tego co sie moze dziac ale bylam swiecie przekonana ze nic mojej skory nosorozca nie ruszy


Daj dane na pw to po majowce postaram Ci sie podeslac jakies probki kosmetykow do kreconych wlosow z iherba
Nie ma sie czego bac kremow z retinolem. Te w PL maja zazwyczaj bardzo male stezenie retinolu. Ten krem ma 1% retinolu wiec jak na kosmetyk ogolno dostepny to dosc wysokie stezenie. Po 3 uzyciach widze juz roznice pod oczami pomimo tego iz nie mam tam niewiadomo jakich zmarszczek to skora sie pieknie wyprasowala i jest taka jasniutka
bosze............ daj linka
spoko, spoko, z krótkimi da się żyć
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:42   #2188
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
obciela za moja zgoda teraz mam na rowno, ale troche czasu minie zanim sie przyzywczaje do "krotkich wlosow"
Tak odpisali, ze krem bezpiecznie nadaje sie do uzytku. Czytalam w komentarzach, ze ostry z niego zawodnik wiec bylam swiadoma tego co sie moze dziac ale bylam swiecie przekonana ze nic mojej skory nosorozca nie ruszy


Daj dane na pw to po majowce postaram Ci sie podeslac jakies probki kosmetykow do kreconych wlosow z iherba
Nie ma sie czego bac kremow z retinolem. Te w PL maja zazwyczaj bardzo male stezenie retinolu. Ten krem ma 1% retinolu wiec jak na kosmetyk ogolno dostepny to dosc wysokie stezenie. Po 3 uzyciach widze juz roznice pod oczami pomimo tego iz nie mam tam niewiadomo jakich zmarszczek to skora sie pieknie wyprasowala i jest taka jasniutka
oj kusicielko... bede musiala poczytac o tym retinolu, i jakas probke sprobowac...ale to dopiero jak pokoncze wszystkie pootwierane mazidla do twarzy
pw zaraz napisze
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:55   #2189
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wysyp BE! idź precz od Emilii bo będzie...
próbowałaś toniku azelo z noalab? u mnie działanie przeciwpryszczowe jest bardzo widoczne...warto spróbować
za pędzle RT w Polsce trzeba sporo przepłacić, opłaca się bardzo nabyć je na iherbie, dorzucając przy okazji kilka niedostępnych u nas drobiazgów ... ale Ty pościsz więc nie będe się więcej mądrować ...
jak filtr AO do twarzy się sprawuje?

ps. bardzo dziękuję za polecone probiotyki...działają
Toniku nie próbowałam trochę sie wahałam ze względu na skrajne opinie, Tobie służył?Pędzla muszę sobie sprawić
Filtru AO użyłam zaraz po kupnie 3 razy i było naprawdę ok.,makijaż mineralny trzymał sie super,cera nawilżona ale nie tłusta.Teraz użyłam 2 razy ale mam taki wysyp że odstawiłam wszelkie nowości .Jak podgoi mi się cera to potestuje pod kątem zapychania ale jak na razie bardzo ok. Ja to chyba jakaś inna jestem
Cieszę sie ze probiotyki podziałały a w zielarni widziałam olejek oregano o połowę tańszy,na razie nie zamawiam z Finclubu ale jak będę coś klikać to puszczę PW
Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz, to mogę Ci oddać korektor pod oczy Pixie (tyle że w takim normalnym słoiczku z napisem, nie w tym różowym cudzie) - dostałam do zamówienia z podkładami, a używać nie będę na pewno
A wysyp też mam, co prawda nie jakiś wielki, ale jednak... odstawienie tabletek anty zrobiło swoje Ale wytrzymam
Bardzo chętnie ale coś bym Tobie w zamian wysłała,widziałaś coś może u mnie co ci w oko wpadło?
Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Tak, szczypie niestety... trochę mnie to z drażniło, no ale cóż bywa...
Ja pod oczami mam tak cienką skórę że widać żyłki, cieni samych w sobie nie mam...ale te żyłki mnie denerwują ;/
Ja mam takie żyły pod oczami że w ciąży się smiałam że mogą mi tam wenflon podłączyć i dlatego potrzebuje niezłej szpachli zwłaszcza pod lewym okiem.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 20:55   #2190
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
bosze............ daj linka
spoko, spoko, z krótkimi da się żyć
wrzucalam juz lina ale specjalnie dla Ciebie raz jeszcze
http://www.iherb.com/Life-Flo-Health...-oz-48-g/29793
w razie czego sluze probeczka
Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
oj kusicielko... bede musiala poczytac o tym retinolu, i jakas probke sprobowac...ale to dopiero jak pokoncze wszystkie pootwierane mazidla do twarzy
pw zaraz napisze
jak juz wykonczysz swoje smarowidla to tez moge Ci podeslac probeczke kremu Fajny jest tylko nie dla mieczakow
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.